Starity

Széttépték a másolatot az X-Faktor sztárjai

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 20. 14:22 #1
Freeze
Freeze
**********
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 6470
Csatolások: 2512
Azonosító: 1
Offline offline
Az X-Faktor első négy helyezettje, Vastag Csaba, Takács Nikolas, Király L. Norbi és Janicsák Veca nem tudja tovább nézni, hogy milyen sok az illegális zeneletöltés, a silány másolat. Ezért együttes erővel küzdenek a legális zeneletöltésért, és ezt demonstrálva széttépték a saját másolataikat.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: NikolasFan
2011. július 20. 14:25 #2
Selena111
Selena111
look at the flowers™
 
Státusznine lives, remember?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 5421
Csatolások: 1635
Azonosító: 131691
Offline offline
szerintem ennek nincs értelme mármint ,hogy ezt tegyék
2011. július 20. 14:26 #3
Weronycaaa_69
Weronycaaa_69
 
StátuszDance is the hidden language of the soul..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.02.
Hozzászólás: 1214
Csatolások: 0
Azonosító: 130425
Offline offline
sztem úgyis mindenki illegálisan fogja letölteni úgyh... :blnik:
2011. július 20. 14:28 #4
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
A például a YouTube-ról szoktam zenét letölteni. blush.gif
2011. július 20. 14:28 #5
COdyfanré
COdyfanré
visszatérő vendég
 
StátuszI love Cody and Music
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.19.
Hozzászólás: 155
Csatolások: 0
Azonosító: 155854
Offline offline
háát ez sajna így van sok a kalozkodás
de ez a sparos dolog ez egész jó
mondjuk én nem szoktam letölteni a netröl illegálisan zenét inkább megveszem az albumot cd-n de mondjuk a kalozokat a neten nem lehet meg akadályozni tele van velük a világháló sajnos ezek ellen nem nagyon lehet mit tenni PL. itt a Harry Potter útólsó része az egyik barátnöm már megnézte a neten a silány verziót pedig nem rég játszották a mozikban szóval innen is látszik hogy a kalozokat nagyon nehéz akadályozni mindig sikerül valahogy megoldaniuk ezeket a dolgokat de azért szurkólók Vecályéknak hogy jól sikerüljön a kampány
2011. július 20. 14:29 #6
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Selena111 @ 2011.07.20. 14:25)
szerintem ennek nincs értelme mármint ,hogy ezt tegyék


Nem sok. Csak itt is több éves késében vagyunk, mint tőlünk nyugatabbra, hogy belássák, hogy nem a lemez eladásokból, hanem a koncertekből, fellépésekből és meghívásokból kapják meg a pénzüket. A kiadók vergődnek csak valójában, nem az előadók. A kiadók meg az internet megjelenése elött csak kihasználták és kizsákmányolták az előadókat. Nem volt véletlen, hogy a nevesebb zenekarok és előadók egy idő után amikor már megtehették és nem voltak rászorulva a lemezkiadókra - maguknak adták ki a lemezeiket, így minden bevétel őket illette. Egyes zenekarok már évekkel ezelött belátták, hogy nincs értelme a harcnak. ingyenesen közzé teszik weboldalukon az új lemezt letölthető formában. A bevétel pedig a már emlitett meghívásokból, fellépésekből és koncertekből szerzik - ez a jövő.

Az x-traktorosok meg akkor lobbizanak, ha ők még sosem töltöttek le semmit - addig kuss nekik.
4 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Riri,Avrilfan, joe_r, cukorbogyo
2011. július 20. 14:30 #7
- törölt felhasználó -    
Hát, nagyon sok mindenki az internetről szokta letőlteni a zenéket, tehát nincs sok értelme..de azért szurkolok nekik hogy sikerüljön a kampány!!!
2011. július 20. 14:30 #8
- törölt felhasználó -    
Kedves tőlük.Példaképmutató.De sajnos, evvel aligha tudnak segíteni.
1 felhasználónak tetszik: NikolasFan
2011. július 20. 14:31 #9
lady gaga98
lady gaga98
 
StátuszCSK1 forever :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 566
Csatolások: 0
Azonosító: 126318
Offline offline
Én is a youtuberól szoktam zenét letölteni de legálisan.
2011. július 20. 14:31 #10
- törölt felhasználó -    
Én is úgy gondolom, hogy ennek nem sok értelme van, hiszen az internet az internet. Ami oda felkerül, az szinte kiirthatatlan. Azért szerintem 10 emberből 10 legalább használja a torrentet vagy a direkt linkes letöltéseket. Az oka ennek az, hogy 3-4 ezret elkérnek egy eredeti CD-ért vagy DVD-ért, és őszintén szólva nem éri meg. Sokkal jobban jár az ember, ha fogja magát, felpattan egy torrent oldalra és letölti pár perc alatt. Oké, hogy vannak letöltős oldalak, de azoknak a nagyja fizetős. Legalábbis akárhányat láttam, az összes fizetős volt. Az emberek meg szeretik az ingyenes cuccokat. Ezzel amúgy sem sokat értek el, mert internetes letöltések mindig is lesznek. Bár mondjuk én az ő lemezeikre nem vagyok vevő, de ez az internet nagy hátránya. Úgyis mindent fel fognak rakni. Filmek, sorozatok, zenék, szoftverek, játékok stb.
1 felhasználónak tetszik: Riri,Avrilfan
2011. július 20. 14:37 #11
Klauc
Klauc
visszatérő vendég
 
StátuszLégy mindig önmagad! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 348
Csatolások: 44
Azonosító: 133161
Offline offline
lady gaga98 ez nem igaz, mert az nem legális ha valaki egy adott linket szépen beilleszt a mp3 konvertálóba és pár perc alatt övé a szám smileeee.gif de rajtad kívül sokan vannak így, hogy azt hiszik legális amit csinálnak.

Egyébként megértem őket, viszont tényleg nem érnek ezzel sokan, hisz ha valaki ingyen megszerezheti, nem fog érte pénzt úgymond kidobni.
2011. július 20. 14:37 #12
misssha
misssha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.21.
Hozzászólás: 1691
Csatolások: 0
Azonosító: 136913
Offline offline
én ezzel soha nem értettem egyet. Selena Gomez pl. a youtubera föltette az összes számát még mielőtt megjelent volna az album.
Szerintem nincs semmi rossz a letöltésben. Akkor most már nem is lehet meg nekünk egy dal csak ha megvesszük? ez hülyeség. a zene legális smileeee.gif nem??
2011. július 20. 14:42 #13
Orsie16
Orsie16
ღwitchღ
 
StátuszJéghegyek népe örök kedvenc <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.13.
Hozzászólás: 3716
Csatolások: 677
Azonosító: 143213
Offline offline
Hát nagyon nem tudom sajnálni őket... szegényeknek a fellépésből kell megélni??? dry.gif Úgyse tudják sztem megállítani h ne töltsenek le....
2011. július 20. 14:43 #14
- törölt felhasználó -    
Azért szaporodtak el a letöltések mert nincs minden ember olyan jó helyzetben mint ők.Nem tudunk ezreket költeni egy vacak CD-re,és nem is fogunk ha egyszer a neten megtalálhatjuk. Ez a kampány teljesen értelmetlen és nem is támogatom. Mégis mit várnak az emberektől?
6 felhasználónak tetszik: Orsie16, House Of Wax, Holly Keller, Riri,Avrilfan, Kelly, cukorbogyo
2011. július 20. 14:44 #15
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Én sem látom sok értelmét, meg igazából jogosnak sem tartom , mert például én a telefonomra töltök le zenét hogy hallgassam. Na most ha megveszem a CD-t akkor a büdös életben nem fogom azokat a számokat hallgatni a telefonomon , mert nem lehet gyári CD-ről telefonra tenni zenéket. És hogy őszinték legyünk az emberek 85%-a telefonon hallgat zenét vagy számítógépen amihez szintén nem kell CD mert ott van a Youtube és egyéb megosztó oldalak wink.gif Nagyon kevés azoknak az embereknek a száma akik CD-t vesznek azért mert hallgatni szeretnék CD vagy DVD lejátszón. Inkább csak ajándékba vesznek CD-ket manapság.
2 felhasználónak tetszik: Orsie16, Kelly
2011. július 20. 14:45 #16
mogyi96
mogyi96
 
Státuszsokszor volt már így, hagyjuk nem számít..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 883
Csatolások: 513
Azonosító: 131540
Offline offline
őktudják végülis aki naon megakarja hallgatni ugyis megveszi bár énis a youtubról szoktam letölteni
2011. július 20. 14:49 #17
- törölt felhasználó -    
Hát ez akkora értelmetlenség! Egyrészt úgyse tudják megállítani h ne töltsenek le másrészt pedig nem mindenkinek van annyi pénze h ezreket dobjanak ki egy nyamvadt kis CD-ért! Ja és még csak annyit h ha nem tudjuk meghallgatni a zenéiket és letölteni azokat akk nem tudjuk megszeretni sem őket,akk lennének magasról sz*rva!
1 felhasználónak tetszik: Orsie16
2011. július 20. 14:51 #18
- törölt felhasználó -    
Hát én szeretek valakit annak megveszem az albumait sokkal jobb érzés ha a kezedben tartasz egy eredeti lemezt mint hogy letöltöd őket rolleyes.gif bár a magyar X-Faktorosok közül csak Norbi az akinek megvenném a dalait blush.gif
2011. július 20. 14:53 #19
Urban Ninja
Urban Ninja
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 32
Azonosító: 124448
Offline offline
Én ha tehetem megveszek legalább egy albumot a kedvenc előadómtól ,hogy azért támogassam valamivel. Ami alapból elég drága. Viszont vannak olyan albumok amelyekhez nagyon nehezen lehet hozzájutni és hát a hajózási díj meg persze nem olcsó. A letöltést meg úgysem lehet megakadályozni. Ha valaki tényleg nagyon nagyon szereti az adott előadót, egyszer biztosan megveszi az egyik albumát vagy valami hozzákötődő dolgot.
Felesleges azzal foglalkozni amit lehetetlen megállítani. Ez van.
2011. július 20. 14:54 #20
sparksfly
sparksfly
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 783
Csatolások: 48
Azonosító: 138007
Offline offline
Végülis meglehet őket érteni, és jogos amit mondanak, viszont ezzel a kampánnyal úgysem tudják leállítani az illegális zeneletöltéseket. Őszíntén bevallom énsem veszek CD-ket, mert sokkal könnyebb őket letölteni. pardon.gif
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!