OFFTopik Reborn
2012. augusztus 11. 13:35
#10986
|
|
Blarymajdnem |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.28. Hozzászólás: 1107 Csatolások: 11 Azonosító: 141855 offline
|
Idézet (Milesss @ 2012.08.11. 13:34)
Igen, valóban cuki.
Kicsit növesztehtné a haját.
Be tudná festeni zöldre. 
Én pinkre gondoltam...és felzselézné..olyan punkosra
2012. augusztus 11. 13:52
#10991
|
|
MilesssMiley Ray ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.28. Hozzászólás: 4881 Csatolások: 384 Azonosító: 132143 offline
|
Idézet (Blary @ 2012.08.11. 13:50)
Én sem láttam még teljesen :"D
Ja, akkor jó.
2012. augusztus 11. 14:08
#10992
|
|
Blarymajdnem |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.28. Hozzászólás: 1107 Csatolások: 11 Azonosító: 141855 offline
|
Idézet (Milesss @ 2012.08.11. 13:52)
Ja, akkor jó.
Mesélj valamit! Pl. mi a kedvenc színed stb.
Néztem a profilod, de alig írtál magadról. 
Nem szeretek magamról beszélni.
szín: natúr színek
étel: csirke, hal, saláta
ital: cola
állat: kutyus (van is kutyusom) és cica ( ez nincs, de nagyon szeretnék)
hangszer: gitár (ezt majd kapni fogok, remélhetőleg ^^)
éés ennyi
2012. augusztus 11. 14:14
#10994
|
|
MilesssMiley Ray ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.28. Hozzászólás: 4881 Csatolások: 384 Azonosító: 132143 offline
|
Idézet (Blary @ 2012.08.11. 14:08)
Nem szeretek magamról beszélni.
Kedvenceimet leírom, aztán te is, jó?
szín: natúr színek
étel: csirke, hal, saláta
ital: cola
állat: kutyus (van is kutyusom) és cica ( ez nincs, de nagyon szeretnék)
hangszer: gitár (ezt majd kapni fogok, remélhetőleg ^^)
éés ennyi
te jössz
szín: natúr színek
étel: csirke, hal, saláta
ital: cola
állat: kutyus (van is kutyusom) és cica ( ez nincs, de nagyon szeretnék)
hangszer: gitár (ezt majd kapni fogok, remélhetőleg ^^)
éés ennyi
Oké.
szín: narancs, lila
étel: hm.. rátntotthús
ital: Capyből a kaktuszos
állat: pingvin minden mennyiségebn, de szeretnék egy kutyát
hangszer: háát, nem nagyon vagyok oda értük, de pár éve nagyon szerettem volna gitárt.
okés
2012. augusztus 11. 14:27
#10995
|
|
Blarymajdnem |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.28. Hozzászólás: 1107 Csatolások: 11 Azonosító: 141855 offline
|
Idézet (Milesss @ 2012.08.11. 14:14)
Oké.
És köszi.
szín: narancs, lila
étel: hm.. rátntotthús
ital: Capyből a kaktuszos
állat: pingvin minden mennyiségebn, de szeretnék egy kutyát
hangszer: háát, nem nagyon vagyok oda értük, de pár éve nagyon szerettem volna gitárt.
okés
szín: narancs, lila
étel: hm.. rátntotthús
ital: Capyből a kaktuszos
állat: pingvin minden mennyiségebn, de szeretnék egy kutyát
hangszer: háát, nem nagyon vagyok oda értük, de pár éve nagyon szerettem volna gitárt.
okés
Jajj igen, láttam a profilodon hogy nálad pingvin mánia uralkodik.
Annyira várom a telet..tök jó ötleteim vannak hogy milyenre fogom a profilomat megcsinálni ^^ neked melyik évszak a kedvenced?
1 felhasználónak tetszik:
Milesss
2012. augusztus 11. 14:32
#10996
|
|
MilesssMiley Ray ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.28. Hozzászólás: 4881 Csatolások: 384 Azonosító: 132143 offline
|
Idézet (Blary @ 2012.08.11. 14:27)
Jajj igen, láttam a profilodon hogy nálad pingvin mánia uralkodik.
Annyira várom a telet..tök jó ötleteim vannak hogy milyenre fogom a profilomat megcsinálni ^^ neked melyik évszak a kedvenced?
Annyira várom a telet..tök jó ötleteim vannak hogy milyenre fogom a profilomat megcsinálni ^^ neked melyik évszak a kedvenced?
Egyértelműen a tél.
1 felhasználónak tetszik:
Blary
2012. augusztus 11. 14:35
#10997
|
|
Blarymajdnem |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.28. Hozzászólás: 1107 Csatolások: 11 Azonosító: 141855 offline
|
Idézet (Milesss @ 2012.08.11. 14:32)
Egyértelműen a tél.
Én is várom. Már megcsinálnám a profilomat, csak nemtudom hogyan. Valami szép kéne.
Igen, imádom a pingvineket. 
Nekem is a tél. És neked pont jól jön, a pingvinekhez ^^
1 felhasználónak tetszik:
Milesss
2012. augusztus 11. 14:37
#10998
|
|
MilesssMiley Ray ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.28. Hozzászólás: 4881 Csatolások: 384 Azonosító: 132143 offline
|
Idézet (Blary @ 2012.08.11. 14:35)
Nekem is a tél. És neked pont jól jön, a pingvinekhez ^^
Igen, igen, elég télies a profilom ahhoz képest hogy nyár van.
2012. augusztus 11. 14:42
#10999
|
|
Blarymajdnem |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.28. Hozzászólás: 1107 Csatolások: 11 Azonosító: 141855 offline
|
Idézet (Milesss @ 2012.08.11. 14:37)
Igen, igen, elég télies a profilom ahhoz képest hogy nyár van.
Örülök, hogy neked is a tél, mert szinte midnenkinek a nyár.
Ha a nyár oylan lenne kb. mint a tavasz akkor még én is szeretném, de azért 40°-san. 
Én a nyárban csak a szünetet szeretem. Olyan jó lenne ha mindig tél lenne
1 felhasználónak tetszik:
Milesss
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Tom Holland megerősítette, hogy megvolt az esküvő Zendayával?
Tom Holland megerősítette, hogy megvolt az esküvő Zendayával?
Új interjút adott a színész.
Látszik már a terhes pocakja Kaley Cuoconak
Látszik már a terhes pocakja Kaley Cuoconak
Másodszorra is anyuka lesz.

offline
