Hogy telt a napotok?
OFFTopik Reborn
2012. augusztus 12. 20:53
#11042
Idézet (lilla0007 @ 2012.08.12. 20:02)
Sziasztok!
Hogy telt a napotok?
Hogy telt a napotok?
szia.
köszönöm, nekem jól. nagymamáméknál ebédeltünk ma, mert búcsú volt, és olyankor mindig meghívnak minket ebédre..a búcsúra persze nem mentünk ki, mert 5 sátor volt kb. mivel a játékokat kezelő emberekkel nem egyeztettek időpontot..
egyébként úgy néz ki, hogy ősszel megyek Svájcba, ha minden igaz szeptemberben
2012. augusztus 13. 19:20
#11051
|
|
Blarymajdnem |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.28. Hozzászólás: 1107 Csatolások: 11 Azonosító: 141855 offline
|
Idézet (Mon. @ 2012.08.13. 19:19)
Sziasztok!
Rég voltam errefelé, és nagyon sok új tag lett azóta. Nem sokat ismerek. 
Szia! (:
1 felhasználónak tetszik:
Mon.
2012. augusztus 13. 19:22
#11052
Idézet (Blary @ 2012.08.13. 19:20)
Sziia. (: Dejó az avid 
köszi, a tiéd is jó
2012. augusztus 13. 19:24
#11055
Idézet (Mon. @ 2012.08.13. 19:23)
Igen, lehet.
Remélem nem baj, hogy írtam. 
miért lenne baj?
2012. augusztus 13. 19:28
#11058
|
|
lilla0007'A' |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.06. Hozzászólás: 1416 Csatolások: 0 Azonosító: 130643 offline
|
Idézet (VastagCsabiFaan @ 2012.08.12. 20:53)
szia.
köszönöm, nekem jól. nagymamáméknál ebédeltünk ma, mert búcsú volt, és olyankor mindig meghívnak minket ebédre..a búcsúra persze nem mentünk ki, mert 5 sátor volt kb. mivel a játékokat kezelő emberekkel nem egyeztettek időpontot..
mondjuk amúgy sem mentünk volna el..
úgyhogy én ebéd előtt, és után elfoglaltam magam, és Harry Potter könyvet olvastam
a te napod milyen volt?
egyébként úgy néz ki, hogy ősszel megyek Svájcba, ha minden igaz szeptemberben
kicsit lemaradok a suliról, de ami jó hír, hogy Tom is szeptemberben lesz Svájcban
úgyhogy már csak azért is összehozom, hogy találkozzak vele
álmodozni lehet 
köszönöm, nekem jól. nagymamáméknál ebédeltünk ma, mert búcsú volt, és olyankor mindig meghívnak minket ebédre..a búcsúra persze nem mentünk ki, mert 5 sátor volt kb. mivel a játékokat kezelő emberekkel nem egyeztettek időpontot..
egyébként úgy néz ki, hogy ősszel megyek Svájcba, ha minden igaz szeptemberben
Az nem olyan nagy baj ha lemaradsz a suliról, igaz?
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.

offline

