OFFTopik Reborn
2012. október 19. 21:29
#11781
ma amúgy földrajz óra közben egy galamb lefejelte az ablakot
2012. október 20. 14:58
#11782
|
|
Misaodracarys™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.11. Hozzászólás: 2123 Csatolások: 689 Azonosító: 161943 offline
|
Úristen!
Ez a videó...öhm...nem tudom megfogalmazni.
Mordredeseknek kötelező (vagyis neked Kundisz)
Ez a gyerek amúgy nagyon creepy. Alex V. cuki meg titokzatos,de nem creepy.
Ó,és ma este Merlin. Hónap meg névnapom. Jövőhéten meg 2 hetes őszi szünet. Life's goood.
Ó,és ma este Merlin. Hónap meg névnapom. Jövőhéten meg 2 hetes őszi szünet. Life's goood.
2012. október 20. 15:02
#11783
|
|
kia08 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.03. Hozzászólás: 1898 Csatolások: 50333 Azonosító: 179313 offline
|
Idézet (Misao @ 2012.10.20. 14:58)
Ó,és ma este Merlin. Hónap meg névnapom. Jövőhéten meg 2 hetes őszi szünet. Life's goood.
Én szép szünetet csináltam magamnak
1 felhasználónak tetszik:
Misao
2012. október 20. 16:15
#11784
Idézet (Misao @ 2012.10.20. 14:58)
Úristen!
Ez a videó...öhm...nem tudom megfogalmazni.
Mordredeseknek kötelező (vagyis neked Kundisz)
Ez a gyerek amúgy nagyon creepy. Alex V. cuki meg titokzatos,de nem creepy.
Ó,és ma este Merlin. Hónap meg névnapom. Jövőhéten meg 2 hetes őszi szünet. Life's goood.
Ó,és ma este Merlin. Hónap meg névnapom. Jövőhéten meg 2 hetes őszi szünet. Life's goood.
Jó ez a videó, meg a muzsika is
már várom, csak az ufót ne mutassák, mert olyankor mindig röhögnöm kell
amúgy jónapot a többieknek
1 felhasználónak tetszik:
Misao
2012. október 20. 16:18
#11785
|
|
Misaodracarys™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.11. Hozzászólás: 2123 Csatolások: 689 Azonosító: 161943 offline
|
Idézet (Candies @ 2012.10.20. 16:15)
Jó ez a videó, meg a muzsika is
ja amúgy, a kisgyerek nagyon adta, de azért vlavla se rossz
már várom, csak az ufót ne mutassák, mert olyankor mindig röhögnöm kell
már várom, csak az ufót ne mutassák, mert olyankor mindig röhögnöm kell
Nekem is.
Idézet (Candies @ 2012.10.20. 16:15)
jó neked, nekem csak jövőhét után lesz őszi szünet
de csütörtökön verébavató, és mi avatunk 
Mit csináltok egy ilyen verébavatón?
2012. október 20. 18:14
#11786
Idézet (Misao @ 2012.10.20. 16:18)
Nekem is.
Tényleg ne mutassák,pláne ne Gwainnel - a végén még shippelni fogom őket.
Naah,Gwaine-t amúgy Morganaval komálnám együtt.
Mit csináltok egy ilyen verébavatón?
Mit csináltok egy ilyen verébavatón?
szerintem van rá esély, hogy összejöjjenek
hát szivatjuk az elsősöket
1 felhasználónak tetszik:
Misao
2012. október 20. 22:01
#11787
amúgy gyerekek olyan sz*r ez a balaton szeletes dizájn :/ mondom miért:
[*] nem látom az értesítéseim
[*] nem látom a bejövő üzeneteim
[*] soha nem találom a profilomat
[*] nem lehet hátteret betenni
[*] nincs kereső ott fent
[*] ha rá akarok menni egy adatlap szerkesztőjére, az automatikusan a balaton szeletes oldalra dob
[*] ha véletlenül a görgető mellé kattintok, az automatikusan a balaton szeletes oldalra dob
[*] nem látom az értesítéseim
[*] nem látom a bejövő üzeneteim
[*] soha nem találom a profilomat
[*] nem lehet hátteret betenni
[*] nincs kereső ott fent
[*] ha rá akarok menni egy adatlap szerkesztőjére, az automatikusan a balaton szeletes oldalra dob
[*] ha véletlenül a görgető mellé kattintok, az automatikusan a balaton szeletes oldalra dob
1 felhasználónak tetszik:
Misao
2012. október 20. 22:15
#11788
|
|
Misaodracarys™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.11. Hozzászólás: 2123 Csatolások: 689 Azonosító: 161943 offline
|
Idézet (Ariana @ 2012.10.20. 22:01)
amúgy gyerekek olyan sz*r ez a balaton szeletes dizájn :/ mondom miért:
[*] nem látom az értesítéseim
[*] nem látom a bejövő üzeneteim
[*] soha nem találom a profilomat
[*] nem lehet hátteret betenni
[*] nincs kereső ott fent
[*] ha rá akarok menni egy adatlap szerkesztőjére, az automatikusan a balaton szeletes oldalra dob
[*] ha véletlenül a görgető mellé kattintok, az automatikusan a balaton szeletes oldalra dob
[*] nem látom az értesítéseim
[*] nem látom a bejövő üzeneteim
[*] soha nem találom a profilomat
[*] nem lehet hátteret betenni
[*] nincs kereső ott fent
[*] ha rá akarok menni egy adatlap szerkesztőjére, az automatikusan a balaton szeletes oldalra dob
[*] ha véletlenül a görgető mellé kattintok, az automatikusan a balaton szeletes oldalra dob
Remélem előbb vagy utóbb eltávolítják mert már engem is r*hadtul zavar.
1 felhasználónak tetszik:
Ariana
2012. október 21. 11:41
#11789
Idézet (Misao @ 2012.10.20. 22:15)
Remélem előbb vagy utóbb eltávolítják mert már engem is r*hadtul zavar. 
nekem olyan, mint volt
2012. október 21. 14:56
#11791
Idézet (Misao @ 2012.10.21. 11:43)
Az meghogy??? 
Miután bejelentkezek, ugyanolyan a hátterem, nem az a sárga szutyok, meg a fejléc is a normális
2012. október 21. 14:56
#11792
|
|
Misaodracarys™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.11. Hozzászólás: 2123 Csatolások: 689 Azonosító: 161943 offline
|
Idézet (Candies @ 2012.10.21. 14:56)
Miután bejelentkezek, ugyanolyan a hátterem, nem az a sárga szutyok, meg a fejléc is a normális
miért, nektek még olyan? 
aham
2012. október 21. 15:08
#11794
Idézet (Candies @ 2012.10.21. 15:00)
Akkor lehet velem kivételezik a Starity
vagy téged utál 
ffuu
2012. október 21. 18:52
#11796
|
|
Misaodracarys™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.11. Hozzászólás: 2123 Csatolások: 689 Azonosító: 161943 offline
|
Idézet (Candies @ 2012.10.21. 15:00)
Akkor lehet velem kivételezik a Starity
vagy téged utál 
ja biztos.
OMG: Holnap végre láthatjuk a F*cking Hot Hook kapitányt!
2012. október 21. 19:19
#11797
Idézet (Misao @ 2012.10.21. 18:52)
ja biztos.
OMG: Holnap végre láthatjuk a F*cking Hot Hook kapitányt!
De aza kalapos csávó se néz ki rosszul. 
OMG: Holnap végre láthatjuk a F*cking Hot Hook kapitányt!
Jaj, ne is mond...
Bele kell húznom egyébként, mert még nem is néztem meg a 2x03-as részt.
1 felhasználónak tetszik:
Misao
2012. október 21. 19:44
#11798
Idézet (Misao @ 2012.10.21. 18:52)
ja biztos.
OMG: Holnap végre láthatjuk a F*cking Hot Hook kapitányt!
De aza kalapos csávó se néz ki rosszul. 
OMG: Holnap végre láthatjuk a F*cking Hot Hook kapitányt!
Húúúúúúú de várom már
1 felhasználónak tetszik:
Misao
2012. október 21. 19:50
#11799
|
|
Misaodracarys™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.11. Hozzászólás: 2123 Csatolások: 689 Azonosító: 161943 offline
|
Idézet (sophiej @ 2012.10.21. 19:19)
Jaj, ne is mond...
Bele kell húznom egyébként, mert még nem is néztem meg a 2x03-as részt.
Na majd este. 
Bele kell húznom egyébként, mert még nem is néztem meg a 2x03-as részt.
Pótold,pótold mert nagyon jó kis epizód volt.
2012. október 21. 19:54
#11800
|
|
Misaodracarys™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.11. Hozzászólás: 2123 Csatolások: 689 Azonosító: 161943 offline
|
Idézet (Candies @ 2012.10.21. 19:44)
Húúúúúúú de várom már
bizony hogy nem rossz az se
daliás is adja, úgyhogy tisztára kikészítő a sorozat 
Nyem,nyem Daliás nem hot.
Ez a Jeffresont alakító csávó is nagyon profi egy színész,van annyi arca hogy csuda.
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Dúl köztük a szerelem.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Az énekesnő ott szurkolt a ballagáson.


offline
