Starity

The Hunger Games / Az éhezők viadala (2012)

14 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. április 01. 10:05 #181
zsanata
zsanata
muse.
 
StátuszAll I want is the taste that your lips allow...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.22.
Hozzászólás: 4024
Csatolások: 213
Azonosító: 125662
Offline offline
Tegnap láttam először, és máris az egyik kedvencem! heart.gif Szerintem fantasztikus film! Van mondanivalója! Izgalmas! smileeee.gif A könyvet is hamarosan elolvasom! wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2012. április 01. 14:05 #182
- törölt felhasználó -    
HQ behind the scenes beer.gif
14 felhasználónak tetszik: patrícia4, Nita09, zsanata, miss_areo, Rihannna, Adrianna, Lady Suzy, SmileyZ, pillecukor3, Sammy9, fanni1998, Minimanó94, duracell, House Of Wax
2012. április 04. 14:38 #183
- törölt felhasználó -    
...
8 felhasználónak tetszik: kriszti145, Lady Suzy, Adrianna, SmileyZ, pillecukor3, Sammy9, patrícia4, duracell
2012. április 06. 14:43 #184
- törölt felhasználó -    
Megnéztem ma a filmet,és nagyon tetszett.Az biztos hogy nekem kell olyan fecsegő poszátás disztű laugh.gif
2012. április 06. 16:13 #185
Katie7
Katie7
új tag
 
StátuszTe amo!!!! <3 <3 <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.27.
Hozzászólás: 49
Csatolások: 0
Azonosító: 165975
Offline offline
Meg nem lattam, de szeretnem. Erdekesnek tünik es kivi vok rä.
2012. április 07. 01:00 #186
- törölt felhasználó -    
Nem tudom kit zavar,de engem nagyon.
12 és 18 év közöttiek versenyeznek,de a szereplők többsége már rég elmúlt 18. Jennifer,Liam,Josh,Alexander,Leven is.
Igazán tehettek volna a helyükre 12-18 év közöttieket.Lehet,hogy a tehetséget nézték az év helyett,de akkor se tegyenek már be egy 22 évest Katniss szerepére.
Alexnél és Josh-nál még talán nem olyan gáz,mert 2011-ben csak 19 évesek voltak.
Már elnézést,de engem ez nagyon zavar a filmben. pardon.gif
2 felhasználónak tetszik: Corby, Sammy9
2012. április 07. 02:52 #187
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Miley-fan09 @ 2012.04.07. 01:00)
Nem tudom kit zavar,de engem nagyon.
12 és 18 év közöttiek versenyeznek,de a szereplők többsége már rég elmúlt 18. Jennifer,Liam,Josh,Alexander,Leven is.
Igazán tehettek volna a helyükre 12-18 év közöttieket.Lehet,hogy a tehetséget nézték az év helyett,de akkor se tegyenek már be egy 22 évest Katniss szerepére.
Alexnél és Josh-nál még talán nem olyan gáz,mert 2011-ben csak 19 évesek voltak.
Már elnézést,de engem ez nagyon zavar a filmben. pardon.gif


Szerintem ennek semmi jelentősége nincs. Nem egy ismerősömet tudom felhozni példának, aki 15 évesen úgy nézett ki, mint egy 19 éves. És most nem a sminkről vagy a ruhákról beszélek. Vannak korán érő típusok és ami engem illet, inkább a tehetséget nézzék, mint a kort...
Egyébként ez a kor dolog sokkal szembeötlőbb volt pölö a Buffyban. SMG kábé 23 éves volt, mikor megkapta a 16 éves Buffy szerepét.
Szóval szerintem ez csak szőrszálhasogatás. pardon.gif
9 felhasználónak tetszik: Adrianna, funny18, saii, Lady Suzy, miss_areo, fanni1998, patrícia4, twilightgirl0910, duracell
2012. április 07. 10:29 #188
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (Miley-fan09 @ 2012.04.07. 01:00)
Nem tudom kit zavar,de engem nagyon.
12 és 18 év közöttiek versenyeznek,de a szereplők többsége már rég elmúlt 18. Jennifer,Liam,Josh,Alexander,Leven is.
Igazán tehettek volna a helyükre 12-18 év közöttieket.Lehet,hogy a tehetséget nézték az év helyett,de akkor se tegyenek már be egy 22 évest Katniss szerepére.
Alexnél és Josh-nál még talán nem olyan gáz,mert 2011-ben csak 19 évesek voltak.
Már elnézést,de engem ez nagyon zavar a filmben. pardon.gif


Én úgy tudom ez azért van, mert az idősebbeket több ideig dolgoztathatják, mint a fiatalabbakat (van erről valami törvény) és ezért választanak mindig egy pár évvel idősebb embert a szerepre. Egyetértek Christoval, szerintem is csak szőrszálhasogatás, meg inkább a tehetség számítson, mint a kor. Ez olyan, hogy most én is 18 vagyok, mégis sokan idősebbnek néznek (mint a legtöbb fiatalt amúgy). laugh.gif
2012. április 07. 11:34 #189
- törölt felhasználó -    
Hát kinek mi.Erre mondják,hogy ízlések és pofonok. tongue.gif
Nekem nem tetszik,de más attól még simán elnézi.
2012. április 07. 14:41 #190
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Poster & Promoshoots HQ
9 felhasználónak tetszik: SmileyZ, saii, Adrianna, Lady Suzy, pillecukor3, fanni1998, Minimanó94, patrícia4, duracell
2012. április 07. 17:36 #191
- törölt felhasználó -    
+1 új HQ still beer.gif
11 felhasználónak tetszik: saii, Adrianna, Lady Suzy, pillecukor3, Nita09, miss_areo, SmileyZ, fanni1998, patrícia4, duracell, House Of Wax
2012. április 08. 20:37 #192
- törölt felhasználó -    
Félve szántam rá magam, de megérte, tetszett. Azt nem mondom hogy a kedvencem lett, de határozottan nem az egyszer nézős kategória. És mondjuk az is sokat nyomott a latba, hogy jó volt a társaság (miss_areo) laugh.gif
Kíváncsi vagyok a többi részre is, illetve a könyvekre is biztosan rászánom majd magam smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: miss_areo
2012. április 09. 13:47 #193
- törölt felhasználó -    
Most szerintem utálni fog mindenki,de nekem nem tetszik...
Olyan Battle Royale-féle...Vagyis szerintem eléggé hasonló a sztori..És ezzel NEM a filmet szidom! Csak elmondom a véleményem! wink.gif) rolleyes.gif
2012. április 09. 13:58 #194
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (GirlA @ 2012.04.09. 13:47)
Most szerintem utálni fog mindenki,de nekem nem tetszik...
Olyan Battle Royale-féle...Vagyis szerintem eléggé hasonló a sztori..És ezzel NEM a filmet szidom! Csak elmondom a véleményem! wink.gif) rolleyes.gif


Bírom, mikor valaki elmondja a véleményét, amit egy tartalomleírásra alapoz... Ha tudnád, hogy miről szólna, akkor helyes lenne a állításod. Annyi a hasonlóság kábé, hogy a kormány összezár pár gyereket, hogy megöljék egymást. Szerintem a Battle Royale-t sem láttad. Mindegy is, most nincs türelmem felhomályosítást adni arról, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz. És ezt én sem utálkozásból írom, csak dühít, mikor valaki úgy okoskodik, hogy nem is ismeri azt, amiről okoskodik. pardon.gif
4 felhasználónak tetszik: miss_areo, Meganrajongó, Adrianna, twilightgirl0910
2012. április 09. 14:17 #195
- törölt felhasználó -    
Idézet (Christo @ 2012.04.09. 13:58)
Bírom, mikor valaki elmondja a véleményét, amit egy tartalomleírásra alapoz... Ha tudnád, hogy miről szólna, akkor helyes lenne a állításod. Annyi a hasonlóság kábé, hogy a kormány összezár pár gyereket, hogy megöljék egymást. Szerintem a Battle Royale-t sem láttad. Mindegy is, most nincs türelmem felhomályosítást adni arról, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz. És ezt én sem utálkozásból írom, csak dühít, mikor valaki úgy okoskodik, hogy nem is ismeri azt, amiről okoskodik. pardon.gif

Most erre tudok egy jó példát mondani: anno apukámnak kölcsönadtam az első könyvet. Miután kiolvasta, megkérdeztem tőle, hogy tetszett neki. Ő egyből a Battle Royale-t hozta fel (meg még valamit, amire már nem emlékszek). Ebbe kötött bele (mivel másba nem tudott), emiatt sántított neki a könyv. Végül azért elolvasta a trilógia másik két kötetét is, és miután végzett velük, rákérdeztem, hogy még mindig koppintásnak tartja-e. Erre már mondta, hogy nem, és nagyon tetszett neki (ami elég nagy szó, mivel ő mindenben talál hibát, nehéz a kedvében járni). Ezért nem értem, miért az első kötet alapján ítélik meg az egész trilógiát. dry.gif A Viadal amúgy is csak egy szikra, ami végül elindítja az eseményeket.
2 felhasználónak tetszik: Christo, miss_areo
2012. április 09. 14:20 #196
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7040
Csatolások: 1424
Azonosító: 147096
Offline offline
NEkem nagyon tetszett a film, nagyon jól.Sok mindent megmutatott, sajna otthon néztem meg, mozis felvételről és a legizgalmasabb pillanatnál elkezdte az egyik ember fújni az orrát.Egyébként nagyon jó beer.gif
2012. április 09. 15:17 #197
- törölt felhasználó -    
...
10 felhasználónak tetszik: saii, Nita09, Sammy9, miss_areo, SmileyZ, fanni1998, Minimanó94, patrícia4, duracell, House Of Wax
2012. április 10. 09:15 #198
miss_areo
miss_areo
catnip™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.29.
Hozzászólás: 1351
Csatolások: 9795
Azonosító: 123720
Offline offline
Végre valahára nekem is sikerült megnéznem a filmet és szerencsére nem kellett csalódnom! Egyszerűen isteni volt, nem is emlékszem mikor láttam ilyen jó filmet (hát még könyv adaptációt!) utoljára! Ráadásul külön öröm, hogy Cynthiát is sikerült elcipelnem magammal a moziba és neki is tetszett smileeee.gif Ezért már megérte.
De visszatérve a filmre. Annyi negatívumot tudok felhozni vele kapcsolatban, hogy rengeteg minden kimaradt tényleg, és aki nem olvasta a könyvet, annak néhol szerintem ez kissé zavaros lehetett, például a kenyeres jelenet abszolút nem bontakozott ki, én ha nem tudtam volna a könyv kapcsán, hogy mi ez, nem tudtam volna hova tenni ezeket a bevágásokat, de lehet, hogy csak én gondolom így. Az Avoxokról se esett semmi szó, pedig a későbbiekben azért nekik is lesz szerepük, ha nem is sok, legalább egy mondatot szánhattak volna rájuk.
Viszont ezektől eltekintve minden nagyon tetszett, külön piros pontot érdemelnek a kiegészítő jelenetekért (a tévés jelenetekre gondolok, amelyek tökéletes megoldásai voltak annak, hogy magyarázzák meg a nézőknek a dolgokat, amelyeket pl a könyvben Katniss gondolt, stb.)
Örülök, hogy ilyen jóra sikerült az első rész, már alig várom a következőt! Különösen izgat, hogy kit választanak majd Finnick és Johanna szerepére, mert mindkettőjüket nagyon megszerettem a könyvben.
3 felhasználónak tetszik: fanni1998, twilightgirl0910, duracell
2012. április 10. 09:25 #199
- törölt felhasználó -    
Idézet (miss_areo @ 2012.04.10. 09:15)
Végre valahára nekem is sikerült megnéznem a filmet és szerencsére nem kellett csalódnom! Egyszerűen isteni volt, nem is emlékszem mikor láttam ilyen jó filmet (hát még könyv adaptációt!) utoljára! Ráadásul külön öröm, hogy Cynthiát is sikerült elcipelnem magammal a moziba és neki is tetszett smileeee.gif Ezért már megérte.
De visszatérve a filmre. Annyi negatívumot tudok felhozni vele kapcsolatban, hogy rengeteg minden kimaradt tényleg, és aki nem olvasta a könyvet, annak néhol szerintem ez kissé zavaros lehetett, például a kenyeres jelenet abszolút nem bontakozott ki, én ha nem tudtam volna a könyv kapcsán, hogy mi ez, nem tudtam volna hova tenni ezeket a bevágásokat, de lehet, hogy csak én gondolom így. Az Avoxokról se esett semmi szó, pedig a későbbiekben azért nekik is lesz szerepük, ha nem is sok, legalább egy mondatot szánhattak volna rájuk.
Viszont ezektől eltekintve minden nagyon tetszett, külön piros pontot érdemelnek a kiegészítő jelenetekért (a tévés jelenetekre gondolok, amelyek tökéletes megoldásai voltak annak, hogy magyarázzák meg a nézőknek a dolgokat, amelyeket pl a könyvben Katniss gondolt, stb.)
Örülök, hogy ilyen jóra sikerült az első rész, már alig várom a következőt! Különösen izgat, hogy kit választanak majd Finnick és Johanna szerepére, mert mindkettőjüket nagyon megszerettem a könyvben.





Amiket említettél,azokat én is hiányoltam a filmből,én még azt is beletettem volna a filmbe,amikor Gale szidja a Kapitóliumot,mert azért ez is fontos lesz...aki olvasta mindhárom könyvet az tudja,mire gondolok...
1 felhasználónak tetszik: miss_areo
2012. április 10. 23:30 #200
- törölt felhasználó -    
MQ
7 felhasználónak tetszik: miss_areo, SmileyZ, patrícia4, Lady Suzy, Sammy9, duracell, Diinaa
14 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!