Starity

Avenged Sevenfold

100 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 11. 16:23 #41
a7xforever
a7xforever
The Lochtenator♥
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.24.
Hozzászólás: 2619
Csatolások: 128
Azonosító: 156371
Offline offline
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.11. 16:20)
Én a Rise Against-al vagyok így :/
Egyébként szívesen  wink.gif Amúgy ez szerintem nagyon jó csomag lett, jó lenne egy ilyen.
Na meg ez a póló..  rohog.gif

Én meg mind kettővel így vagyok sad.gif
Van egy magyar oldal, ahol lehet A7X-es cuccokat venni..
1 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals
2011. augusztus 11. 17:12 #42
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (a7xforever @ 2011.08.11. 16:23)
Én meg mind kettővel így vagyok sad.gif 
Van egy magyar oldal, ahol lehet A7X-es cuccokat venni..


Tudsz hozzá adni linket? A headbanger.hu honlapon csak CD-ket lehet kapni sajnos, de azt egyszer tuti be kell szereznem yes.gif
Ja és ezt ne vegye senki se magára, de kerüljük légyszives az egyszavas kommenteket yes.gif Köszönöm
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lnx7gwHsNR1qmva42o1_500.gif
(ezt tuti kiteszem majd az adatlapomra)

Szerk.: úgy értem, hogy az Avenged-ről lehet csak CD-t kapni a Headbanger-en, pl. AC/DC-ről rengeteg póló is van
4 felhasználónak tetszik: Thora_90, Devil93, a7xforever, Bogszics
2011. augusztus 11. 17:23 #43
- törölt felhasználó -    
A GC is fellép idén is? ohmy.gif Nem is tudtam.
Egyébként a Gc és az A7x tagok nagyon jó barátok biggrin.gif smileeee.gif w00t.gif
Jó az ani, UnhappyMeals biggrin.gif

Idézet (Miah008 @ 2011.08.11. 16:15)
Ma meg a Good Charlotte lép fel a szigeten. Óó Istenem, én meg itthon ülök. cry.gif
Egyébként köszönöm az ajánlott zenéket, most lesz időm meghallgatni őket.  blush.gif
2 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, a7xforever
2011. augusztus 11. 17:27 #44
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Én sem hallottam, hogy fellépnek. mellow.gif Azt amúgy tudom, hogy jó barátok, bár a GC-t annyira nem szeretem. Viszont Syn-al és Matt-el készített közös daluk pazar lett good.gif

(más sem tud képet csatolni? Mert akartam berakni egy másik GIF-et is, elég poénos)

Szerk.: pontosabban tudok képet csatolni, csak azt nem, amit épp akarok :/
3 felhasználónak tetszik: Devil93, a7xforever, Thora_90
2011. augusztus 11. 17:46 #45
- törölt felhasználó -    
Hű, én is nagyon sajnálom, hogy lemaradtam idén Rise Againstről, meg GC-ről. Egyébként én szeretem, hogy ilyen jóban vannak, mikor megvettem a GC Good morning revival albumát, és elolvastam a 'köszönjük ennek meg annak' oldalt, ott vigyorgott középen, hogy 'Very special thanks to Avenged Sevenfold' biggrin.gif egyből vigyorogni kezdtem biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Devil93, a7xforever, Thora_90, Bogszics
2011. augusztus 11. 18:15 #46
- törölt felhasználó -    
Idézet (yamee @ 2011.08.11. 17:46)
Hű, én is nagyon sajnálom, hogy lemaradtam idén Rise Againstről, meg GC-ről. Egyébként én szeretem, hogy ilyen jóban vannak, mikor megvettem a GC Good morning revival albumát, és elolvastam a 'köszönjük ennek meg annak' oldalt, ott vigyorgott középen, hogy 'Very special thanks to Avenged Sevenfold' biggrin.gif egyből vigyorogni kezdtem biggrin.gif

A GC a Simple Plannel is jóban van, ez meg számomra külön öröm. wub.gif
Ezt mindenféleképpen nézzétek meg:
3 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, a7xforever, Thora_90
2011. augusztus 11. 18:30 #47
- törölt felhasználó -    
Idézet (Miah008 @ 2011.08.11. 18:15)
A GC a Simple Plannel is jóban van, ez meg számomra külön öröm.  wub.gif 
Ezt mindenféleképpen nézzétek meg: 


A Simple Plan-t nagyon szeretem, de ezt nem is tudtam biggrin.gif meg ezt a videót sem láttam még. Mindenesetre meg kell jegyeznem, hogy Joel hangja nekem még mindig a legjobbak között van... köszi a videót meghajolo.gif
2011. augusztus 11. 18:34 #48
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (Miah008 @ 2011.08.11. 18:15)
A GC a Simple Plannel is jóban van, ez meg számomra külön öröm.  wub.gif 
Ezt mindenféleképpen nézzétek meg:


Nagyon jó videó, csak kezdünk kicsit átmenni Good Charlotte topicba yes.gif Szerintetek egyébként melyik a legjobb A7X album? Szerintem a Nightmare a legjobb, csak hiányzik belőle Rev vokálja. mellow.gif
http://userserve-ak.last.fm/serve/_/60088467/Avenged+Sevenfold+Gif+q+brilia.gif
2 felhasználónak tetszik: a7xforever, Bogszics
2011. augusztus 11. 18:41 #49
- törölt felhasználó -    
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.11. 18:34)
Nagyon jó videó, csak kezdünk kicsit átmenni Good Charlotte topicba yes.gif Szerintetek egyébként melyik a legjobb A7X album? Szerintem a Nightmare a legjobb, csak hiányzik belőle Rev vokálja.  mellow.gif 
http://userserve-ak.last.fm/serve/_/60088467/Avenged+Sevenfold+Gif+q+brilia.gif

Épp ezt akartam mondani, hogy lassan már minden lesz itt csak nem A7X.
Az albumra rátérve, nálam sosem az határozza meg egy együttes zenéjét, hogy melyik album jó és melyik nem. Nekem a számok a legfontosabbak, ha egy albumon már van 1-2 jó szám, akkor az albumot is szeretem.
Mivel még nem ismerem annyira az együttest, nagy kijelentéseket nem is tehetek, de a Nightmare valóban jó, illetve még tetszik a 2007-es albumuk, ami a nevüket viseli. Azért ezek, mert ezekről ismerem a legtöbb zenét. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Bogszics
2011. augusztus 11. 18:42 #50
- törölt felhasználó -    
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.11. 18:34)
Nagyon jó videó, csak kezdünk kicsit átmenni Good Charlotte topicba yes.gif Szerintetek egyébként melyik a legjobb A7X album? Szerintem a Nightmare a legjobb, csak hiányzik belőle Rev vokálja.  mellow.gif 
http://userserve-ak.last.fm/serve/_/60088467/Avenged+Sevenfold+Gif+q+brilia.gif


Szinte mindegyiket imádom, bár nekem a City of evil nem jött be annyira. A többit nagyon szeretem, de mondjuk nekem a Sounding the seventh trumphet és a Nightmare a szívemhez nőtt. A két véglet, ügyes vagyok rolleyes.gif A Nightmare-nek az egész hangzása annyira megfogott... eszméletlen jó lett.
1 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals
2011. augusztus 11. 18:46 #51
- törölt felhasználó -    
Egyébként azt utálom a legjobban, akik a Nightmare miatt mondják, hogy "mennyire rossz és szörnyű, hogy merik ezt metálnak hívni stb". Nem fogom megérteni soha, de hogy nem fogják fel, hogy a metálon belül is van nagyon-nagyon sok különböző alág (vagy hogy fejezzem ezt ki)...?
3 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, leskukrisztina, Bogszics
2011. augusztus 11. 18:51 #52
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (yamee @ 2011.08.11. 18:46)
Egyébként azt utálom a legjobban, akik a Nightmare miatt mondják, hogy "mennyire rossz és szörnyű, hogy merik ezt metálnak hívni stb". Nem fogom megérteni soha, de hogy nem fogják fel, hogy a metálon belül is van nagyon-nagyon sok különböző alág (vagy hogy fejezzem ezt ki)...?


Erről még nem is hallottam. De nagyon jól mondtad, a metálnak annyi ágazata van, hogy azt összegyűjteni nehéz lenne. Nekem egyébként teljesen mindegy, hogy az A7X metált vagy rockot játszik, csak jól csinálják. Hál' Istennek azt teszik, ezért is szeretem őket annyira good.gif
3 felhasználónak tetszik: Devil93, leskukrisztina, Bogszics
2011. augusztus 11. 18:53 #53
Devil93
Devil93
 
Státusz"Minden ember jó - csupán a benne élő démon gonosz. "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.18.
Hozzászólás: 775
Csatolások: 32
Azonosító: 129498
Offline offline
Nagyon szépen köszönöm a meghívást meghajolo.gif
Én korábban indítottam egy ilyen topicot kb egy éve, de sajnos törölték sad.gif
De örülök , hogy Unhappymeals indított egy ilyet biggrin.gif
Láttam korábban kérdeztétek , hogy ki a kedvencünk a tagok közül : én mindegyiket imádom biggrin.gif , de a legjobban Matt-et és Rev-et biggrin.gif . Már annyira durva a rajongásom értük hogy a húgomat egyszer kikészítettem vele xD és Matt-ról van egy rajzom is biggrin.gif mert posztert még nem láttam róluk sad.gif
Nekem nincs kedvenc albumom tőlük, mindegyiket ugyanúgy szeretem és agyon is hallgatom xD
Rev halála hírén és is majdnem elbőgetem magam sad.gif és halála évfordulójának napján gyertyát is gyújtottam érte , tiszteletem jeléül , mert nála tehetségesebb ember nem sok van a Földön .
És végezetül , ha még nem untatok meg rohog.gif akkor itt egy kis szám biggrin.gif imádom thumbsup.gif blush.gif


A7X foREVer meghajolo.gif \,,/
3 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, leskukrisztina, Bogszics
2011. augusztus 11. 18:58 #54
- törölt felhasználó -    
Idézet (Devil93 @ 2011.08.11. 18:53)
Nagyon szépen köszönöm a meghívást  meghajolo.gif 
Én korábban indítottam egy ilyen topicot kb egy éve, de sajnos törölték  sad.gif 
De  örülök , hogy Unhappymeals indított egy ilyet biggrin.gif
Láttam korábban kérdeztétek , hogy ki a kedvencünk a tagok közül : én mindegyiket imádom biggrin.gif , de a legjobban Matt-et és Rev-et biggrin.gif . Már annyira durva a rajongásom értük hogy a húgomat egyszer kikészítettem vele xD és Matt-ról van egy rajzom is biggrin.gif mert posztert még nem láttam róluk sad.gif 
Nekem nincs kedvenc albumom tőlük, mindegyiket ugyanúgy szeretem és agyon is hallgatom xD 
Rev halála hírén és is majdnem elbőgetem magam sad.gif és halála évfordulójának napján gyertyát is gyújtottam érte , tiszteletem jeléül , mert nála tehetségesebb ember nem sok van a Földön .
És végezetül , ha még nem untatok  meg  rohog.gif akkor itt egy kis szám biggrin.gif imádom  thumbsup.gif  blush.gif 
A7X foREVer  meghajolo.gif ,,/


Szeretem ezt a számot. Amit Rev-ről írtál, arról jutott eszembe, hogy nyaraltam apumnál Ausztriában és elmentünk egy nagyon szép templomba, szeretem azt a helyet... és mikor körbeértünk, lehetett mécsest gyújtani valaki emlékére. Kivettem a pénztárcámból a kicsi Rev képemet, és odatettem a mécsesem mellé. Mikor meggyújtottam, rá gondoltam smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Thora_90, Bogszics
2011. augusztus 11. 19:03 #55
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (Devil93 @ 2011.08.11. 18:53)
Nagyon szépen köszönöm a meghívást  meghajolo.gif 
Én korábban indítottam egy ilyen topicot kb egy éve, de sajnos törölték  sad.gif 
De  örülök , hogy Unhappymeals indított egy ilyet biggrin.gif
Láttam korábban kérdeztétek , hogy ki a kedvencünk a tagok közül : én mindegyiket imádom biggrin.gif , de a legjobban Matt-et és Rev-et biggrin.gif . Már annyira durva a rajongásom értük hogy a húgomat egyszer kikészítettem vele xD és Matt-ról van egy rajzom is biggrin.gif mert posztert még nem láttam róluk sad.gif 
Nekem nincs kedvenc albumom tőlük, mindegyiket ugyanúgy szeretem és agyon is hallgatom xD 
Rev halála hírén és is majdnem elbőgetem magam sad.gif és halála évfordulójának napján gyertyát is gyújtottam érte , tiszteletem jeléül , mert nála tehetségesebb ember nem sok van a Földön .
És végezetül , ha még nem untatok  meg  rohog.gif akkor itt egy kis szám biggrin.gif imádom  thumbsup.gif  blush.gif 
A7X foREVer  meghajolo.gif ,,/


Csodálkoztam is, hogy eddig még nem jeletél meg itt, nagyon örülök neked beer.gif Jó egyre több rajongót itt látni. Amúgy, nem tudja valaki, hogy most épp hol koncerteznek a srácok? think.gif
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. augusztus 11. 19:03 #56
- törölt felhasználó -    
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.11. 18:51)
Erről még nem is hallottam. De nagyon jól mondtad, a metálnak annyi ágazata van, hogy azt összegyűjteni nehéz lenne. Nekem egyébként teljesen mindegy, hogy az A7X metált vagy rockot játszik, csak jól csinálják. Hál' Istennek azt teszik, ezért is szeretem őket annyira good.gif


Sok helyen mondják, pl. youtube videók alatt szoktam látni, meg egyszer gyakorikérdéseken is volt egy ilyen, és ott szidta a kérdező az A7X-et (félreértés ne essék, én csak röhögni járok oda) biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals
2011. augusztus 11. 19:03 #57
Devil93
Devil93
 
Státusz"Minden ember jó - csupán a benne élő démon gonosz. "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.18.
Hozzászólás: 775
Csatolások: 32
Azonosító: 129498
Offline offline
Idézet (yamee @ 2011.08.11. 18:58)
Szeretem ezt a számot. Amit Rev-ről írtál, arról jutott eszembe, hogy nyaraltam apumnál Ausztriában és elmentünk egy nagyon szép templomba, szeretem azt a helyet... és mikor körbeértünk, lehetett mécsest gyújtani valaki emlékére. Kivettem a pénztárcámból a kicsi Rev képemet, és odatettem a mécsesem mellé. Mikor meggyújtottam, rá gondoltam  smileeee.gif

Ez de szép volt tőled smileeee.gif Én is megtenném , hogy elmegyek a templomba és gyertyát gyújtok . De fóbiám van a templomokkal szemben rohog.gif tudom ez hülyeség , de ha belépek rosszul leszek . És még pár dolog miatt sem megyek be ..
1 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals
2011. augusztus 11. 19:05 #58
a7xforever
a7xforever
The Lochtenator♥
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.24.
Hozzászólás: 2619
Csatolások: 128
Azonosító: 156371
Offline offline
Huhh,de sok mindenről maradtam le
1 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals
2011. augusztus 11. 19:07 #59
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (Devil93 @ 2011.08.11. 19:03)
Ez de szép volt tőled smileeee.gif Én is megtenném , hogy elmegyek a templomba és gyertyát gyújtok . De fóbiám van a templomokkal szemben  rohog.gif tudom ez hülyeség , de ha belépek rosszul leszek . És még pár dolog miatt sem megyek be ..


Biztos mer' sátánista vagy rohog.gif
Najó, csak vicceltem. Én Rev halálának évfordulóján nem gyújtottam gyertyát, hiszen Én alig 1 hónapja ismertem meg a bandát unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: a7xforever, Bogszics
2011. augusztus 11. 19:07 #60
- törölt felhasználó -    
Idézet (Devil93 @ 2011.08.11. 19:03)
Ez de szép volt tőled smileeee.gif Én is megtenném , hogy elmegyek a templomba és gyertyát gyújtok . De fóbiám van a templomokkal szemben  rohog.gif tudom ez hülyeség , de ha belépek rosszul leszek . És még pár dolog miatt sem megyek be ..


Ezzel egyébként ugyanígy vagyok ohmy.gif nem szeretem a templomokat, mert egyfelől nem vagyok vallásos (vagyis elviekben az vagyok, csak nem gyakorlom) és mindig rossz érzés fog el. Ez viszont egy ilyen régebbi templom, már csak látványosság, de szép biggrin.gif Egyszer megyek be templomba, és A7X-et hagyok ott rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Devil93, a7xforever, UnhappyMeals, Bogszics
100 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

The Rev The Rev 1826.