Starity

Avenged Sevenfold

100 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 09. 20:32 #1
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Szembesülnöm kellett azzal, hogy hiába van sok rajongójuk itt, de topic még nincs róluk, úgyhogy indítok egyet.

Aktuális : Syn épp most dobott új szignatúr gitárt piacra, lehetett rá szavazni a Schecter gitárok honlapján. Egy USA-ból szavazós szerencsés nyert is egyet. Ime a nyertes ember és a nyertes gitár
11 felhasználónak tetszik: kriszti03, Thora_90, a7xforever, bibicsibi, Devil93, leskukrisztina, Bogszics, Johinna, H_Eszti, giga, num1Kolosszus
2011. augusztus 09. 20:38 #2
- törölt felhasználó -    
SZUPER biggrin.gif
Az az ember egy GITÁRISTEN, akárcsak Nuno biggrin.gif
Egyébként tiszta szégyen, h nem volt topicjuk, köszi, h megnyitottad.
Örülök, h egyre előlrébb vannak biggrin.gif Majd hozok róluk is cuccokat. Bár asszem Revről tettem már fel háttereket blush.gif Mindjárt meglesem.
Szerk: megnéztem, baromi jól néz ki *-*
És még a Deathbat is ott van smileeee.gif wub.gif

Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.09. 20:32)
Szembesülnöm kellett azzal, hogy hiába van sok rajongójuk itt, de topic még nincs róluk, úgyhogy indítok egyet.
Aktuális : Syn épp most dobott új szignatúr gitárt piacra, lehetett rá szavazni a Schecter gitárok honlapján. Egy USA-ból szavazós szerencsés nyert is egy gitárt. Ime a nyertes ember és a nyertes gitár
3 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Bogszics, Syn.Is.My.Sin
2011. augusztus 09. 21:52 #3
a7xforever
a7xforever
The Lochtenator♥
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.24.
Hozzászólás: 2619
Csatolások: 128
Azonosító: 156371
Offline offline
Az a gitár baromi jól néz ki:) Nagyon szerencsés az aki megnyerte biggrin.gif , és tényleg rossz sok rajongó null topic blink.gif
3 felhasználónak tetszik: Thora_90, UnhappyMeals, Johinna
2011. augusztus 10. 10:19 #4
- törölt felhasználó -    
Nézd, amíg a diznisz*rt nyomatják, és az emberek nem azt értékelik, h egy dalnak mély hangvétele, és legfőképp ÉRTELME van, addig nem foglalkoznak az értelmes dolgokkal. A lényeg, h mi összetartunk cool.gif
Bár az se világos, h 37en nézték meg a topicot eddig, és csak mi írtunk. H lehet, h nem tetszett meg az A7X azoknak, akik benéztek? blush.gif blush.gif
Amúgy ki a kedvencetek? ^^
Nekem Syn meg Rev, de természetesen a többieket is szeressem wub.gif

Idézet (a7xforever @ 2011.08.09. 21:52)
Az a gitár baromi jól néz ki:) Nagyon szerencsés az aki megnyerte biggrin.gif , és tényleg rossz sok rajongó null topic  blink.gif
5 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, a7xforever, Bogszics, Johinna, melasz12
2011. augusztus 10. 10:24 #5
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.10. 10:19)
Nézd, amíg a diznisz*rt nyomatják, és az emberek nem azt értékelik, h egy dalnak mély hangvétele, és legfőképp ÉRTELME van, addig nem foglalkoznak az értelmes dolgokkal. A lényeg, h mi összetartunk  cool.gif 
Bár az se világos, h 37en nézték meg a topicot eddig, és csak mi írtunk. H lehet, h nem tetszett meg az A7X azoknak, akik benéztek?  blush.gif  blush.gif 
Amúgy ki a kedvencetek? ^^
Nekem Syn meg Rev, de természetesen a többieket is szeressem  wub.gif


Azért ne nagyon menjünk át a 'Disney' szidásába, arra ott van a másik topic rolleyes.gif
De amúgy Én is csodálom, hogy még nem jött erre felé annyi A7X fan. rolleyes.gif
A két nagy kedvencem nekem is Syn és Rev.
Új dobosról mi a vélemény? Szerintem így már nem olyan jók élőben, hiányzik Rev vokálja, Zacky meg lusta énekelni. De Én támogatom az új tagot, nem lehet könnyű egy ilyen fantasztikus embert 'pótolni'.
4 felhasználónak tetszik: Thora_90, a7xforever, Devil93, Bogszics
2011. augusztus 10. 12:36 #6
a7xforever
a7xforever
The Lochtenator♥
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.24.
Hozzászólás: 2619
Csatolások: 128
Azonosító: 156371
Offline offline
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.10. 10:24)
Azért ne nagyon menjünk át a 'Disney' szidásába, arra ott van a másik topic  rolleyes.gif 
De amúgy Én is csodálom, hogy még nem jött erre felé annyi A7X fan.  rolleyes.gif 
A két nagy kedvencem nekem is Syn és Rev.
Új dobosról mi a vélemény? Szerintem így már nem olyan jók élőben, hiányzik Rev vokálja, Zacky meg lusta énekelni. De Én támogatom az új tagot, nem lehet könnyű egy ilyen fantasztikus embert 'pótolni'.

Azért, tényleg csak hárman vagyunk még.
Nekem a nagy kedvenceim Syn, Rev és Matt.
Az A7X már nem lesz régi Rev nélkül. Az új dobos meg nem lesz annyira jó szerintem, mert Rev-et nem lehet pótolni..
2 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Bogszics
2011. augusztus 10. 13:15 #7
- törölt felhasználó -    
Valóban nem lehet sad.gif Annyira rossz, h meghalt. Én pl 2 éjszakán át bőgtem, mikor megtudtam, h meghalt sad.gif Annak örültem, h rengetegen írtak, h sajnálják, h meghalt. Azon meg baromira kiakadtam, mikor megtudtam, mit mutatott ki a toxinvizsgálat eredménye :'(
Learól tudtok vmit?
Zacky meg ne legyen már lusta énekelni. Vmiben énekelt, nem? V rosszul emlékszem? ohmy.gif

Idézet (a7xforever @ 2011.08.10. 12:36)
Azért, tényleg csak hárman vagyunk még.
Nekem a nagy kedvenceim Syn, Rev és Matt.
Az A7X már nem lesz régi Rev nélkül. Az új dobos meg nem lesz annyira jó szerintem, mert Rev-et nem lehet pótolni..
3 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, a7xforever, Bogszics
2011. augusztus 10. 13:27 #8
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.10. 13:15)
Valóban nem lehet sad.gif Annyira rossz, h meghalt. Én pl 2 éjszakán át bőgtem, mikor megtudtam, h meghalt sad.gif Annak örültem, h rengetegen írtak, h sajnálják, h meghalt. Azon meg baromira kiakadtam, mikor megtudtam, mit mutatott ki a toxinvizsgálat eredménye :'(
Learól tudtok vmit?
Zacky meg ne legyen már lusta énekelni. Vmiben énekelt, nem? V rosszul emlékszem?  ohmy.gif


Itt énekel egy keveset. Plusz nekem úgy tűnik, hogy a Nightmare-ben is felcsendül a hangja. Lea ugye Shadows felesége? blush.gif (mert ő a kedvencek között van, csak már nem emlékszem a teljes nevére). Róla mostanság nem hallani sokat.

Szerk.: nem, Shadows felesége ő. Akkor Lea kicsoda? think.gif
1 felhasználónak tetszik: a7xforever
2011. augusztus 10. 13:35 #9
- törölt felhasználó -    
Leana Silver... Rev felesége volt. Emiatt kérdeztem. sad.gif

Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.10. 13:27)
Itt énekel egy keveset. Plusz nekem úgy tűnik, hogy a Nightmare-ben is felcsendül a hangja. Lea ugye Shadows felesége?  blush.gif (mert ő a kedvencek között van, csak már nem emlékszem a teljes nevére). Róla mostanság nem hallani sokat.
Szerk.: nem, Shadows felesége ő. Akkor Lea kicsoda? think.gif
2 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, a7xforever
2011. augusztus 10. 13:41 #10
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
cray.gif Sajnos nem találtam róla sokat, csak most ezt, de ez akkor volt, mikor mindannyiunk The Rev-je még élt sad.gif
1 felhasználónak tetszik: a7xforever
2011. augusztus 10. 19:04 #11
- törölt felhasználó -    
Ezeket tudtam róla biggrin.gif
Igazából sosem bírtam a csajt, de most kezdem megkedvelni. Sztem biztos szerette a mi drága Revünket smileeee.gif
Am köszi a postot biggrin.gif

Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.10. 13:41)
cray.gif Sajnos nem találtam róla sokat, csak most ezt, de ez akkor volt, mikor mindannyiunk The Rev-je még élt  sad.gif
2 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, a7xforever
2011. augusztus 10. 19:12 #12
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.10. 19:04)
Ezeket tudtam róla biggrin.gif
Igazából sosem bírtam a csajt, de most kezdem megkedvelni. Sztem biztos szerette a mi drága Revünket smileeee.gif
Am köszi a postot biggrin.gif


Szívesen beer.gif
Amúgy, Én most nagyon 'rá vagyok kattanva' a Welcome To The Family-re. Nem is értem, hogyan élhettem eddig e nélkül teljes életet mellow.gif . Azzal meg már tele a tökhöm, mikor ott lenne valami vonzó című videó, erre mikor rákattintok bejön Rick Astley egyik sz_ros dala. Tudjátok miről beszélek, nem? Rengetegszer előfordul, másnál is. grrr.gif
5 felhasználónak tetszik: Thora_90, a7xforever, Devil93, leskukrisztina, Bogszics
2011. augusztus 10. 20:03 #13
- törölt felhasználó -    
Még annyira nem ismerem őket, most kezdtem velük megismerkedni, most is őket hallgatom, de eddig mondhatni megvadulok értük. biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: Thora_90, UnhappyMeals, a7xforever, leskukrisztina, Bogszics
2011. augusztus 10. 20:25 #14
a7xforever
a7xforever
The Lochtenator♥
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.24.
Hozzászólás: 2619
Csatolások: 128
Azonosító: 156371
Offline offline
Jött egy negyedik is végre thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals
2011. augusztus 10. 20:34 #15
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (Miah008 @ 2011.08.10. 20:03)
Még annyira nem ismerem őket, most kezdtem velük megismerkedni, most is őket hallgatom, de eddig mondhatni megvadulok értük. biggrin.gif


Melyik dalokat hallottad eddig? Ha akarod ajánlhatok párat rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, a7xforever
2011. augusztus 10. 20:39 #16
a7xforever
a7xforever
The Lochtenator♥
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.24.
Hozzászólás: 2619
Csatolások: 128
Azonosító: 156371
Offline offline
Én is szívesen ajánlok, ahogy ezt a kedves, UnhappyMeals is teszi Ő nagyon jó fej meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Thora_90
2011. augusztus 10. 22:18 #17
- törölt felhasználó -    
Én is ajánlok, ezer örömmel biggrin.gif
Ezt gondolom láttátok már biggrin.gif


Idézet (a7xforever @ 2011.08.10. 20:39)
Én is szívesen ajánlok, ahogy ezt a kedves, UnhappyMeals is teszi Ő nagyon jó fej meghajolo.gif
5 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, a7xforever, Devil93, leskukrisztina, Bogszics
2011. augusztus 11. 09:11 #18
- törölt felhasználó -    
Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.10. 20:34)
Melyik dalokat hallottad eddig? Ha akarod ajánlhatok párat  rolleyes.gif

Először a Nightmare-t hallottam tőlük, most kezdtem el újabb dalok után kutatni. Meghallgattam az Afterlife, Beast And The Harlot, So Far Away, Seize The Day című dalokat. Tudjátok, amiket a youtube először kidob.
Egyébként örülnék neki, ha ajánlanátok pár számot. biggrin.gif
Előre is köszönöm.
4 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, Thora_90, a7xforever, Bogszics
2011. augusztus 11. 10:09 #19
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.10. 22:18)
Én is ajánlok, ezer örömmel biggrin.gif
Ezt gondolom láttátok már biggrin.gif


A @&{#!-ba, épp ezt akartam berakni pardon.gif

Idézet
Először a Nightmare-t hallottam tőlük, most kezdtem el újabb dalok után kutatni. Meghallgattam az Afterlife, Beast And The Harlot, So Far Away, Seize The Day című dalokat. Tudjátok, amiket a youtube először kidob.
Egyébként örülnék neki, ha ajánlanátok pár számot.  biggrin.gif 
Előre is köszönöm.


Akkor mutatok olyat is, amit nem dob fel rolleyes.gif
Nekem ez a kettő a kedvencem




(LOL, új YouTube design vagy mi? Ja és felütette már megint fejét a 'RebeccaBlackPwnsAll' nevű troll grrr.gif)
7 felhasználónak tetszik: Thora_90, a7xforever, Devil93, leskukrisztina, Bogszics, RockAngel, Molcsiii
2011. augusztus 11. 12:26 #20
- törölt felhasználó -    
Még ajánlanám a Bat Countryt, a Betrayedet, valamint az Almost Easyt, nálam ezek pörögnek általában biggrin.gif
De a Critical acclaim eleje is naggyon jó!
A Seize The Day számomra örök favorit biggrin.gif

Én am nagyon várom Matt és Val babáját!*-* Biztosan szép gyerekük lenne biggrin.gif w00t.gif

Idézet (Miah008 @ 2011.08.11. 09:11)
Először a Nightmare-t hallottam tőlük, most kezdtem el újabb dalok után kutatni. Meghallgattam az Afterlife, Beast And The Harlot, So Far Away, Seize The Day című dalokat. Tudjátok, amiket a youtube először kidob. 
Egyébként örülnék neki, ha ajánlanátok pár számot. biggrin.gif
Előre is köszönöm.
3 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, a7xforever, Bogszics
100 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

The Rev The Rev 1824.