Starity

Warrior (2011)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 09. 22:00 #1
duracell
duracell
mockingjay™
 
StátuszA lapjaimért NEM lehet csomagot vállalni, köszönöm az érdeklődést!
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 2085
Csatolások: 34566
Azonosító: 133509
Offline offline
Sztori:
Tom Conlon (Tom Hardy) tengerészgyalogos, aki a múlt szellemétől űzve érkezik haza Pittsburgh-i szülőházába, ahol édesapja (Nick Nolte) él. Az alkoholista ex-bokszedző még egyszer utoljára összeszedi minden erejét, hogy segítsen felkészülni fiának egy MMA bajnoksága, ami minden idők eddigi legnagyobb pénzdíjazásával kecsegteti a résztvevőket. A brutális tornán azonban indul bátyja, Brendan (Joel Edgerton) is, aki korábban elárulta a családot, és azóta nem tartják a kapcsolatot. A két testvér évek óta halmozódó indulata úgy tűnik, egy mindent eldöntő, hatalmas csatában fog kitörni…

Bemutató: 2011. szeptember 9.
Magyar bemutató: 2011. november 24.
Műfaj: Akció, Dráma, Sport
Rendező: Gavin O’Connor
Forgatókönyvíró: Gavin O’Connor, Anthony Tambakis, Cliff Dorfman
Szereplők:
Tom Hardy ... Tom Conlon
Jennifer Morrison ... Tess Conlon
Joel Edgerton ... Brendan Conlon
Nick Nolte ... Paddy Conlon
Hivatalos oldal: Warrior Film

Előzetes:



Still képek és poszterek [HQ]
6 felhasználónak tetszik: Cakey5000, Lindsay019, Boscorelli, öngyilkos lány, ophely88, Caroline
2012. július 08. 12:37 #2
Caroline
Caroline
új tag
 
StátuszHa még olykor a magány magához is hív mindig lesz valaki aki a szerelem kezét
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 40
Csatolások: 0
Azonosító: 131194
Offline offline
Nekem már volt alkalmam megnézni a Warriort és azt kell mondjam hogy kellemesen csalódtam ebben a filmben!Nagyon tetszett na nem csak azért mert Tom Hardy szerepelt benne és full izmosra edzette magát hanem az egész sztori miatt.Bár sosem hittem volna hogy ennyire hitelesen átjön ez az egész film nekem holott én nem igazán kedveltem sosem az ilyen filmeket de ez nagyon bejött! wink.gif Ajánlom mindenkinek! biggrin.gif És persze az sem elhanyagolható hogy Tom Hardy is nagyon jól alakít benne! wub.gif blush.gif
2012. augusztus 26. 13:24 #3
Lydia
Lydia
we are believers
 
Státuszfind someone who knows how to calm your storms.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.28.
Hozzászólás: 1224
Csatolások: 54
Azonosító: 178865
Offline offline
Hát nekem ez a film teljesen belopta magát a szívembe.Nagyon tetszett.Remekül voltak megcsinálva benne a bunyós jelenetek.És azt kell hogy mondjam hogy ez a film gyönyörű volt.Igen gyönyörű,ez a legmegfelelőbb szó rá.Ez a film megtanít minket arra,hogy ha van elég hitünk,és van egy célunk akkor mindent képeske vagyunk legyőzni.És ez a film még arra is megtanít hogy a csalág mennyire fontos.#1 film nálam. wub.gif Tom Hardy pedig nagyon nagyot alakít benne wub.gif
2012. szeptember 16. 14:07 #4
cloudbox
cloudbox
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.12.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 0
Azonosító: 16408
Offline offline
Thanks for the stills!
2012. október 09. 20:31 #5
- törölt felhasználó -    
Hmm, mit is mondjak erről a filmről? IMÁDOM.
Bevallom, Tom Hardy miatt kezdtem bele, és kíváncsi voltam milyen története van. Egyáltalán nem bántam meg, hogy megnéztem. wub.gif
Szerintem fantasztikus sztorija van, tanulságos, és gyönyörű film. Nem hittem volna, hogy el tudom sírni magam egy bunyós film végén. biggrin.gif A szereplők nagyon nagyon jók (Tom Hardy még mindig iszonyatosan tehetséges wub.gif ), egyáltalán nem az az agyatlan bunyós film, a verekedéses jelenetek is meglepően szórakoztatóak.
És Tom Hardy leghelyesebb buldózer, akit eddig láttam. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok