Starity

Good Charlotte

14 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 12. 12:47 #1
- törölt felhasználó -    
Nem volt beszélgetős topicjuk, pedig ők MEGÉRDEMLIK!
Minden rajongók várunk sok-sok szeretettel biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: a7xforever, Vicy500, fashionbébíí
2011. augusztus 12. 12:49 #2
a7xforever
a7xforever
The Lochtenator♥
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.24.
Hozzászólás: 2619
Csatolások: 128
Azonosító: 156371
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.12. 12:47)
Nem volt beszélgetős topicjuk, pedig ők MEGÉRDEMLIK!
Minden rajongók várunk sok-sok szeretettel biggrin.gif

Beszélgetős topic? Ez jó thumbsup.gif
3 felhasználónak tetszik: Thora_90, Vicy500, Vivienn096
2011. augusztus 12. 12:49 #3
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Kezdek összezavarodni az MQ képes téma és a beszélgetős téma miatt wtf.gif
2 felhasználónak tetszik: a7xforever, Thora_90
2011. augusztus 12. 12:52 #4
- törölt felhasználó -    
Sorry :$

Idézet (UnhappyMeals @ 2011.08.12. 12:49)
Kezdek összezavarodni az MQ képes téma és a beszélgetős téma miatt wtf.gif
1 felhasználónak tetszik: a7xforever
2011. augusztus 12. 13:35 #5
- törölt felhasználó -    
Tegnap is és ma is azon gondolkodtam, hogy létre kellene már hozni nekik is egy topicot, mert már az Avenged Sevenfoldnál is őket reklámoztam.
Itt legalább hozzá tudok én is szólni a dolgokhoz.
biggrin.gif
Tegnap a Szigeten ők. Fáj a szívem még csak nézni is és tudni, hogy nem voltam ott. sad.gif Benji wub.gif


Még:


3 felhasználónak tetszik: a7xforever, Thora_90, fashionbébíí
2011. augusztus 12. 13:57 #6
- törölt felhasználó -    
Nem hiszem el, hogy sikerül mindig elterelnem a témát, de most láttam, hogy a Simple Plan augusztus 25-én jön Szegedre.
El kell jutnom oda. Muszáj, ha már a Good Charlotte-ról lemaradtam... cry.gif
2 felhasználónak tetszik: a7xforever, Thora_90
2011. augusztus 12. 14:05 #7
- törölt felhasználó -    
Jó Billy haja biggrin.gif
Am Te mióta szereted a Gct? Én úgy... 5 éve biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: a7xforever
2011. augusztus 12. 14:22 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.12. 14:05)
Jó Billy haja biggrin.gif
Am Te mióta szereted a Gct? Én úgy... 5 éve biggrin.gif

Két éve hallottam róluk először, köszönhető ez a barátnőmnek. Azelőtt sajnos idióta, tingli-tangli zenéket hallgattam, de hálát adok az Úrnak, hogy abba a gimnáziumba kerültem, ahol egyáltalán nem lehet kikerülni a rockot. biggrin.gif
Eleinte még csak néhány számukat ismertem, majd fokozatosan ismerkedtem meg velük, így lettek aztán a legnagyobb kedvenceimmé. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. augusztus 12. 15:35 #9
- törölt felhasználó -    
És kik a kedvenceid? Gondolom Joel az egyik biggrin.gif
Nekem Billy smileeee.gif Meg Aaron, bár igaz, h ő most a Wakefieldben van sad.gif Sajnálom, h elment sad.gif

Idézet (Miah008 @ 2011.08.12. 14:22)
Két éve hallottam róluk először, köszönhető ez a barátnőmnek. Azelőtt sajnos idióta, tingli-tangli zenéket hallgattam, de hálát adok az Úrnak, hogy abba a gimnáziumba kerültem, ahol egyáltalán nem lehet kikerülni a rockot. biggrin.gif
Eleinte még csak néhány számukat ismertem, majd fokozatosan ismerkedtem meg velük, így lettek aztán a legnagyobb kedvenceimmé. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: a7xforever
2011. augusztus 12. 15:49 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.12. 15:35)
És kik a kedvenceid? Gondolom Joel az egyik biggrin.gif
Nekem Billy smileeee.gif Meg Aaron, bár igaz, h ő most a Wakefieldben van sad.gif Sajnálom, h elment sad.gif

Benji, Joel, Billy, bár Pault is bírom. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. augusztus 12. 21:42 #11
Vicy500
Vicy500
új tag
 
Státusz"Tomorrow is a new day and a second chance! "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 82
Csatolások: 65
Azonosító: 130619
Offline offline
Sziasztok remélem nem baj ha csatlakozom! blush.gif biggrin.gif
GC a kedvenc együttesem biggrin.gif (L) <3 <3 : én 2007ben ismertem őket a River-rel egyszerűen fantasztikusan kimondhatatlan jó zenét csinálnak!! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. augusztus 12. 21:46 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vicy500 @ 2011.08.12. 21:42)
Sziasztok remélem nem baj ha csatlakozom!  blush.gif biggrin.gif 
GC a kedvenc együttesem biggrin.gif (L) <3 <3 : én 2007ben ismertem őket a River-rel egyszerűen fantasztikusan kimondhatatlan jó zenét csinálnak!! biggrin.gif

Örülünk neki, hogy csatlakozol, hiszen annál jobb minél többen vagyunk. Egy ilyen nagyszerű bandáról pedig jókat lehet beszélgetni. smileeee.gif
A River az tényleg nagyon jó zene, én azt csak nem régiben hallottam, de akkor napokig. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, Vicy500
2011. augusztus 12. 21:52 #13
- törölt felhasználó -    
Üdv itt biggrin.gif
Ma töltöttem fel két régi sorozatot a fiúkról. Szerencsére pont találtam olyat, amin Aaronnel voltak, pedig azt hittem, nincs olyan sorozat :/
Itt és itt megnézhetitek őket. A gond az, h elég kicsik, de legalább ez is van biggrin.gif
Majd még töltök fel biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Vicy500
2011. augusztus 12. 21:52 #14
Vicy500
Vicy500
új tag
 
Státusz"Tomorrow is a new day and a second chance! "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 82
Csatolások: 65
Azonosító: 130619
Offline offline
biggrin.gif ! én nagyon sokáig hallgattam de smileeee.gif max hangerőn xD ez a baj velem ha vmit nagyon szeretek akkor tiszta őrült leszek xD _nevet.gif ! Mi a véleményetek az új albumukról?
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. augusztus 12. 21:59 #15
- törölt felhasználó -    
Őszintén megmondom, még nem hallgattam meg blush.gif
De majd sort kerítek erre is smileeee.gif

Idézet (Vicy500 @ 2011.08.12. 21:52)
biggrin.gif ! én nagyon sokáig hallgattam de smileeee.gif max hangerőn xD ez a baj velem ha vmit nagyon szeretek akkor tiszta őrült leszek xD _nevet.gif ! Mi a véleményetek az új albumukról?
2011. augusztus 12. 22:02 #16
Vicy500
Vicy500
új tag
 
Státusz"Tomorrow is a new day and a second chance! "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 82
Csatolások: 65
Azonosító: 130619
Offline offline
A sok rossz véleménnyel ellentétben ( amit más emberek mondanak) nekem nagyon is tetszik a Cardiology biggrin.gif !!
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, a7xforever
2011. augusztus 12. 23:04 #17
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vicy500 @ 2011.08.12. 21:52)
biggrin.gif ! én nagyon sokáig hallgattam de smileeee.gif max hangerőn xD ez a baj velem ha vmit nagyon szeretek akkor tiszta őrült leszek xD _nevet.gif ! Mi a véleményetek az új albumukról?

Nekem rengeteg kedvenc dalom van arról az albumról, szerintem nagyon jó korong lett a részükről. Másfél év után pedig még arra is rávettem magam, hogy lecseréljem a jól bevált Rock 'n Roll traint az ACDC-től, immáron pedig a 1979-ra csörög a telefonom. biggrin.gif
Ezen kívül nagyon szeretem még erről a lemezről a Last Nightot, a Sex on the radiot, a Like It's Her Birthdayt, a Silver Screen Romance-t, a There She Goest és a Can't Dream Without You-t.
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. augusztus 12. 23:12 #18
- törölt felhasználó -    
Idézet (Miah008 @ 2011.08.12. 13:57)
Nem hiszem el, hogy sikerül mindig elterelnem a témát, de most láttam, hogy a Simple Plan augusztus 25-én jön Szegedre. 
El kell jutnom oda. Muszáj, ha már a Good Charlotte-ról lemaradtam... cry.gif

Úristen ohmy.gif ohmy.gif Nekem mennem kell biggrin.gif Na mindjárt utánanézek hogy mint meg hogy lesz, mondjuk én itt lakok, nem para. Mondjuk csak annyiból, hogy aznap van osztályozóm, és nem biztos, hogy aznap lemegy a szóbelim is :S Mindegy, nem érdekel biggrin.gif

A GC miatt fáj a szívem hogy nem lehettem tegnap ott, mert még anno 2005-ben is elhatároztam, hogy ha megint jönnek, akkor ott a helyem, csak akkor még kicsi voltam, most meg pénzem nem volt rá sad.gif
Igen, nekem nagyon régóta ők az első számú kedvenc bandám, már 5.-6. osztályos koromban barátnőmet őrjítettem meg azzal, hogy a nulla hangommal a Ghos of You-t éneklem, illetve a The River akkora kedvenc volt anno, hogy a szeretettől vezérelve fordítottam le egy este még azt hiszem hetedikben.

A The Chroncicles of a Life and Death eredetibe van meg, dupla oldalú CD, az egyik az album, a másik meg egy interjú a skacokkal. A többi album sajnos csak gépen van meg. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. augusztus 13. 13:14 #19
- törölt felhasználó -    
Én egyébként nem is tudtam, h jönnek a Szigetre blush.gif
De valszeg nem is tudtam volna menni :/
Egyébként a bandából Benji az egyetlen, akinek nincs gyereke sad.gif Kár, pedig tutira szép gyermeke lenne neki wub.gif

Idézet (Cynthia @ 2011.08.12. 23:12)
Úristen ohmy.gif  ohmy.gif  Nekem mennem kell biggrin.gif Na mindjárt utánanézek hogy mint meg hogy lesz, mondjuk én itt lakok, nem para. Mondjuk csak annyiból, hogy aznap van osztályozóm, és nem biztos, hogy aznap lemegy a szóbelim is :S Mindegy, nem érdekel biggrin.gif
A GC miatt fáj a szívem hogy nem lehettem tegnap ott, mert még anno 2005-ben is elhatároztam, hogy ha megint jönnek, akkor ott a helyem, csak akkor még kicsi voltam, most meg pénzem nem volt rá sad.gif
Igen, nekem nagyon régóta ők az első számú kedvenc bandám, már 5.-6. osztályos koromban barátnőmet őrjítettem meg azzal, hogy a nulla hangommal a Ghos of You-t éneklem, illetve a The River akkora kedvenc volt anno, hogy a szeretettől vezérelve fordítottam le egy este még azt hiszem hetedikben.
A The Chroncicles of a Life and Death eredetibe van meg, dupla oldalú CD, az egyik az album, a másik meg egy interjú a skacokkal. A többi album sajnos csak gépen van meg. smileeee.gif
2011. augusztus 13. 13:41 #20
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cynthia @ 2011.08.12. 23:12)
Úristen ohmy.gif  ohmy.gif  Nekem mennem kell biggrin.gif Na mindjárt utánanézek hogy mint meg hogy lesz, mondjuk én itt lakok, nem para. Mondjuk csak annyiból, hogy aznap van osztályozóm, és nem biztos, hogy aznap lemegy a szóbelim is :S Mindegy, nem érdekel biggrin.gif
A GC miatt fáj a szívem hogy nem lehettem tegnap ott, mert még anno 2005-ben is elhatároztam, hogy ha megint jönnek, akkor ott a helyem, csak akkor még kicsi voltam, most meg pénzem nem volt rá sad.gif
Igen, nekem nagyon régóta ők az első számú kedvenc bandám, már 5.-6. osztályos koromban barátnőmet őrjítettem meg azzal, hogy a nulla hangommal a Ghos of You-t éneklem, illetve a The River akkora kedvenc volt anno, hogy a szeretettől vezérelve fordítottam le egy este még azt hiszem hetedikben.
A The Chroncicles of a Life and Death eredetibe van meg, dupla oldalú CD, az egyik az album, a másik meg egy interjú a skacokkal. A többi album sajnos csak gépen van meg. smileeee.gif

Á, nekem meg egyre inkább úgy tűnik, hogy nem megyek.
Egyik ismerősöm sem hajlandó jönni, így meg nem engednek el. Bár ha ez lenne anyámék egyetlen kifogása, akkor még hagyján, de mindig újakat találnak ki. mad.gif
14 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok