Starity

Good Charlotte

14 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 27. 14:11 #101
- törölt felhasználó -    
Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én meghalok egy ilyenért, de ennyiért??
http://specialtrend.eu/webaruhaz/termek/6000/good-charlotte-polo
2 felhasználónak tetszik: Vicy500, fashionbébíí
2011. augusztus 27. 14:40 #102
Vicy500
Vicy500
új tag
 
Státusz"Tomorrow is a new day and a second chance! "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 82
Csatolások: 65
Azonosító: 130619
Offline offline
Jó kis póló !!! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: fashionbébíí
2011. augusztus 27. 14:47 #103
- törölt felhasználó -    
Idézet (Miah008 @ 2011.08.27. 14:11)
Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én meghalok egy ilyenért, de ennyiért??
http://specialtrend.eu/webaruhaz/termek/6000/good-charlotte-polo


hát igen ennyi pénzért már 3 normális pólót vesz az ember ha nem többet unsure.gif de tényleg elfogadnám wub.gif
2 felhasználónak tetszik: Vicy500, Thora_90
2011. augusztus 27. 16:05 #104
- törölt felhasználó -    
Na ja biggrin.gif
Am nekem 2 van. Nagyon szeretem őket, mikor rocker/punk/emo korszakom volt, gyakran voltam azokban biggrin.gif
És érdekes módon azok a pólóim, amiket csináltattam, már lejött a festék, meg kopott a kép, de a GC-seknek, meg az 1 Gunsosnak semmi baja biggrin.gif

Idézet (fashionbébíí @ 2011.08.27. 14:47)
hát igen ennyi pénzért már 3 normális pólót vesz az ember ha nem többet  unsure.gif de tényleg elfogadnám  wub.gif
2 felhasználónak tetszik: fashionbébíí, Vicy500
2011. augusztus 28. 22:54 #105
- törölt felhasználó -    
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.27. 16:05)
Na ja biggrin.gif
Am nekem 2 van. Nagyon szeretem őket, mikor rocker/punk/emo korszakom volt, gyakran voltam azokban biggrin.gif
És érdekes módon azok a pólóim, amiket csináltattam, már lejött a festék, meg kopott a kép, de a GC-seknek, meg az 1 Gunsosnak semmi baja biggrin.gif


látod, ezt még az isten is így akarja rohog.gif

amúgy nekem ez a kedvenc Harlow-s képem, bár elég régi, de annyira tündéri ahogy Nicole is odabújik Joelhez meg az egész kép wub.gif wub.gif jajjjh.. wub3.gif
1 felhasználónak tetszik: Vicy500
2011. augusztus 29. 11:00 #106
Vicy500
Vicy500
új tag
 
Státusz"Tomorrow is a new day and a second chance! "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 82
Csatolások: 65
Azonosító: 130619
Offline offline
Sziasztok!! biggrin.gif tegnap este néztem egy interjút Benjivel! és a múltkor beszéltük itt h még nincs gyereke! az interjúban kérdezték tőle h nem akar vagy hogy van ezzel a kérdéssel és azt válaszolta h mivel ő nagybácsi ezért tudja h egy gyerek az nagy felelősség meg minden de ő nagyon szeret nagybácsi lenni! tök cuki volt ! belinkelném a videót csak nem találom XD biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, fashionbébíí
2011. augusztus 29. 19:54 #107
- törölt felhasználó -    
Engem meg fel idegesített valami kis nemnormális aki azt mondta, hogy mivel én Good Charlotte-ot hallgatok nem Fluort, SP-t és egyéb sz*rokat, ezért én nem is ebben a világban élek mert ugye Fluor a mai világ zenéje és aki nem szereti az nem is ebben a században él _nevet.gif _nevet.gif Hát ez kész.. ettől a felfogástól van hányingerem.
Azért mert a GC nem rágógumi pop-ot és szánalmas szövegű "zenét" játszik? -.-
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, Vicy500
2011. augusztus 29. 20:49 #108
- törölt felhasználó -    
Sajnos tényleg van, aki úgy fogja fel a dolgot, h aki nem csókolgatja Fluor lába nyomát, az hülye.
Pedig nem! Épp h fordítva van! wink.gif
De én igazából magasról teszek azokra, akik így gondolkoznak! Ők nem tudják,mi a jó ;D

Idézet (fashionbébíí @ 2011.08.29. 19:54)
Engem meg fel idegesített valami kis nemnormális aki azt mondta, hogy mivel én Good Charlotte-ot hallgatok nem Fluort, SP-t és egyéb sz*rokat, ezért én nem is ebben a világban élek mert ugye Fluor a mai világ zenéje és aki nem szereti az nem is ebben a században él  _nevet.gif  _nevet.gif Hát ez kész.. ettől a felfogástól van hányingerem. 
Azért mert a GC nem rágógumi pop-ot és szánalmas szövegű "zenét" játszik? -.-
1 felhasználónak tetszik: fashionbébíí
2011. augusztus 29. 21:20 #109
- törölt felhasználó -    
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.29. 20:49)
Sajnos tényleg van, aki úgy fogja fel a dolgot, h aki nem csókolgatja Fluor lába nyomát, az hülye.
Pedig nem! Épp h fordítva van! wink.gif
De én igazából magasról teszek azokra, akik így gondolkoznak! Ők nem tudják,mi a jó ;D


Hát igen ők maradnak ki a jóból.. biggrin.gif De képtelen vagyok nem visszaírni az ilyeneknek, mert borzalmasan felidegesítenek.
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. augusztus 29. 22:52 #110
Vicy500
Vicy500
új tag
 
Státusz"Tomorrow is a new day and a second chance! "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 82
Csatolások: 65
Azonosító: 130619
Offline offline
Am tényleg totál szánalom hogy ebbe süllyedt a zenei világ bár nem vagyok benne biztos h Fluor és egyéb értéktelen szemetet lehet-e zenének nevezni!!
az a baj h azok akik tényleg jó zenét csinálnak azokat nem ismerik el !!! szánalom! pff ohmy.gif
2 felhasználónak tetszik: fashionbébíí, Thora_90
2011. augusztus 29. 23:10 #111
- törölt felhasználó -    
Ma meghallgattam a 1979-t a GC-től, bár melyik nap nem hallgatom meg laugh.gif ?
Na a lényeg az, hogy néztem a youtube-on, hogy alig több mint 130 000-en látták a videót. Én teljesen ledöbbentem, sőt kiakadtam, már kiabáltam is, hogy hogy történhet ez meg, miközben Justinka meg a Disney-farm idióta szemétjeit percenként több 10 millióan látják. reklamalo.gif
2 felhasználónak tetszik: Vicy500, fashionbébíí
2011. augusztus 29. 23:28 #112
Vicy500
Vicy500
új tag
 
Státusz"Tomorrow is a new day and a second chance! "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 82
Csatolások: 65
Azonosító: 130619
Offline offline
Idézet (Miah008 @ 2011.08.29. 23:10)
Ma meghallgattam a 1979-t a GC-től, bár melyik nap nem hallgatom meg  laugh.gif
Na a lényeg az, hogy néztem a youtube-on, hogy alig több mint 130 000-en látták a videót. Én teljesen ledöbbentem, sőt kiakadtam, már kiabáltam is, hogy hogy történhet ez meg, miközben Justinka meg a Disney-farm idióta szemétjeit percenként több 10 millióan látják.  reklamalo.gif


a napokban én is ilyen megdöbbentő dolgot láttam csak a Riverrel 3 millióan sem látták mondom ezt nem hiszem el !!! kicsit felháborodtam én is blink.gif blink.gif nem tudom ez h is van ilyenkor! Talán azzal lenne a baj h ezeknek a zenéknek van értelmük mondjuk ez nem vmi racionális dolog de az sem h a hulladékot a nézi az emberek többsége!
1 felhasználónak tetszik: fashionbébíí
2011. augusztus 29. 23:43 #113
- törölt felhasználó -    
Ez is milyen jó. ♥
3 felhasználónak tetszik: fashionbébíí, Taki Vicky, Vicy500
2011. augusztus 30. 08:17 #114
- törölt felhasználó -    
Idézet (Miah008 @ 2011.08.29. 23:10)
Ma meghallgattam a 1979-t a GC-től, bár melyik nap nem hallgatom meg  laugh.gif
Na a lényeg az, hogy néztem a youtube-on, hogy alig több mint 130 000-en látták a videót. Én teljesen ledöbbentem, sőt kiakadtam, már kiabáltam is, hogy hogy történhet ez meg, miközben Justinka meg a Disney-farm idióta szemétjeit percenként több 10 millióan látják.  reklamalo.gif


De legalább mi akik imádjuk őket összetartunk heart.gif
Nekem úgy kb. 10 szám van a telefonomon a GC-től, de még kb. száz van ami nagyon tetszik, sőt szinte az összes számuk. Hihetetlen, nekem ez annyira duurva, hogy van aki vonzóbbnak és helyesebbnek tartja Zsásztint mint Őket (és még durvább, hogy tehetségesebbnek is! o.O) ohmy.gif hát nekem ez teljesen sokk! döbbenetet, hogy mit esznek benne blink.gif
szinte kényszeresen mutogatom a barátnőimnek a Good Charlotte számokat rohog.gif hogy "néééézd ugye milyen jók, én imádom őket.. w00t.gif " de hát mondhatok én bármit rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: keiiko, Vicy500
2011. augusztus 30. 08:42 #115
- törölt felhasználó -    
Idézet (fashionbébíí @ 2011.08.30. 08:17)
De legalább mi akik imádjuk őket összetartunk heart.gif 
Nekem úgy kb. 10 szám van a telefonomon a GC-től, de még kb. száz van ami nagyon tetszik, sőt szinte az összes számuk. Hihetetlen, nekem ez annyira duurva, hogy van aki vonzóbbnak és helyesebbnek tartja Zsásztint mint Őket (és még durvább, hogy tehetségesebbnek is! o.O)  ohmy.gif hát nekem ez teljesen sokk! döbbenetet, hogy mit esznek benne  blink.gif 
szinte kényszeresen mutogatom a barátnőimnek a Good Charlotte számokat  rohog.gif hogy "néééézd ugye milyen jók, én imádom őket..  w00t.gif " de hát mondhatok én bármit  rohog.gif

Nekem 22 szám van a telefonomon tőlük, pont tegnap néztem és arra is rájöttem, hogy van még olyan ami nincs rajta. Őket szorosan követi a Simple Plan 19 számmal, akiktől szintén van olyan, ami még nincs rajta a telefonomon. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: fashionbébíí, Thora_90
2011. augusztus 30. 08:49 #116
- törölt felhasználó -    
Idézet (Miah008 @ 2011.08.30. 08:42)
Nekem 22 szám van a telefonomon tőlük, pont tegnap néztem és arra is rájöttem, hogy van még olyan ami nincs rajta. Őket szorosan követi a Simple Plan 19 számmal, akiktől szintén van olyan, ami még nincs rajta a telefonomon. biggrin.gif


Én is tennék ha férne biggrin.gif Sajna selejteznem kellett a memória miatt :S De lassan már semmi más nem lesz a telefonom csak Good Charlotte. úgy sincs mostanában szinte semmi jó zene a zenecsatornákon is csak a magyar tucatfosságokat adják a hányinger kerülget mikor egyszer is odakapcsolok, mert 10 percenként adják espét, fluort, barbit, ramit, ememet.. és most komolyan ezek mennek hát ilyen nincs :') 110.gif
Amúgy most meghallgatsz egy 1979-t és egy Mizut... (isten ments, csak felvetem a lehetőségét..) És a GC-nek mennyivel emberibb a szövege, dallama minden. lisztnek meg erőltetett az egész, szánalmas. úristen. úgy fel húztam magam most ezen blink.gif
2011. augusztus 30. 09:07 #117
- törölt felhasználó -    
Idézet (fashionbébíí @ 2011.08.30. 08:49)
Én is tennék ha férne  biggrin.gif Sajna selejteznem kellett a memória miatt :S De lassan már semmi más nem lesz a telefonom csak Good Charlotte. úgy sincs mostanában szinte semmi jó zene a zenecsatornákon is csak a magyar tucatfosságokat adják a hányinger kerülget mikor egyszer is odakapcsolok, mert 10 percenként adják espét, fluort, barbit, ramit, ememet.. és most komolyan ezek mennek hát ilyen nincs :')  110.gif 
Amúgy most meghallgatsz egy 1979-et és egy Mizut... (isten ments, csak felvetem a lehetőségét..) És a GC-nek mennyivel emberibb a szövege, dallama minden. lisztnek meg erőltetett az egész, szánalmas. úristen. úgy fel húztam magam most ezen  blink.gif

A 1979 számomra a tökéletes zene, bár amiket Good Charlotte játszik, az mind tökéletes, de a 1979-t még 10, 20, sőt 30 év múlva sem fogom megunni. Az a természetesség, az a lendület, az effekt nélküliség. Egyszerűen tökéletes. wub.gif
Ilyen zenét senki nem tud a jelenlegi világon csinálni, na talán még SP wub.gif . Nyugi nem Éder Krisztiánra gondolok. _nevet.gif Nekem csak egy SP létezik, az is a Simple Plan. biggrin.gif
Hallgassátok meg az új albumukon lévő dalaikat. (Az album címe Get Your Heart On.) wub.gif
1 felhasználónak tetszik: fashionbébíí
2011. augusztus 30. 09:21 #118
- törölt felhasználó -    
Idézet (Miah008 @ 2011.08.30. 09:07)
A 1979 számomra a tökéletes zene, bár amiket Good Charlotte játszik, az mind tökéletes, de a 1979-t még 10, 20, sőt 30 év múlva sem fogom megunni. Az a természetesség, az a lendület, az effekt nélküliség. Egyszerűen tökéletes.  wub.gif 
Ilyen zenét senki nem tud a jelenlegi világon csinálni, na talán még SP wub.gif . Nyugi nem Éder Krisztiánra gondolok.  _nevet.gif  Nekem csak egy SP létezik, az is a Simple Plan.  biggrin.gif
Hallgassátok meg az új albumukon lévő dalaikat. (Az album címe Get Your Heart On.)  wub.gif


Én is pont ezért vagyok oda a 1979-ért wub.gif Annyira egyszerű és mégis tökéletes. Nem azért hajtottak hogy a legdrágább klipet csinálják. Ez a zene a rajongóiknak készült nem a szenzációhajhászoknak.. Ezért fantasztikus heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Vicy500
2011. augusztus 30. 17:48 #119
- törölt felhasználó -    
Idézet (fashionbébíí @ 2011.08.30. 09:21)
Én is pont ezért vagyok oda a 1979-ért  wub.gif Annyira egyszerű és mégis tökéletes. Nem azért hajtottak hogy a legdrágább klipet csinálják. Ez a zene a rajongóiknak készült nem a szenzációhajhászoknak.. Ezért fantasztikus heart.gif

Ja, ma is csupán hússzor hallgattam meg. laugh.gif
Erre az együttesre akkor is emlékeznek majd az emberek, ha már nem lesznek, nem úgy mint bíbörre, selenára és miley-kára. Ha minden a megfelelően megy, akkor 2 év múlva már mindenki sz@rni fog ezekre a Disney-sztárokra, hiszen lesznek újak. De várom már. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: fashionbébíí
2011. augusztus 30. 23:58 #120
- törölt felhasználó -    
Idézet (Miah008 @ 2011.08.30. 17:48)
Ja, ma is csupán hússzor hallgattam meg.  laugh.gif 
Erre az együttesre akkor is emlékeznek majd az emberek, ha már nem lesznek, nem úgy mint bíbörre, selenára és miley-kára. Ha minden a megfelelően megy, akkor 2 év múlva már mindenki sz@rni fog ezekre a Disney-sztárokra, hiszen lesznek újak. De várom már.  rohog.gif


De azok az újak talán még rosszabbak lesznek, sajnos egyre lejjebb megy a színvonal, az embereknek már nem is fontos maga a zene csak hogy az előadó cuki/helyes/csini legyen és persze az értelmetlen szöveg is alapfeltétel. A hang.. az minek? pardon.gif Úgyis feljavítják -.- Már ez a felfogás megy..
De a Good Charlotte-ra örökre fogok emlékezi, és szerintem a zenéjük úgymond végig kíséri majd az életem nagy részét. Remélem még rengeteg ideig hallhatunk róluk wub.gif
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, Vicy500
14 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok