Starity

K-pop rajongók topikja

132 oldal 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. április 29. 17:59 #2421
- törölt felhasználó -    
Szabályosan potyognak a könnyeim, ez a dal most nagyon szíven talált. De ettől függetlenül gyönyörű. Nem a megszokott BTS-t kaptuk ezúttal; nincs hibátlan koreográfia, se kemény ütem és rap, most inkább a vocal line részesült előnyben, de örülök, hogy ezt az oldalukat is megmutatják. Kis chill a sok kemény fiús koncepció után. laugh.gif Az albumról pedig a 쩔어 és a 흥탄소년단 nyerte el a tetszésemet leginkább. happy.gif heart.gif

8 felhasználónak tetszik: exoverdose, silenc, johanna92, Shin Ni Chan, Elody, Angel, pandanoyasenpai, BarbieFan
2015. április 29. 23:00 #2422
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Idézet (sophiej @ 2015.04.29. 17:59)
Szabályosan potyognak a könnyeim, ez a dal most nagyon szíven talált. De ettől függetlenül gyönyörű. Nem a megszokott BTS-t kaptuk ezúttal; nincs hibátlan koreográfia, se kemény ütem és rap, most inkább a vocal line részesült előnyben, de örülök, hogy ezt az oldalukat is megmutatják. Kis chill a sok kemény fiús koncepció után. laugh.gif Az albumról pedig a 쩔어 és a 흥탄소년단 nyerte el a tetszésemet leginkább. happy.gif heart.gif


Az első és egyetlen kpop klip, amin kb görcsösen bőgtem vagy húsz percen át és a családom megrettenve jött be vigasztalni hogy mi a halál történt én meg remegő, csukló-nyeklő hangon: "megjelent az új BTS klip" bolond.gif bolond.gif bolond.gif 110.gif 110.gif 110.gif mellow.gif mellow.gif mellow.gif
4 felhasználónak tetszik: exoverdose, Betti90, Angel, BarbieFan
2015. május 01. 13:28 #2423
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Idézet (sophiej @ 2015.04.29. 17:59)
Szabályosan potyognak a könnyeim, ez a dal most nagyon szíven talált. De ettől függetlenül gyönyörű. Nem a megszokott BTS-t kaptuk ezúttal; nincs hibátlan koreográfia, se kemény ütem és rap, most inkább a vocal line részesült előnyben, de örülök, hogy ezt az oldalukat is megmutatják. Kis chill a sok kemény fiús koncepció után. laugh.gif Az albumról pedig a 쩔어 és a 흥탄소년단 nyerte el a tetszésemet leginkább. happy.gif heart.gif

Szerintem az egész album nagyszerű lett, és már most tudom, hogy rongyosra fogom hallgatni. heart.gif Annak én is kimondottan örülök, hogy a vocal line egy kicsit jobban érvényesülhetett, bár azt megjegyezném, hogy az I Need U koreográfiája valami eszméletlen, és a klip.. wub2.gif
2 felhasználónak tetszik: SzimónaDrága, Angel
2015. május 02. 01:38 #2424
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Valamilyen szinten csodálkozok, hogy senki sem rakta még be az új Big Bang klipeket. XDDD


5 felhasználónak tetszik: Betti90, exoverdose, Shin Ni Chan, Angel, pandanoyasenpai
2015. május 03. 18:11 #2425
- törölt felhasználó -    
Idézet (johanna92 @ 2015.05.02. 01:38)
Valamilyen szinten csodálkozok, hogy senki sem rakta még be az új Big Bang klipeket. XDDD


Gondolkodtam rajta, csak aztán kiment a fejemből. Meg igazából nekem kicsit csalódás volt. A Bae Bae-nek egyáltalán nem sikerült elnyernie például a tetszésemet, csak a Losernek. Az valahogy jobban megérintett, a fejemben is megmaradt a dal, meg úgy mondanivaló szempontjából is előnyt élvezhet. Persze ez csak az én véleményem, a köveket mindenki hagyja a zsebében. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: silenc, Betti90, Angel
2015. május 04. 00:21 #2426
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Idézet (sophiej @ 2015.05.03. 18:11)
Gondolkodtam rajta, csak aztán kiment a fejemből. Meg igazából nekem kicsit csalódás volt. A Bae Bae-nek egyáltalán nem sikerült elnyernie például a tetszésemet, csak a Losernek. Az valahogy jobban megérintett, a fejemben is megmaradt a dal, meg úgy mondanivaló szempontjából is előnyt élvezhet. Persze ez csak az én véleményem, a köveket mindenki hagyja a zsebében.  rohog.gif


Fura, de eddig a legtöbb embertől ugyanezt láttam XDD Hogy a Bae Bae nem tetszett nekik, a Loser meg igen blink.gif Ez nekem azért fura, mert nekem meg pont hogy a Bae Bae tetszik jobban, szeretem az ilyeneket, a klip meg felér egy acid trippel kb XDDD
2 felhasználónak tetszik: exoverdose, Betti90
2015. május 04. 01:01 #2427
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Idézet (johanna92 @ 2015.05.04. 00:21)
Fura, de eddig a legtöbb embertől ugyanezt láttam XDD Hogy a Bae Bae nem tetszett nekik, a Loser meg igen blink.gif Ez nekem azért fura, mert nekem meg pont hogy a Bae Bae tetszik jobban, szeretem az ilyeneket, a klip meg felér egy acid trippel kb XDDD


Az én szívem is jobban húz egy picivel a Bae Bae felé happy.gif
1 felhasználónak tetszik: johanna92
2015. május 04. 10:46 #2428
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Oké, hát akkor Show Me The Money 4 bírók listája:
Jinusean, Tablo, Verbal Jint, San E, Jay Park és Zico.

Eddigi megerősített versenyzők listája:
Andup
Basick
Black Nut
Buffy (Madtown)
Hanhae (Phantom)
Innovator
Jooheon (Monsta X)
Jucy (EvoL)
Kidoh (Topp Dogg)
Microdot
Mino (Winner)
P-Type
Rex.D
Seo Chul Goo
Taewoon
Yano (Topp Dogg)
Yasu

Szerintem a cél nyilvánvalóan Zico idegeinek lestrapálása azzal, hogy a saját bátyját és két haverját is el kell bírálnia. :'DDD De tényleg, ez a lista nekem drámát üvölt. És rengeteg bundát meg vérengzést. :'DDDD De P-Type valószínű, hogy megnyeri majd (MI A FENÉNEK MEGY Ő EGYÁLTALÁN EGY ILYEN MŰSORBA, AZ ISTEN SZERELMÉRE?! :'D), szóval ha a showban küzdő kedvenceim tisztességes küzdelemben esnek el és emelt fővel távoznak, én már akkor boldog leszek. :'DDD
3 felhasználónak tetszik: Betti90, exoverdose, Elody
2015. május 06. 04:57 #2429
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Idézet (johanna92 @ 2015.05.04. 10:46)
Oké, hát akkor Show Me The Money 4 bírók listája:
Jinusean, Tablo, Verbal Jint, San E, Jay Park és Zico.
Eddigi megerősített versenyzők listája:
Andup
Basick
Black Nut
Buffy (Madtown)
Hanhae (Phantom)
Innovator
Jooheon (Monsta X)
Jucy (EvoL)
Kidoh (Topp Dogg)
Microdot
Mino (Winner)
P-Type 
Rex.D
Seo Chul Goo
Taewoon
Yano (Topp Dogg)
Yasu
Szerintem a cél nyilvánvalóan Zico idegeinek lestrapálása azzal, hogy a saját bátyját és két haverját is el kell bírálnia. :'DDD De tényleg, ez a lista nekem drámát üvölt. És rengeteg bundát meg vérengzést. :'DDDD De P-Type valószínű, hogy megnyeri majd (MI A FENÉNEK MEGY Ő EGYÁLTALÁN EGY ILYEN MŰSORBA, AZ ISTEN SZERELMÉRE?! :'D), szóval ha a showban küzdő kedvenceim tisztességes küzdelemben esnek el és emelt fővel távoznak, én már akkor boldog leszek. :'DDD


Még egy random infómorzsa: Loco is bíró lesz és Jay Parkkal ketten fogják alkotni az AOMG teamet... Jaj jaj jaj jaj mi lesz itt. _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif Elvileg Zicónak is lesz egy partnere, akivel együtt fog bíráskodni, de azt még nem árulták el, hogy ki lesz az... Ja és május 10-én kezdődik maga a verseny és júniustól fogják adni a műsort. (Hajrá Kidooooooooh!!! monkey.gif monkey.gif monkey.gif )
1 felhasználónak tetszik: exoverdose
2015. május 07. 21:17 #2430
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
chicken.gif
2 felhasználónak tetszik: SzimónaDrága, pandanoyasenpai
2015. május 09. 19:28 #2431
SzimónaDrága
SzimónaDrága
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://www.soundofjapan.hu/a-boys-republic-budapesten/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.28.
Hozzászólás: 400
Csatolások: 1
Azonosító: 204649
Offline offline
Idézet (exoverdose @ 2015.05.07. 21:17)
chicken.gif


Ma kattantam igazán rá és hát húúú... biggrin.gif Itthon mindenki csak nézett, hogy mit vigyorgok a képernyő előtt.

Egyébként valaki megy a koncertre?
http://www.soundofjapan.hu/a-boys-republic-budapesten/
2015. május 14. 16:18 #2432
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Remélem a srácok sok rajongóra tesznek majd szert, megérdemlik happy.gif
1 felhasználónak tetszik: pandanoyasenpai
2015. május 14. 21:32 #2433
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Idézet (exoverdose @ 2015.05.14. 16:18)
Remélem a srácok sok rajongóra tesznek majd szert, megérdemlik happy.gif 


JOOHEON. wub.gif wub.gif wub.gif Nagyon fülbemászó ez a szám, de röhej, hogy mennyire Jooheon viszi el az egészet a hátán _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif Mondjuk nemtom mire számítottam, várható volt, amúgy is a legtöbb ember jobban szereti Jooheont mint az egész bandát így együtt. _nevet.gif (Én is, tudom hogy szemét vagyok. XDDDD) De na, rá vagyok állva erre a számra nagyon amúgy, csak a Starshit megint wtf döntéseket hoz. XDDDD (A legwtf-abb még mindig az volt, hogy inkább debütáltattak a Monsta X-ben három visualt, mint három rappert... biggrin.gif Igen, ez még mindig zavar, pedig tudom hogy #Gun koreai standard szerint ronda és még táncolni se tud jól és hát ez bizony rettenetes, na meg egy fiúbandába elég egy ronda rapper is, igaz, Jooheon? biggrin.gif *hisztis* Jó, most már nyilván mindegy, nincs bajom a visualekkel itt, Hyungwon még szimpi is valamennyire, még ha nem is értem, miért találják olyan jóképűnek, bár Minhyuk nekem már a No Mercyben is antipatikus volt, de na. XDDD Ez a végeredmény nagyon böki a csőröm, pedig tudom hogy Gunnak is bőven van még fejlődnivalója. De tudom, a jól eladható fejű / személyiségű gyerekekből jön a pénz, szal nem volt meglepő, hogy így alakult... biggrin.gif )

És akkor itt van ez a rakás piskótatekercs ezzel az orbitálisan fülbemászó, zabálnivaló produkcióval... XDDDD Kis aranyosak, de a koncepciójuk miatt fiatalabbnak néznek ki, mint amennyik. (Jó, Kangmin így is, úgy is csecsemő. :'DDDD) Ígéretesnek tűnnek, még úgy is, hogy mindenki az Infinite-hez hasonlítgatja őket.
4 felhasználónak tetszik: Betti90, Angel, Elody, pandanoyasenpai
2015. május 15. 14:40 #2434
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Idézet (johanna92 @ 2015.05.14. 21:32)
JOOHEON. wub.gif  wub.gif  wub.gif Nagyon fülbemászó ez a szám, de röhej, hogy mennyire Jooheon viszi el az egészet a hátán _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif Mondjuk nemtom mire számítottam, várható volt, amúgy is a legtöbb ember jobban szereti Jooheont mint az egész bandát így együtt. _nevet.gif (Én is, tudom hogy szemét vagyok. XDDDD) De na, rá vagyok állva erre a számra nagyon amúgy, csak a Starshit megint wtf döntéseket hoz. XDDDD (A legwtf-abb még mindig az volt, hogy inkább debütáltattak a Monsta X-ben három visualt, mint három rappert... biggrin.gif Igen, ez még mindig zavar, pedig tudom hogy #Gun koreai standard szerint ronda és még táncolni se tud jól és hát ez bizony rettenetes, na meg egy fiúbandába elég egy ronda rapper is, igaz, Jooheon? biggrin.gif *hisztis* Jó, most már nyilván mindegy, nincs bajom a visualekkel itt, Hyungwon még szimpi is valamennyire, még ha nem is értem, miért találják olyan jóképűnek, bár Minhyuk nekem már a No Mercyben is antipatikus volt, de na. XDDD Ez a végeredmény nagyon böki a csőröm, pedig tudom hogy Gunnak is bőven van még fejlődnivalója. De tudom, a jól eladható fejű / személyiségű gyerekekből jön a pénz, szal nem volt meglepő, hogy így alakult... biggrin.gif )


Igen, eléggé Jooheon van a középpontban, nem is tudok ezen csodálkozni, erre lehetett számítani, de azért remélem idővel a többiek is elegendő teret kapnak majd.
Én sem értem miért van mindenki elájulva Hyungwon "szépségétől", nekem nagyon nem az esetem laugh.gif Minhyuk egyenlőre még eléggé semleges számomra sad.gif még mindig hiányolok egy két tagot akiket szívesebben láttam volna a végső felállásban... de hát ez van. Mindenesetre nálam ez egy nagyon is erős debut volt cool.gif
2015. május 20. 00:37 #2435
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
2 felhasználónak tetszik: Angel, pandanoyasenpai
2015. május 20. 11:42 #2436
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Idézet (exoverdose @ 2015.05.20. 00:37)


Kifejezetten tetszik, bár nem olyan fülbemászó mint a legtöbb daluk, de imádom heart.gif

Bár nem vagyok valami nagy HISTORY fan, de mikor megláttam, szívem sterint székkel együtt hátraborultam volna, helyette azonban eltakartam az arcom a párnával és abba sikítottam. wub2.gif Nem tudom, hova bújjak, és várjak, mert megőrülök heart.gif

1 felhasználónak tetszik: pandanoyasenpai
2015. május 25. 19:41 #2437
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
szép temetést kérek... wub2.gif

Ütős kis debüt lett, szerintem, hamar megismerik őket az emberek. wub3.gif

3 felhasználónak tetszik: pandanoyasenpai, exoverdose, BarbieFan
2015. május 26. 19:21 #2438
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Idézet (Angel @ 2015.05.25. 19:41)
szép temetést kérek...  wub2.gif 
Ütős kis debüt lett, szerintem, hamar megismerik őket az emberek. wub3.gif 




WOW, nagyon tetszetős debüt happy.gif
Köszi, hogy beraktad ide smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Angel
2015. május 27. 08:38 #2439
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
2.42-nél vérző orral feküdtem el az asztalon... már most imádom wub.gif

1 felhasználónak tetszik: Elody
2015. május 31. 16:36 #2440
Nóri...
Nóri...
új tag
 
Státusz아슬아슬해 니가 아찔아찔해♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.27.
Hozzászólás: 41
Csatolások: 1
Azonosító: 181643
Offline offline

Erről hogy nincs szó? Éveket vártunk rájuk, és vesztettünk el tagokat, de itt vannak :"3 Mikor megláttam, komolyan elbőgtem magam,annyira megérte várni <3
1 felhasználónak tetszik: exoverdose
132 oldal 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!