Starity

K-pop rajongók topikja

132 oldal 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. szeptember 09. 07:31 #2481
Ncskcsk
Ncskcsk
~SHINee lover~
 
StátuszI hate tomatoes
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.14.
Hozzászólás: 1943
Csatolások: 5
Azonosító: 147253
Offline offline
És kijött az általam egyik legjobban várt szeptemberi comeback, rögtön a hónap elején.

Red Velvet - Dumb Dumb

Fú... miután megnéztem először, rögtön ez jött le: What did I just watch??? What did I just hear??? ._. Nehezen marad meg a fejemben, de határozottan érdekes dal és klip. Tetszik ez a hip-hoposabb hangzás és style. Hasonlít nekem az SNSD I Got a Boy dalához, az is hasonlóan nehezen megjegyezhető volt, és szintén hip-hopos stílusú. Hallok egy kis Ariana Grande, Jessie J, Nicki Minaj Bang Bang hangzást is. Én se tudom hogy jöhet össze a kettő, de összejön. Összességében szerintem nem jobb az Ice Cream Cakenél, de tetszenek a csapatnak az ilyen weird dalai és koncepciói.
Az albumot még nem volt szerencsém végighallgatni, csak gyorsan végignyálazni, az alapján pedig a Huff n Puff jön be a leginkább.
2 felhasználónak tetszik: Elody, Betti90
2015. szeptember 10. 01:30 #2482
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Idézet (sophiej @ 2015.09.07. 15:04)
MONSTA X comeback. Hát, amennyire imádtam a Trepasst (még mostanában is rengeteget hallgatom), ez a title track annyira lett felejthető számomra. Jól kezdődött, de aztán hiába vártam nem volt jött az a plusz, amire a debütáló daluk után számítottam. Ha nem tudnám, hogy tudnak ők ennél sokkal jobbat is, bele se hallgattam volna a mini albumba. Nekem arról a HERO és a Gone Bad sokkal inkább nyerte el a tetszésemet, de persze kinek a pap, kinek a papné.  pardon.gif 


Igen, amúgy durva, hogy a Hero jobb, mint a Rush!! :'DDD Én tudom, miért pont a Rush lett a főcím: mert Giriboy írta nekik, plain and simple. XDDDD Csak Giriboynak ez most nem annyira jött össze sajna. mellow.gif De azért tudod, Giriboy, hogy imádlak. :') heart.gif

Fuck you, Jooyoung, a gyönyörű hangoddal. sad.gif
Hátborzongató, hogy mennyire érzéki a srác hangja :'DDD De bevallom, meglepődtem ezen a visszatérésen, eddig nem ilyesmi számai voltak, sokkal lassabbak és kimértebbek többnyire biggrin.gif


Meg van új G.Soul is, meglepően hamar o_o Nem tudom eldönteni, mennyire tetszik. :'DDDD Más, mint amiket eddig csinált, diszkósabb, és nagyon mozog rá a lábam, de annyira mégsem fog meg, és ez egy fura kontraszt, amit még nem igazán tapasztaltam eddig... biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: exoverdose
2015. szeptember 10. 21:07 #2483
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Mélységesen csalódtam. KangNam-ot az MIB debütálása óta imádom, úgy unblock a megjelenése, és a hangja miatt. A 'Say My Name'-t akárhányszor hallgatom, mélyen megérint, és képtelen vagyok lekapcsolni. De... de ez valami... nem tudom. SanE egyébként sem a kedvencem (hozzá tehetném, hogy nem is ismerem igazán, de az AlphaBat - Black Suit-ját is lehúzta... véleményem szerint...), de ez nekem nem tetszik. KangNam ezzel a szőke hajjal Ren-re hajaz, nekem a barna jobban bejött... és maga a dal, a klip... valami... borzalom. Oké, cuki meg minden. De... ez kimeríti a fogalomtáramat... pedig annyira vártam már egy comeback-et tőle, erre... áhh... rolleyes.gif

2015. szeptember 11. 08:09 #2484
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Idézet (Angel @ 2015.09.10. 21:07)
SanE egyébként sem a kedvencem (hozzá tehetném, hogy nem is ismerem igazán, de az AlphaBat - Black Suit-ját is lehúzta... véleményem szerint...)


Elképzeltem, hogy pont San E húzza le a rém gagyi AlphaBat banda produkcióját, és felröhögtem!! XDDD Aztán rákerestem Youtube-on, mert gőzöm sem volt, milyen számról van szó, és láttam, hogy az előadó neve.... Rphabet. :'D (Szerintem egyébként fantasztikus benne San E as always.)

Amúgy én nem nagyon követem Kangnamot, de emlékszem, hogy már az Unpretty Rapszarban (szándékos az elírás) is szőke volt, az meg már elég rég volt. :'DDD
Cuki lett a szám amúgy, párszor meghallgatható.
1 felhasználónak tetszik: exoverdose
2015. szeptember 13. 19:46 #2485
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
Nem olyan friss meg ilyesmi, és hiába annyira rossz nézni őket, hogy csak hárman vannak, ez a szám nekem annyira ad...

2015. szeptember 14. 16:51 #2486
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
Super Junior Magic-comeback Treaser
Képek itt
Looks really great, bár elvileg a fura, óvodásszintű [lejjebb csatolt] paint-kép lesz az albumborító [nem magyarázom, hogy kiakadtam az SMre]
Négy új szám lesz rajta [nem értettem pontosan hogy, de biztos király lesz] és itt az MV Treasere laugh.gif

1 felhasználónak tetszik: Betti90
2015. szeptember 14. 17:50 #2487
- törölt felhasználó -    
iKON debut. Csak megéltük ezt is. rohog.gif beer.gif
2 felhasználónak tetszik: johanna92, exoverdose
2015. szeptember 16. 17:25 #2488
- törölt felhasználó -    
Erre mondják, hogy türelem rózsát terem. Roh Ji Hoon ma végre hivatalosan is visszatért és azt hiszem nekem idényre megvan a legcsodálatosabb klip és dal. meghajolo.gif
2015. szeptember 19. 18:12 #2489
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Esetleg aki még nem hallott róluk...
Szerintem ígéretesek. good.gif
3 felhasználónak tetszik: Elody, johanna92, Angel
2015. szeptember 20. 02:01 #2490
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Az utóbbi időben ez az abszolút kedvenc koreai számom. biggrin.gif wub.gif
2015. szeptember 21. 18:45 #2491
MRS.Biiersack..jacky
MRS.Biiersack..jacky
visszatérő vendég
 
Státusz❤ SMTM ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.02.
Hozzászólás: 212
Csatolások: 24
Azonosító: 244470
Offline offline
En ugy hallotam hogy cigizik smileeee.gif
2015. szeptember 21. 19:57 #2492
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Idézet (MRS.Biiersack..jacky @ 2015.09.21. 18:45)
En ugy hallotam hogy cigizik  smileeee.gif


Ki? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: exoverdose
2015. szeptember 30. 22:24 #2493
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
chicken.gif
2 felhasználónak tetszik: johanna92, Elody
2015. október 01. 22:21 #2494
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Egy SuJu - Magic MV (csak mert még senki nem rakta ki) és én imádom heart.gif



Aztán egy GOT7 comeback, amiről nem is hallottam unsure.gif de ettől függetlenül fantasztikus lett wub.gif



S a BtoB comeback-el 12-én éjfélkor. Kíváncsi vagyok, az album borító picit hajaz a VIXX - Boys Record-jára...
1 felhasználónak tetszik: exoverdose
2015. október 05. 21:55 #2495
- törölt felhasználó -    
Nem tudom ki mennyire szerette/szereti a C-Clown-t, de a mai nap a Yedang kiadott egy közleményt, melyben közölték, hogy a csapat hivatalosan is feloszlott... cray.gif
2015. október 10. 17:26 #2496
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
Idézet (GomNaNa @ 2015.10.05. 21:55)
Nem tudom ki mennyire szerette/szereti a C-Clown-t, de a mai nap a Yedang kiadott egy közleményt, melyben közölték, hogy a csapat hivatalosan is feloszlott... cray.gif

engem hidegzuhanyként ért a hír...tumblr-n láttam és mivel nem az első nyelvem az angol, először azt hittem, valami félreolvastam meg nem igazán akartam hinni a szememnek...én imádom/tam őket, a tagok egytől-egyig aranyosak és barátságosak, a számaik pedig nagyon-nagyon jók, különösen az MV-sek. unsure.gif sad.gif
2015. október 13. 15:39 #2497
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
Eunhyuk sad.gif És Dongahe és Siwon is nem sokra bevonul cry.gif
1 felhasználónak tetszik: Angel
2015. október 21. 11:29 #2498
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Idézet (GomNaNa @ 2015.10.05. 21:55)
Nem tudom ki mennyire szerette/szereti a C-Clown-t, de a mai nap a Yedang kiadott egy közleményt, melyben közölték, hogy a csapat hivatalosan is feloszlott... cray.gif

Nem mondom, hogy nem szerettem őket, de sajnálom, hogy feloszlottak. cray.gif

On: Xia két klippel is megajándékozott minket... azt hiszem szerelmes vagyok laugh.gif heart.gif


2015. november 01. 21:10 #2499
Proxy93
Proxy93
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.06.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 242400
Offline offline
Idézet (johanna92 @ 2015.02.12. 00:24)
Vége a No Mercynek, a végső felállás:
Wonho
Jooheon
Shownu
Kihyun
Hyungwon
Minhyuk
I.M
Ergo #Gun kiesett, rohadjanak meg. biggrin.gif Ami azért rohadtul fura, tekintve hogy közönségszavazás volt és ELVILEG ő lenne az egyik legnépszerűbb. Érdekes, de tényleg. De akkor már valaki legyen szíves magyarázza már meg nekem, hogy hol található a tehetség Hyungwonban, mert én nem tudtam felfedezni. :'DDD Minhyuktól meg Wonhotól sem dobtam el az agyam egyáltalán, de Hyungwonban tényleg nagyítóval sem találom a tehetséget. XDDD (És akkor már azt is mondja meg valaki, hogy ő miért számít különösen jóképűnek.) Szóval ja, inkább legyen a csapatban három visual, mint három jó rapper, ugye? Nevetséges, ahogy az is ocsmány húzás volt, hogy I.M-et behozták a nyolcadik részben és sikeresen debütált... (Mondjuk I.M-et nem hibáztatom, de Gunt nézve attól még ez nagyon ronda volt. Gondolom arra jó volt, hogy Mino unokatesójaként hozza a veszettsok nézettséget, de a debütre már nem. Pfff.) 
És az együttes neve Monsta X lesz. MONSTA X.  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif 
...Nembíromkész



Az ilyen műsorok általában meg vannak rendezve. Számtalan olyan csapat van, ahol vannak tagok, akiket elnyomnak. Vannak akik alig énekelnek, mert inkább a tánctudásuk vagy a jóképűségük miatt tartoznak bele a csapatba. Vagyis én így figyeltem eddig meg. A Monsta X nekem a mostani nagy kedvencem. Szerintem mindegyikük tehetséges. Wonho a leghelyesebb véleményem szerint, viszont a hangja is jó, bárcsak hallanám egyszer, hogy csak ő énekel. Neki inkább az a rekedt hangja fogott meg, olyan férfias. Néha sikerült elcsípnem a Mercyben. Minhyuk..hát igen. Neki is van hangja, de szerintem ő inkább a vicces fiú szerepét tölti be. Ami Hyungwont illeti... Neki a hangját annyira nem hallottam még. Én sem tartom annyira helyesnek, inkább aranyosnak. Viszont a tánctudása nagyon jó.
2015. november 02. 01:01 #2500
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Idézet (Proxy93 @ 2015.11.01. 21:10)
Az ilyen műsorok általában meg vannak rendezve. Számtalan olyan csapat van, ahol vannak tagok, akiket elnyomnak. Vannak akik alig énekelnek, mert inkább a tánctudásuk vagy a jóképűségük miatt tartoznak bele a csapatba. Vagyis én így figyeltem eddig meg. A Monsta X nekem a mostani nagy kedvencem. Szerintem mindegyikük tehetséges. Wonho a leghelyesebb véleményem szerint, viszont a hangja is jó, bárcsak hallanám egyszer, hogy csak ő énekel. Neki inkább az a rekedt hangja fogott meg, olyan férfias. Néha sikerült elcsípnem a Mercyben. Minhyuk..hát igen. Neki is van hangja, de szerintem ő inkább a vicces fiú szerepét tölti be. Ami Hyungwont illeti... Neki a hangját annyira nem hallottam még. Én sem tartom annyira helyesnek, inkább aranyosnak. Viszont a tánctudása nagyon jó.


Haha, hogy visszaolvastad a topikot! biggrin.gif Üdv a fórumon. biggrin.gif
Ezeket, amiket leírtál a megrendezett műsorokról meg a csapatok alapvető felépítéséről (elnyomott tagok, csapatfelállás, ki miért van benne az együttesben) én is tudom, abszolút így van, de attól még szoktam miattuk panaszkodni, mert rrrrémületesen idegesítenek, a Monsta X-nél meg aztán főképpen, mert én ezt a felállást így a No Mercy után több, mint fél évvel sem tudom értelmezni. ^^" (Meg a nevüket sem hevertem még ki. :'D) Illetve értelmezni tudom, mert pénz szempontjából zseniálisan tették őket össze, sok rajongó beléjük tud így esni, mert cukik / aranyosak / jól táncolnak / stb, de zeneileg számomra még az átlag idolbandánál is jobban sántít a Monsta X, és azért szerintem egy együttesnél mégiscsak a zene lenne a lényeg, még ha idolokról is van szó, akiknél a minél szélesebb rétegeknek való eladhatóság a fő szempont; én személy szerint nem tudok azért szeretni egy együttesben valakit, mert jól táncol vagy mert jóképű. ^^" Valszeg ezért nem tudtam még mindig megszeretni őket, igazából Jooheon, I.M meg Kihyun érdekel csak közülük, meg #Gun érdekelt volna még, ha nem ejtik ki ugyebár. :'DDD De szerintem akinek tényleg látványos énekhangja van a Monsta X-ben, az Kihyun, az a gyerek még a No Mercyben elvarázsolt, mikor előadta a Hyeyát. A többi énekesük hangja abszolút kiegészítő vokál érzetű számomra, nem tudtak még megfogni, remélem fejlődnek még sokat. :/
Persze ez csak az én véleményem, mindenkinek más tetszik és más az ízlése. biggrin.gif

Ejj, de rég írtam ebbe a topikba, amúgy ez az úr az egyik új kedvencem. X'DDD
1 felhasználónak tetszik: exoverdose
132 oldal 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!