Augusztus 29. és szeptember 11. között kerül megrendezésre a 130. US Open elnevezésű Grand Slam tenisztorna. Az elmúlt évekhez hasonlóan ez az a verseny, ahol a legnagyobb sportszergyártó cégek bemutatják a legújabb kollekciójukat, amelyeket a legismertebb teniszcsillagok népszerűsítenek.
A teljes cikkhez kattints ide!
Közeleg a US Open
2011. augusztus 20. 15:04
#4
|
|
szavy |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 05.05.09. Hozzászólás: 36075 Csatolások: 1849422 Azonosító: 6038 offline
|
Már azt hittem ki sem teszik a cikkemet, mivel majd egy napja küldtem be.
Egyébként nekem Mari sötétszürke ruhája tetszik a legjobban, ha választani kéne, mert amúgy egyik sem egy nagy valami.
Egyébként nekem Mari sötétszürke ruhája tetszik a legjobban, ha választani kéne, mert amúgy egyik sem egy nagy valami.
2011. augusztus 20. 16:09
#6
|
Jelenavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.15. Hozzászólás: 191 Csatolások: 11 Azonosító: 133309 offline
|
Maria ruhái a legjobbak, nekem főleg a sötétszürke tetszik:)
(de azért Caroline Stella McCartney által tervezett ruhái sem rosszak:D)
Remélem Maria nyeri a US Open trófeát!!
(de azért Caroline Stella McCartney által tervezett ruhái sem rosszak:D)
Remélem Maria nyeri a US Open trófeát!!
2011. augusztus 20. 21:56
#8
|
|
Josh_ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.12.09. Hozzászólás: 2374 Csatolások: 4774 Azonosító: 21288 offline
|
Idézet (emogochy @ 2011.08.20. 14:42)
én is teniszezek, és én talán Serena Williams ruháját venném fel 
Én pedig Serenáról le.
Nekem tetszik mind. Bár úgy vagyok vele, minnél kevesebb anyag, annál több domborodó idom.
Szóval szerencsések a hölgyek, hogy nem én tervezem meg, miben játszanak.
2011. augusztus 20. 22:36
#9
|
|
chrisBrown14OKC |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.10. Hozzászólás: 1450 Csatolások: 1870 Azonosító: 143010 offline
|
Ha választani kellene, akkor egyértelmű, hogy Ana Ivanovicét mondanám. Persze nem a ruha miatt
Legszebb teniszező. És az a szoknya lehetne picit rövidebb.
2011. augusztus 22. 13:58
#16
Masha fekete ruhája tetszik, de a másik a szürke előkével valami borzalmas. Caroé picit érdekes, a többi viszont elég unalmas.
mindenesetre hajrá Masha és Caro!
mindenesetre hajrá Masha és Caro!
2011. augusztus 23. 13:44
#17
|
|
BencuSsFanúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.02. Hozzászólás: 17 Csatolások: 0 Azonosító: 157213 offline
|
Így van hajrá Caro
) <3 Szerintem Vika ruhája is nagyon jó
Anán minden jól áll
) Serená hát khmmm...
) Saraphova ruhái pedig mindig a legjobbak
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:






