Augusztus 29. és szeptember 11. között kerül megrendezésre a 130. US Open elnevezésű Grand Slam tenisztorna. Az elmúlt évekhez hasonlóan ez az a verseny, ahol a legnagyobb sportszergyártó cégek bemutatják a legújabb kollekciójukat, amelyeket a legismertebb teniszcsillagok népszerűsítenek.
A teljes cikkhez kattints ide!
Közeleg a US Open
2011. augusztus 20. 15:04
#4
|
|
szavy |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 05.05.09. Hozzászólás: 36075 Csatolások: 1849422 Azonosító: 6038 offline
|
Már azt hittem ki sem teszik a cikkemet, mivel majd egy napja küldtem be.
Egyébként nekem Mari sötétszürke ruhája tetszik a legjobban, ha választani kéne, mert amúgy egyik sem egy nagy valami.
Egyébként nekem Mari sötétszürke ruhája tetszik a legjobban, ha választani kéne, mert amúgy egyik sem egy nagy valami.
2011. augusztus 20. 16:09
#6
|
Jelenavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.15. Hozzászólás: 191 Csatolások: 11 Azonosító: 133309 offline
|
Maria ruhái a legjobbak, nekem főleg a sötétszürke tetszik:)
(de azért Caroline Stella McCartney által tervezett ruhái sem rosszak:D)
Remélem Maria nyeri a US Open trófeát!!
(de azért Caroline Stella McCartney által tervezett ruhái sem rosszak:D)
Remélem Maria nyeri a US Open trófeát!!
2011. augusztus 20. 21:56
#8
|
|
Josh_ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.12.09. Hozzászólás: 2374 Csatolások: 4774 Azonosító: 21288 offline
|
Idézet (emogochy @ 2011.08.20. 14:42)
én is teniszezek, és én talán Serena Williams ruháját venném fel 
Én pedig Serenáról le.
Nekem tetszik mind. Bár úgy vagyok vele, minnél kevesebb anyag, annál több domborodó idom.
Szóval szerencsések a hölgyek, hogy nem én tervezem meg, miben játszanak.
2011. augusztus 20. 22:36
#9
|
|
chrisBrown14OKC |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.10. Hozzászólás: 1450 Csatolások: 1870 Azonosító: 143010 offline
|
Ha választani kellene, akkor egyértelmű, hogy Ana Ivanovicét mondanám. Persze nem a ruha miatt
Legszebb teniszező. És az a szoknya lehetne picit rövidebb.
2011. augusztus 22. 13:58
#16
Masha fekete ruhája tetszik, de a másik a szürke előkével valami borzalmas. Caroé picit érdekes, a többi viszont elég unalmas.
mindenesetre hajrá Masha és Caro!
mindenesetre hajrá Masha és Caro!
2011. augusztus 23. 13:44
#17
|
|
BencuSsFanúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.02. Hozzászólás: 17 Csatolások: 0 Azonosító: 157213 offline
|
Így van hajrá Caro
) <3 Szerintem Vika ruhája is nagyon jó
Anán minden jól áll
) Serená hát khmmm...
) Saraphova ruhái pedig mindig a legjobbak
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:







