Starity

Madonna beperli Lady Gagát

16 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 22. 10:38 #201
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Egy kitalálta ezt , azt a többi majmolja.

http://www.aishamusic.com/images/madonna_marilyn1.jpg

http://3.bp.blogspot.com/_joEtjQNzthU/SIcJQG4JAVI/AAAAAAAAAfI/_BbqAtZ9Fh4/s400/madonna_marilyn11.jpg

Madonna-ról meg ennyi.
2011. augusztus 22. 10:45 #202
LadyAlba88
LadyAlba88
 
Státusz"A man who dares to waste one hour of time has not discovered the value of life"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.04.
Hozzászólás: 1140
Csatolások: 200
Azonosító: 142600
Offline offline
A cikkhez szóljunk hozzá és ne mások kommentjeihez! Mert ez már kezd kicsit nevetséges lenni ami itt megy! Én is beleestem ebbe a hibába, SAJNOS! Nincs értelme!
2011. augusztus 22. 10:45 #203
anzi
anzi
 
StátuszHey girl, open the walls, play with your dolls..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 867
Csatolások: 0
Azonosító: 148296
Offline offline
utálom madonnát ,Imádom Lady gagát!!!
2011. augusztus 22. 11:00 #204
- törölt felhasználó -    
Idézet (ladygaga234 @ 2011.08.21. 15:11)
Annyira éreztem hogy ez lesz.  Szóval, oké, tudom hogy vannak olyan rajongói, akik normálisan viselkednek, de amint már mások is leírták, akinek nem inge nem veszi magára. Sajnálom, kövezzetek meg, hogy ki mondtam azt amit gondoltam...  Én nem ismerem el a hangját ugynis ha csak zongora alatt tud normálisan énekelni, akkor az már régen rossz. Elismerem, amikor zongorával kíséri magát akkor tényleg rendben van, semmi bajom vele, de egy ILYET, nem hiszem hogy jónak mondanál...már ne haragudj de ezmiez?  Elolvastam, nagyjából de, semmit mondóak, legalábbis nekem. Az egyetlen, ami még ELMEGY az a Poker Face. De példásul a Judas-nak, a Just Dance-nek, a Love Game-nek, a The Edge Of Glory-nak, You and I-nak, a Telephone-nak mi értelme van? Elolvastam ezeket, de őszintén 4 mondat ismétlődik egyfolytában. Nem tudom hogy ti milyen elvont módon értelmezitek a sorokat, hogy nektek lejön valami is abból, amit kornyikál, de én valahogy nem tudok a sorok mögé látni... pardon.

Most ezmiez? 110.gif Ezt én írtam...
Idézet (Cannibal3 @ 2011.08.21. 14:29)
A hozzászólásokat olvasva tényleg az ilyen rajongók vannak többségbe, de azért van sok nem elfogult normális rajongó is.
http://www.youtube.com/watch?v=71SrVLwuxXU  Zongora nélkül is elképesztően jó a hangja, persze sokszor végég táncolja a számot és úgy nehéz azért énekelni. A számai eleinte még főleg tényleg semmitmondóbb buliszámok voltak (Just Dance,Love Game), de az új albumon mind értelmes és mondanivalója is van. Régebben is voltak ilyan számai, pl. a Speechless vagy a Paparazzi. Az új szövegek között is van nagyon sok komoly téma, mint pl a The Edge of Glory, amit a nagypapája halála inspirált és a földön töltött utolsó pillanatról szól, ez azért nem semmitmondó, ott a Born This Way is,  a Yoü and I-nak teljesen érthető és jó szövege van szerintem, és ott a Hair, Marry The Night, Americano, The Queen, Bloody Mary, Scheiße, Bad Kids .. mindegyiknek van mondanivalója és külön témája is, és jól meg vannak írva. Azt nem szeretem, amikor az van, hogy csak a rajongók érthetik, meg láthatnak a sorok közé és mindent belemagyaráznak mint pl. a Yoü and I klipnél, de a szövegek érthetőek, de persze nem lehet mindig annyira konkrét mint pl. a Born This Way szövegénél. A magyar szövegeket azért érdemes lehet elolvasni.  rolleyes.gif 
http://hu.wikipedia.org/wiki/Born_This_Way  itt meg le van írva miről szólnak az új dalai
Oké, nem kell bizonygatni. Én amúgy sem szeretem a hangját, a szövegeitől meg kivagyok. Te szereted, én nem ennyi az egész. Hagyjuk, mert ez már Off. meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: ophely88, katara, Black Hearth2
2011. augusztus 22. 11:07 #205
LadyRainbow
LadyRainbow
visszatérő vendég
 
Státusz"What's your plane, fighter princess?"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 443
Csatolások: 4
Azonosító: 158368
Offline offline
Eszem ágában sincs beszállni ebbe a vitába, de a kis szörnyecskék megint túloznak. Számomra teljesen érthető Madonna pere.
3 felhasználónak tetszik: ophely88, katara, Black Hearth2
2011. augusztus 22. 11:52 #206
bettibaba3
bettibaba3
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.06.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 157631
Offline offline
Ennyi hülyét egy helyen...pfff mindenki tudja,hogy mi az igazság,csak a Gaga fanok nem merik bevallani,hogy a kis kedvenc csak koppint...pff szánalmasak vagytok,hogy Madonnát szidjátok!!!Én egyiket se szeretem,de kellene választani,akkor egyértelmű,hogy MADONNA,nem egy utánzat...
2 felhasználónak tetszik: ophely88, katara
2011. augusztus 22. 12:41 #207
joly87
joly87
Shadowhunters
 
StátuszMindenkinek szép napot!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.25.
Hozzászólás: 1560
Csatolások: 361
Azonosító: 146147
Offline offline
szerintem valahol mindkettőnek igaza van
2011. augusztus 22. 13:02 #208
- törölt felhasználó -    
Idézet (MonsterNYC @ 2011.08.22. 07:11)
Igaz h szabad fórum, de nem értek egyet azzal h szidják Gagát, (nem csak a rockerek) csupán azért mert híres és "furcsa" dolgokat tesz. Amit írt róla a rockos srác az nem vélemény hanem kakizás.. Nem szeretem a rock zenét mégsem megyek fel különböző előadók fórumaira hogy odaírjam hogy :"mekkora szerencsétlen egy csapat, fos a zenéjük" Inkább nem írok oda semmit vagy ha mégis igyekszem h ne sértőt.


Igen, csakhogy neked nem tolják nap mint nap az arcodba "azt a fos rockzenét". Azt én sem szeretem, mikor valaki csak azért kommentel egy cikkhez vagy videóhoz, hogy utálkozzon, de nekünk már elegünk van belőle, hogy minden áldott nap Gaga van a címlapon, és az ő botrányai (legalábbis nekem). Ez érdekes, jól megfogalmazott cikk lett, ami jó témáról szól, de általában csak arról írnak, hogy milyen botrányos lett Gaga a videója, milyen ruhában jelent meg az utcán stb. stb. Te szó nélkül tűrnéd ezt, ha ezt azzal a bizonyos rockbandával játszanák el? Erősen kétlem..
5 felhasználónak tetszik: ophely88, An_d_a, UnhappyMeals, katara, Black Hearth2
2011. augusztus 22. 13:16 #209
Biabéby
Biabéby
visszatérő vendég
 
Státuszavatár az enyém!!!!!!!! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 101
Csatolások: 0
Azonosító: 151229
Offline offline
jó hosszú szüveg smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif
2011. augusztus 22. 13:16 #210
Biabéby
Biabéby
visszatérő vendég
 
Státuszavatár az enyém!!!!!!!! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 101
Csatolások: 0
Azonosító: 151229
Offline offline
egyébként 50-50% biggrin.gif
2011. augusztus 22. 13:48 #211
beebee9858
beebee9858
új tag
 
Státuszhappy^^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.22.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 0
Azonosító: 158963
Offline offline
ezek aztán tudnak élni xd
2011. augusztus 22. 14:17 #212
- törölt felhasználó -    
Idézet (num1Kolosszus @ 2011.08.22. 13:02)
Igen, csakhogy neked nem tolják nap mint nap az arcodba "azt a fos rockzenét". Azt én sem szeretem, mikor valaki csak azért kommentel egy cikkhez vagy videóhoz, hogy utálkozzon, de nekünk már elegünk van belőle, hogy minden áldott nap Gaga van a címlapon, és az ő botrányai (legalábbis nekem). Ez érdekes, jól megfogalmazott cikk lett, ami jó témáról szól, de általában csak arról írnak, hogy milyen botrányos lett Gaga a videója, milyen ruhában jelent meg az utcán stb. stb. Te szó nélkül tűrnéd ezt, ha ezt azzal a bizonyos rockbandával játszanák el? Erősen kétlem..



Erről meg a média tehet... Szerinted a sztárok ki vannak békülve ezzel? Biztos rohadtul örülnek neki hogy még azt is nagy dobra verik h elment WC-zni...

Amúgy páran tényleg visszavehetnének mert elég sokan azt se tudják h mit írnak. Azt se tudják ki az a Madonna Louise Ciccone vagy Stefani Joanne Angelina Germanotta... Két különbözző személy két különböző stílussal... Aki meg már csak azért is kötekedni akar vagy az én hozzászólásaimat másolgatja ide-oda az meg keressen már magának barátokat. thumbsup.gif
2011. augusztus 22. 15:34 #213
- törölt felhasználó -    
Idézet (MonsterNYC @ 2011.08.22. 14:17)
Erről meg a média tehet... Szerinted a sztárok ki vannak békülve ezzel? Biztos rohadtul örülnek neki hogy még azt is nagy dobra verik h elment WC-zni... 


Pont ez a lényeg rohog.gif Máskülönben nem lenne senki vevő a "zenéjére". Egyébként meg nem arról van szó, hogy az a baj, hogy minden lépését követik, erről tényleg a média tehet, de nem követnék a wc-re is, ha nem 45 centis magassarkúban császkálna az utcán. Ennyit szerettem volna mondani.
4 felhasználónak tetszik: ophely88, UnhappyMeals, katara, Black Hearth2
2011. augusztus 22. 15:37 #214
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (num1Kolosszus @ 2011.08.22. 15:34)
Pont ez a lényeg rohog.gif Máskülönben nem lenne senki vevő a "zenéjére". Egyébként meg nem arról van szó, hogy az a baj, hogy minden lépését követik, erről tényleg a média tehet, de nem követnék a wc-re is, ha nem 45 centis magassarkúban császkálna az utcán. Ennyit szerettem volna mondani.


meghajolo.gif meghajolo.gif
Plusz ne felejtsük el, hogy létezik a világon ügynökség is. Ha zavarná, hogy minden nap a médiában van, vissza lehetne tartatni valamennyi hírt és képet. Sok sztár alkalmazza ezt a módszert. De Gaga a lopott stílusával is csak menőzni akar rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: katara, num1Kolosszus, UnhappyMeals, Black Hearth2
2011. augusztus 22. 15:41 #215
amileroable
amileroable
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.03.
Hozzászólás: 130
Csatolások: 0
Azonosító: 146545
Offline offline
Továbbá pont most jelenik majd meg egy könyv, amiben Gagát még pohárba pisilni is láthatjuk. Szóval szerintem őt pont nem zavarja a körülötte levő felhajtás....
5 felhasználónak tetszik: ophely88, katara, num1Kolosszus, UnhappyMeals, Black Hearth2
2011. augusztus 22. 16:36 #216
Smiley300
Smiley300
új tag
 
Státusz(L) Hermione Granger (L) Harry Potter 7... Már alig várom!! :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.26.
Hozzászólás: 54
Csatolások: 0
Azonosító: 148050
Offline offline
hajjaj... Mi lesz? Bár Lady Gaga valóban egy kicsit furcsa...
2011. augusztus 22. 17:02 #217
- törölt felhasználó -    
Totálisan Madonna pártján állok. GaGának vna pár jó száma, de az, hogy már a rajongói szeirnt is süllyed (Yoü and I) Ne hiszem, hogy annyira tisztelnék őt. Egyszerűen próbál mindig kitűnni, ha kell botrányt csinál, cska rá figyeljen a média. Azt pedig hadd ne soroljam, hogy Madonna mennyivel többet tett le az asztalra, mint Lady Gaga. A legnagyobb popdíva, amit az utóbbiról nem mondhatunk el. Szerintem csak egy kissé önbizalom hiányos (ezt ugyan leplezi merész tetteivel és kihívó megjelenésével), némileg zakkant nőszemély.
1 felhasználónak tetszik: katara
2011. augusztus 22. 17:02 #218
katara
katara
visszatérő vendég
 
StátuszIsmerd meg a világot, h tudd mit miért szeretsz, h felismerd az értéket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.13.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 1825
Azonosító: 71496
Offline offline
Idézet (LULUPeas @ 2011.08.22. 11:00)
Most ezmiez? 110.gif Ezt én írtam...


epic fail. (nem értettem mért olvasom uazt a szöveget, amit pár sorral korábban) és nem igazán vágom miért másolta be egy-az-egybe a te soraid... mer ha még idézte volna, h aztán arra reagáljon, akkor érthető lenne... így... őőőő.. nálam is a kettőspont-száztíz-kettőspont kód... (de ez a copy-paste effect ismerős Valahonnan... na, upsz...áj did it egen)
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Black Hearth2
2011. augusztus 22. 17:16 #219
AŁmikaGreen98
AŁmikaGreen98
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.29.
Hozzászólás: 430
Csatolások: 0
Azonosító: 134115
Offline offline
én nem vagyok nagy lady gaga fan, de túl nagy hasonlóság nincs. Kicsit a dallamban, főleg a refrén résznél, de hallottam keményebb koppintásokat is.
2011. augusztus 22. 17:36 #220
Licky
Licky
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.30.
Hozzászólás: 364
Csatolások: 0
Azonosító: 150346
Offline offline
nem is hasonlít
16 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Madonna Madonna 192.