Starity

Madonna beperli Lady Gagát

16 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 21. 16:47 #121
misssha
misssha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.21.
Hozzászólás: 1691
Csatolások: 0
Azonosító: 136913
Offline offline
hát az a szám tényleg koppintás
2011. augusztus 21. 16:52 #122
- törölt felhasználó -    
na szép! beperli a saját rokonát dry.gif amúgy meg gagának is van annyi pénze,hogy..
2011. augusztus 21. 17:05 #123
LadyAlba88
LadyAlba88
 
Státusz"A man who dares to waste one hour of time has not discovered the value of life"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.04.
Hozzászólás: 1140
Csatolások: 200
Azonosító: 142600
Offline offline
"Viszont akkor ne mondjuk rá, hogy eredeti, maximum azt, hogy kreatív."

Szerintem mindenki aki cikket ír ne alkosson magán véleményt, legalábbis ne ilyen direkt módon! Ez nagyon ellenszenves!
2011. augusztus 21. 17:10 #124
- törölt felhasználó -    
Idézet (LadyAlba88 @ 2011.08.21. 17:05)
"Viszont akkor ne mondjuk rá, hogy eredeti, maximum azt, hogy kreatív." 

Szerintem mindenki aki cikket ír ne alkosson magán véleményt, legalábbis ne ilyen direkt módon! Ez nagyon ellenszenves!


Ez nem vélemény volt, hanem tény.
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, katara, Black Hearth2
2011. augusztus 21. 17:14 #125
LadyAlba88
LadyAlba88
 
Státusz"A man who dares to waste one hour of time has not discovered the value of life"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.04.
Hozzászólás: 1140
Csatolások: 200
Azonosító: 142600
Offline offline
thunderbird

Lehet, sőt lentebb írtam is erről! DE nekem egy újságíró se akarja megmondani mit gondoljak! Bármiről legyen is szó!
2011. augusztus 21. 17:16 #126
Bettó
Bettó
visszatérő vendég
 
StátuszWhat doesn't kill you makes you stronger!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.04.
Hozzászólás: 234
Csatolások: 39
Azonosító: 121761
Offline offline
hát én egyáltalán nem értek egyet ezzel a cikkel...Talán Madonna nem akarja hogy Gaga is hasonló sikerű legyen mint ő...de egyszer úgyis át kell hogy adja a helyét..., mindenesetre én Gagát nagyon szeretem(továbbra is).
2011. augusztus 21. 17:18 #127
katara
katara
visszatérő vendég
 
StátuszIsmerd meg a világot, h tudd mit miért szeretsz, h felismerd az értéket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.13.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 1825
Azonosító: 71496
Offline offline
Az lenne az IGAZI, ha képes lenne MINDENKI elismerni más Művészek tehetségét, kreativitását is.
Tisztelet pedig igenis megillet egy olyan előadót, akit pl a 2003-as VMA-n felállva és tapsolva fogadott a közönség. Nem őrjöngve! Tisztelettel, méltóságteljesen, h egy Ikon lépett a színpadra.
A tisztelet és megbecsülés a másik iránt az hiányzik, és a felháborító, h Gaga még csak jó szóra sem inti azokat (mert tud hatni az emberekre, ez kétségtelen), akik primitíven beszólogatnak (mondom csak azokat akik beszólogatnak, vagyis nem mindenkit, csak azokat a személyeket).

Jelzem - még mindig, mert úgy tűnik erre szükség van:
Tisztában vagyok/-unk azzal, h vannak értelmes rajongók. Nem kell személyeskedőre venni a figurát, mert általánosításról van szó, de az is miért lehetséges?
SZÓLALJATOK MEG, AHOGY TUDTOK: EMBERKÉNT, NORMÁLISAN! ÉS NE HAGYJÁTOK, H A TÁBOROTOK LEGALJA ELNYOMJON TITEKET, ÉS H MIATTUK LEGYETEK TI IS NEGATÍVAN MEGÍTÉLVE!! KÖNYÖRGÖM ADJATOK HANGOT A LELKETEKNEK, H ÉRETTEK VAGYTOK!!
MI TUDJUK (vhogy minket a zene erre megnevelt már rég), h vannak köztetek normálisak, szóval nem velünk szemben kell ellenségesnek lenni, hanem a köztetek lévőkkel, akik miatt Ti vagytok rossz fényben feltűntetve.


h egy klasszikust idézzek még 2003-ból:
To all your friends you're delirious, you're so consumed in all your doom... Trying hard to fill the emptiness the pieces gone left the puzzle undone, ain't that the way it is: 'Cause you are beautiful, no matter what they say. Words can't bring you down, ohh no. 'Cause you are beautiful, in every single way, yes words can't bring you down, ohh no... So don't you bring me down today.

5 felhasználónak tetszik: Horgi, LULUPeas, Pandus, Glamster, Black Hearth2
2011. augusztus 21. 17:25 #128
katara
katara
visszatérő vendég
 
StátuszIsmerd meg a világot, h tudd mit miért szeretsz, h felismerd az értéket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.13.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 1825
Azonosító: 71496
Offline offline
Idézet (evelin0623 @ 2011.08.21. 16:23)
Én szeretem mindkettőjüket, a zenéjüket, nem vitatkoznék, mert a zene az zene. Van jó zene meg sz*r zene. Ez jó. Akkor meg?...


Művészekről beszélünk, akikben van becsvágy és nem arra vágynak, h a munkájukat (amit azelőtt sokan elismertek) most a sárba tiporják a nevével együtt. erre senki nincs szüksége. de ezt egyesek még is megteszik. hát ez az elkeserítő. sad.gif
2011. augusztus 21. 17:26 #129
- törölt felhasználó -    
Gratulálok íme egy újabb Madonna botlás..
2011. augusztus 21. 17:29 #130
Alizgirl98
Alizgirl98
lydia.
 
StátuszLégy önmagad! Mindenki más már foglalt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 4353
Azonosító: 133490
Offline offline
Hát, nem tudom, hogy igaz-e...
2011. augusztus 21. 17:29 #131
LadyAlba88
LadyAlba88
 
Státusz"A man who dares to waste one hour of time has not discovered the value of life"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.04.
Hozzászólás: 1140
Csatolások: 200
Azonosító: 142600
Offline offline
katara

Nem akarok vitatkozni, de kérlek indokold meg, hogy miért lett Magde (munkája, karrierje)sárba tiporva! Mit értesz ez alatt?
2011. augusztus 21. 17:55 #132
paraizo
paraizo
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.02.
Hozzászólás: 1141
Csatolások: 302
Azonosító: 128699
Offline offline
a távoli unokatesóját pereli? xD
2011. augusztus 21. 18:15 #133
katara
katara
visszatérő vendég
 
StátuszIsmerd meg a világot, h tudd mit miért szeretsz, h felismerd az értéket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.13.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 1825
Azonosító: 71496
Offline offline
Idézet
LadyAlba88
katara
Nem akarok vitatkozni, de kérlek indokold meg, hogy miért lett Magde (munkája, karrierje)sárba tiporva! Mit értesz ez alatt?


Tőlem kérdezed? Talán azoktól kéne, akik támadják. Akik az egyik pillanatról a másikra közellenségnek tekintik.
Érzelmi túlfűtöttség szólt belőlem, mert egyik kedvencem Madonna, és nem tudom megindokolni konkrétan, miért érzek késztetést, hogy ilyeneket írjak... Talán mert nem akarom, h úgy szóljanak róla rosszat, h nem ismerik a dalait (nem néhányat, hanem mindet, mert megéri), a szöveg és a képi világát. Talán azt akarom, h igenis becsüljék és tiszteljék ezt a Nőt, aki a korosztályombeli lányokat anno arra inspirálta, h akarj nő lenni, akiben van tartás, akarj szeretni, akiben van szenvedély, akarj ember lenni, aki törődik másokkal, akard megismerni a világot, mert annyi szépsége van.
Nem tudom mennyire vagy jelen külföldi fórumokon, de ez egy folyamatosan zajló leépítő vmi, ami azt terjeszti, h Madonna nem érték. Már ha csak a cikkhez tartozó vélemények között böngészel, megtalálod az elutasítást. és szinte az összes (ami ugye nem egyenlő az összessel!) a koráról, a külsejéről, a vagyonáról, a szereplésről szól. (Mindenki magából indul ki - ismerjük ugye. Na most akkor el lehet gondolkodni, h nekik mi a fontos az életben, ha ezt feltételezik, h csak emiatt perelhet vki.) Szerintük ez az ok. Fel sem merül bennünk, hogy ennek a nőnek igen is fáj (szerintem szokott netezni), h majd 3 évtizedes munkáját így "értékeli" a mai fiatalság egy része. Nem kell szeretni, nem kell. De neveletlennek lenni sem.
A sárba tiprás sem befejezett múlt idejű cselekményt takar, csak a dolog eléggé úgy tűnik, h afelé halad. sad.gif
4 felhasználónak tetszik: Horgi, Pandus, Glamster, Black Hearth2
2011. augusztus 21. 18:16 #134
amileroable
amileroable
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.03.
Hozzászólás: 130
Csatolások: 0
Azonosító: 146545
Offline offline
@LadyAlba88 Olvastad Te egyáltalán katara cikkét??? Ott megtalálod a választ a kérdésedre! De azért megkönnyítem a dolgodat:

„Madonna eleinte nem foglalkozott sem a megjelenés, sem a zenei vonalon történő hasonlítgatásokkal, de Gaga rajongóinak és menedzsmentjének lelketlen megnyilvánulásai teljesen megrémítik őt – mondja Jared Spelling programigazgató. – A Kis Szörnyek a mai napig folyamatosan kritizálják, alázzák, csúfolják Madonnát, főleg kora, alakja és párja miatt.”

Elképesztő, hogy most meg sokan azzal jönnek, hogy a saját rokonát perli. Te jó ég! Nem ismerték egymást míg Gaga befutott, ráadásul nagyon távoli rokonok. De ha mindenképpen ebből a szemszögből akarjátok nézni a dolgot, akkor kérdem én, Őméltósága a Lady hogy hagyhatta, hogy a rajongói így beszéljenek a saját rokonáról???

Amúgy én már régebben is gondoltam, hogy Gaga részéről csupán duma, hogy így tiszteli, meg úgy tiszteli x meg y előadót, mert egyébként soha nem áll ki egyik mellett sem, az a lényeg, hogy ő jófejnek tűnjön. Ha jól emlékszem annak idején Gaga még Rebecca Blackről is elismerően nyilatkozott.

Kár hogy ilyen kevés Cannibal3-hoz hasonló Gaga fan van, mert a legtöbbetek hozzászólása a témához a rosszabbnál is rosszabb.

A cikk írójáról meg leszállhatnátok végre, ő csak megírta, ami történt, és nem ő volt a kiváltója. És csak akkor panaszkodjatok a cikkre, ha jobbat tudtok írni, amiben igencsak kételkedem tekintve a hozzászólásaitokat.

Gaga rengeteg előadót másol, közben magát az eredetiség netovábbjának beállítva, ezenkívül jelenleg középszerű tucatzenét csinál, és botrányt botrányra halmoz. Ez van...
3 felhasználónak tetszik: ophely88, Pandus, Black Hearth2
2011. augusztus 21. 18:20 #135
cseh.reni
cseh.reni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.11.
Hozzászólás: 1083
Csatolások: 84
Azonosító: 134658
Offline offline
Madonna talán kezdi félteni popkirálynőségét és ezért csinálja ezt,de nem tudom...
2011. augusztus 21. 18:27 #136
katara
katara
visszatérő vendég
 
StátuszIsmerd meg a világot, h tudd mit miért szeretsz, h felismerd az értéket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.13.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 1825
Azonosító: 71496
Offline offline
Csak tudnám miért jönnek ilyen sekélyes, pitiáner indokokkal egyesek. Csak ilyen feltételezések.
3 felhasználónak tetszik: ophely88, Pandus, Black Hearth2
2011. augusztus 21. 18:30 #137
zavodni
zavodni
 
Státusz,,Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 536
Csatolások: 0
Azonosító: 143361
Offline offline
Sose tartottam Gagát eredetinek...De nem látom értelmét a pereskedésnek (már ha ez igaz)
2011. augusztus 21. 18:35 #138
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (katara @ 2011.08.21. 18:27)
Csak tudnám miért jönnek ilyen sekélyes, pitiáner indokokkal egyesek. Csak ilyen feltételezések.


Nem látják a fától az erdőt mellow.gif
3 felhasználónak tetszik: katara, Pandus, Black Hearth2
2011. augusztus 21. 19:45 #139
LadyAlba88
LadyAlba88
 
Státusz"A man who dares to waste one hour of time has not discovered the value of life"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.04.
Hozzászólás: 1140
Csatolások: 200
Azonosító: 142600
Offline offline
Idézet (amileroable @ 2011.08.21. 18:16)
@LadyAlba88 Olvastad Te egyáltalán katara cikkét??? Ott megtalálod a választ a kérdésedre! De azért megkönnyítem a dolgodat: 

„Madonna eleinte nem foglalkozott sem a megjelenés, sem a zenei vonalon történő hasonlítgatásokkal, de Gaga rajongóinak és menedzsmentjének lelketlen megnyilvánulásai teljesen megrémítik őt – mondja Jared Spelling programigazgató. – A Kis Szörnyek a mai napig folyamatosan kritizálják, alázzák, csúfolják Madonnát, főleg kora, alakja és párja miatt.”

Elképesztő, hogy most meg sokan azzal jönnek, hogy a saját rokonát perli. Te jó ég! Nem ismerték egymást míg Gaga befutott, ráadásul nagyon távoli rokonok. De ha mindenképpen ebből a szemszögből akarjátok nézni a dolgot, akkor kérdem én, Őméltósága a Lady hogy hagyhatta, hogy a rajongói így beszéljenek a saját rokonáról???

Amúgy én már régebben is gondoltam, hogy Gaga részéről csupán duma, hogy így tiszteli, meg úgy tiszteli x meg y előadót, mert egyébként soha nem áll ki egyik mellett sem, az a lényeg, hogy ő jófejnek tűnjön. Ha jól emlékszem annak idején Gaga még Rebecca Blackről is elismerően nyilatkozott. 

Kár hogy ilyen kevés Cannibal3-hoz hasonló Gaga fan van, mert a legtöbbetek hozzászólása a témához a rosszabbnál is rosszabb.

A cikk írójáról meg leszállhatnátok végre, ő csak megírta, ami történt, és nem ő volt a kiváltója. És csak akkor panaszkodjatok a cikkre, ha jobbat tudtok írni, amiben igencsak kételkedem tekintve a hozzászólásaitokat.

Gaga rengeteg előadót másol, közben magát az eredetiség netovábbjának beállítva, ezenkívül jelenleg középszerű tucatzenét csinál, és botrányt botrányra halmoz. Ez van...


Képzeld olvastam a cikket, de ezek szerint te nem olvastad el az összes kommentemet amit ez előtt írtam! Egyáltalán nem vagyok elfogult Gaga fan, Madonnát is nagyon szeretem! NEM IS ALKOTTAM VÉLEMÉNYT EZZEL KAPCSOLATBAN, csak annyit mondtam, hogy szerintem kacsa az egész vagy legalábbis nagyon fel van fújva, de majd meglátjuk! És miért baj az, hogy kértem katara-t, hogy indokolja meg a véleményét? Szerintem kulturáltan kértem! Ellenben veled! És igenis, nekem ne akarja senki megmondani mit gondoljak! Legyen szó bármiről! Amúgy maga a cikk teljesen rendben van. De mindegy. És szerintem ami a legfontosabb, hogy sose azt nézd mit mondanak, hanem azt KI mondja! PL. az ide kommentelők nagy része max 14-16 éves! Ezúton is üzenem nekik, hogy nézzenek utána Madonna életútjának!
2011. augusztus 21. 19:49 #140
katara
katara
visszatérő vendég
 
StátuszIsmerd meg a világot, h tudd mit miért szeretsz, h felismerd az értéket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.13.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 1825
Azonosító: 71496
Offline offline
@Mortyka98: olvasd el. senki nem fogja a szádba rágni. v ha elolvastad, de nem érted, akkor ne agyalj rajta, mert később se fogod megérteni.
(azért már tényleg durva, h ennyien nem tudnak szöveget értelmezni sem. csak kiragadtok dolgokat egy szöveg halmazból és arra reagáltok, v van aki érti is amit olvas?)
legmélyebb alázattal kérek elnézést, de kicsúszott a "számon"... az előbb még itt volt a nyelvem hegyén... váratlan kiadás... hányni jár belém a lélek... 110.gif
5 felhasználónak tetszik: ophely88, UnhappyMeals, Glamster, Pandus, Black Hearth2
16 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Madonna Madonna 192.