Elsőnek linkelem talán a legismertebb számukat, amivel Amerikában még anno 2003-ban igazán nagyot robbantottak.
Yellowcard
2011. augusztus 22. 19:13
#1
|
|
minilivi |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.03.29. Hozzászólás: 762 Csatolások: 4858 Azonosító: 56461 offline
|
Meglepődve és sajnálattal vettem észre, hogy nincs topikja még a Yellowcardnak. Tudom, hogy kevesen ismerik őket az országban, de szerintem fantasztikusak, és örülnék ha minél többen megismernék őket.
Elsőnek linkelem talán a legismertebb számukat, amivel Amerikában még anno 2003-ban igazán nagyot robbantottak.
Elsőnek linkelem talán a legismertebb számukat, amivel Amerikában még anno 2003-ban igazán nagyot robbantottak.
2011. szeptember 02. 16:32
#2
Szeretem a Yellowcardot, annak ellenére, hogy még nem ismerem őket annyira. Pl. Katy Perry E.T.-jének a feldolgozását egyszerűen nem tudom megunni, de az Ocean Avenue sem rossz.
Örülök, hogy megnyílt ez a topik, remélem leszünk többen is, hogy tudjunk róluk beszélni, ezáltal könnyebben megismerhessem őket.
Örülök, hogy megnyílt ez a topik, remélem leszünk többen is, hogy tudjunk róluk beszélni, ezáltal könnyebben megismerhessem őket.
2011. szeptember 02. 20:50
#3
Az Ocean Avenuet még régebben hallottam, és tetszett
De nem vagyok rajongó
Sok sikert a beinduláshoz
De nem vagyok rajongó
Sok sikert a beinduláshoz
2011. szeptember 04. 00:45
#4
Tőlük csak egy számot szeretek, valami Breathing, vagy ilyesmi a címe.
2011. szeptember 04. 11:09
#5
|
|
minilivi |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.03.29. Hozzászólás: 762 Csatolások: 4858 Azonosító: 56461 offline
|
Igen, Breathing..
Ezt a számot én is szeretem.
Egyébként ehhez szerintem nagyon hasonló kaliberű dal a a Believe.
Valaki esetleg az új albumukról hallott már számokat?
Ezt a számot én is szeretem.
Valaki esetleg az új albumukról hallott már számokat?
2011. szeptember 04. 11:16
#6
Idézet (minilivi @ 2011.09.04. 11:09)
Igen, Breathing..
Ezt a számot én is szeretem.
Egyébként ehhez szerintem nagyon hasonló kaliberű dal a a Believe.
Valaki esetleg az új albumukról hallott már számokat?
Ezt a számot én is szeretem.
Valaki esetleg az új albumukról hallott már számokat?
Ez a Breathing tényleg nagyon jó dal, a másikat még nem hallgattam meg.
Az új albumuk számaiba már én is belehallgattam, volt is egy zene, ami tetszett, de elfelejtettem a címét.
Szerk: Nem ez volt az, de így keresgetés közben találtam és ez is tök jó.
1 felhasználónak tetszik:
minilivi
2011. szeptember 04. 11:27
#7
|
|
minilivi |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.03.29. Hozzászólás: 762 Csatolások: 4858 Azonosító: 56461 offline
|
Idézet (Miah008 @ 2011.09.04. 11:16)
Igen, ez olyan Ocean Avenue-s fíling szerintem.
Mia te szerintem a Hang You Upra gondolsz, nem?
2011. szeptember 04. 11:33
#8
Idézet (minilivi @ 2011.09.04. 11:27)
Idézet (Miah008 @ 2011.09.04. 11:16)
Igen, ez olyan Ocean Avenue-s fíling szerintem.
Mia te szerintem a Hang You Upra gondolsz, nem?
Nem, a Hang You Upról nem feledkeznék meg, biztos vagyok benne, hogy ez egy másik zene volt.
Őszintén bevallom, hogy egyre jobban szeretem ezt az együttest, ne most az lesz, mint Joe-val tegnap.
2011. szeptember 04. 11:42
#10
Idézet (minilivi @ 2011.09.04. 11:36)
Sing for Me? See Me Smiling? The Sound of You and Me? Hide? Gondolom nem az FY&YD (For You & Your Denial) 
Ugyan mindegy, már teljes egészében tetszik az album.
Annyira hasonlít Ryan hangja a Simple Plan énekesének, Pierre-nek a hangjához.
2011. szeptember 04. 11:57
#11
|
|
minilivi |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.03.29. Hozzászólás: 762 Csatolások: 4858 Azonosító: 56461 offline
|
Idézet (Miah008 @ 2011.09.04. 11:42)
Ugyan mindegy, már teljes egészében tetszik az album.
Annyira hasonlít Ryan hangja a Simple Plan énekesének, Pierre-nek a hangjához.
Annyira hasonlít Ryan hangja a Simple Plan énekesének, Pierre-nek a hangjához.
Hmm hát nem tudom, te már mindenhol őt hallod szerintem
2011. szeptember 16. 21:23
#13
|
|
minilivi |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.03.29. Hozzászólás: 762 Csatolások: 4858 Azonosító: 56461 offline
|
Idézet (thunderbird @ 2011.09.16. 19:26)
Letöltöttem az Ocean Avenue c. albumukat, és egyszerűen imádom.
Ez a pop/punk-féle stílus nagyon ott van.
Még mindig a Breathing a kedvencem, messze lenyomja az összes számukat.
Az elképesztő album, szinte az összes szám fantasztikus rajta...
1 felhasználónak tetszik:
thunderbird
2011. szeptember 16. 21:25
#14
Idézet (minilivi @ 2011.09.16. 21:23)
Az elképesztő album, szinte az összes szám fantasztikus rajta...
De nekem az új is nagyon tetszik, visszaadja az Ocean Avenue feelingjét
D
Még ma letöltöm, de már csak holnap hallgatok bele. Ha azt mondod, hogy Ocean Avenue-s, akkor tutira jó.
1 felhasználónak tetszik:
minilivi
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!

offline



