Starity

Kpop/Jpop

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 29. 17:48 #1
Alice-chan
Alice-chan
visszatérő vendég
 
Státusz~ Frissítem az adatlapjaimat ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.09.
Hozzászólás: 209
Csatolások: 276
Azonosító: 124670
Offline offline
Azért indítottam ezt a témát mert úgy látom még nem igazán csinált senki ilyet laglábbis én max 1-2 találtam. Ide le írhatjátok kedvenceiteket illetve hogy melyik számot szeretitek tőlük a legjobban. thumbsup.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: deniblender
2011. augusztus 29. 18:54 #2
deniblender
deniblender
új tag
 
StátuszVan itt valaki kpop-os
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 141030
Offline offline
Szia. Nekem a 4minute a kedvencem, mert amikor rátaláltam a kpopra nekik a "huh" című számukat hallottam először. Tőlük minden számuk a kedvencem. Ezután meg ismertem a többi bandát is, nem akarom most felsorolni mindet mert akkor lehet hogy nem férne ide. A másik kedvencem az SNSD, kb egy hónapja vásároltam meg a második "Oh" című lemezüket.
2011. augusztus 29. 18:58 #3
Alice-chan
Alice-chan
visszatérő vendég
 
Státusz~ Frissítem az adatlapjaimat ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.09.
Hozzászólás: 209
Csatolások: 276
Azonosító: 124670
Offline offline
Idézet (deniblender @ 2011.08.29. 18:54)
Szia. Nekem a 4minute a kedvencem, mert amikor rátaláltam a kpopra nekik a "huh" című számukat hallottam először. Tőlük minden számuk a kedvencem. Ezután meg ismertem a többi bandát is, nem akarom most felsorolni mindet mert akkor lehet hogy nem férne ide. A másik kedvencem az SNSD, kb egy hónapja vásároltam meg a második "Oh" című lemezüket.


4minute egy jó banda az SNSD pedig fantasztikus. Örülök hogy szereted őket smileeee.gif
2011. szeptember 03. 08:14 #4
- törölt felhasználó -    
Japán bandákat nem ismerek annyira :/
De a koreaiakért oda vagyok wub.gif
Mondjuk a koreaiak közül is a fiú bandákat szeretem blush.gif
Abszólút kedvenc a Big Bang, SHINee, BEAST, Teen Top.
De egyre jobban szeretem a Dalmatiant, Block B-t, MBLAQ-t,CN Blue stb. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: LadyAlexa, Cassie3
2011. szeptember 03. 11:46 #5
detty.95
detty.95
| Jeongminné |
 
Státusz'you’re cute when you’re mad’ ‘well, I’m about to get adorable'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.07.
Hozzászólás: 888
Csatolások: 533
Azonosító: 132737
Offline offline
Japán bandákat én sem nagyon ismerek. :/ De szívesen meghallgatok egy számot tõlük, ha valaki küld nekem. ^^
Nos, én is inkább a fiú bandákat szeretem, de a 2NE1 egy kivétel. Imádom a számaikat és nagyra becsülöm õket, hogy õk nem akarnak barbie babák lenni, hanem felvállalják, hogy nem annyira tökéletesek.
Fiúbandák közül pedig a Boyfriend a jelenlegi nagy kedvenc. Szinte a debütjük óta imádom õket. Igaz, csak két számuk van eddig, de már azzal a két számmal is megmutatták, hogy nagyon nagy karrier áll elöttük. Én, nem úgy mint a legtöbb rajongó, nem vagyok oda annyira a maknaelineért. Persze õket is imádom és támogatom õket az egész szívembõl, de a hyungline csodás hangja teljesen megvakított.
A kedvencem Jeongmin a bandából. Nem csak azért mert szinte hasonmása Onewnek, hanem mert hangja nagyon lágy és nyugtató. Még nagyon fiatal, csak 17 éves sokat fog változni és remélem, hogy a Starship Ent. több szöveget fog adni neki. Mert akkor a többi Bestfriend is rádöbben, hogy Jeongmin több mint egy ''Mirror Prince''.

A másik nagy kedvencem természetesen a SHINee. Miattuk szerettem meg a kpop-ot. A Lucifer volt az elsõ szám április közepén. Emlékszem, hogy többször végig néztem a videót. Egy gondolat járt a fejemben.
- Hogyan fogom megkülönböztetni õket? Hiszen ugyanúgy néznek ki..
De pár hét után már kivülrõl fújtam az egész a számot. Megtanultam, hogy Taemina az egyik legjobb táncos az egész kpop világban, hogy Minho nagy szemei és rapp tudása miatt pár napon belül biztos belészeretek, hogy Key több mint egy díva, hogy Jonghyun 4 oktávja csodálatos, és hogy Onew a dubuleader-t nem lehet nem szeretni.
Az elsõ kedvenvem Taemin volt. De szerintem ezzel majdnem az összes SHINee rajongó így van. Utána jött Minho. Az OMG után én is csak annyit tudtam mondani, hogy édes istenem, ez szinte lehetetlen.
Kinõttem abból, hogy a kinézet miatt szeressek bele egy emberbe. A mostani kedvencem (vagyis biasom) az Onew. És ez így is fog maradni. Nem csak azért szeretem, mert szegény szerencsétlenkedik, meghogy imádja a csirkét.
Hanem azért, mert bármikot meghallom a hangját a szívem hevesebben ver, a szemem csillogni kezd és mintha egyedül én és az mp3-am lenne a szobában.

Áááh, ez hosszú lett..O.O ne haragudjatok xD <3
2 felhasználónak tetszik: Domszii., Lianda
2011. december 13. 14:53 #6
nusiii98
nusiii98
visszatérő vendég
 
Státuszaz élet fekete&fehér, rajtad áll, hogy milyen színeket adsz bele . . . '
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.02.
Hozzászólás: 135
Csatolások: 321
Azonosító: 157212
Offline offline
Öhm szeretem a mkpopot sőt imádoom! wink.gif Mindegy , de én most hoztam a 2ne1-ről képeket.
2011. december 16. 12:14 #7
Bojána
Bojána
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.10.
Hozzászólás: 99
Csatolások: 4
Azonosító: 134608
Offline offline
Nekem a kedvenceim a Super Junior tőlük pedig a Mr simple.:DIMÁDOM*---*
1 felhasználónak tetszik: Shawool Lilla
2012. június 27. 13:27 #8
lucyrean001
lucyrean001
visszatérő vendég
 
StátuszI dont think that ure mean. but ur arrogance is just slapping my face
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.17.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 1
Azonosító: 177980
Offline offline
MBLAQ, SHINee, Beast, CN Blue, Big Bang, 4 minute, stb, stb... és tőlük mindegyik számot szeretem ^^ wub.gif
2012. június 29. 11:58 #9
- törölt felhasználó -    
Jpop: Arashi, Kinki Kids, NewS (régi felállás), YamaPi, SMAP, V6, Ueto Aya, Utada Hikaru, Ayaka, Horie Yui, YUI, akiket nagyon bírok.

Kpop: BoA, 2NE1 a kedvencek.

Az első jpop-banda, akiket megismertem a V6 volt, mégpedig az Inuyasha első openingja (Change the World) kapcsán. Utána jöttek a többiek, és 2003-ban Ueto Aya, akit az akkor futó Koukou Kyoushi (A gimnáziumi tanár) c. sorozatban láttam.

Kpop-ban az első nagy "szerelmem" BoA volt, szintén az Inuyasha kapcsán (Every Heart c. szám gondolom mindenkinek ismerős), és ez a rajongás a mai napig tart nálam eme csodálatos hölgy irányában.

A mai menő kpop-fiúbandákat már nem csípem, bár anno Big Bang és Super Junior fan voltam, de mára már hanyagolom őket. Nekem már túl trendik, és nem tetszik, hogy már lassan csak ilyen electro-pop-hiphop számaik vannak.
1 felhasználónak tetszik: Lianda
2012. július 01. 20:49 #10
MittieELFish
MittieELFish
új tag
 
StátuszGoodBye Shin DongHo :'(
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.25.
Hozzászólás: 93
Csatolások: 0
Azonosító: 172032
Offline offline
Nekem a legleglegkedvencebb kedvenceim a SuJu, a B.A.P., a Big Bang & a U-KISS^^...olyan jóó zenéik vannak, hogy wáhh...de szeretem még a SHINee-t, az f(x)-t, a 2NE1-t, DBSK-t, Exo-t & még nagyon sokat=happy.gif= wub.gif
2012. július 04. 20:32 #11
Kagome
Kagome
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.30.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 179067
Offline offline
Az egyik legjobb zene a koreai smileeee.gif
Nagyon sok csapatot szeretek smileeee.gif szinte mindet biggrin.gif
2013. március 06. 13:37 #12
Heni500
Heni500
visszatérő vendég
 
Státusz♫♪ Seventeen - Mansae ♫♪ Monsta X - Rush ♫♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.17.
Hozzászólás: 291
Csatolások: 1
Azonosító: 191791
Offline offline
Én nagyon sokat szeretek...
Nem is tudom eldönteni! smileeee.gif
2013. március 06. 13:38 #13
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Van már ilyen topik: http://starity.hu/forum/topik/266816-kpop-jpop/
2013. március 15. 01:09 #14
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
én is inkább a koreait szeretem,mert japán nincs magyarra lefordítva a youtubeban.
úgy értem hogy nincs feliratos,koreai meg igen.
a feliratosokat szeretem mert ott tudom hogy mit jelent a szöveg.
2013. július 15. 18:17 #15
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Idézet (mind1neked @ 2013.03.15. 01:09)
én is inkább a koreait szeretem,mert japán nincs magyarra lefordítva a youtubeban.
úgy értem hogy nincs feliratos,koreai meg igen.
a feliratosokat szeretem mert ott tudom hogy mit jelent a szöveg.


én is azt szeretem, bár nem ugyanezen okból, de valami ebben is van. Én azért is szeretem jobban, mert hangulatos, színes, dallamos, és fülbemászó. Mindenki fikázza, de én imádom.
1 felhasználónak tetszik: Lianda
2013. augusztus 25. 19:08 #16
borosszandika
borosszandika
új tag
 
Státusz" Előlem menekülhetnek, de a szárnyaim elől nem."- Gloria Lloyd (fictional)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.20.
Hozzászólás: 32
Csatolások: 2
Azonosító: 169705
Offline offline
Idézet (Alice-chan @ 2011.08.29. 17:48)
Azért indítottam ezt a témát mert úgy látom még nem igazán csinált senki ilyet laglábbis én max 1-2 találtam. Ide le írhatjátok kedvenceiteket illetve hogy melyik számot szeretitek tőlük a legjobban. thumbsup.gif  biggrin.gif


Nekem inkább a Kpop, már 3 éve, és szeretek mindenkit akiket ismerek, de a legjobban a B.A.P jön be. Imádom őket, és nagyon sok dal van amit szeretek^^ wub.gif heart.gif
2013. szeptember 02. 20:33 #17
- törölt felhasználó -    
A Japánoknál Morning Musume:Kimagure Princess, bár a koreaiakat jobban szeretem,ezért náluk több kedvencem is van.
KARA:Step heart.gif thumbsup.gif
Beast:Shock heart.gif ok.gif
Shinee:Ring Ding Dong heart.gif thumbup2.gif
2013. szeptember 08. 10:13 #18
Jung Min Hee
Jung Min Hee
új tag
 
Státusz혼자서 외롭고 힘든날들 우리 함께라면 두려울 게 없을거야 ♥ :')
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 210594
Offline offline
Aki nem igazán ismeri a Jrockot, annak a One Ok Rock, Alice Nine, An Cafe, DIAURA, Te GazettE nevű bandákat ajánlom elsősorban. rolleyes.gif Föld és víz a Kpoppal, de lehet mindkettőt szeretni. Én vagyok rá az élő példa. tongue.gif xd
1 felhasználónak tetszik: Lianda
2013. október 01. 20:44 #19
Yeo Akira Heong
Yeo Akira Heong
új tag
 
Státusz♥ We Are Bulletproof ♥ ♫♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.27.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 12
Azonosító: 196871
Offline offline
Nekem a kedvenc bandám a BTS ♥
2013. október 12. 22:07 #20
- törölt felhasználó -    
Hát én Japán bandák közül az An Cafet szeretem nagyon. A koreai bandák közül nem tudok kedvencet mondani mert a legtöbb bandát nagyon szeretem blush.gif
De ha kedvencet kéne választani az a BigBang és a B.A.P. lenne. smileeee.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!