Starity

Kpop/Jpop

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 16. 18:34 #21
KyKy97
KyKy97
Seoul <3
 
StátuszToo fast to live Too young to die ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.31.
Hozzászólás: 1284
Csatolások: 29
Azonosító: 157041
Offline offline
Hát a Jpop-ot nem ismerem igazán.de már C-ute-től hallottam már 1-2 számot happy.gif kedvenc Kpop előadóm Kim Hyun Joong és Lee Hyori.

Kedvenc Kpop számom:
BoyFriend - Janius
Kim Hyun Joong - Your Story
smileeee.gif rolleyes.gif blush.gif
2015. szeptember 03. 16:11 #22
Lele
Lele
új tag
 
Státusz미소를 잊지 마십시오
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.19.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 237400
Offline offline
Nekem sok kedvencem van biggrin.gif
BTS wub.gif heart.gif
Teen Top wub.gif heart.gif
GOT7 wub.gif heart.gif
EXO wub.gif heart.gif
Shinee wub.gif heart.gif
Super Junior wub.gif heart.gif
f(x) wub.gif heart.gif
Girl Generation wub.gif heart.gif
CNBlue wub.gif heart.gif
NU'est wub.gif heart.gif
BigBang wub.gif heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Lianda
2015. szeptember 12. 00:14 #23
Iwillfindyou
Iwillfindyou
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.26.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 248932
Offline offline
Nekem az első kedvenc bandám,amivelmegszerettem a k-pop-ot,az a BTS volt:'3 két hónapra rá meghallgattam az EXO Call me baby-jét,és bár annyira nem tetszett,Chanyeolt és Baekhyunt imádom:3Azután jött a VIXX Error-ja,és vele együtt a Korea imádatom.Aztán pedig megismert a Big Bang G-Dragonját,aki máraár az ultimate biasommá nőtte ki magát.Tehát,a legelső szám amit tőle hallott,az a One of a kind volt,amibe beleszerettem.Azután pedig rájöttem,hogy hoppá,hát ez a Big Bang leadere,jaj de jó.Legelső kedvenc Big Bang számom az a Fantastic Baby volt :'3Azután bőgtem a Haru Haru-n,majd szép sorjában beleszerettem az összes albumukba,és az összes tagba.Magyarán szólva hatalmas nagy K-Popper vagyok,és mindent összehallgatok,ami jól hangzik :3 heart.gif heart.gif
2016. május 26. 13:51 #24
couch.potato
couch.potato
 
Státuszegyre több a krumpli...-.-"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.31.
Hozzászólás: 552
Csatolások: 1
Azonosító: 182055
Offline offline
A 2ne1-nal, a Sistarral és a Boyfrienddel ismertem meg (esetleg még Girls Day és Bigbang), azóta nagy kedvencem lett az EXO, a Seventeen, a BIGBANG, a BlockB, a Beast, a GOT7, az IKON, a Winner, a SHINee, a SuJu, a MonstaX és a BTS. wink.gif lányoknál a már említetteken kívül OMG, SNSD, RV, EXID, 4minute és szólóban Aileet szeretem nagyon wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Lianda
2016. május 26. 13:53 #25
couch.potato
couch.potato
 
Státuszegyre több a krumpli...-.-"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.31.
Hozzászólás: 552
Csatolások: 1
Azonosító: 182055
Offline offline
A jpopot nem ismerem de c-popot szeretnék hallgatni de félek egy kicsit tőle rohog.gif
2016. május 29. 15:51 #26
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Nekem sok kedvencem van mert én nem csak a Kpop ott ha nem a Jpop ott és a Cpop ott is előszeretettel hallgatok! blush.gif wub.gif heart.gif

CN Blue, INFINITE, JYJ, TVXQ/DBSK, BEAST/B2ST, F.T. ISLAND, SNSD, MBLAQ, EXO, SE7EN, SHINee, 2PM, SS501, IU, WHEESUNG
K.Will, Jang Geun-Seok, Kim Hyun-Joong, Eun Ji-Won, Rain, Lee Seung-Gi, Lee Dong-Gun, Lee Jun-Gi, Sung Si-Kyung.
wub.gif heart.gif
Imai Tsubasa, Takizawa Hideaki, Tackey & Tsubasa, Kamenashi Kazuya, KAT-TUN, AAA, V6(band), GReeeeN, D*DATE, ARASHI. wub.gif heart.gif
Jay Chou, Vanness Wu, Yu Hao Ming, JJ Lin Jun Jie, Faye Wong, Michael Wong, S.H.E, Jerry Yan, Joe Cheng, Ariel Lin, Jiro Wang, Lee Shiau Shiang, Aaron Yan. wub.gif heart.gif
2016. szeptember 16. 16:38 #27
Dwaejitokki
Dwaejitokki
구름 공주님 ☁
 
Státusz8 makes, 1 team
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.11.
Hozzászólás: 1320
Csatolások: 62
Azonosító: 208978
Offline offline
Kpop keddvencek:
BTS. BIGBANG. EXO. GOT7. VIXX. BtoB. Beast. SHINee. Super Junior. Boyfriend. iKON. Monsta X. ASTRO. 2PM. NCT. B.A.P. BLock B. Topp Dogg. Up10Tion.
BLACKPINK. SNSD. Red Velvet. Sistar. T-Ara. Miss A. After School. F(x). Apink. GFriend. KARA.(kár hogy feloszlottak:c)
JPop kedvencek:
Kat-Tun. NewS. YamaPi.°C-ute. Buono.
Cpop kedvencek:
Luhan. ZTao. Yifan. Jay Chou.
2016. szeptember 18. 07:20 #28
- törölt felhasználó -    
Nos hol is kezdjem...Á meg van.A Big Bang szerettette meg velem a kpopot...Elöször a Fantastic Baby számukat hallgattam meg olyan 100-szor...Imádom a mai napig!Késöbb meghallgattam a többi számukat...És Te jó isten!Imádom!Nincsenek is rá szavak,hogy mennyire szeretem öket!Na aztán rátaláltam Taeyang saját számaira...Na akkor úgy döntöttem,hogy feleségül megyek hozzá...Taeyang annyira tehteséges,de persze a többiek is...Mindig is szeretni,tisztelni,támogatni fogom az angyalkáimat! heart.gif Nem tudnék tölük elszakdni!A második banda ami megszeretette velem a kpopot az nem más mint a...BTS!A BTS-töl elöször a Dope számukat hallgattam rongyosra...Aztán nekik is az összes számukat,de még mindig a Dope a kedvencem.Nos kedvenc tagot nem tudnék mondani!Mindannyian nagyon tehetségesek!Sokat köszönhetek nekik!Na de folytasam a sorolást,mert életem végéig írhatom...Egy darabig elvoltam a Big Bang és a BTS számaival...Kíváncsi voltam,hogy a lányok milyenek...Na igen..akkor elkezdtem hallgatni a 4 minutet,2NE1t,AOAt.Elöször a 4 minute nem annyira jött be...De aztán megszerettem...Kedvenc számot nem nagyon tudok mondani...Talán a Crazy...De manapság már nem nagyon hallgatom...A 2NE1...Hmmm ök sem tetszettek elöször,de késöbb belopták magukat a szívembe...A I Am the best c. számukkal...Az Aoa nevezetü banda azonnal szimpatikus lett...Imádom öket!heart.gif Kedvencet itt sem tudnék mondani...Na..Még mindig nincs vége...Késöbb megint elkezdtem hallgatni fiúkat...Akkor rátaláltam az EXO bandára...Ök is nagyon szimpatikusak voltak.A kedvenc számom a Monster,de az Overdose is nagyon közzel áll hozzám...Kedvencet borzasztóan nehezen találtam...De tényleg!A kedvencem Chanyeol lett,de Baekhyunt is nagyon szeretem... heart.gif Továbbá elkezdtem a Monsta X-et..Öket is borzasztóan imádom!Kedvenc számom a Hero..heart.gif
Még kedvencek:Shinee,Super Junior,B.A.P.,Lovelyz,2PM,GFriend,IKON,Block B stb.Öket is nagyon,de nagyon szeretem!heart.gif
J-popot és C-popot nem nagyon ismerem...Ha valaki tud valamilyen bandát vagy elöadót nyugodtan írjon...Nagyon örülnék neki...heart.gif
Ezekenek a bandáknak rengeteg mindent köszönhetek!Remélem egyszer elöbben is megköszönhetem nekik!Imádom öket és imádni is fogom!heart.gif

1 felhasználónak tetszik: Dwaejitokki
2018. január 28. 12:38 #29
szonja csizmadia
szonja csizmadia
új tag
 
StátuszBTS <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.27.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 1
Azonosító: 262154
Offline offline
1. BTS - Blood, sweat & tears heart.gif heart.gif heart.gif
2.Shinee - Lucifer thumbsup.gif
3.Twice - Signal heart.gif thumbsup.gif
4.Blackpink - Boombayah good.gif thumbsup.gif
5.Red velvet - Russian roulett heart.gif cool.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!