Most, hogy már csak egy nap választ el minket a szeptembertől, ideje átnézni, milyen ruhákat érdemes beszerezni még a levelek lehullása előtt, hogy idén ősszel is divatos és stílusos anyagokba bújhassunk.
A teljes cikkhez kattints ide!
Ősszel is divatosan
2011. augusztus 31. 11:20
#3
Még mindig utálom a Chanelt... ízléstelen szinte sz összes ruha, parfümjeik büdösek... pfffff. Egyszerűen nem értem a sikerüket...
A többi nagyon széééééép!
A többi nagyon széééééép!
2011. augusztus 31. 11:23
#5
|
|
Sally SparrowLondonb*zi chenoista |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.05.26. Hozzászólás: 10969 Csatolások: 8081 Azonosító: 128114 offline
|
Én egész évben preferálom a barnát, a ruhatáram 70%-a a barna valamelyik árnyalatában díszeleg. De én nem követem a divatot... Egyszerűen csak szeretem ezt a színt, jól érzem magam benne és jól is áll...
2011. augusztus 31. 11:31
#8
Szerintem a Dolce & Gabbana ruhák a legjobbak.A többi annyira nem jön be
2011. augusztus 31. 11:38
#10
Mind szép és szerintem a barna és a fekete is, örök divat marad, szal ezt mindig elmondják... <3
<3
<3
2011. augusztus 31. 12:01
#12
|
|
rachellaEchelonMuserGlambert |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.11. Hozzászólás: 1591 Csatolások: 0 Azonosító: 147043 offline
|
D&G a legjobb! 
Amúgy meg szerintem fontosabb, hogy mindenki olyan ruhákat viseljen, ami az alakjához illő és amiben jól érzi magát, mint, hogy a legújabb divatot kövesse.
És kb. minden évben hasonlóak az ősz színei, csak egy-két újdonság van.
Amúgy meg szerintem fontosabb, hogy mindenki olyan ruhákat viseljen, ami az alakjához illő és amiben jól érzi magát, mint, hogy a legújabb divatot kövesse.
És kb. minden évben hasonlóak az ősz színei, csak egy-két újdonság van.
2011. augusztus 31. 12:12
#14
|
|
encsikexoxoúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.24. Hozzászólás: 12 Csatolások: 0 Azonosító: 156350 offline
|
Hát, nincs annyi pénzem hogy beújitsam valamelyiket, különben pedig, az összes ruha, vagyis hát a legtöbb, csak a modelleken áll így..És ezek után jegyzem meg, hogy nekem egyik sem tetszik igazán... xD de ez már részletkérdéés..
2011. augusztus 31. 12:37
#15
|
|
nothingcanstopmeExtinct ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.13. Hozzászólás: 2350 Csatolások: 97 Azonosító: 133163 offline
|
A D&G-sek jól néznek ki, de én föl nem venném őket... mondjuk én inkább követem a saját stílusom
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:


