Starity

Total Drama Island/Totál Dráma Sziget (2008-)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 31. 11:43 #1
Rihannna
Rihannna
Faág™
 
StátuszRihannna még nem állította be a státuszát és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.10.
Hozzászólás: 1807
Csatolások: 118
Azonosító: 124776
Offline offline
1. évad: Totál Dráma Sziget
A Totál Dráma Sziget a Te saját, külön bejáratú valóságshow-d.
Vegyünk 22 tinédzsert, akikben semmi közös nincs; olyan fiatalok, akik valószínűleg soha nem állnának egymással szóba az iskolában. Most pedig elérkezett a nyár, ők 22-en pedig beköltöznek a kanadai Ontario állam leglepukkantabb, legromosabb és legbogarasabb táborába, hogy túléljenek 8 hetet miközben minden lépésüket követik a kamerák. Csak egy győztes lehet.
Mi lesz a vége? Ki bírja a legtovább? Vajon ki a következő kieső? Nos, ezt csak egyféleképpen tudhatod meg: ha velünk tartasz, az új rajzfilm-valóságshow-jával. Légy Te is része a Totál Dráma Sziget kalandjainak!
2. évad: Totál Dráma Akció
A Totál Dráma Akció (Total Drama Action) egy kanadai animációs valóságshow sorozat, amely a Totál Dráma Sziget második évada. Az első évadból visszatér 14 versenyző, akik – az első évadhoz hasonlóan – próbákon vesznek részt. A különbség az, hogy a Totál Dráma Akcióban már nem egy szigeten, hanem egy városi elhagyatott filmstúdióban vannak.
3. évad: Totál Dráma Világturné
A Totál Dráma Világ Turné (azelőtt Totál Dráma Musical) a Totál dráma sorozat harmadik szezonja, amelyben az eddigiek közül 15, valamint 2 új versenyző vesz részt. A versenyzők a világ körül utaznak egy óriási repülőgéppel, amelyet a Séf vezet. A próbák a világ nevezetes helyein vannak. Köztük Egyiptomban, New York-ban és Japánban. A versenyzők mályvacukor és Arany-Chris-díj helyett popcornt(mogyorót) kapnak.A repülőgépen van a vallató kamra és a kiszavazás is.
4. évad: Totál Dráma - A Sziget Bosszúja
A Totál Dráma – A sziget bosszúja című új műsor a Cartoon Network-ön hatalmas siker lehet, bár az új sorozatnak várhatóan 13 része lesz majd, ezenkívül rengeteg új szereplő tűnik fel majd várhatóan benne, melyeknek mindegyikét egy régi szereplőről mintázták.

1. évad szereplői (akik a szigeten tartózkodnak/tartózkodtak): Duncan, Courtney, Bridgette, Geoff, Dj, Leshawna, Harold, Beth, Noah, Ezekiel, Heather, Gwen, Trent, Tyler, Lindsay, Owen, Izzy, Justin, Sadie, Katie, Cody, Eva, Chris, Chef
2. évad szereplői: Gwen, Duncan, Leshawna, Dj, Heather, Harold, Courtney, Trent, Lindsay, Justin, Beth, Owen, Izzy, (Bridgette, Geoff), Chris, Chef
3. évad szereplői: Cody, Alejandro, Tyler, Duncan, Harold, DJ, Courtney, Lindsay, Sierra, Leshawna, Izzy, Noah, Heather, Blaineley, Ezekiel, Owen, Gwen, Bridgette, Chris, Chef
4. évad szereplői: Ann Maria, Cameron, Dakota, Lightning, Jo, Mike, Dawn, Sam, Staci, Zoey, Scott, Brick, B
7 felhasználónak tetszik: LittleVampire, Lisa Veronicas, Lucky99, Selenna, olsenfan.., Vósi, thunderbird
2011. augusztus 31. 11:46 #2
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Imádom ezt a sorozatot, annyira vicces. rohog.gif Gwen a kedvenc szereplőm. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Rihannna
2011. augusztus 31. 11:59 #3
Rihannna
Rihannna
Faág™
 
StátuszRihannna még nem állította be a státuszát és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.10.
Hozzászólás: 1807
Csatolások: 118
Azonosító: 124776
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.31. 11:46)
Imádom ezt a sorozatot, annyira vicces.  rohog.gif Gwen a kedvenc szereplőm.  meghajolo.gif


Nekem is Gwen laugh.gif

Én online nézem pár napja sorban, hogy semmi se maradjon ki. De a második évad végénél, a 25. részt sehol sem találom. Aztán letöltöttem a 25 részt, de kiderült hogy nem is a 25. rész az hanem a 24. Nem tud valaki véletlenül egy online helyet ahol megnézhetném a 25. részt (mikor már csak ketten vannak Beth és Danken), vagy egy helyet ahol letölthetem?? Mert sehol sem találom. dry.gif unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. augusztus 31. 12:03 #4
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (Rihannna @ 2011.08.31. 11:59)
Nekem is Gwen  laugh.gif 
Én online nézem pár napja sorban, hogy semmi se maradjon ki. De a második évad végénél, a 25. részt sehol sem találom. Aztán letöltöttem a 25 részt, de kiderült hogy nem is a 25. rész az hanem a 24. Nem tud valaki véletlenül egy online helyet ahol megnézhetném a 25. részt (mikor már csak ketten vannak Beth és Danken), vagy egy helyet ahol letölthetem?? Mert sehol sem találom.  dry.gif  unsure.gif

Én csak angolul néztem meg az egész sorozatot, mert az eredeti nyelv sokkal de sokkal jobb. Így nem tudom, hogy merre lehetne magyarul letölteni. Viszont, ha jól emlékszem, a 25. rész, az ilyen külön kiadás volt. Nem tartalmazott semmi extrát, csak vicces jeleneteket stb. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Rihannna
2011. augusztus 31. 12:08 #5
Rihannna
Rihannna
Faág™
 
StátuszRihannna még nem állította be a státuszát és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.10.
Hozzászólás: 1807
Csatolások: 118
Azonosító: 124776
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.08.31. 12:03)
Én csak angolul néztem meg az egész sorozatot, mert az eredeti nyelv sokkal de sokkal jobb. Így nem tudom, hogy merre lehetne magyarul letölteni. Viszont, ha jól emlékszem, a 25. rész, az ilyen külön kiadás volt. Nem tartalmazott semmi extrát, csak vicces jeleneteket stb.  wink.gif


Értem, köszönöm meghajolo.gif Akkor azt kihagyom... mert van a 26. rész is, biztosan akkor az a döntő smileeee.gif Ha meg nem, akkor most egy kimarad, nembaj rolleyes.gif
Amúgy most hogy mondod ha kivégeztem az egész sorozatot magyarul, nekikezdek angolul is... végül is tényleg minden jobb angolul, csak mielőtt elkezdtem nézni magyarul, még nagyon kis ismeretlen volt nekem ez a mese, és nem vágtam bele angolul laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. augusztus 31. 14:33 #6
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (Rihannna @ 2011.08.31. 12:08)
Értem, köszönöm  meghajolo.gif Akkor azt kihagyom... mert van a 26. rész is, biztosan akkor az a döntő  smileeee.gif Ha meg nem, akkor most egy kimarad, nembaj  rolleyes.gif 
Amúgy most hogy mondod ha kivégeztem az egész sorozatot magyarul, nekikezdek angolul is... végül is tényleg minden jobb angolul, csak mielőtt elkezdtem nézni magyarul, még nagyon kis ismeretlen volt nekem ez a mese, és nem vágtam bele angolul  laugh.gif

Nem fog csalódás érni, hidd el nekem. wink.gif Chris hangja nekem nagyon bejön. Gwen magyar hangja szerintem hasonlít az eredetire. Mély, de egyben jellegzetes. wub.gif Duncan az állatni. rohog.gif Courtney ugyan olyan sipítozós hangú. Itt eltalálták a szinkronhangokat. Hát, a 3. évad nagyon tetszetős volt, annyit elárulhatok, hogy Gwennek a legfőbb ellensége lesz a legjobb barátja. Később összevesznek, de majd meglátod. wink.gif wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Rihannna
2011. szeptember 01. 18:46 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rihannna @ 2011.08.31. 11:43)
1. évad: Totál Dráma Sziget
A Totál Dráma Sziget a Te saját, külön bejáratú valóságshow-d.
Vegyünk 22 tinédzsert, akikben semmi közös nincs; olyan fiatalok, akik valószínűleg soha nem állnának egymással szóba az iskolában. Most pedig elérkezett a nyár, ők 22-en pedig beköltöznek a kanadai Ontario állam leglepukkantabb, legromosabb és legbogarasabb táborába, hogy túléljenek 8 hetet miközben minden lépésüket követik a kamerák. Csak egy győztes lehet.
Mi lesz a vége? Ki bírja a legtovább? Vajon ki a következő kieső? Nos, ezt csak egyféleképpen tudhatod meg: ha velünk tartasz, az új rajzfilm-valóságshow-jával. Légy Te is része a Totál Dráma Sziget kalandjainak!
2. évad: Totál Dráma Akció
A Totál Dráma Akció (Total Drama Action) egy kanadai animációs valóságshow sorozat, amely a Totál Dráma Sziget második évada. Az első évadból visszatér 14 versenyző, akik – az első évadhoz hasonlóan – próbákon vesznek részt. A különbség az, hogy a Totál Dráma Akcióban már nem egy szigeten, hanem egy városi elhagyatott filmstúdióban vannak.
3. évad: Totál Dráma Világturné
A Totál Dráma Világ Turné (azelőtt Totál Dráma Musical) a Totál dráma sorozat harmadik szezonja, amelyben az eddigiek közül 15, valamint 2 új versenyző vesz részt. A versenyzők a világ körül utaznak egy óriási repülőgéppel, amelyet a Séf vezet. A próbák a világ nevezetes helyein vannak. Köztük Egyiptomban, New York-ban és Japánban. A versenyzők mályvacukor és Arany-Chris-díj helyett popcornt(mogyorót) kapnak.A repülőgépen van a vallató kamra és a kiszavazás is.
4. évad: Totál Dráma - A Sziget Bosszúja
A Totál Dráma – A sziget bosszúja című új műsor a Cartoon Network-ön hatalmas siker lehet, bár az új sorozatnak várhatóan 13 része lesz majd, ezenkívül rengeteg új szereplő tűnik fel majd várhatóan benne, melyeknek mindegyikét egy régi szereplőről mintázták.
1. évad szereplői (akik a szigeten tartózkodnak/tartózkodtak): Duncan, Courtney, Bridgette, Geoff, Dj, Leshawna, Harold, Beth, Noah, Ezekiel, Heather, Gwen, Trent, Tyler, Lindsay, Owen, Izzy, Justin, Sadie, Katie, Cody, Eva, Chris, Chef
2. évad szereplői: Gwen, Duncan, Leshawna, Dj, Heather, Harold, Courtney, Trent, Lindsay, Justin, Beth, Owen, Izzy, (Bridgette, Geoff), Chris, Chef
3. évad szereplői: Cody, Alejandro, Tyler, Duncan, Harold, DJ, Courtney, Lindsay, Sierra, Leshawna, Izzy, Noah, Heather, Blaineley, Ezekiel, Owen, Gwen, Bridgette, Chris, Chef
4. évad szereplői: Ann Maria, Cameron, Dakota, Lightning, Jo, Mike, Dawn, Sam, Staci, Zoey, Scott, Brick, B



Én nem rég kezdtem el nézni,de nagyon tetszik. Annyira önfejűek,de ugyan akkor annyira viccesek... rohog.gif Nekem Courtney a kedvenc szereplőm... laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Rihannna
2011. szeptember 01. 21:47 #8
Selenna
Selenna
••Jelly&Pumba••
 
Státusz- Mondd csak...lehet valaki bátor miközben fél? - Csak akkor lehet valaki bátor.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.12.
Hozzászólás: 1031
Csatolások: 103
Azonosító: 124892
Offline offline
szerintem is nagyon jó sorozat nagyon aranyos smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Rihannna
2011. szeptember 03. 14:17 #9
lola97122
lola97122
×Jigoku Shoujo×
 
Státusz"Ha kedves vagy másokhoz, akkor nem leszel az emberiség legalja."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.21.
Hozzászólás: 3206
Csatolások: 685
Azonosító: 143769
Offline offline
Én is imádom! biggrin.gif wub.gif Minden szereplőt bírok kivéve persze Heathert, nagyon nem bírom a csajt. mad.gif A többiek viszont szuperek! thumbsup.gif Főleg a shef, Duncan, Gwen és Chris. smileeee.gif cool.gif
1 felhasználónak tetszik: Rihannna
2011. szeptember 21. 20:37 #10
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Én is imádom ezt a sorozatot. Mindig is Leshawna-t szerettem legjobban. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. szeptember 21. 20:40 #11
- törölt felhasználó -    
Nalam Gwen a nyerő! heart.gif
Én is nagyon szeretem a sorozatot. Az ismétléseket mindig néztem. Néha napján ma is... pardon.gif heart.gif
2011. szeptember 21. 20:44 #12
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (olsenfan.. @ 2011.09.21. 20:37)
Én is imádom ezt a sorozatot. Mindig is Leshawna-t szerettem legjobban.  laugh.gif

'Na kisanyám, van valami bajod?!' - én is bírtam a buráját. cool.gif

Ezt úgy érzem be kell, hogy linkeljem. Mindenki ismeri az angol szöveget szerintem, aki angolul nézte végig a sorozatot. ANGOL VÁLTOZAT laugh.gif



Na, és akkor itt a MAGYAR VÁLTOZAT.
1 felhasználónak tetszik: olsenfan..
2011. szeptember 21. 20:46 #13
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.09.21. 20:44)
'Na kisanyám, van valami bajod?!' - én is bírtam a buráját.  cool.gif 
Ezt úgy érzem be kell, hogy linkeljem. Mindenki ismeri az angol szöveget szerintem, aki angolul nézte végig a sorozatot. ANGOL VÁLTOZAT  laugh.gif 

Na, és akkor itt a MAGYAR VÁLTOZAT.



Igen. Én is azért szeretem nagyon, mert olyan jó gettós stílusa van. Tipikus fekete csajszi. Talán Missy Eliott-ra hasonlít egy kicsit. cool.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. november 02. 14:11 #14
Vósi
Vósi
új tag
 
StátuszÉlem az életet próbálom mindenből a legjobbat kihozni és siker ül kb. mindig..^^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.15.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 153019
Offline offline
A régi szép idők rohog.gif
2011. november 02. 20:32 #15
heyitsamyMT
heyitsamyMT
▪chatnoir
 
Státuszviva la vie boheme
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 2032
Csatolások: 34
Azonosító: 143368
Offline offline
nagyon szeretem biggrin.gif
Duncan és Courtney a kedvencem biggrin.gifD
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!