Starity

Hamis idolok

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 02. 23:40 #81
avrildemihayley
avrildemihayley
visszatérő vendég
 
StátuszWhat the hell?!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 117
Csatolások: 0
Azonosító: 140971
Offline offline
Én régen Avril-mániás voltam.. Annyira féltékeny voltam rá, hiszen mindene meg van. Teljesen beleszerettem a számaiba és ő maga is gyönyörű szerintem (sokak szerint nem, de nem érdekel). Megtaláltam magam "benne" vagy nem tudom hogy fejezzem ki magam, mintha ő lenne az aki én belül vagyok csak én nem mutatom ki. Mivel én is szőke vagyok hasonlítani akartam rá, de egyre csak rosszabb lett mert teljesen más az arcom, a szemem is barna de én akkor is olyan akartam lenni mint ő, pedig semmi értelme nem volt. Ezért csúnyának éreztem magam. Ez kb. egy évig tartott most elkezdtem látni a hibáit és rájöttem hogy ő sem tökéletes.smileeee.gif De én elfogadom őt így ahogy van, és igazából nem tudom hogy mit jelent az hogy példakép, de én nagyon sok dologban egyetértek Avril-lel és a hozzáállásunk is ugyanaz.smileeee.gif
Taylor Momsen-t is szeretem, de ettől még nem lettem alkoholista és nem a maszturbálás a kedvenc tevékenységem.biggrin.gif Igazából az a baj hogy a szülők sokszor nem mondják el a gyereknek hogy azt csináljon amit Ő jónak lát, és ne utánozzon másokat csak mert valami menő dolgot csinálnak (pl. cigi..)
2011. szeptember 03. 01:14 #82
cseh.reni
cseh.reni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.11.
Hozzászólás: 1083
Csatolások: 84
Azonosító: 134658
Offline offline
Ez egy nagyon jó cikk...
2011. szeptember 03. 08:41 #83
bubo85
bubo85
<3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.13.
Hozzászólás: 2413
Csatolások: 0
Azonosító: 60728
Offline offline
Nekem nincs példaképem.
2011. szeptember 03. 09:17 #84
- törölt felhasználó -    
Régen nekem is voltak sztárok akiket példaképnek hívtam mert azt hittem,hogy tökéletesek de nem így ma már csak a kedvenceimként hívom őket. És ma már én sem akarok senkire se hasonlítani mert abban semmi egyediség sincs.
2011. szeptember 03. 10:24 #85
Dem.
Dem.
új tag
 
Státusz:D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.30.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 0
Azonosító: 159687
Offline offline
Ez egy nagyon jó cikk lett biggrin.gif
Nekemigazából nincs példaképem smileeee.gif
2011. szeptember 03. 11:11 #86
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9491
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
Jó cikk...én nekem nincsenek példaképeim^^
2011. szeptember 03. 11:36 #87
boomy
boomy
visszatérő vendég
 
StátuszHana Yori Dango<3 szar ez a szar pff
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.31.
Hozzászólás: 302
Csatolások: 3
Azonosító: 159815
Offline offline
a sztárok is csak olyanok mint mi rolleyes.gif nem értem ki és miért kezdte el őket magasabb rendűnek tartani mellow.gif am jó cikk thumbsup.gif
2011. szeptember 03. 12:01 #88
Jónás Csilla
Jónás Csilla
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 375
Csatolások: 0
Azonosító: 159648
Offline offline
minden sztárban csinál valami rosszat... ezért nem választok példaképet...smileeee.gif
2011. szeptember 03. 12:16 #89
avrildemihayley
avrildemihayley
visszatérő vendég
 
StátuszWhat the hell?!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 117
Csatolások: 0
Azonosító: 140971
Offline offline
Nincs tökéletes ember amúgy már nekem is Demi a példaképem smileeee.gif
2011. szeptember 03. 12:56 #90
- törölt felhasználó -    
Régebben szinte minden nap váltottam a példaképemet biggrin.gif Most már nincs is példaképem.
2011. szeptember 03. 14:40 #91
Emcsike
Emcsike
 
StátuszA valóság csupán illúzió, bár nagyon kitartó. "Albert Einstein"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.29.
Hozzászólás: 843
Csatolások: 1
Azonosító: 40288
Offline offline
Nem értem h miért kell egy "sztárt" példaképnek választani.Példaképek a mindennapi emberek.Nekem pl.(és ez télleg komoly)az Édesanyám-Erős,önálló nő,rengeteget dolgozik annak ellenére h nem egészséges,akármi van mindig mellettem áll-.Az én meglátásom szerint olyan mindennapi emberek a pk.-ek akik a mindennapi életben,napról-napra tesznek olyan dolgokat ami példa értékű.Legyen az szülő,rokon,barát akárki.Ha valaki vért ad,vagy adományoz egy szervezetnek,és nem azért,mert ez neki jó reklám. Egy "sztár",tisztelet a kivételnek azért csinál olyan dolgokat mint pl.jótékonykodás,mert ez neki jó reklám.De ez persze egyéni véleményem és nem vonatkozik mindenkire. smileeee.gif
2011. szeptember 03. 16:24 #92
mollywood
mollywood
 
Státusz"When a good thing goes bad it's not the end of the world."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.11.
Hozzászólás: 563
Csatolások: 0
Azonosító: 149109
Offline offline
most nemértem sztárokról írnak cikkeket vagy ilyan pszihologiai f**ságokról...
2011. szeptember 03. 16:36 #93
heyniaa
heyniaa
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 89
Csatolások: 0
Azonosító: 155982
Offline offline
ezeket egyszerűen nem tudom érteni. biggrin.gif Mindenkinek vannak hibái, a huszonévesek nyilván eljárnak bulizni, és ha sztárok, és szükségük van rá, előfordulhat, hogy cigihez is nyúlnak, ha már komolyabb a dolog akkor droghoz. De MIÉRT A SZTÁRNAK KELL FOLYTON MEGFELELNIE az őt bálványozó tiniknek??? Meg szerintem egy tini nem a rossz tulajdonságaiban szeretne hasonlítania példaképére, hanem abban, hogy milyen tehetséges színésznő, milyen jó hangja van vagy ilyesmi. Aki cigizik tinik közül, meg drogozik, nem azért csinálja mert az ő bálványa is azt csinálja, hanem azért, mert most ez "fúúh, de menő" hogy minél hamarabb öregíts meg magad a SULIBAN, meg a saját BARÁTI KÖRÖDBEN. A legtöbbször az ilyen tinik nem is tudnak sztárokról csak az ilyen fluor-t meg sp-t ismerik. Meg hogy tele lennének sminkel a sztárok? Rengeteg olyan sztárt ismerek, akik nem szokták folyton kikenni magukat, és úgy is szépek.
2011. szeptember 03. 16:41 #94
heyniaa
heyniaa
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 89
Csatolások: 0
Azonosító: 155982
Offline offline
amúgy nekem vannak sztár példaképeim, például csodálom Nina Dobrev színészi tehetségét, Christina Aguilera csodálatos hangját, Leighton Meester erősségét és a többi jó belső tulajdonságát és Ashley Tisdale öltözködését.
2011. szeptember 03. 17:10 #95
LadyRainbow
LadyRainbow
visszatérő vendég
 
Státusz"What's your plane, fighter princess?"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 443
Csatolások: 4
Azonosító: 158368
Offline offline
heyniaa, egyetértek smileeee.gif
Szerintem jó dolog, ha valaki felnéz egy sztárra, de a legjobb az, ha a példaképeinket valódi emberekben keressük, mint például az anyukánk biggrin.gif
2011. szeptember 03. 18:46 #96
Pocketfullofsunshine
Pocketfullofsunshine
visszatérő vendég
 
StátuszSomeone taught me to love everyone.Even my enemies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.15.
Hozzászólás: 245
Csatolások: 0
Azonosító: 153058
Offline offline
Egyetértek a cikkel.Írtátok néhányan h semmi közünk a sztárok magánéletéhez.Ez sztem nem igaz.Azzal h híres lett vállalta annak a felelősségét h az élete nyitott könyv.Ne csak akkor legyen jó a hírnév mikor megvesz magának mindent és annyit keres amennyit egy dolgozó átlagember egész életében sem. Sztem Selena Gomez messze a legjobb példa a mai felhozatalból.Úgy viselkedik és kezeli a hírnevet ahogy elvárható.
2011. szeptember 03. 18:54 #97
vampiregomez
vampiregomez
Teen Wolfer
 
Státusznem cserélem Ed Sheerant.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.05.
Hozzászólás: 1759
Csatolások: 310
Azonosító: 146677
Offline offline
Nekem is vannak olyan sztárok akikben nagyon becsülök valamit és irigylem őket amiért ők felmerik vállalni az érzéseiket és hasonlók.Példaképnek azért nem nevezném egyiket sem mivel egyszer úgy is elkövetnek egy olyan hibát amitől már nem nevezhetők annak.Nálam inkább csak inspirációt adnak és ennyi.
2011. szeptember 03. 19:04 #98
Twilight4ewer
Twilight4ewer
visszatérő vendég
 
StátuszMona Lisa smile <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.26.
Hozzászólás: 206
Csatolások: 0
Azonosító: 150084
Offline offline
Idézet
mollywood
most nemértem sztárokról írnak cikkeket vagy ilyan pszihologiai f**ságokról...
Tudod az lehetséges, hogy ez nem kifejezetten sztárhír, de róluk van szó! És szerintem van olyan fontos mondanivalója, mint annak, hogy épp ki szakított kivel! Én kifejezetten örülök annak, hogy ilyen cikkek is jelennek meg a starityn!
Nagyon jó lett a cikk! Nekem egyetlen egy sztárpéldaképem van! Nikki Reed. Azt hiszem, hogy a piercingjeitől eltekintve nem lehet kivetnivalót találni benne! smileeee.gif
2011. szeptember 03. 20:58 #99
Rekahhh
Rekahhh
яεçкłεѕѕ™
 
StátuszI'm so happy, 'cuz today I found my friends, they're in my head.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 2997
Csatolások: 15
Azonosító: 124407
Offline offline
Nekem nincs példaképem, maximum aki erőt ad, vagy nagy hatással van rám. Akár zeneileg, akár emberileg. Nekem Demi volt az aki erőt adott, úgyanazok a problémi voltak, mint nekem, és látni, hogy Neki is lehetnek gondjai. Zeneileg, most a 30 Seconds To Mars az ami inspirál. Ha példaképet kellene választanom, akkor az az Anyukám lenne.
Szerintem akinek van egy csöpp esze, nem fog cigizni vagy tetoválást csinálni azért, mert épp a kedvence azt tette. De vannak akiknek tényleg örült rajongói vannak, és azokr tényleg rossz hatással vannak néhány emberre(például Lady Gaga).
Azt meg nem tartom igazságosnak, hogy egy gyerekszínésztől elvárják, hogy huszonévesen is olyan legyen, mint 10-15 évekkel ezelött. Ez egy nagyon összerakott dolog. Enyi erővel a rock zene és a rock előadók mind rossz hatással vannak az emberekre? Pont, hogy nem. Az, hogy mamár mindenki k*rvaként ugrál a klipekbe és csak szexszel lehet eladni valami... szánalmas. Betiltják a klipeket amibe esetleg olyan van amit "nem lehet leadni". Ahoz képest Gagát és Rihannát adnak minden órában, amikor volt a Viván 11 után az a műsor ahova direkt az 'olyan' videókat rakták be amik provokatívak, és ott láttam a Miss Nothing-ot. Nem csinál benne semmit a csaj csak erősen sminkelve és rövid ruhában az asztalon meg a földön vergődik. Rihanna és Lady Gaga ugyanezt teszi, sőt abba még szex és lövöldözés és egyébb elvontabbnál elvontabb dolgok vannak, mégis ott vannak 10 percenkén a TV-ben, a rádióban.
2011. szeptember 03. 23:46 #100
bia 013
bia 013
visszatérő vendég
 
Státusz♥Harry♥Louis♥Zayn♥Liam♥Niall♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.28.
Hozzászólás: 240
Csatolások: 0
Azonosító: 156811
Offline offline
Mondjuk ez igaz mert én pl.Lindsey Lohan-t nagyon szerettem de mikor jöttek a hírek hogy drogozik meg ilyenek akkor igen nagyot csalódtam benne de hála istennek mostanra már javulgat!!!
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!