Starity

Tyler Hoechlin

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 02. 21:20 #1
CariDeefan
CariDeefan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.03.
Hozzászólás: 821
Csatolások: 26
Azonosító: 89015
Offline offline
Tylert nem iazán ismerem csak a karaktereit, de azokat nagyon imádom, nem számít hoy gyilkost alakít vagy szerelmes kamaszt egyszerűen imádom, fantasztikus színész. Szívesen látnám néhány interjúban, ha valaki szereti őt akkor annak itt a helye smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: LoLkutyus, TizzyHeart
2012. augusztus 27. 19:44 #2
- törölt felhasználó -    
Én is nagyon szeretem őt, szerintem nagyon tehetséges... bár igazából még csak a Hetedik mennyországban és a Teen Wolf-ban láttam, szóval nagyon hasonlítani nem tudom, bár az amúgy durva, hogy a való életben állandóan vigyorog, nevet a Teen wolf-ban pedig morcos... látszik a tehetsége!!
2012. szeptember 02. 13:52 #3
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Hát én sajnos csak a Teen Wolfban láttam, de ott nagyon tetszett. Kifejezetten örültem annak, hogy nem egy vigyori bamba vérfarkast játszik, hanem komoly és gyakran mosolytalan. Habár Derek és Stiles "kapcsolata" old valamit Derek komolyságán, de mégis nagyon szeretem benne, hogy ez is jól áll neki, mert az a mosoly, ami gyakran feltűnik a különböző díjátadókon, hát az kész. Nagyon érdekes mosolya van, de jól áll neki. blush.gif Alig várom, hogy több szerepben is feltűnjön majd. A legjobban mégis a forgatások bakijai tetszenek, ahol elég sokszor mosolyog és poénkodik. Áh, csúcs ez a pasi!!! wub.gif
2012. szeptember 30. 20:14 #4
dorii_TVD
dorii_TVD
Downer™
 
StátuszIs it too late to change the name?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.28.
Hozzászólás: 1755
Csatolások: 1686
Azonosító: 184868
Offline offline
Őt nem lehet nem szeretni. smileeee.gif heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2012. október 20. 19:15 #5
dzsena1998
dzsena1998
új tag
 
StátuszSziasztok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.28.
Hozzászólás: 39
Csatolások: 0
Azonosító: 154123
Offline offline
ylert nem iazán ismerem csak a karaktereit, de azokat nagyon imádom, nem számít hoy gyilkost alakít vagy szerelmes kamaszt egyszerűen imádom, fantasztikus színész. Szívesen látnám néhány interjúban, ha valaki szereti őt akkor annak itt a helye
2013. január 16. 10:07 #6
- törölt felhasználó -    
Helló!
Én is a Hetedik Mennyországban ismertem meg Tylert, szerintem is egy igazán tehetséges szinész és egy elbűvölő pasi is egyben. Egy pár filmjét, Hall Pass és Grizzly Rage-et is látta, ott is nagyon jó volt. Imádom ahogyan Derek Hale-t megformálja, ő a kedvenc karaterem a Teen Wolfban. Remélem még sok szerepe lesz. heart.gif wub.gif
malna90
2013. január 17. 20:26 #7
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (malna90 @ 2013.01.16. 10:07)
Helló!
Én is a Hetedik Mennyországban ismertem meg Tylert, szerintem is egy igazán tehetséges szinész és egy elbűvölő pasi is egyben. Egy pár filmjét, Hall Pass és Grizzly Rage-et is látta, ott is nagyon jó volt. Imádom ahogyan Derek Hale-t megformálja, ő a kedvenc karaterem a Teen Wolfban. Remélem még sok szerepe lesz. heart.gif wub.gif
malna90


Hát ha másba most nem is tűnik fel a Teen Wolfban biztosan, mert 2013 nyara, ha jól emlékszem júniusa a premier időpontja. blush.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok