Simple Plan
2012. január 02. 22:36
#26
Idézet (Krissy 98 @ 2012.01.02. 22:26)
meghaltam...
hogy lehet kesztyűben gitározni?
hogy lehet kesztyűben gitározni?
Nem hiszem el, hogy te is arra gondoltál először, hogy hogyan lehet kesztyűben gitározni.
De tudod itt Sebiről van szó, ő meg tökéletes, mint mindenki más az együttesben.
2012. január 02. 22:42
#27
Idézet (Miah008 @ 2012.01.02. 22:36)
Nem hiszem el, hogy te is arra gondoltál először, hogy hogyan lehet kesztyűben gitározni.
De tudod itt Sebiről van szó, ő meg tökéletes, mint mindenki más az együttesben.
De tudod itt Sebiről van szó, ő meg tökéletes, mint mindenki más az együttesben.
már megint egyre gondoltunk?
és ha már dúl itt a Seb mánia

2012. január 02. 22:48
#28
Idézet (Krissy 98 @ 2012.01.02. 22:42)
már megint egyre gondoltunk?
és ha már dúl itt a Seb mánia
és ha már dúl itt a Seb mánia
Kezd hátborzongató lenni, hogy mindig ugyanarra gondolunk.
Sebi olyan édesen tud nézni, a gitárjaiért pedig különösen rajongok, ugyanis mutatósak.
2012. január 02. 22:51
#29
Idézet (Miah008 @ 2012.01.02. 22:48)
Kezd hátborzongató lenni, hogy mindig ugyanarra gondolunk.
Sebi olyan édesen tud nézni, a gitárjaiért pedig különösen rajongok, ugyanis mutatósak.
Sebi olyan édesen tud nézni, a gitárjaiért pedig különösen rajongok, ugyanis mutatósak.
Nekem az I ♥ Jamie (azt hiszem így kell leírni) gitárja tetszett a legjobban
Ha odavagy a nézéséért ez tetszeni fog.
2012. január 03. 16:25
#31
Tudom róla, hogy rajong Japánért, de ennyire.
Én régen kb. ennyire ragaszkodtam Spanyolországhoz.
Egyébként igazán csinos csomagolása van a sörnek.
Amint látom Te is követed őt Twitteren.
Én régen kb. ennyire ragaszkodtam Spanyolországhoz.
Egyébként igazán csinos csomagolása van a sörnek.
Amint látom Te is követed őt Twitteren.
2012. január 03. 16:36
#32
Idézet (Miah008 @ 2012.01.03. 16:25)
Tudom róla, hogy rajong Japánért, de ennyire.
Én régen kb. ennyire ragaszkodtam Spanyolországhoz.
Egyébként igazán csinos csomagolása van a sörnek.
Amint látom Te is követed őt Twitteren.
Én régen kb. ennyire ragaszkodtam Spanyolországhoz.
Egyébként igazán csinos csomagolása van a sörnek.
Amint látom Te is követed őt Twitteren.
Követni követem, de ez nem onnan van, hanem a hivatalos oldalról
2012. január 07. 09:18
#34
Idézet (Krissy 98 @ 2012.01.04. 18:54)
Pierre-ről és Seb-ről ez a kép 
Nagyon cuki képek, mondjuk nekem Sebi meg David jön be a legjobban a képről.
2012. január 10. 18:55
#39
Ezen meghalok áááh XD A Jet Lag milyen durván hangzik már így. Mondjuk, így is tetszene.
2012. január 10. 18:58
#40
Idézet (Miah008 @ 2012.01.10. 18:55)
Ezen meghalok áááh XD A Jet Lag milyen durván hangzik már így. Mondjuk, így is tetszene.
Ez kemény! XD Ezek tuti szívtak valamit
De adhatnának nekem is!
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


1 felhasználónak tetszik:












