Az új szerzemény a That's My Shhh címet kapta. A dal a fiatal énekes következő albumán, a Future Historyn fog helyet kapni.
A teljes cikkhez kattints ide!
Megjelent Jason Derülo új dala
2011. szeptember 03. 13:06
#1
2011. szeptember 03. 13:09
#3
Azt tök bírom, hogy minden dal elején elmondja a nevét
2011. szeptember 03. 13:13
#4
|
|
Alizgirl98lydia. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 5214 Csatolások: 4353 Azonosító: 133490 offline
|
Nekem nem tetszik nagyon...
2011. szeptember 03. 13:20
#6
Szerintem rettenetesen elrontotta
Nem ezt a fajta Jason zenét kedveltem.Remélem lesz jobb is az albumról.Mondjuk az eddigi három számból az It Girl a kedvencem.Úgy érzem ez az album nem lesz olyan nagy siker mint az első
sajnos...
2011. szeptember 03. 13:28
#8
|
prézliPókasszony |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 09.09.12. Hozzászólás: 8034 Csatolások: 25737 Azonosító: 107627 offline
|
Idézet (SpeakSoon @ 2011.09.03. 13:20)
Szerintem rettenetesen elrontotta
Nem ezt a fajta Jason zenét kedveltem.Remélem lesz jobb is az albumról.Mondjuk az eddigi három számból az It Girl a kedvencem.Úgy érzem ez az album nem lesz olyan nagy siker mint az első
sajnos...
Szerintem nem véletlen, hogy ezt a dalt publikálták az album megjelenése előtt. Nyilván nem a legerősebb dalokat teszik fel, mert úgy nem lenne semmi meglepetés az albumon. És nem hiszem, hogy ez lenne a harmadik kislemeze, csak azért tették fel, hogy a rajongók fantáziáját megmozgassa.
2011. szeptember 03. 13:55
#13
|
|
rheuska-- anti-paparazzi --- |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.02.18. Hozzászólás: 1748 Csatolások: 7732 Azonosító: 24717 offline
|
Vicces, hogy Jason Derülo két nagyágyú számához is innen-onna lopkodta "feldolgozás" címen a dallamokat, többnyire a refrént. Watcha Say by Imogen Heap, Sky is The Limit > Flashdance. Ehhez nem kell tehetség.
2011. szeptember 03. 14:08
#15
|
|
Amber Angel |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.15. Hozzászólás: 739 Csatolások: 58 Azonosító: 143336 offline
|
Nem igazán fogott meg, de (a véleményeket olvasva) szerintem annyira nem rossz...
2011. szeptember 03. 14:28
#18
|
|
kitti_1996visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.05.29. Hozzászólás: 247 Csatolások: 0 Azonosító: 151926 offline
|
kedvenc énekesem... és végig hallgattam... de nekem se tetszett annyira ...pedig az összes számát szeretem... :S remélem, a következő jobb lesz.
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.


0 felhasználónak tetszik:
offline


