Starity

Assassin's Creed

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. október 02. 11:42 #201
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Legújabb része ami feltehetően 2017-ben fog megjelenni és Egyiptomban fog játszódni.A címe Empire lesz ha csak meg nem változtatják mint az előző résznél.
1 felhasználónak tetszik: Bella Pearl
2016. október 02. 11:49 #202
- törölt felhasználó -    
Jaja én is tegnap láttam ezt a képet eléggé felpörgetett! smileeee.gif Ha megidézik az ókori Egyiptomot azért az ütni fog. Állítólag utána nem kizárt hogy az ókori Rómában fog folytatódni a történet és az sem kizárt hogy ezeken a történelmi helyszíneken ugyanazzal az Assassinnal lehet majd kalandozni ugyanúgy ahogy korábban Ezió-val hogy egy többrészben szereplő főszereplőt kapunk! smileeee.gif De mondjuk ezek még csak pletykák várni kell még a hivatalos bejelentésekre jövőre az E3-on már szerintem a UBI kész lesz a konkrét dolgokat közölni legalábbis remélem! smileeee.gif
2017. május 10. 19:12 #203
- törölt felhasználó -    
Wow! Itt van egy pár infó az új Assassin's Creedről! wub.gif wub.gif wink.gif beer.gif
2017. május 27. 23:43 #204
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif
2017. május 29. 23:23 #205
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif
2017. június 24. 22:59 #206
- törölt felhasználó -    
Miután ledaráltam a Ripper street-et újra elővettem a Syndicate-et. És második játszásra is azt tudom mondani ha nem lenne az AC 1 és a Black Flag akkor nekem ez lenne a kedvenc Assassins Creed játékom. De szóval ha már elővettem a Syndicatet megvettem hozzá a Season Pass-t a Uplay-en amiben benne van a Hasfelmetsző Jack-es DLC. Ami szintén remekül sikerült. A történet a Syndicate befejezése után kb. 20 évvel játszódik asszem. A DLC-ben a közel 50-éves Evie Frye-t irányíthatjuk aki sok év után Indiából visszatér Londonba hogy felkutassa testvérét Jacob-ot akinek nyoma veszett és Evie egyúttal nyomozásba kezd a Hasfelmetsző Jack gyilkosságok után mivel valószínüleg összefüggés van a testvére eltünése és brutális gyilkosságok között. Nagyon hangulatos lett a DLC kellően sötét és véres és eléggé nehéz is engem párszor rendesen megizzasztott egy-két küldetés. De ajánlom mindenkinek aki szereti a Syndicatet valamint ezt a korszakot és Hasfelmetsző Jack legendáját. Nem fog csalódni. wink.gif
https://68.media.tumblr.com/03811e6c974c33bd2e1e876732c616a0/tumblr_nz5xlc0MsG1r3kmkso1_500.gif
2017. június 24. 23:10 #207
- törölt felhasználó -    
Amúgy meg nem sokára jön az Origins. Ami eléggé baxónak tünik!
Várom. meghajolo.gif


2017. szeptember 05. 18:45 #208
The Vigilante
The Vigilante
új tag
 
StátuszIt’s not just good to be different. It’s better to be different.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.29.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 266532
Offline offline
Már nagyon várom a következő részt thumbsup.gif
2017. november 16. 09:52 #209
- törölt felhasználó -    
Nahh hááá alsó hangon 47-órát öltem az Originsbe. thumbsup.gif Remekül sikerült a játék. Talán az összes AC közül ennek a legintenzívebb a világa. Látszik hogy a Black Flag készítői fejlesztették. Hatalmas területet lehet bejárni ami az utolsó részletekig ki van dolgozva. Azt pedig nem kell mondanom hogy az ókori Egyiptom hálás és nagyszerű helyszín egy Assassins Creed játéknak. Még talán a feudális Japán lehet az ami ennyire kívánja az Assassins Creed-et. biggrin.gif Szerintem pár éven belül meg is fogják csinálni hogy a szamurájok korában tolhatjuk valami ninja Assassin-ként. biggrin.gif Az is észrevehető hogy a fejlesztők a Witcher 3 küldetés rendszerét is átültették a játékba. De ez nem baj és nem is volt titkolt dolog hogy az Origins leginkább a Black Flagből és a Witcher 3-ból merít látványilag és technikailag is. Rengeteg mellék küldetés van a játékben kimeríthetetlen a számuk. Én most is azokat csinálom miközben már végigvittem a fő történetszálat. biggrin.gif A története amúgy egész korrektül van kitalálva és elég jól elvarják a szálakat a végére.Viszont nekem a befejezés kicsit összecsappotnak tünt Kapkodós lett a vége. De remek játék lett az Origins nem lett a legjobb AC de egy elképesztően szórakoztató játék aminek a világába egy hosszú munkanap után szívesen tér vissza a játékos. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Blaniic
2018. január 20. 14:55 #210
- törölt felhasználó -    
2018. november 06. 21:47 #211
- törölt felhasználó -    
112 órát töltöttem a játékkal és nem bántam meg. meghajolo.gif Az AC Odyssey nekem jobban tetszett mint az Origins pedig azt is imádtam. meghajolo.gif De ez a játék a nagy betűs "VIDEOJÁTÉK"!! meghajolo.gif Iszonyat szórakoztató egy hatalmas nyíltvilágú kaland játék. Ami az Assassins Creed első RPG-je. A UBISOFT a játék megjelenése elött végig kiemelte hogy ez az AC bizony RPG elemeket is fog tartalmazni. Ami rengeteg melléküldetést, még több NPC-t, nagyszerű feljődési rendszert, választható párbeszédeket jelent. És nem beszéltek mellé ez a játék ízig vérig RPG annak minden jó tulajdonságával együtt. Bekerült a játékba az is hogy döntéseinkkel befolyásoljuk a játék történetét és nagyhatással lehetünk a befejezésre is.
De a játék egyértelműen attól működik hogy megint csak hálás a helyszín ahol játszódik és az a Ókori Görögország. Nagyjából a Peloponnészoszi háborúk korába csöppenünk bele ahol a Görög városállamok csatároznak egymással főként Spárta és Athén feszül kegyetlenül egymásnak. Itt jövünk mi a képbe Leonidász leszármazottjaként és megprobálunk beszállni a játszmába hol az Athéni hol a Spártai oldalon és miközben próbáljuk eldönteni a háborút végkimenetelét rájövünk hogy akár nagyobb is lehet a tét mint Görögország. Mivel a háború alatt szembe kell szállnunk egy titkos szektával is akik az egész világot akarják felforgatni cselszövéseikkel. Innentől kezdve beindúl a játék. A játék azt a döntést is ránk bízza hogy milyen karakterrel vigyük végig a játékot férfivel vagy nővel. Én női karakterrel vittem végig és azt olvastam hogy a UBISOFT eredeti története szerint egy nő Spártai Kassandra a főszereplője a játéknak. Ez egyébként érezhető is a játékon. Így jól döntöttem és kedveltem is Kassandra karakterét végig. Nagyszerű volt a szinkronja!!!
Viszont hogy mennyire Assassins Creed ez a játék hááááá semennyire a történetszál ugyan meg van benne és fel is vesszük az eredeti AC fonalat kb. 70 óra után de AC elemeket csak lépten nyomon tartalmaz a játék. smileeee.gif
De tartalom az bizony van. Lehet itt harci gályákkal tengeri csatákat vívni bele lehet csöppeni hatalmas szárazföldi csatákba ki lehet hívni híres harcosokat. Le lehet vadászni legendás vadállatokat egy összesküvést is ki kell nyomozni és levadászni a résztvevőit. Híres mitológiai helyszíneket lehet felfedezni és több 100 mellékküldetés közül lehet választani amik között van olyan ami majd 1 órán át is elhúzodhat. Rengeteg történelmi alak felbukkan a játékban de ez jellemző volt a korábbi AC-kra is. smileeee.gif Nagyszerűen építették be egyébként a mitológiát is a játékba engem nem zavart ez a történetszál sem! És nagyon jó humor van a játékban. Én iszonyat élveztem ezt a játékot és az első Assasins Creed és a Syndicate után egyértelműen ez a kedvenc AC-ém. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Andromeda87
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok