Leighton Meester egy interjúban azt nyilatkozta, hogy teljesen odavan Taylor Momsenért, és nagyon tehetségesnek tartja fiatal kollégáját.
A teljes cikkhez kattints ide!
Leighton imádja Taylor Momsent
2011. szeptember 14. 07:15
#3
|
|
Alexis_05042015 with Eszti ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.16. Hozzászólás: 3617 Csatolások: 845 Azonosító: 133339 offline
|
Én imádom mindkettőjüket
2011. szeptember 14. 09:49
#4
|
|
badperfectStan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.24. Hozzászólás: 2551 Csatolások: 988 Azonosító: 143952 offline
|
Szerintem is nagyon tehetséges Taylor, bár a kicsi Jenny-t a sorozat nem szeretem, de a bandáját nagyon megkedveltem és remek színésznő is.
2011. szeptember 14. 11:15
#7
|
|
WhiteRoseeZzz. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.24. Hozzászólás: 1349 Csatolások: 2329 Azonosító: 159173 offline
|
Nem csak Ő van így
2011. szeptember 14. 14:01
#9
|
Peace_Devil boySupre dan's of care Rarry'ϟ |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 11.07.10. Hozzászólás: 1205 Csatolások: 2532 Azonosító: 155057 offline
|
valaki jó ügybe van ezzel valaki meg nem
2011. szeptember 14. 14:19
#11
Taylor szerintem is tehetséges, de nekem annyira nem szimpatikus, mint Leigh.
2011. szeptember 14. 14:32
#12
|
|
Kramishaparawhore |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.05.15. Hozzászólás: 1143 Csatolások: 44 Azonosító: 151132 offline
|
A TPR-t én is imádom
Leightonnak csak egy számát hallotam eddig, de az nem jött be. Viszont őt magát imádom
Nagyon szimpi. Legalább is abból itélve, amiket hallok róla
2011. szeptember 14. 15:02
#15
|
olsenfan.. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.02.22. Hozzászólás: 4644 Csatolások: 22828 Azonosító: 146002 offline
|
Nem csak ő van ezzel így. Én is imádom mindkettőjüket.
2011. szeptember 14. 15:05
#16
|
|
An_d_ainebriant |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.07. Hozzászólás: 4176 Csatolások: 4784 Azonosító: 146789 offline
|
annyira nem kedvelem egyikőjüket sem,talán leighton-t szívlelem kissé,az egyik dala miatt.szíve joga mindenkinek eldönteni kit szeret,bár nemnagyon értem,hogy vajon miért fanja leighton taylor zenéjének(ha jól tudom,most zenél).
2011. szeptember 14. 16:20
#18
|
|
DisneyFansAmerican Horror Story |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.23. Hozzászólás: 5111 Csatolások: 1595 Azonosító: 131804 offline
|
Én is imádom Taylort,de Leightont is
2011. szeptember 14. 16:20
#19
Egyetértek. Taylor született tehetség zenélés terén és színésznőnek sem utolsó, kár hogy abbahagyja. Leighton pedig jól teszi, hogy nem hagy fel a zenéléssel és a színészettel sem mert mind2-ben nagyon szeretem
(L)
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:




