Starity

Britney látványos koncertet adott Budapesten

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 02. 16:20 #121
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Azt a felfogást mondjuk nem igazán értem, hogy "nem baj, hogy playback volt, de legalább nagy showt csinált". blink.gif Pontosan ez a baj úgy nagyjából az egész mai zenei világgal, hogy a felkapott előadók nem arra mennek, hogy tényleg színvonalas, igényes dalokat/klipeket/koncerteket csináljanak, hanem hogy meglegyen a látvány, hiszen az a fontos, nem? Hát nekem mondjuk nem. Én sokkal szívesebben nézek valakit akár egy helyben állva, de hatalmasat énekelve, mint valakit össze-vissza ugrándozva, de végig playbackelve az egész koncertet, vagy csak valami harmatgyengét elnyekeregve. Jó, ez egyéni vélemény, de ha valaki énekes, akkor az tudjon már énekelni élőben is és ne az legyen, hogy nem tud, de legalább nagy showt csinál, amivel elvonja a figyelmet erről. Én sokkal inkább unatkozom egy olyan koncerten, ami televan mindenféle show-elemmel, de éneklésben meg semmit nem nyújt az előadó, mintha valaki csak simán kiáll a színpadra, minden giccs nélkül és a mikrofon előtt állva énekel, de úgy, hogy az ember csak les. Mert persze, jó dolog a tánc (Britney esetében nekem az sem volt nagy szám, de most ez más kérdés), meg a látvány, de nekem nem elég. Az éneklés ellenben nagyon is elég. Csak hát a mai felfogás alapján pont fordítva van, sajnos. Többre becsülik az emberek (a többség) azt, aki látványban tényleg nagyon ott van, de éneklésben aligha, mint azt, aki mondjuk simán egyszerűen, show-elemek nélkül előadja a dalt, de éneklésileg teljesen profi. Szomorú, de ez egyre inkább így van. Aki azért híres ÉNEKES (nem táncos), mert tényleg hatalmas tehetsége van, annak semmiféle táncra, látványra, vetkőzésre és egyebekre nincs szükség az ütős előadáshoz. Én speciel továbbra is többre értékelek egy ilyen vagy egy ilyen előadást és egyáltalán nem hiányzik az a baromi nagy látványosság, mert kárpótol a fantasztikus éneklés. Vagy akkor már, hogy ne csak egy helyben állós legyen egy ilyet. Hoppá, nem csak áll egy helyben, de mégsem csak harmatgyengén nyekereg valamit, vagy rosszabb esetben semmit. Nahááát. laugh.gif
6 felhasználónak tetszik: ophely88, rachella, Rekahhh, Holly Keller, raspberry, Pandus
2011. október 02. 16:28 #122
JuanMiguelMarichuy
JuanMiguelMarichuy
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.01.
Hozzászólás: 255
Csatolások: 0
Azonosító: 144531
Offline offline
de jó lehetett azoknak akik ott voltak... féltékeny vagyok rájuk.. ŁŁŁ
2011. október 02. 16:33 #123
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3202
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
Szerintem egy koncert attól jó, hogy meg lehet őrülni. Az tény Britney sokat mászkált, és alig énekelt ami eléggé lerontotta az összhatást, de a látványelemek megvoltak. Az viszont tényleg jó volt, hogy felhívta a kisfiát ( gondolom) a szimpadra a végén (gondolom.
2011. október 02. 16:40 #124
Esztija
Esztija
Csokimaci.™
 
StátuszOne big room full of bad bitches...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1037
Csatolások: 689
Azonosító: 159207
Offline offline
Aki szereti és ott volt, annak egy élmény volt. Gondoltam hogy mindenki a playbackel meg a kevés tánccal fogja vádolni, akár ott volt akár nem. Ez elég nagy túlzás az igazsághoz képest. A hasonlítgatást is imádom.. Emberek, ő Britney! Ez ő. Fogadjátok el. A cikkben pedig a megfogalmazás...akárcsak valami Blikk magazint vagy valami hasonló "igényes" szennylapot olvasnék, mert támadni azt mindenki tud de fel is mutatni mellé valamit már nehezebben...
2011. október 02. 16:44 #125
- törölt felhasználó -    
igaz,nem voltam a koncertjén ,de felnézek britney-re! laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
2011. október 02. 16:46 #126
- törölt felhasználó -    
sajnos nem voltam ott de biztos nagyon jó volt biggrin.gif
2011. október 02. 17:17 #127
Nikee98
Nikee98
 
Státusz☆ ♥♥♥ ♡♡♡ ▶ happy ◀ ♡♡♡ ♥♥♥ ☆
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.27.
Hozzászólás: 596
Csatolások: 0
Azonosító: 130049
Offline offline
Biztos nagyon jó volt biggrin.gif
2011. október 02. 17:24 #128
Sissy 90
Sissy 90
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.03.
Hozzászólás: 150
Csatolások: 1
Azonosító: 154558
Offline offline
Biztos hogy jó volt smileeee.gif Britney a legjobb énekesnő biggrin.gif
2011. október 02. 17:25 #129
- törölt felhasználó -    
KIrály volt!!!!!Megérte megvenni a jegyeket.
2011. október 02. 17:26 #130
Isti
Isti
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.24.
Hozzászólás: 57
Csatolások: 0
Azonosító: 156319
Offline offline
http://www.youtube.com/watch?v=lNR2eehsOMU
csak 1 video a sok közül...amin látszik h 100%ban élőben énekelt smileeee.gif ... és az is látszik h nem félház volt...én ott voltam..a leghátsó ülőrésznél 1 szektor volt hiányos de az sem teljesen... smileeee.gif uh. be lehet fejezni a hazugságot mert nevetséges... biggrin.gif
2011. október 02. 17:30 #131
beyo
beyo
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.07.
Hozzászólás: 729
Csatolások: 11
Azonosító: 154837
Offline offline
Hát ez a cikk tiszta jó! xDD
2011. október 02. 17:35 #132
Pillebaba98
Pillebaba98
New York *-*
 
StátuszLégy önmagad :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.11.
Hozzászólás: 1505
Csatolások: 10
Azonosító: 152801
Offline offline
biztos jó volt smileeee.gif
2011. október 02. 17:36 #133
Rekahhh
Rekahhh
яεçкłεѕѕ™
 
StátuszI'm so happy, 'cuz today I found my friends, they're in my head.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 2997
Csatolások: 15
Azonosító: 124407
Offline offline
janet7 teljesen igazad van.
Sokszor "kivételeztem" már Britney-vel, mondván "Ő már bizonyította, hogy tud énekelni", de amit nézem a Youtube-on a videókat, elég gáz lehetett ez a koncert: felesleges pénzkidobás a rengeteg effektre, például a Gimmie More-nál ez a piramisos diszlet, többtucatszor ruhacsere... Minek? Ennyire nem megy már a koncertezés?
Mármint, például Jared(szokásos példám), fájó torokkal, 2 év turnézás után, egyszáll gitárral kiállt és az emberek csak néztek. Oké, persze nem volt tökéletes, konfetti ott is volt, de bejött a közönség közé és máris megvan a nagyobb élmény, mint az, hogy végigtáncifikálja a szinpadot. Ráadásul végigdumálta az egészet. Sokkal közelibb kapcsolatba került a közönséggel, mint Britney. Persze, nézőpont kérdése, hogy teljesen más kategória, hogy finoman fogalmazzak, de ez nem szabadna, hogy számítson ha a rajongókról van szó.
Aki szereti Britney-t, annak édesmindegy, hogy playbackel vagy nem. Erre lehetett számítani. A lényeg, hogy volt aki jól érezte magát, és biztos volt aki csalódott benne.
Amúgymeg, szerintem az éneklés hiányát effektekkel eltakarni szánalmas dolog.
3 felhasználónak tetszik: janet7, rachella, Pandus
2011. október 02. 17:41 #134
Isti
Isti
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.24.
Hozzászólás: 57
Csatolások: 0
Azonosító: 156319
Offline offline
@Rekahhh sztem meg az szánalmas h hasonlítjátok ehhez ahhoz...süt le a legtöbb hozzászólásból a féltékenység xD
2011. október 02. 17:54 #135
Rekahhh
Rekahhh
яεçкłεѕѕ™
 
StátuszI'm so happy, 'cuz today I found my friends, they're in my head.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 2997
Csatolások: 15
Azonosító: 124407
Offline offline
Idézet (Isti @ 2011.10.02. 17:41)
@Rekahhh sztem meg az szánalmas h hasonlítjátok ehhez ahhoz...süt le a legtöbb hozzászólásból a féltékenység xD

Szerintem meg a Te hozzászólásod a szánalmas, már elnézést.
Világéletemben őszínte ember voltam, ebbe nem megyek bele, Britney-re semmiért nem lennék féltékeny, mert elhiszem, hogy valamikor tudott énekelni, de akkor sem volt nagy szám, Ő is csak egy új kis csilivili tinisztár volt, akit darabokra tépet a média.
Én szeretem Britney-t, azaz igazából a régi Brintey-t, de könyörgöm, nem azt mondják, hogy a csúcson kell abbahagyni? Ő hol van már ettől? Mert oké, aztállítják, hogy ez jó 2 szülés és egy fejborotválás után, de még ugysem tud táncolni, hogy 4 szónál nem kell többet kinyögnie. Mert azért nem 1 vagy 2 számot playbackelt el.
De ha én vagy valaki innen féltékeny, az még mindig jobb, mintha egy elvakult rajongó lenne(arról nem is beszélve, mennyire lenézik a "többieket" ezek a rajongók). Mert az embereknek akkor is reálisan kellene látniuk a dolgokat egy adott sztárral kapcsolatban ha szeretik. Próbáld meg Te is! wink.gif
1 felhasználónak tetszik: janet7
2011. október 02. 17:58 #136
tuccka
tuccka
 
Státuszgame on! ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.29.
Hozzászólás: 862
Csatolások: 0
Azonosító: 126048
Offline offline
biztos jó lehetett! smileeee.gif
2011. október 02. 18:06 #137
Hencsó.h
Hencsó.h
 
Státusz세게 떨어질수록 더 높이 튕겨 올라간다.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.25.
Hozzászólás: 547
Csatolások: 34
Azonosító: 131907
Offline offline
én sajna nem tudtam ott lenni de biztos jó lett volna mert britney nagyon tehetséges.
2011. október 02. 18:07 #138
Isti
Isti
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.24.
Hozzászólás: 57
Csatolások: 0
Azonosító: 156319
Offline offline
@Rekahhh nem szereti a csokit se mindenki...de h nem fénykora? lemezeladások stb. nem ezt mondja...én ott votlam és nem vagyok elfogult aki ismer tudja...de ez a show életem legnagyobb showja volt..és kicsit érdekes (általánosságba mondom) h akik most írtak annak 98% ott se volt a koncerten...akkor miről beszél?...
2011. október 02. 18:29 #139
Rekahhh
Rekahhh
яεçкłεѕѕ™
 
StátuszI'm so happy, 'cuz today I found my friends, they're in my head.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 2997
Csatolások: 15
Azonosító: 124407
Offline offline
Idézet (Isti @ 2011.10.02. 18:07)
@Rekahhh nem szereti a csokit se mindenki...de h nem fénykora? lemezeladások stb. nem ezt mondja...én ott votlam és nem vagyok elfogult aki ismer tudja...de ez a show életem legnagyobb showja volt..és kicsit érdekes (általánosságba mondom) h akik most írtak annak 98% ott se volt a koncerten...akkor miről beszél?...

Egy ideig elakartam menni, de a videókból itélve nem érte volna meg. És nemtudom, hogy Te milyen koncerteken voltál eddig... és a pontos adatokat sem tudom, de a vak is látja, hogy Brintey már nem lesz olyan sikeres, mint régen. Persze most is van rá kereslet. A lényeg a lényeg, hogy sosem lesz ugyanaz a véleményünk. Mondhatok akármit, Te akkor is szeretni fogod Britney-t. És öszintén, nem is mutatok érdeklödést afelé, hogy megváltoztassam a véleményed. Az enyém ugyis csak az marad, hogy ez a koncert nekem nem ért volna meg 14.000 forintot azért, hogy playbackelni lássak egy éppen "visszatérő" Briney-t...
2011. október 02. 18:45 #140
krisztii98
krisztii98
új tag
 
StátuszBecause I listen to my heart beat one by one~~*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.11.
Hozzászólás: 37
Csatolások: 0
Azonosító: 160431
Offline offline
Biztos jó volt, én is elmentem volna >-<
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok