Starity

Falling In Reverse

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 30. 17:04 #1
- törölt felhasználó -    
A Falling in Reverse az Escape The Fate egykori énekesének (Ronnie Radke) új bandája, ami 2011 elején alakult meg. 2011. június 26-án megjelent debütáló albumuk, mely The Drug In Me Is You címmel látott napvilágot, erről egyelőre két klip készült el. beer.gif

Személy szerint a banda az egyik kedvencem, noha az album főleg Ronnie érdeme. Egyszerűen imádom a pasast, hihetetlen érzéke van a zenéhez és a dalszövegíráshoz! El sem hiszem, mennyire ki tudja magát fejezni, és mennyire őszintén teszi mindezt! Fantasztikus, és megőrülök érte, és azért, amit csinál. Ha lesznek gyerekeim, szeretném, ha az ő zenéjén nőnének fel. wub.gif

2 felhasználónak tetszik: num1Kolosszus, Darkness
2011. október 30. 23:21 #2
- törölt felhasználó -    
Gondolom te sem szeretnéd, ha ez a topik arról szólna, hogy mindenki azon veszekszik, ki a jobb énekes, Ronnie vagy Craig, de nem is tudom, egyesek hogy választhatják Craig-et Ronnie helyett. pardon.gif
Lényeg, hogy én őt sokkal tehetségesebbnek tartom, mint zenészt, és mint embert is jobban kedvelem. smileeee.gif

De egyébként itt a legújabb Ronnie interjú. Beszél benne a börtönről, a szüleiről, az ETF-ről, stb. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2011. október 30. 23:50 #3
- törölt felhasználó -    
Craig sem rossz énekes, emlékszem, amikor kijött a This War is Ours, ki sem tudtam lépni a lejátszóból, rongyosra hallgattam. A különbség az, hogy Ronnie hangja erőteljes és olyan rekedtesen szexi, míg Craigék andalgósabb és semmitmondó dalokat játszanak. Ez az
If I let it go
If I let this go
If I let you go

kiverte a biztosítékot rohog.gif Szeretem mindkettőt, de mindig azt vallottam, hogy Ronnie-val jobb volt biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: num1Kolosszus, Darkness
2012. december 08. 16:45 #4
xxEmoVirixx
xxEmoVirixx
új tag
 
Státusz"Rise and rise again until lambs become lions."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.21.
Hozzászólás: 68
Csatolások: 30
Azonosító: 188055
Offline offline
Nemrég ismertem meg aa zenekert, de rögtön letöltöttem az albumukat, kiraktam róluk a posztert. egyszerűen nagyszerűek. a személyes kedvenceim a bandából Ronnie és Ryan. thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2014. október 08. 16:24 #5
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Max...
2014. október 08. 18:53 #6
Bátor Ventillátor
Bátor Ventillátor
level 90-es procrastinator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 2771
Csatolások: 6
Azonosító: 233680
Offline offline
Most rondítsak bele ebbe a topikba is? biggrin.gif
Hallottam egy albumukat, a Fashionably Late-et, és nem hittem el, hogy ilyen létezik. Hogy valami ennyire bitangpusztulatosan fostos legyen... A zene pajtarepesztő gagyi (külön kiemelném a Bad Girls Club-ot, egyszerűen nem hittem el, amit hallok), a szövegek még annál is inkább, Ronnie nem tud énekelni, se rappelni, és emellé egy überkolosszális douchelord is (lásd a dalszövegek). Ja, és láttam az Alone klipjét is, fucking hilarious. Az a szöveg... Nagyon jól szórakoztam xD (Aztán eszembe jutott, hogy Ronnie drága ezt komolyan gondolja...) Bocs, ha valakinek beletapostam a lelkébe, de ez van biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!