Starity

Megjelent Tabáni István új albuma

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. november 04. 11:38 #1
hildus
hildus
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.17.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 278
Azonosító: 145636
Offline offline
Tabáni István nagyra becsüli Máté Pétert, akinek a dalait eddig is gyönyörűen énekelte. Most egy albumba gyűjtötte a hozzá legközelebb álló dalokat, melyek között eddig ismeretlenek is vannak.
A teljes cikkhez kattints ide!
2011. november 04. 12:00 #2
Amy4
Amy4
♥тαтυм♥
 
StátuszI just want to be ok, be ok, be ok .....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 1222
Csatolások: 690
Azonosító: 47755
Offline offline
Egy hónapon belül kétszer jött koncertezni, köszönjük szépen, többet nem kell fáradni! dry.gif
Máté Péter meghajolo.gif
2011. november 04. 12:36 #3
- törölt felhasználó -    
Tabáni István tényleg nagyon jó énekes. biggrin.gif
2011. november 05. 13:56 #4
miaturo
miaturo
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.26.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 153883
Offline offline
Máté Pétert nagyon szerettem. Ő egyedi szín, csodálatos tehetség a magyar popzenében. Megdöbbentő, hogy Tabáni István mennyire rá tud hangolódni Máté Péter érzelemvilágára, ugyanakkor nem utánoz, hanem átértelmez, hozzáad, mint egy egyenrangú művész.
2011. november 05. 20:53 #5
talán
talán
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.22.
Hozzászólás: 20
Csatolások: 0
Azonosító: 149793
Offline offline
Beregszászban is kétszer volt, egész különleges élmény volt, nemcsak Ő, és egyedi,csodálatos hangja, hanem az Őt szerető közönség viselkedése, ovációja. is, Fiatal lányok, szinte templomi áhítatban, halálos csendben figyelték, a lírai daloknál, volt aki könnyezett,szemét törülgette,Ilyet még nem láttam! Egy perc múlva vidáman énekeltek, csápoltak, egy rockos számnál.Unikum ez a Fiú!
Fényképek, videók is készültek, a második koncertjét,bensőséges hangulatú, beszélgetős dedikáció követte Mindenkire,gyerekre fiúkra, persze a csinos lányokra,idősebbekre odafigyelt,mosolygott, fotózkodott. Nem rohant.
Kiváncsi vagyok az új ÉRZÉS lemezére.Vajon CD-n keresztül is tud varázsolni?
Akár háromszor is jöhet ide,szívesen látjuk.
2011. november 06. 08:56 #6
- törölt felhasználó -    
hát ez valami borzalom dry.gif
2011. november 06. 10:17 #7
szépfiú
szépfiú
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.06.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 163400
Offline offline
Ez az album nem más, mint tökéletes másolat, lekoppintása Máté Péternek. Akkor meg minek? Belehallgattam több helyen, nem veszem meg. A beígért új, saját szerzemények helyett jött ezzel az utánzattal. Többre nem képes?
2011. november 06. 12:38 #8
K.I.
K.I.
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.06.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 163411
Offline offline
szépfiú! Ha te tényleg ugyanolyannak találod Tabáni István új albumát, mint Máté Péter dalai, akkor valóban nem érdemes megvenned, mivel botfüled van... Nem vagy képes érzékelni a különlegességeket benne... Csak az vegye meg, akiben elindít egy ÉRZÉS-t smileeee.gif)
talán! Ide is jöhetne smileeee.gif)
2011. november 06. 14:31 #9
Bóta Ari
Bóta Ari
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.06.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 163417
Offline offline
Gratulálok a cikk írójának! Igen Tabáni Istvánnak a lelkéből szól a Dal éppen ettől olyan különleges, felemelő, fantasztikusan szép...smileeee.gif
Szépfiú! István dalaiba nem lehet csak úgy belehallgatni arra van sok énekes, hallgass azokba.
Istvánra figyelni kell de neked ezt hiába is mondom, botfűlü vagy...
Mindenesetre én meg abbahagyni nem tudom a hallgatását , gyönyörű szép mindegyik dal!!!
2011. november 06. 15:03 #10
ancsika34
ancsika34
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.04.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 157465
Offline offline
Szépfiú!
nem tudom, valóban szép vagy-e, de hogy botfülű, az biztos! Nagyon szeretem Máté Pétert, de ez a korong még jobb, mint az eredeti! Ha te ezt nem hallod, ne vedd meg!
Egyébként hol hallgattál bele?

mfanni96!
http://www.youtube.com/watch?v=b52of1MqERw
itt egy előadás, ami valóban borzalom! hallgassad! de esetleg javasolnám még Király Viktor előadását! kellemes borzongást!
2011. november 06. 16:03 #11
szépfiú
szépfiú
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.06.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 163400
Offline offline
A "szépfiú" elnevezés utalás az összeszakadt előadóra. Lemezboltban hallgattam bele, így szoktam tenni minden megjelenő új lemezzel.Hogy ki a botfülű, az majd kiderül, ha meglátjuk hány ezer lemezt adtak el ebből.
2011. november 06. 16:18 #12
Deminek
Deminek
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.05.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 148749
Offline offline
A subidubi látom-hallom az internet-en szépfiú is megjelent. smileeee.gif)Alias....?? segítenél szépfiú a többi neved felsorolásában?? Mert van egy pár az biztos! smileeee.gif
2011. november 06. 16:44 #13
ancsika34
ancsika34
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.04.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 157465
Offline offline
szépfiú!
azért az nem semmi, olyan nicket választani, ami (szerinted) utal a kommentelt személyre! mindenkinél másik nevet választasz?
nem baj, hallgassad a hamisan éneklő, agyonajnározott sztárocskákat, bájgúnárokat, az nyilván neked való!
de akkor miért itt kommentelsz, ráadásul butaságot?
neked is ajánlom az mfanni96!-nak írott linkemet, meg még király Viktoron kívül Kökény Attilát! jó szórakozást!!!!!!!
2011. november 06. 16:55 #14
szépfiú
szépfiú
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.06.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 163400
Offline offline
Én meg ajánlom Neked Baritz Gergőt. Legalább így kell kinéznie, énekelnie, színpadon viselkednie a könnyű műfajban egy előadónak. Jól énekelni rengetegen tudnak, ez kevés ahhoz, hogy valaki könnyűzenei előadó lehessen.
2011. november 06. 17:02 #15
oknyomozo
oknyomozo
új tag
 
Státuszsemmi
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.06.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 163406
Offline offline
szépfiú!
Nem látsz tovább az orrodnál. Baricz Gergő még sehol nincs. Nekem is kedvencem most az X-ben, ha lehet ilyet mondani, de sajnos sok dal nem illik a hangjához, míg Tabáni István szinte bármit elénekelhetne, de talán csak azért nem értem amiket itt firkálsz, mert éppen csak beleolvastam!!!! az írásaidba. Most azon gondolkodom, hogy nem lehetsz több 15 évesnél. Ha meg 30-on felül vagy, akkor nagy a bajság nálad.
2011. november 06. 17:08 #16
oknyomozo
oknyomozo
új tag
 
Státuszsemmi
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.06.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 163406
Offline offline
okonyomozo! A fiatalok többre értékelik a külcsint, bár Istvánnál azzal sincs baj, és ezt az új lemezt nem lehet csak úgy "belehallgatok" módján hallgatni, főleg nem egy bevásárló központban, vagy ilyen helyeken. Máté Péter boldog lenne, ha élne. Lehet, hogy még irigyelné is, mert az István hangján még csak szebbek lettek ezek a dalok, és igazán igényesen vannak feldolgozva, és akkor még nem is mondtam semmit.
2011. november 06. 17:11 #17
oknyomozo
oknyomozo
új tag
 
Státuszsemmi
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.06.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 163406
Offline offline
bocsi, nem magamat akartam megszólítani, csak vágólapról másoltam véletlenül.
2011. november 06. 17:31 #18
K.I.
K.I.
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.06.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 163411
Offline offline
Szépfiú! Nem mondta senki, hogy Tabáni I. szép - bár ez szubjektív fogalom... Szerintem épp rossz példát hoztál BG esetében, hisz épp most szombaton hozta a legrosszabb formáját ohmy.gif Tehát mindenki sebezhető, mivel "EMBER"-ből van! tudod, mit? Nem akarlak meggyőzni, gondolom, neked bőven megfelel KLN vágtázó hörgése sad.gif((
2011. november 06. 18:17 #19
ancsika34
ancsika34
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.04.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 157465
Offline offline
juj, Szépfiú!
ékesen bizonyítottad, hogy botfülű vagy! a korodnak tudom be! megnéztem a Gergőt, hát, szegény Elvis forog a sírjában! Jól mozog a srác, de énekelni, hát azt bizony nem tud!
ha viszont jól mozgó fiúkat akarok nézni, akkor táncos fiúkat fogok nézni,(egyszerre többet is látok)és nem kell hallgatnom a szörnyű danálásokat! ha viszont tiszta, szép énekhangot akarok hallani, akkor Tabánit választom! Ott legalább a hangban nem csalódom, nyugodtan hátradőlhetek, mert az mindig jó! soha nem hamis, nem fals, hozza egy jó énekestől elvárható szintet!
2011. november 06. 18:22 #20
K.I.
K.I.
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.06.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 163411
Offline offline
Ekkora marhaságot mondani: "Jól énekelni rengetegen tudnak!" Mondj még hármat, aki szépen, érthetően, tisztán, érzéssel énekel... tudod, mit?? Elég lesz 1 vagy 2 is...
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok