Starity

Gitárosok topikja

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. január 31. 22:44 #21
cucika
cucika
▪α bαηɗα gɩтáяσsα▪ ™
 
StátuszMeine Ehre heißt Treue! Ein Volk, ein Reich, ein Führer! Ungarn erwache!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.25.
Hozzászólás: 1108
Csatolások: 55
Azonosító: 151711
Offline offline
Én másfél éve gitározok, de a tanár szerint, már túlhaladtam a gitárosokat az iskolában. beer.gif Tanulok akusztikus, klasszikus és elektromos gitáron is, és hát eléggé hasonlítanak. laugh.gif Már mint, használatban... smileeee.gif A gitárt mindenkinek csak ajánlani tudom! biggrin.gif Nagyon jó hobbi, hangszer és elfoglaltság is!!! thumbsup.gif
(És a csajok is szeretik...) rohog.gif De igazából nem miattuk gitározok. laugh.gif tongue.gif
4 felhasználónak tetszik: Stratocaster, Bogszics, nicol bellox, AnymButterfly
2012. március 25. 21:15 #22
AnymButterfly
AnymButterfly
 
Státuszhttp://aniaweria.tumblr.com/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.23.
Hozzászólás: 860
Csatolások: 1
Azonosító: 165763
Offline offline
Már azóta amióta utoljára írtam sokat fejlődtem.Annyira hogy már saját dalon dolgozom.Sok idő lesz de hamarosan megtekinthető lesz a Youtube-on biggrin.gif
2014. január 12. 20:23 #23
Krumplipüré
Krumplipüré
új tag
 
Státusz~Ha már úgyis a pokolra jutok, legalább legyen miért. ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.07.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 218773
Offline offline
Én 6. éve gitározom. Elektroakusztikusom van, de öcsémnek van elektromosa azon is tudok. biggrin.gif Gyengém a rock és aki szereti az csak király lehet wink.gif cool.gif Nemtudom asszem ennyit tudok hozzáfűzni ehez a témához... Talán még annyit hogy nagyon nagyon nagyon seretem és még azt hogy
Rocker szív rocker lélek rocker leszek amíg csak élek! rock.gif
2014. június 02. 18:13 #24
Kate Downey
Kate Downey
Polly™
 
Státusz"Whatever doesn't kill you... Is gonna leave a scar..." Marilyn Manson ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.24.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 94
Azonosító: 198539
Offline offline
Körülbelül 2-3,5 éve gitározok, eleinte magamtól tanultam, azomban tavaly október óta tanárhoz is járok. Azóta rengeteget fejlődtem, bár még mindig csak 2-3 dalt tudok végigjátszani (ugyanis, én ügyesgyerek, mindig elektromos gitárra írt dalokat tanulok, és akusztikus gitárral nem akarok belevágni megtanulni egy elektromos szólót, mert az úgy furán hangzik...), de több, mint 50 dalból tudok kissebb, nagyobb részeteket játszani. biggrin.gif Még mindig csak egy nylon húros tanuló gitárom van, egy Yamaha C40-es, de már rajta vagyok, hogy keressek fémhúrost és elektromost is. A gitártanárom és az ismerősim szerint ügyes vagyok, de még tényleg van hová fejlődnöm. Szorgalmas vagyok, mindig tanulok valamilyen dalt (főleg rock és blues, hol könnyebb, hol nehezebb dalokat). Szerintem gyorsan tanulok, egy-egy intró megjegyezésének elegendő kb. 10 perc gyakorlás. smileeee.gif Akkordos, és nem akkordos dalokat egyaránt tudok játszani. biggrin.gif
2014. június 09. 14:48 #25
anna89
anna89
 
StátuszAz ember oly szelíd alak! Ha nem piszkálják nem harap.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.11.
Hozzászólás: 724
Csatolások: 3
Azonosító: 147061
Offline offline
Én két hete kb. kezdtem el tanulni gitározni. Régebben is akartam, de a gitár megfogása után feladtam, és most már elhatároztam hogy rendesen megtanulok. ^^
2014. június 09. 15:42 #26
guns_n_roses
guns_n_roses
visszatérő vendég
 
StátuszLiving like a runaway
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.27.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 39
Azonosító: 220059
Offline offline
Húú, na, végre írhatok erről is biggrin.gif Nagyon sok ideje (alsóban kezdtem el) gitározom, és imádom heart.gif Van egy akusztikus gitárom, azon is kezdtem el tanulni, állítólag meg is van hozzá a tehetségem:D azon kívül pedig van egy kicsit lepukkant elektromos gitárom is, ami egyébként tökéletes, baromi jól szól, itthon "örülnek" is rendesen, amikor kétpercenként rámjön a gitározhatnék rohog.gif A lényeg, hogy nagyon szeretem, és nincs annál jobb érzés, amikor végig megtanulod az egyik kedvenc számodat :3 biggrin.gif Egyébként tudtam használni is a tudásomat, egy rövid ideig volt egy (lányokból álló) zenekarom, és (már bocsánat a kifejezésért, de) k.rva jó, amikor az embernek van egy együttese:D
2 felhasználónak tetszik: IQninja99, Earth Song
2014. június 19. 13:53 #27
Earth Song
Earth Song
 
StátuszB2 vagyok muhahaaaaa
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.01.
Hozzászólás: 869
Csatolások: 0
Azonosító: 214568
Offline offline
De jó hogy van ilyen topik is smileeee.gif
Csak 3 éve gitározok, de jól megy, az utóbbi évben hogy más gitártanárt kaptam nagyon megszerettem a gitárt és bár nem lépnék zenei pályára mert ahhoz szolfézsból eléggé topon kell lenni, de zenekarom tuti hogy lesz egyszer. Sosem fogom tudni megérteni azokat akik elkezdenek gitározni de abbahagyják. Olyan jó érzés smileeee.gif Sőt, több mint jó érzés. Ha valami gondom/bánatom van csak előkapom és jobban érzem magam tőle. smileeee.gif
2014. június 28. 15:27 #28
- törölt felhasználó -    
1 éve kezdtem gitározni és nagyon imádom heart.gif minden érzelmemet kitudom fejezni,ha gitározok smileeee.gif sokan mondták,hogy először zongorázzak mert az könnyebb ,de én egyáltalán nem bántam meg,hogy először elkezdtem gitározni smileeee.gif nagyon szeretem a tanáromat mert nem erőlteti a régi számokat,meg a népdalokat,hanem ami tetszik nekem és megfelel a tananyaghoz azt veszzük smileeee.gif azt mondják,hogy jól megy nekem a gitározás smileeee.gif most még csak egy fekete akusztikus gitárom van,de később szeretnék majd egy elektromos gitárt biggrin.gif had örűljenek meg a szomszédok rohog.gif nem szeretném abbahagyni és felnőt koromban is szeretnék ezzel foglalkozni valamilyen szinten smileeee.gif
2015. október 30. 22:34 #29
Zsófia Hemmings
Zsófia Hemmings
 
Státusz"I thank the oceans for giving me you"- Jonas Brothers
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.11.
Hozzászólás: 507
Csatolások: 415
Azonosító: 250592
Offline offline
Imádok Gitározniii!!!!!!!!!!!!!!!!!! wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
2016. január 06. 10:22 #30
- törölt felhasználó -    
Melyik sztár lennél ha lehetnél? heart.gif


2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!