Starity

Gyereksztárok — Hol tartanak most? II.

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. november 16. 11:36 #21
- törölt felhasználó -    
Nagyon sok színész gyerekkori sorozatát még most is vetítik, ezért is volt fura számomra látni h most h is néznek ki igazából..... smileeee.gif De a Már megint Malcolmot imádom!! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: dori08
2011. november 16. 11:41 #22
Jasmyne
Jasmyne
visszatérő vendég
 
Státuszlet be a kinda happier.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.01.
Hozzászólás: 330
Csatolások: 0
Azonosító: 137591
Offline offline
Ez tök furi volt,mennyire megváltoztak.David Gallagher egyébként még játszott a Miami helyszínelőkben is,drog dílert alakított...
2011. november 16. 13:30 #23
- törölt felhasználó -    
wáó... én legtöbbjüket pont olyan filmben láttam, amiben még kicsik!tongue.gif
2011. november 16. 13:50 #24
Punka
Punka
visszatérő vendég
 
StátuszAlways Keep Fighting❤️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.27.
Hozzászólás: 415
Csatolások: 1
Azonosító: 139694
Offline offline
juj.... erik és frankie.... wow! biggrin.gif
britneeeyy... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2011. november 16. 13:56 #25
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Érdekes cikk volt, köszönet érte. meghajolo.gif
Azért volt pár gyerkőc, aki kicsinek sokkal jobban nézett ki. biggrin.gif

Ezeket esetleg lehetne javítani:

"2006-ban szerepelt a Stay Alive című horrorfilmben játszott"

"A Christman Carol című darabban kapott szerepet." -> Nem ChristmaS Carol (= Karácsonyi ének) akart lenni?
2011. november 16. 14:46 #26
- törölt felhasználó -    
janet7!
Nem is tudtam, h szereted Thorat biggrin.gif


Am Mara Wilsonért tényleg kár, nem tudom, forgatni fog-e még valaha is sad.gif Ahogy Courtland Mead sem, bár nem bízom benne egyáltalán!

Aaront egyébként sajnálom, amiért így lecsúszott, de remélem, sikeresen visszatér majd. Ráadásul ez az MJ-balhé is betett neki.

Sally Sparrow!
Én úgy láttam, h az Christman Carol volt, de lehet el volt írva :/ :$

Jasmine! Nem említettem meg külön minden szerepüket, csak 1-2 nagyobb alakításukat, meg hogy honnan lehet őket ismerni smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: janet7
2011. november 16. 15:55 #27
dori08
dori08
 
Státusz#kisskisss
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.15.
Hozzászólás: 971
Csatolások: 57
Azonosító: 149299
Offline offline
David Gallagher, te jó úúúristen hogy néz ki azon a képen!!!smileeee.gif) Nem is tudtam, hogy játszott a Vámpírnaplókban! Ez érdekes infó volt, köszi, remélem még láthatjuk máshol is:) De a kedvencem Erik Per Sullivan és Frankie Muniz, ez egyértelmű!smileeee.gif Ők ketten iszonyú tehetségesek, nagyon jó szinészek, viszont a Malcolmban a bátyjukat, Reese-t kifelejtettétek... ő még kettejüknél is jobb:))♥Ja, és persze britney...őt azért hagytam volna ki, mert gyakorlatilag mindig is a köztudatban volt, ő soha nem ment ki a divatból, és remélem, nem is fog:)
2011. november 16. 16:20 #28
- törölt felhasználó -    
Christina és Britney nagyon aranyosak gyerekként. biggrin.gif
2011. november 16. 17:13 #29
- törölt felhasználó -    
dori08!
A cikknek nem az volt a célja, h olyan gyereksztárokkal foglalkozzon, akik "kimentek a divatból", hanem ez az előző Gyereksztáros cikk folytatása biggrin.gif Még tutira vannak egy csomóan, de 2 szusszanatra ők jutottak eszembe, és róluk találtam dolgokat biggrin.gif
David egyébként tényleg naggyon édes volt smileeee.gif
Erik is, aranyos a szétálló füleivel XD
2011. november 16. 18:12 #30
dori08
dori08
 
Státusz#kisskisss
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.15.
Hozzászólás: 971
Csatolások: 57
Azonosító: 149299
Offline offline
Thora_90 Jó, én ezt nem pattogásból írtam, csak leírtam, hogy nekem ki volt a kedvencem.) És igen, sokan vannak, lehet válogatni, az biztos:)Ó, igen, Eriket és Davidet is meg kell zabálni, olyan cukik voltak, viszont Davidnek mennyi "arca" van, hihetetlen, mostanában mindig máshogy néz ki, rá sem ismerni..smileeee.gif Erik az más tészta, őt fel lehet ismerni:)
2011. november 16. 18:24 #31
- törölt felhasználó -    
dori08!
Nem vettem annak biggrin.gif
Eriket tényleg nem ohmy.gif Volt vmi esemény, azt hiszem, diploma átadó, vagy hasonló, hát csak lestem, mennyit változott ohmy.gif

Akin egyébként nagyon meglepődtem, az Mara Wilson és Jeremy Jackson ohmy.gif
2011. november 16. 18:40 #32
dori08
dori08
 
Státusz#kisskisss
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.15.
Hozzászólás: 971
Csatolások: 57
Azonosító: 149299
Offline offline
Őket nem ismerem...akkor még nagyon kicsi voltam, amikor ők már befutott színészek voltak, igaz, a Malcolmot is mostanában kezdtem el nézni, de persze Frankie-t már 2003-ban is ismertem..Nagy sztár volt akkoriban,és valóban emlékszem még arra is, hogy ő volt a leggazdagabb tinisztár meg az Olsen ikrek. Meg Hilary Duff:)
2011. november 16. 18:44 #33
LeClerq
LeClerq
 
StátuszFlorence Welch <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.21.
Hozzászólás: 542
Csatolások: 0
Azonosító: 151479
Offline offline
sokat változtak a képek alapjám, bár 1iket sem ismerem
2011. november 16. 19:51 #34
- törölt felhasználó -    
dori08!
Ott vannak a leírásban biggrin.gif Ajánlom, nézz utánuk, mert tehetségesek, főleg Mara. A Matilda című filmet ajánlom figyelmedben, abban nagyon aranyos volt biggrin.gif

Egyébként meglepő, h mennyit kerestek ohmy.gif Csak az a baj, h a legtöbb gyereksztár lecsúszik, v eltűnik a süllyesztőben. Azért örülők, h vannak jópáran, pl: Thora Brich, Danielle Harris, akik a sikerek ellenére valóban józanak maradtak biggrin.gif biggrin.gif
2011. november 16. 22:18 #35
dori08
dori08
 
Státusz#kisskisss
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.15.
Hozzászólás: 971
Csatolások: 57
Azonosító: 149299
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.11.16. 19:51)
dori08!
Ott vannak a leírásban biggrin.gif Ajánlom, nézz utánuk, mert tehetségesek, főleg Mara. A Matilda című filmet ajánlom figyelmedben, abban nagyon aranyos volt biggrin.gif

Egyébként meglepő, h mennyit kerestek ohmy.gif Csak az a baj, h a legtöbb gyereksztár lecsúszik, v eltűnik a süllyesztőben. Azért örülők, h vannak jópáran, pl: Thora Brich, Danielle Harris, akik a sikerek ellenére valóban józanak maradtak biggrin.gif biggrin.gif



Ott vannak a leírásban?!?! Nem mondod! Basszus ne idegesíts, hát persze hogy ott van a leírás, elolvastam nyugi, de ezen kívül most hallok róluk először:) Oks, majd ha lesz energiám megnézem a Matildát, szimpatikus is a csaj a leírásod alapján, szóval megjegyzem.
Valahol meglepő, valahol nem: végső soron Hollywoodról beszélünk, ott kicsit magasabb az életszínvonal mint idehaza:) és józannak maradni..Thoráék azért nem is voltak akkora sztárok(jobban is jártak) vagyis nem folytak még a csapból is, nem lettek A listások, talán ennek is köszönhették ezt. Aki világsztár az Justin Timberlake-en kívül mind meghülyül..ő szerencsés volt, az anyukája a mai napig féltve őrzi kicsi fiát:)
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. november 17. 16:19 #36
- törölt felhasználó -    
tongue.gif Nem akartalak idegesíteni ;D
Igen, mindenképp ajánlom Marat biggrin.gif A Mrs. Doubtfire meg a Csoda New Yorkban is jó, mindkettőben nagyon édes kislányt alakított biggrin.gif De a Matildában volt főszerepe, nemrég adták a tvben is biggrin.gif
Na igen, tényleg nem folytak a csapból. Thora talán ezért nem is botrányos, hanem tüneményes személyiség smileeee.gif
Aaron viszont el lett kapatva. De erről főleg Carter-mama tehet -.-' Részben az Aaron karrierje miatti viták miatt váltak el a szülei. sad.gif Anyuci többet akart, de Aaron apja meg Nick úgy gondolták, h nem vmi jó ötlet. Igazuk is volt!
Danielle Harris se züllött el. Viszont az egyik színésztársa drogtúladagolásban halt meg, nagyon fiatalon, asszem 24 éves volt. Azért ez szomorú. Pedig az a gyerek nem volt vmi felkapott színész :/

Na igen, ő kimaradt a leírásból, sőt, az előző leírásból is kimaradt... pedig direkt azért csaptam még párt embert ehhez a cikkhez, h minnél többen legyenek, és ne maradjanak ki sad.gif De max lesz 3 cikk, HA elfogadják, és még sok-sok tinisztárt tudok fellelni, nem csak 6-7 darabot biggrin.gif Hacsak Courtneyy meg nem írja biggrin.gif biggrin.gif


Idézet (dori08 @ 2011.11.16. 22:18)
Ott vannak a leírásban?!?! Nem mondod! Basszus ne idegesíts, hát persze hogy ott van a leírás, elolvastam nyugi, de ezen kívül most hallok róluk először:) Oks, majd ha lesz energiám megnézem a Matildát, szimpatikus is a csaj a leírásod alapján, szóval megjegyzem.
Valahol meglepő, valahol nem: végső soron Hollywoodról beszélünk, ott kicsit magasabb az életszínvonal mint idehaza:) és józannak maradni..Thoráék azért nem is voltak akkora sztárok(jobban is jártak) vagyis nem folytak még a csapból is, nem lettek A listások, talán ennek is köszönhették ezt. Aki világsztár az Justin Timberlake-en kívül mind meghülyül..ő szerencsés volt, az anyukája a mai napig féltve őrzi kicsi fiát:)
2011. november 17. 16:54 #37
- törölt felhasználó -    
Egyébként volt bárki, aki gyereksztárként kezdte, és hiányoltátok? A mai felkapott diznisztárokat leszámítva?
2011. november 17. 18:44 #38
CariDeefan
CariDeefan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.03.
Hozzászólás: 821
Csatolások: 26
Azonosító: 89015
Offline offline
C. Applegatet még mindig imádom biggrin.gif am Thora_90 sztem pazar cikk, grat hozzá wink.gif
2011. november 17. 18:59 #39
dori08
dori08
 
Státusz#kisskisss
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.15.
Hozzászólás: 971
Csatolások: 57
Azonosító: 149299
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.11.17. 16:19)
tongue.gif Nem akartalak idegesíteni ;D
Igen, mindenképp ajánlom Marat biggrin.gif A Mrs. Doubtfire meg a Csoda New Yorkban is jó, mindkettőben nagyon édes kislányt alakított biggrin.gif De a Matildában volt főszerepe, nemrég adták a tvben is biggrin.gif
Na igen, tényleg nem folytak a csapból. Thora talán ezért nem is botrányos, hanem tüneményes személyiség smileeee.gif 
Aaron viszont el lett kapatva. De erről főleg Carter-mama tehet -.-' Részben az Aaron karrierje miatti viták miatt váltak el a szülei. sad.gif Anyuci többet akart, de Aaron apja meg Nick úgy gondolták, h nem vmi jó ötlet. Igazuk is volt!
Danielle Harris se züllött el. Viszont az egyik színésztársa drogtúladagolásban halt meg, nagyon fiatalon, asszem 24 éves volt. Azért ez szomorú. Pedig az a gyerek nem volt vmi felkapott színész :/
Na igen, ő kimaradt a leírásból, sőt, az előző leírásból is kimaradt... pedig direkt azért csaptam még párt embert ehhez a cikkhez, h minnél többen legyenek, és ne maradjanak ki sad.gif De max lesz 3 cikk, HA elfogadják, és még sok-sok tinisztárt tudok fellelni, nem csak 6-7 darabot biggrin.gif Hacsak Courtneyy meg nem írja biggrin.gif biggrin.gif



Ó igen, Aaron..sad.gif Mit tettek azzal a szép kisgyerekkel?!?!sad.gif( Carter mama jobban is vigyázhatott volna a srácaira, de ha minden igaz, Aaron legyőzte a démonait:)
Jah, amúgy Mrs Doubfire megvan, azt láttam, de abban több gyerek is volt, ha jól emlékszem 3. Két lány egy fiú? Asszem. Nagyon jó film:)
Kikre vagyok kíváncsi?!?! Ó, a Lizzie Mcgure Gordója, meg Mirandája..smileeee.gif Sőt, nem csak ők, az sorozat tele volt gyerekekkel, velük is mi lett?!?! Meg még húúú..Váratlan utazásból Félix, Felicity:))Rengetegen vannak ...ha eszembe jut, írok:)) Sokan vannak:) Majd egyszer biztos megírod:) Olyan úgyis lesz, aki kimarad..lehetetlen az összeset egybe gyúrni:) Ha új filmjük lesz csak feltűnik:) Na meg jön a konkurencia folyamatosan, de az ő emlékük nem halványul:))♥
2011. november 17. 19:00 #40
- törölt felhasználó -    
CariDeefan!
Na igen, Chris remek színésznő biggrin.gif biggrin.gif
És köszi, igyekeztem smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!