Starity

Valóságshow — amivel hamar híres lehetsz

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. november 18. 15:48 #1
- törölt felhasználó -    
Mostanság nagy divat, hogy a hírességek bemutatják mindennapjaikat a nagyvilágnak. De vajon megéri? Összegyűjtöttünk néhány személyt, akik szennyesük kiteregetése miatt váltak celebekké.
A teljes cikkhez kattints ide!
2011. november 18. 15:51 #2
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12493
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Hírességek akik bemutatják a szennyesüket a nagyvilágnak? Kicsit ellentmondásos számomra a dolog. Azért híresek mert bemutatták a szennyesüket és nem fordítva.
7 felhasználónak tetszik: An_d_a, Grace Benning, janet7, ophely88, WhiteRosee, tothbianka, Black Hearth2
2011. november 18. 15:52 #3
- törölt felhasználó -    
Sztem nincs semmi baj a valóságshow-kkal de, csak addig amíg nem meg át butaságokba (most had ne soroljam) amíg lehet rajta nevetni és élvezhető
2011. november 18. 15:53 #4
dori324
dori324
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.28.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 41
Azonosító: 154098
Offline offline
A K mint Kardesien volt a kedvencem!!0:)
2011. november 18. 15:54 #5
Olcsi
Olcsi
 
StátuszFejlődésben lévő otaku :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.16.
Hozzászólás: 897
Csatolások: 0
Azonosító: 160661
Offline offline
Szerintem mindegyik semmirevaló, cafka,a VV "sztárokat" is ide lehetne sorolni
1 felhasználónak tetszik: Black Hearth2
2011. november 18. 15:55 #6
N.Dobrev
N.Dobrev
 
StátuszI love Kim but she's like the most boring person ever -Scott Disick
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 1289
Csatolások: 670
Azonosító: 163475
Offline offline
Kardashian&Audrina heart.gif
2011. november 18. 15:56 #7
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3654
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Ezek közül a legtöbbet nem ismerem, amelyikeket meg igen, azokat utálom... thumbsup.gif
2011. november 18. 15:56 #8
- törölt felhasználó -    
Ez az, amikor ismeretlen senkikből, ismert senkik lesznek.
3 felhasználónak tetszik: Twilight6, An_d_a, Black Hearth2
2011. november 18. 15:59 #9
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
ezekről gondolom azt,hogy szánalmasak...az osztályomban a jersey shore csapatának tagjaira a legnagyobb a kereslet.miközben a vv-t leszólják,hogy milyen gáz nézni.kérdem én,mi a különbség? blink.gif mert szerintem semmi. mellow.gif
ezek közül talán a liz vagyok a legelviselhetőbb,abból láttam pár részt,egész normális csajnak tűnik.viszont a többiből is megnéztem 1-1 részt,de azok..kardashian családról inkább nem mondok semmit,hadd ne mondjam melyik szóra gondolok a ˝k,mint˝ szöveg után.. rolleyes.gif
audrina vagy micsoda...na az is ugyanolyan gagyi,mint a többi.nézhetetlen az egész úgy ahogy van.egy plázacica csillivilli élete,akinek legnagyobb problémája:melyik méregdrága magassarkú cipőjét vegye fel a puccos amerikai műkörmei mellé,hogy az illjen is hozzá. rohog.gif
tinimamik?!ez most komoly?!még mindig nem tértem magamhoz..hogy indulhatott ilyen sorozat,emberek?!?! blink.gif
összefoglalva:szerintem mindegyik úgy hülyeség ahogy van,nem értem miért van ennyi rajongójuk. mellow.gif
2011. november 18. 16:05 #10
- törölt felhasználó -    
Na a Jersey Shore valami eszméletlen műsor, azt szeretem nagyon, jó arcok vannak benne és ami a legfontosabb: értelmes műsor!!! A Tinimamik egy szánalmas hülyeség! Kérdem én, ki kiváncsi az önhibájukból teherbe esett tizenévesekre? Saját butaságukból kerültek oda, ahova és aki ezt még műsorba i s teszi annak igazán gratulálok! A Liz vagyok-ból láttam még egy-két részt, annak a sorozatnak sincs sok értelme! A többihez nem volt szerencsém és nem is lesz szerintem.
2011. november 18. 16:10 #11
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Ezeknek a műsoroknak csak annyi a titka, hogy egybe kell gyűjteni a lehető legtöbb ellenszenves, irritáló, visszataszító, feltűnősködő alakot, és máris garantált a siker. Úgyis mindenki nézni fogja, hogy megbotránkozhasson, vagy azon szórakozzon, hogy úristen milyen gyökerek élnek a világ másik felén, akik azzal lettek celebek, hogy 16 évesen szültek egy kölyköt, vagy azon, hogy két, esetleg több részeg vadkan veszekedik egy repedtsarkú lotyón. De a gimi menő tanulói által (akikkel a fél suli járni akar xD) kiközösített tini is elég sokszor sikerre vitt téma. Az undorítóan gazdag, ámde finoman szólva is együgyű Kardashian-famíliáról meg már fölösleges is bármit is mondani.
7 felhasználónak tetszik: Grace Benning, An_d_a, _ToTo_, janet7, WhiteRosee, UnhappyMeals, Black Hearth2
2011. november 18. 16:13 #12
- törölt felhasználó -    
Köszönöm, Courtneyy smileeee.gif
A Jersey Shore egy akkora baromság ohmy.gif De komolyan -.-'
A Liz vagyokot nem szeretem.
Az Audrinat néha megnézem. Régebben nem csíptem Audrinat, de most kezdem megkedvelni. smileeee.gif
A Tinimamikat meg a Várandós tiniket gyakorta nézem.
A House of Carterst még nem láttam, de mindenképp bepótolom, főleg, mert Nick nagy kedvencem <3 blush.gif de a képek alapján biztos jó műsor lehet. Talán nem is baj, h rövid sorozat volt smileeee.gif Nem estek át a ló túlsó oldalára, mint pl: Győzike, vagy a Jersey Shore.
2011. november 18. 16:21 #13
- törölt felhasználó -    
Nem értek egyet. Igaz, vannak páran, akik baromira idegesítő celebek, de a felsorolásban olyanok is vannak, akik nem ilyenek, és nem abból élnek, h mindenhol fotózgatják őket, meg agyatlanul piálnak.
Ezek a sorozatok egyébként sem olyanok, mint a VV, h szavazni kéne. Ezt csak megnézed, azt kész. Azért ez alapvető különbség.
De mindenki magad dönti el, h megnézi-e ezeket a sorozatokat, VV-t néz, vagy egyiket sem.
2011. november 18. 16:23 #14
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7040
Csatolások: 1424
Azonosító: 147096
Offline offline
Én az Audrinát és a K mint KArdashiant szoktam nézni biggrin.gif
2011. november 18. 16:24 #15
csakpp
csakpp
Little Monster & Carrie Bear
 
StátuszNyár! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.18.
Hozzászólás: 1365
Csatolások: 0
Azonosító: 123111
Offline offline
Nickék sorozatát sajnos nem láttam még, de bepótolom. Még ha nem is értek belőle semmit.
2011. november 18. 16:28 #16
- törölt felhasználó -    
csakpp!
Erről van szó smileeee.gif))
Képeket láttam belőle, kíváncsi vagyok rá biggrin.gif
Feltenném az oldalra is, de nem jó a felbontása, és túl pici sad.gif

Corby!
Én a Kardashiant már rég nem nézem. Csalódtam Kimben. Egyébként azzal se értek egyet, h ő a legszebb. Sztem Kourtney szebb.
2011. november 18. 16:31 #17
- törölt felhasználó -    
Liz vagyok heart.gif
K mint Kardashian-t néha nézem rolleyes.gif
2011. november 18. 16:37 #18
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Liz:
"A fiatal lány sorozatáról sokan azt hitték, hogy nem a valódi életét mutatja be, de kiderült, hogy"

Hogy teljes mértékben spontán, picit sem megrendezett, hanem a való életet mutatja be. Aha. Mint általában a "valóságshowk", mi? De ennyire erőltetett valóságshowt, ami ennyire rosszul tudja leplezni, hogy egy spontán mozzanat sincs benne még nem láttam. De komolyan, én szégyellem el magam, mikor belenézek. rohog.gif
Olyan jó, hogy manapság bárki híres lehet és sz.rt sem kell érte tennie, csak szerepelni egy ilyen szennyben, vagy megd.gatni magát a kamera előtt khm khm. 21. század, utállak. wink.gif
4 felhasználónak tetszik: ophely88, UnhappyMeals, An_d_a, Black Hearth2
2011. november 18. 17:05 #19
Beaaaa
Beaaaa
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.24.
Hozzászólás: 1195
Csatolások: 0
Azonosító: 141537
Offline offline
Személy szerint ezek közül én csak a Tinimamikat, szoktam nézni, mert tanulságos, bemutatja, hogy milyen nehéz tezenévesen anyának lenni. a K mint Kardashianba néha belekukkantottam, és elég is volt... A Liz vagyokot, sem szeretem, és kétlem, hogy nem megrendezett lenne, a Jersey Shore egy baromság, az Audrinát és a House of Carterset még nem láttam
2011. november 18. 17:17 #20
Tinababa
Tinababa
új tag
 
StátuszLewis Hamilton 4ever :$ <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.12.
Hozzászólás: 81
Csatolások: 1
Azonosító: 163736
Offline offline
Imádom a Jersey Shoret <3
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!