Starity

Aranyosi Péter Oláh Ibolya másságával viccelt

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. január 29. 20:26 #41
TbRéku
TbRéku
új tag
 
StátuszTell the devil I said "Hey" when you get back to where you're from
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.05.
Hozzászólás: 2108
Csatolások: 62
Azonosító: 157537
Offline offline
Én bírom a Showder Clubbosokat és ők mindenkit kiparodizálnak, szóval ezen nem kell ennyire meglepődni.Várható volt.pardon.gif
2012. február 02. 15:35 #42
- törölt felhasználó -    
Szerintem elég pofátlan dolog volt azért. Az tény, hogy sok mindenkit kiparodizálnak a humoristák, ennek legtöbbjét nem gondolják komolyan, főleg ezt. Vannak olyan celebek, akiket akár a Showder Klubosok, akár pl az IHM -es fiúk nem kedvelnek, így érthető, ha rájuk durvább megjegyzéseket tesznek. De akárhogy is, főleg ilyennel nem igazán illik viccelődni, ráadásul van még kismillió másik téma, ami jó Stand Up Comedy - alapanyagnak, nem ilyen. De tudjuk, hogy az embereknek nem túl könnyű az ilyet felvállalni, főleg hírességeknek, akik nap mint nap a középpontban vannak, tehát erre oda kellene figyelni.
De már egyébként többször hallottam, láttam durvább vicceket, amiken azért el kellene gondolkodni, mielőtt mondják. Ennek ellenére szeretem a Showder Klubot. smileeee.gif
2013. július 06. 12:25 #43
- törölt felhasználó -    
Mekkora pofátlanság.. -.-" Az ilyen emberbe is vannak hibák, lehetne viccelődni, hogy milyen dagadék.. -.-" Szánalmas
2013. augusztus 01. 16:42 #44
Licky
Licky
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.30.
Hozzászólás: 364
Csatolások: 0
Azonosító: 150346
Offline offline
szerintem vicces biggrin.gif
2013. október 05. 13:00 #45
- törölt felhasználó -    
Persze egy ártatlan poénon nem kell megsértődni,de ez pont nem egy olyan "ártatlan" téma,és a Showder Klub tele van ilyenekkel.Az az igazi tehetség,aki ilyenek nélkül is boldogul,pl.Bödőcs Tibor,aki igazán tehetséges,vicces,de emellett előzékeny,okos,kedves és komoly is.Ez a bajom az összes többi Showder Klub-ossal,hogy annyira,de annyira pénzkeresőbe mentek át,hogy képesek magukat égetni,csak azért,hogy egy - megjegyzem elég gyenge - poént csináljanak.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok