Az X-Faktor legfiatalabb versenyzője, Kováts Vera az éneklés mellett a modellkedésben is kipróbálta magát. Nánási Pál kamerája előtt pózolt.
A teljes cikkhez kattints ide!
Kováts Vera modellnek állt
2011. december 03. 11:11
#1
|
|
Kicsilány16♡イαяα♡ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.06. Hozzászólás: 1825 Csatolások: 421 Azonosító: 146753 offline
|
2011. december 03. 11:15
#3
igen Évike12 maximálisan igazad vaan.
de szerintem kicsit sok neki..elég egy 16 évesnek az x-faktor, de ha így érzi jól magát.
de szerintem kicsit sok neki..elég egy 16 évesnek az x-faktor, de ha így érzi jól magát.
2011. december 03. 11:16
#4
|
|
Adricole10ღ ρłάzαρi¢sα™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.11.08. Hozzászólás: 1512 Csatolások: 32 Azonosító: 163558 offline
|
Kicsit sápadt ://
2011. december 03. 11:20
#6
|
|
Orsii.Miley26visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.09.20. Hozzászólás: 405 Csatolások: 0 Azonosító: 160938 offline
|
Egy 16 éves nem attól lesz szép,ha 6 kg festék van rajta,hanem attól,ha természetes,nincs rajta festék,úgy igazi 16 évesnek néz ki,igy meg vagy 20nak is kinéz...
2011. december 03. 11:25
#8
Nem tudom, szerintem ilyen fiatalon nem fogja bírni... de ő tudja, amúgy nekem nem olyan szimpi...
2011. december 03. 11:27
#9
|
|
XDoriginal |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.31. Hozzászólás: 949 Csatolások: 0 Azonosító: 157082 offline
|
Orsii.Miley26 egyetértek
2011. december 03. 11:30
#10
|
|
LovelyGirlúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.02.19. Hozzászólás: 97 Csatolások: 0 Azonosító: 145742 offline
|
szerintem most csunya....de ez az én véleményem
2011. december 03. 11:33
#11
|
|
andiii |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.09. Hozzászólás: 703 Csatolások: 1497 Azonosító: 135838 offline
|
Idézet (Évike12 @ 2011.12.03. 11:13)
nagyon jó kép róla.!
bár hogyha mindenkin egy kiló smink lenne mindenki szép lenne.
de azért jó kép, és sok sikert.!
bár hogyha mindenkin egy kiló smink lenne mindenki szép lenne.
de azért jó kép, és sok sikert.!
egyetértek veled
2011. december 03. 11:40
#16
ezaz!!! legyen modell akkor legalább nem hallom azt a nyomorék hangját!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. december 03. 11:40
#17
|
|
Nina Dobrev Fan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.18. Hozzászólás: 704 Csatolások: 0 Azonosító: 158625 offline
|
Nem bírom Verát!
Remélem ő esik ki ma este!
andiii egyetértek veled!
Remélem ő esik ki ma este!
andiii egyetértek veled!
2011. december 03. 11:43
#19
|
|
Kramishaparawhore |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.05.15. Hozzászólás: 1143 Csatolások: 44 Azonosító: 151132 offline
|
Szóval amellett, hogy 3 dalt kell tanulniuk: a sajátjukat, a közös dalt, és a párbajdalt is, még van erre ideje? Sőőt, most lesz az, hogy magyar slágert, és amerikai dalt is kell énekelniük, az már 4! (Eszméletlen matekos vagyok
)
És a színpadi produkciót mindegyikre megtanulni. Mondjuk ők csak billegnek, főleg a táncosok ugrálnak a háttérbe, de hát akkor sem hiszem, hogy annyi szabadidejük lenne
Mondjuk később szerintem simán foglalkozhatna ezzel, ha már ilyen tehetségesnek mondják. Szép ezen a képen.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:






