Starity

One Direction

970 oldal 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. március 02. 19:59 #721
x Maite_Sandra x
x Maite_Sandra x
anxious kitty
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 3074
Csatolások: 76
Azonosító: 143003
Offline offline

Beteg videó :''D
13 felhasználónak tetszik: belieber11, Dancsyy97, mystar, Barbii, kesty, Bius40, ItsLénaa, DisneyFans, twilightgirl0910, itsmestella, pink_bunny, Amcs28, Evelin1D
2012. március 02. 20:14 #722
belieber11
belieber11
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.30.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 19
Azonosító: 151974
Offline offline
Ohh mit nem találtam... Spin the Harry rohog.gif (forgasd Harry-t)

+A srácoknak eléggé szomorú hangulatúra sikeredett a tegnapi fellépésük(ha jól vagyok informálva).Amint tudjátok a fiúknak Zayn-t nélkülüzniük kell egy darabig,mert nagyon nehéz időszakon megy keresztül.Felosztották maguk között Zayn szólóit,ami a következőképpen nézett ki:Niall énekelte Zayn részét a More than this c. dalban,Liam az Up all night c.dalban,Harry a Moments c. számban és Louis a What makes you beautifulban.(Találtam két képet hozzá.)
http://kepfeltoltes.hu/120302/tumblr_m08th9vp6F1qijcxeo1_500_www.kepfeltoltes.hu_.gif

http://kepfeltoltes.hu/120302/tumblr_m08th9vp6F1qijcxeo2_500_www.kepfeltoltes.hu_.gif
17 felhasználónak tetszik: ItsLénaa, x Maite_Sandra x, Dancsyy97, kesty, Barbii, WhiteRosee, mikeyla, DiscoDiva, TbRéku, DisneyFans, twilightgirl0910, Lovelygirl98, itsmestella, MycySmiley, pink_bunny, Amcs28, Evelin1D
2012. március 02. 20:40 #723
x Maite_Sandra x
x Maite_Sandra x
anxious kitty
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 3074
Csatolások: 76
Azonosító: 143003
Offline offline
Idézet (belieber11 @ 2012.03.02. 20:14)
Ohh mit nem találtam... Spin the Harry  rohog.gif  (forgasd Harry-t)

+A srácoknak eléggé szomorú hangulatúra sikeredett a tegnapi fellépésük(ha jól vagyok informálva).Amint tudjátok a fiúknak Zayn-t nélkülüzniük kell egy darabig,mert nagyon nehéz időszakon megy keresztül.Felosztották maguk között Zayn szólóit,ami a következőképpen nézett ki:Niall énekelte Zayn részét a More than this c. dalban,Liam az Up all night c.dalban,Harry a Moments c. számban és Louis a What makes you beautifulban.(Találtam két képet hozzá.)
http://kepfeltoltes.hu/120302/tumblr_m08th9vp6F1qijcxeo1_500_www.kepfeltoltes.hu_.gif
http://kepfeltoltes.hu/120302/tumblr_m08th9vp6F1qijcxeo2_500_www.kepfeltoltes.hu_.gif

Zayn-nel azért sokkal,de sokkal jobb :/♥
4 felhasználónak tetszik: brigicyy, Barbii, BeautifulTears, Amcs28
2012. március 03. 09:35 #724
kesty
kesty
Dreamer
 
StátuszBetter do it and regret than to regret that I did not do it!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.13.
Hozzászólás: 1338
Csatolások: 79
Azonosító: 125014
Offline offline
A srácok Zayn nélkül...
Moments
More Than This

Egyelőre ennyit találtam!
Sokkal jobb Zayn-el...
11 felhasználónak tetszik: belieber11, WhiteRosee, ItsLénaa, Barbii, TbRéku, DisneyFans, x Maite_Sandra x, twilightgirl0910, itsmestella, pink_bunny, Amcs28
2012. március 03. 11:09 #725
Lizaa99
Lizaa99
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.24.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 41
Azonosító: 169954
Offline offline
ÁÁÁÁÁ én nagyon szeretem őket!!:
Harry Styles!!! wub.gif
Zayn Malik!!! wub.gif
Liam Payne!!! wub.gif
Louis Tomlinson!!! wub.gif
Niall Horan!!! wub.gif
De nekem a kedvencem az Harry mert olyan szép a mosolya meg a gödröcskéi is!!! ♥♥♥
2 felhasználónak tetszik: Barbii, nicol bellox
2012. március 03. 12:01 #726
Bubu250
Bubu250
új tag
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=CdXesX6mYUE&ob=av2e
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.28.
Hozzászólás: 37
Csatolások: 3
Azonosító: 162793
Offline offline
Nagyon imádom őket!De főleg Zayn-t!
Olyan cukik wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Barbii
2012. március 03. 12:14 #727
Vegas
Vegas
zseni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 2553
Csatolások: 7161
Azonosító: 158908
Offline offline
Tele van a hócipőm ezekkel. Még együttesnek sem nevezhető csak 5 Justin Bieber-féle kisfiú összezárva. Csak nyögdécselnek minden dalban kb. úgy, mintha egy macska farkára léptek volna. De csak azért lettek ilyen híresek, mert pont jókor voltak jó helyen Mit esztek rajtuk? dry.gif Szégyen, hogy ma már ezeket mindenki ismeri, és olyan nagy IGAZI bandákat nem, mint a Guns N’ Roses, Manowar, AC/DC, Mötley Crüe stb. Én ezt gondolom, ti biztosan ezért a véleményemért megköveznétek, de nem érdekel. Ez az én véleményem, és nem fogok sodródni az árral.
2 felhasználónak tetszik: Anna_Toth, LadyAlexa
2012. március 03. 12:36 #728
Dancsyy97
Dancsyy97
ha u clown
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.14.
Hozzászólás: 1919
Csatolások: 196
Azonosító: 143272
Offline offline
Idézet (Vegas @ 2012.03.03. 12:14)
Tele van a hócipőm ezekkel. Még együttesnek sem nevezhető csak 5 Justin Bieber-féle kisfiú összezárva. Csak nyögdécselnek minden dalban kb. úgy, mintha egy macska farkára léptek volna. De csak azért lettek ilyen híresek, mert pont jókor voltak jó helyen Mit esztek rajtuk? dry.gif Szégyen, hogy ma már ezeket mindenki ismeri, és olyan nagy IGAZI bandákat nem, mint a Guns N’ Roses, Manowar, AC/DC, Mötley Crüe stb. Én ezt gondolom, ti biztosan ezért a véleményemért megköveznétek, de nem érdekel. Ez az én véleményem, és nem fogok sodródni az árral.

Köszönjük a vélemény nyilvánítást,Igazán nem volt rá szükség!
5 Justin Bieber-féle kisfiú összezárva? Valóban? Komolyan? Nekem ez még egyszer sem tűnt fel...
Nem szeretnék kötözködni,de épp nézem a státuszodat,és...HMMM...mert VV Seherezádé sokkal nagyobb ember,hmmm...igen,Ő aztán az igazi híresség..
Erről ennyit. pardon.gif
Igazából,semmi bajom sincs azzal,ha valaki véleményt nyilvánít,de ezt kulturáltabb módon is meg lehet tenni.Sőt,az lett volna a legjobb,ha inkább nem is írsz ide! wink.gif Különben meg neked ez most probléma,hogy valaki szereti Őket? Baj,hogy nem mindenkinek olyan az ízlése,mint neked?
17 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, Barbii, Holly Keller, Corby, Levyrroni, TbRéku, x Maite_Sandra x, twilightgirl0910, Twilight6, ItsLénaa, belieber11, kesty, itsmestella, KathPierce., Amcs28, Miley-fan09, forever.romanci
2012. március 03. 13:00 #729
Vegas
Vegas
zseni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 2553
Csatolások: 7161
Azonosító: 158908
Offline offline
Idézet (Dancsyy97 @ 2012.03.03. 12:36)
Köszönjük a vélemény nyilvánítást,Igazán nem volt rá szükség!
5 Justin Bieber-féle kisfiú összezárva? Valóban? Komolyan? Nekem ez még egyszer sem tűnt fel...
Nem szeretnék kötözködni,de épp nézem a státuszodat,és...HMMM...mert VV Seherezádé sokkal nagyobb ember,hmmm...igen,Ő aztán az igazi híresség..
Erről ennyit. pardon.gif
Igazából,semmi bajom sincs azzal,ha valaki véleményt nyilvánít,de ezt kulturáltabb módon is meg lehet tenni.Sőt,az lett volna a legjobb,ha inkább nem is írsz ide! wink.gif Különben meg neked ez most probléma,hogy valaki szereti Őket? Baj,hogy nem mindenkinek olyan az ízlése,mint neked?


Sajnálom, ha nem tudjátok elfogadni az én véleményemet. Nekem végül is mindegy, de mivel szabad ország, gondoltam leírom. A státuszomról annyit, hogy ne ítélgess onnan, mert gondolom nem látsz a dolgok mögé, persze, miért is látnál. Nem mondtam, hogy Seherezádé sztár, de ő is ember. Amúgy meg most nem írhatom ki, hogy akarok vele egy jót bulizni ma, mert félnem kell, hogy rögtön komplikálni kezdenek az emberek, és ezzel visszavágnak. Még ha megjelenik a hozzászólásommal együtt a státuszom, ahogy az avatarom is, és a töbi, akkor se ebbe a topicba szántam azt, szóval nem tudom hogy jön ide ez, és miért vágtál vissza ezzel. De hogyha itt tartunk, én majd jót bulizok Seherezádéval, ti meg firkálgassatok ide az "együttesnek". Nekem 8 hogy ki mit csinál, én nem akartam belőle vitát, bár gondoltam hogy valakinek szúrni fogja a szemét ha írok ide. Nyeljétek le, nem kell kiakadni.
1 felhasználónak tetszik: Anna_Toth
2012. március 03. 13:10 #730
- törölt felhasználó -    
Idézet (Dancsyy97 @ 2012.03.03. 12:36)
Köszönjük a vélemény nyilvánítást,Igazán nem volt rá szükség!
5 Justin Bieber-féle kisfiú összezárva? Valóban? Komolyan? Nekem ez még egyszer sem tűnt fel...
Nem szeretnék kötözködni,de épp nézem a státuszodat,és...HMMM...mert VV Seherezádé sokkal nagyobb ember,hmmm...igen,Ő aztán az igazi híresség..
Erről ennyit. pardon.gif
Igazából,semmi bajom sincs azzal,ha valaki véleményt nyilvánít,de ezt kulturáltabb módon is meg lehet tenni.Sőt,az lett volna a legjobb,ha inkább nem is írsz ide! wink.gif Különben meg neked ez most probléma,hogy valaki szereti Őket? Baj,hogy nem mindenkinek olyan az ízlése,mint neked?

Én nem vagyok ennek a fiúbandának a rajongója, de ezzel tökéletesen egyetértek veled. A zenéjükből csak úgy hallottam valamicskét, és engem nem fogtak meg, bár szerintem még mindig jobb ez a banda, mint ahogyan a Vegas által kedvelt VV-sek vagy éppen a fórum 90%-a által kedvelt bíbőr és a dizni sztárok, bele értve Demi Lovatót is. Én azt mondom, hogy ez a fiú banda nem rossz, csak tinisztárok. Nekem talán ez a legnagyobb problémám velük. Ha kicsit idősebbek lennének és kicsit komolyabb dolgokról is írnának dalokat, akkor lehet, hogy még szeretném is őket.XD Egyébiránt ez a vélemény teljesen úgy hangzott, mint a legújabb Harry cikkhez írt, Anda véleménye, aki az egyik legjobb Staritys barátnőm.XD Nagyon, de nagyon hajaz arra a véleményre, de hát ez nem is fontos.XD Egyébiránt az is vicces, hogy a nagy rock zenészek, rock legendák nincsenek is a kedvencei között, de Selena Gomez persze ott virít!XD Bagoly mondja verébnek szindróma. Nagyon ráért ma kora délután.XD
15 felhasználónak tetszik: Corby, BeautifulTears, WhiteRosee, Dancsyy97, Levyrroni, liltoria, Black Hearth2, x Maite_Sandra x, Anna_Toth, Twilight6, belieber11, kesty, LadyAlexa, Jen V., forever.romanci
2012. március 03. 13:12 #731
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7039
Csatolások: 1417
Azonosító: 147096
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2012.03.03. 13:10)
Én nem vagyok ennek a fiúbandának a rajongója, de ezzel tökéletesen egyetértek veled. A zenéjükből csak úgy hallottam valamicskét, és engem nem fogtak meg, bár szerintem még mindig jobb ez a banda, mint ahogyan a Vegas által kedvelt VV-sek vagy éppen a fórum 90%-a által kedvelt bíbőr és a dizni sztárok, bele értve Demi Lovatót is. Én azt mondom, hogy ez a fiú banda nem rossz, csak tinisztárok. Nekem talán ez a legnagyobb problémám velük. Ha kicsit idősebbek lennének és kicsit komolyabb dolgokról is írnának dalokat, akkor lehet, hogy még szeretném is őket.XD Egyébiránt ez a vélemény teljesen úgy hangzott, mint a legújabb Harry cikkhez írt, Anda véleménye, aki az egyik legjobb Staritys barátnőm.XD Nagyon, de nagyon hajaz arra a véleményre, de hát ez nem is fontos.XD Egyébiránt az is vicces, hogy a nagy rock zenészek, rock legendák nincsenek is a kedvencei között, de Selena Gomez persze ott virít!XD Bagoly mondja verébnek szindróma. Nagyon ráért ma kora délután.XD

Az utólsó pár mondatoddal teljesen egyetértek. wink.gif
2012. március 03. 13:17 #732
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7039
Csatolások: 1417
Azonosító: 147096
Offline offline
Idézet (Vegas @ 2012.03.03. 12:14)
Tele van a hócipőm ezekkel. Még együttesnek sem nevezhető csak 5 Justin Bieber-féle kisfiú összezárva. Csak nyögdécselnek minden dalban kb. úgy, mintha egy macska farkára léptek volna. De csak azért lettek ilyen híresek, mert pont jókor voltak jó helyen Mit esztek rajtuk? dry.gif Szégyen, hogy ma már ezeket mindenki ismeri, és olyan nagy IGAZI bandákat nem, mint a Guns N’ Roses, Manowar, AC/DC, Mötley Crüe stb. Én ezt gondolom, ti biztosan ezért a véleményemért megköveznétek, de nem érdekel. Ez az én véleményem, és nem fogok sodródni az árral.

Kénytelen voltam ehhez a hozzászólásodhoz szólni.Nézd, oké-oké nem kell szeretned, de mi se megyünk oda fikázni a te kedvenced.Ha pedig annyira idegesít, hogy mi szeretjük nem kell még hozzászólni se.Jólvan, tudjuk, hogy vannak rosszindulató hozzászólások is, s mi ezt elfogadjuk, de ez egy kicsit durva volt.
11 felhasználónak tetszik: BeautifulTears, WhiteRosee, TbRéku, x Maite_Sandra x, belieber11, kesty, LadyAlexa, Holly Keller, KathPierce., pink_bunny, forever.romanci
2012. március 03. 14:47 #733
TbRéku
TbRéku
új tag
 
StátuszTell the devil I said "Hey" when you get back to where you're from
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.05.
Hozzászólás: 2107
Csatolások: 62
Azonosító: 157537
Offline offline
Idézet (Vegas @ 2012.03.03. 12:14)
Tele van a hócipőm ezekkel. Még együttesnek sem nevezhető csak 5 Justin Bieber-féle kisfiú összezárva. Csak nyögdécselnek minden dalban kb. úgy, mintha egy macska farkára léptek volna. De csak azért lettek ilyen híresek, mert pont jókor voltak jó helyen Mit esztek rajtuk? dry.gif Szégyen, hogy ma már ezeket mindenki ismeri, és olyan nagy IGAZI bandákat nem, mint a Guns N’ Roses, Manowar, AC/DC, Mötley Crüe stb. Én ezt gondolom, ti biztosan ezért a véleményemért megköveznétek, de nem érdekel. Ez az én véleményem, és nem fogok sodródni az árral.


Jókor voltak jó helyen?Az brit X-faktorba lettek a harmadikak, ami azért nem kis munka!És oké ne szeresd őket.De minek írsz akkor egyáltalán ide.Én se fikázom mások kedvencét.És, ha ezt folytatod csak az lesz a vége, hogy bezárják ezt a topikot is neked köszönhetően, szóval kérlek fogadd el, hogy mi őket szeretjük.Senkinek sem ugyan az az ízlése.
11 felhasználónak tetszik: DisneyFans, x Maite_Sandra x, twilightgirl0910, WhiteRosee, belieber11, kesty, LadyAlexa, BeautifulTears, Adricole10, nvirág, anna21
2012. március 03. 16:11 #734
- törölt felhasználó -    
Természetesen benne lennék! Ők a kedvenceim és mindenképp szeretnék velük találkozni. thumbsup.gif
2012. március 03. 16:16 #735
- törölt felhasználó -    
Fogalmam sincs mit terveztek de szívesen segítek a magam módján,szeretem őket laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: DisneyFans, nvirág, anna21
2012. március 03. 16:21 #736
x Maite_Sandra x
x Maite_Sandra x
anxious kitty
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 3074
Csatolások: 76
Azonosító: 143003
Offline offline
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/424144_312598628799951_248415455218269_873991_1990952859_n.jpg
Louis :'''D ♥
22 felhasználónak tetszik: Corby, twilightgirl0910, WhiteRosee, brigicyy, DisneyFans, TbRéku, ItsLénaa, belieber11, kesty, Barbii, BeautifulTears, Levyrroni, nicol bellox, nick j and selena g, nvirág, itsmestella, atticusfan-noncsi, pink_bunny, Amcs28, one direction zoé, Small Selena ., Borcoskaa
2012. március 03. 16:26 #737
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4644
Csatolások: 22828
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (moonprincess94 @ 2012.02.26. 17:57)
Talán egy petíció... nem tudom még. De ha kell, egyesével fogok becsöngetni minden ajtón, és megkeresem az összes directionert. Most csak tudni akarom, hány emberre lehet számítani. Mindenesetre a cél megvan, eszközök is vannak... (jó biggrin.gif, itt semmi drasztikusra nem gondoltam). Mindenképpen olyan módot szeretnék választani, ami szimpátiát ébreszt az emberekben. smileeee.gif



Ugye ezt most te sem gondoltad komolyan?
Persze. Én is nagyon szeretem őket meg minden, talán még annak is örülnék, ha idejönnének koncertezni de amit írtál, szerintem nagy butaság.

'ha kell, egyesével fogok becsöngetni minden ajtón, és megkeresem az összes directionert.'
akkor szerintem már most elkezdhetnéd, hogy mind a 10.000.000. emberrel végez kis időn belül. wink.gif

Szerintem nem te, nem is mi fogjuk eldönteni, hogy hozzánk jönnek-e vagy sem.
4 felhasználónak tetszik: Dancsyy97, WhiteRosee, Rihannna, Luckie
2012. március 03. 16:53 #738
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7039
Csatolások: 1417
Azonosító: 147096
Offline offline
Idézet (x Maite_Sandra x @ 2012.03.03. 16:21)
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/424144_312598628799951_248415455218269_873991_1990952859_n.jpg
Louis :'''D ♥

Jajj de aranyos Louis!2-őt mond, de 3-at mutat, nem baj, mi így szeretjük rohog.gif heart.gif
9 felhasználónak tetszik: x Maite_Sandra x, WhiteRosee, belieber11, kesty, Barbii, nicol bellox, itsmestella, pink_bunny, Amcs28
2012. március 03. 17:29 #739
twilightgirl0910
twilightgirl0910
firefly
 
StátuszErős testbe bújt gyenge lélek.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.11.
Hozzászólás: 4802
Csatolások: 412
Azonosító: 131011
Offline offline
Idézet (Vegas @ 2012.03.03. 12:14)
Tele van a hócipőm ezekkel. Még együttesnek sem nevezhető csak 5 Justin Bieber-féle kisfiú összezárva. Csak nyögdécselnek minden dalban kb. úgy, mintha egy macska farkára léptek volna. De csak azért lettek ilyen híresek, mert pont jókor voltak jó helyen Mit esztek rajtuk? dry.gif Szégyen, hogy ma már ezeket mindenki ismeri, és olyan nagy IGAZI bandákat nem, mint a Guns N’ Roses, Manowar, AC/DC, Mötley Crüe stb. Én ezt gondolom, ti biztosan ezért a véleményemért megköveznétek, de nem érdekel. Ez az én véleményem, és nem fogok sodródni az árral.

Ne haragudjatok, de muszáj hozzászólnom, nem bírom ki. Először is, mi az, hogy ezekkel? Ugyan olyan emberekről beszélünk mint te vagy akár én. Egyébként is, hogy gondoltad, hogy pont ebbe a topikba beírsz egy ilyen kommentet, és senki sem fűz hozzá semmit? Ez a topik a rajongóknak nyílt, akik szeretik a fiúkat. Egyébként engem nem zavart volna, ha leírod a véleményedet, persze csak ha normális körülmények között tetted volna, hisz én sem szeretek mindenkit, számomra is vannak unszimpatikus hírességek, mégsem megyek oda a rajongói topikjukhoz és írok be róluk ilyen dolgokat. Számtalanszor elmondtam már azt is, hogy ízlések és pofonok. És, hogy ízlésekről felesleges vitát indítani. És ne haragudj, de senki sem kért meg, hogy "Sodródj az árral." Nem kértünk rá, hogy szeresd a fiúkat. Ez pedig az én véleményem.
19 felhasználónak tetszik: liltoria, Corby, WhiteRosee, TbRéku, x Maite_Sandra x, belieber11, kesty, Barbii, LadyAlexa, Holly Keller, BeautifulTears, Adricole10, Levyrroni, nicol bellox, nvirág, itsmestella, pink_bunny, Amcs28, forever.romanci
2012. március 03. 17:31 #740
Süty
Süty
ღMaybe,Onceღ™
 
Státusz"No Hay Nada Más De Lo Previsto"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.14.
Hozzászólás: 3297
Csatolások: 579
Azonosító: 133242
Offline offline
nagyon is. heart.gif blush.gif happy.gif én örülnék.. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: nicol bellox
970 oldal 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok