Starity

Film készül Chris Benoit életéről

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. december 24. 07:47 #1
- törölt felhasználó -    
A film alapjául Matthew Randazzo Ring of Hell: The Story of Chris Benoit and the Fall of the Pro Wrestling Industry című könyve szolgál. A jogokat AZ SRG Films vásárolta meg.
A teljes cikkhez kattints ide!
2011. december 24. 08:12 #2
- törölt felhasználó -    
Hát ez durva. Szerintem erről érdekes film fog készülni, lehet hogy jó értelemben és lehet hogy nem. Aki ilyet tesz a családjával az eléggé retardált ember (volt).
2011. december 24. 10:44 #3
- törölt felhasználó -    
Ez a pali pankrátor? ohmy.gif Te jó ég..nem is hallottam róla.happy.gif
2011. december 24. 13:21 #4
- törölt felhasználó -    
pedig pankrátor volt bizony az egyik legjobb."csak" 5-ször választották meg a legtechnikásabb pankrátornak!
nagyon sokat dolgozott ez a fazon de bedarálta a rendszer sajnos!
az hogy kevésbé ismert az nem meglepő a WWE nagy erőkkel dolgozik azon hogy kitörölje Chris Benoit nevét a pankráció történetéből!szemét egy világban élünk!sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. december 24. 13:26 #5
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Nagyon durva ami vele történt! sad.gif Habár amikor ő pankrált nem néztem a pankrációt, de persze azóta sok mindent megtudtam. A története több mint döbbenetes. Tiszta horror! Aki többre is kíváncsi itt elolvashatja, de elég megrázó olvasmány! sad.gif
http://h-wrestling.wwe.hu/node/320

u.i.: Chris nem volt rossz ember, csak a töménytelen gyógyszertől bekattant. Nem véletlenül üli még a börtönbüntetését a doki, aki ellátta őt gyógyszerrel.
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. december 24. 13:30 #6
LeClerq
LeClerq
 
StátuszFlorence Welch <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.21.
Hozzászólás: 542
Csatolások: 0
Azonosító: 151479
Offline offline
nem szeretem a pankrációt..
2011. december 24. 13:31 #7
LeClerq
LeClerq
 
StátuszFlorence Welch <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.21.
Hozzászólás: 542
Csatolások: 0
Azonosító: 151479
Offline offline
de a története durva ..ohmy.gif
2011. december 24. 13:33 #8
- törölt felhasználó -    
nagyon nagy pankrátor volt soha nem felejtem el a 2004-es Royal Rumble-t ahol Benoit másodiknak jött be Orton után és végül végig bent maradt és megnyerte az egész Rumble-t Big Show-t dobta ki a végén!nagyon nagy volt! meghajolo.gif

remélem egy tisztességes filmet kap! meghajolo.gif és nem egy sz*rkavarást! rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. december 24. 13:35 #9
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (LeClerq @ 2011.12.24. 13:31)
de a története durva ..ohmy.gif

Pedig Gonzales egy "lightos" variációt írt le. meghajolo.gif

Idézek picit KWP írásából:
Idézet
Nancy Benoit holttestét kezénél és lábánál összekötözve találták meg, a fején vagy a feje körül pedig egy törölközőt találtak, ezt nem értettem pontosan, de nem is lényeges. A nyomozók szerint megkötözött állapotban valaki erőteljes nyomást fejtett ki a hátára, és valamiféle kábel segítségével megfojtotta. A 7 éves kisfiút az ágyában fekve fojtották meg, azt megintcsak nem tudom, hogy álmában vagy ébren


Idézet
Azóta egyértelműsítették, hogy Chris Benoit-nak valószínűleg az agya komoly sérüléseket szenvedett nem csak a felírt extrém mennyiségű szteroidoktól, hanem a brutális stílusban játszott pankrációs meccseitől is. A szteroidokat felíró orvost, Dr. Phil Astint bíróság elé vitték, elítélték, és jelenleg 10 éven át tartó börtönbüntetését tölti.


nb1.hu magazin ezt írta:
Idézet
megölte 7 éves fiát és feleségét, majd magával is végzett az amerikai pankrátor, Chris Benoit. Az elvégzett a rendőrségi vizsgálat megállapította, hogy Benoit 10 hónapra elegendő anabolikus szteroidot szedett be alig 3 hét alatt - és ezt rendszeresen tette, ráadásul orvosi rendelvényre. A recepteket kiállító dr. Phil Astint őrizetbe vették, és doppingterjesztéssel vádolják. Benoit mentális lerobbanását segítette az a rakás fájdalomcsillapító és antidepresszáns, amit szintén ipari mennyiségben fogyasztott.
2011. december 24. 13:36 #10
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.12.24. 13:33)
nagyon nagy pankrátor volt soha nem felejtem el a 2004-es Royal Rumble-t ahol Benoit  másodiknak jött be Orton után és végül végig bent maradt és megnyerte az egész Rumble-t Big Show-t dobta ki a végén!nagyon nagy volt! meghajolo.gif 
remélem egy tisztességes filmet kap! meghajolo.gif  és nem egy sz*rkavarást! rolleyes.gif

Tudod mi lesz belőle a WWE-n múlik a dolog. dry.gif
2011. december 24. 13:41 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2011.12.24. 13:36)
Tudod mi lesz belőle a WWE-n múlik a dolog. dry.gif


rosszul is emlékeztem hirtelen nem is másodiknak elsőnek jött be Benoit Orton volt a második! meghajolo.gif

hááá igen Benoitot a WWE Hall of famebe sem akarják beválasztani.
a film témája pedig jó mert lehet hogy a pankráció csak egy megjátszott dolog igen, de a színfalak mögött néha nagy drámák zajlanak.

azt is olvastam már valahol hogy nagyon jó barátságban volt Eddie Guerreroval és amikor Eddie szintén tragikus módon meghalt Benoit onnantól kezdve mély depresszióba esett és mentálisan teljesen lerobbant! sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. december 24. 13:46 #12
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.12.24. 13:41)
rosszul is emlékeztem hirtelen nem is másodiknak elsőnek jött be Benoit Orton volt a második! meghajolo.gif 
hááá igen Benoitot a WWE Hall of famebe sem akarják beválasztani.
  a film témája pedig jó mert lehet hogy a pankráció csak egy megjátszott dolog igen, de a színfalak mögött néha nagy drámák zajlanak.

Pedig amiket letett az asztalra a pankrációban, azt senki sem felejti el! Megérti az ember azt valahol, hogy nem fogják népszerűsíteni, de az, hogy minden videón amin szerepelt, kivágták, az már sok! Szerintem.

Ha a rendező korrekt lesz, akkor sok dolgot meg kell említenie. Kíváncsi vagyok mi lesz ebből. rohog.gif
McMahon papi hogyan fog reagálni? rohog.gif

Egyébként mostanában nem valami jó a PPV-k nézettsége, lehet hogy a színfalak mögött így akar megint pénzt kapni? think.gif Á nem, mégse! Annyira odavannak az eszméikért (PG, no drog, stb). Kizárt. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. december 24. 13:53 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2011.12.24. 13:46)
Pedig amiket letett az asztalra a pankrációban, azt senki sem felejti el! Megérti az ember azt valahol, hogy nem fogják népszerűsíteni, de az, hogy minden videón amin szerepelt, kivágták, az már sok! Szerintem.
Ha a rendező korrekt lesz, akkor sok dolgot meg kell említenie. Kíváncsi vagyok mi lesz ebből. rohog.gif 
McMahon papi hogyan fog reagálni?  rohog.gif


jaja lehet Vince befog kavarni és egy maszlagot fognak készíteni vagy pedig nem lesz belőle semmi! rolleyes.gif
sajnálom Benoit-ot! sad.gif ugyanilyen nevetséges és szánalmas húzás volt amikor Hogan feltűnt a TNA-ben onnantól kezdve kivágták a WWE hivatalos intrójából pedig ha valaki azzá tette a WWE-it ami ma akkor az Hogan volt! meghajolo.gif szemét világ ez.. dry.gif

sebaj a visszaszámlálás megkezdődött Y2J save us! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. december 24. 13:56 #14
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.12.24. 13:53)
jaja lehet Vince befog kavarni és egy maszlagot fognak készíteni vagy pedig nem lesz belőle semmi! rolleyes.gif 
sajnálom Benoit-ot! sad.gif ugyanilyen nevetséges és szánalmas húzás volt amikor Hogan feltűnt a TNA-ben onnantól kezdve kivágták a WWE hivatalos intrójából pedig ha valaki azzá tette a WWE-it ami ma akkor az Hogan volt! meghajolo.gif szemét világ ez.. dry.gif 
sebaj a visszaszámlálás megkezdődött Y2J save us! meghajolo.gif

Kíváncsi vagyok hogy fog visszatérni. Olvastam olyasmit is régen, hogy ha visszatér face lesz. fear.gif
Bizony nagyon várjuk már, hogy visszatérjen. biggrin.gif Képzeld el, micsoda őrjöngés lesz, amikor visszatér. rohog.gif pompom.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. december 24. 13:57 #15
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2011.12.24. 13:56)
Kíváncsi vagyok hogy fog visszatérni. Olvastam olyasmit is régen, hogy ha visszatér face lesz. fear.gif 
Bizony nagyon várjuk már, hogy visszatérjen. biggrin.gif Képzeld el, micsoda őrjöngés lesz, amikor visszatér. rohog.gif pompom.gif


nem baj ha Face lesz Jericho abban is jó! meghajolo.gif
ha face lesz akkor valószínűleg a GM storyt fogja lezárni mert a titkos GM rúgatta ki őt gyakorlatilag Orton közreműködésével ugye.ha pedig heel lesz akkor csak is CM Punk lehet az ellelfele hiszen csak egy best in the world lehet!és az nem Cm Punk hanem Chris Jericho biggrin.gif
hááááá én itt fogok állni a szoba közepén és ha felzendül az intrója felveszem a Jericho pózt én is és örjöngeni fogok! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. december 26. 18:15 #16
mcintia
mcintia
 
StátuszPandák, pandák, pandák imádom őket!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.06.
Hozzászólás: 856
Csatolások: 68
Azonosító: 160169
Offline offline
Bisztos jó lessz!
2013. október 30. 09:02 #17
- törölt felhasználó -    
Igaz nem mostnai cikk de akkor is...
Nem tudom hogy milyen film biztos jó,mert nagyon jó pankrátor volt,de amit a családjával művelt! nosmart.gif fool.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok