Az énekesnő hangszálműtétje után hét kilótól szabadult meg. A műtétnek más mellékhatása nem volt.
A teljes cikkhez kattints ide!
Adele megszabadult pár kilótól
2011. december 25. 13:45
#2
Hát, kicsit meglátszik. De azon kívül nagyon jó hangja van!
2011. december 25. 13:50
#3
|
|
Ninaa.♛ smuldersholic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.25. Hozzászólás: 1118 Csatolások: 117 Azonosító: 144054 offline
|
Hűha,nagyon örülök,hogy semmi komolyabb baja nem lett.Imádnivaló énekesnő,akit nem lehet nem szeretni,nagyon igazak és művésziek a dalai. Egyébként ő ilyen testalkattal is csodás!
1 felhasználónak tetszik:
ophely88
2011. december 25. 14:00
#9
Örülök hogy semmi komolyabb baja nem lett. Ez a dolog pedig nem vált kárára, bár azelőtt is szép volt.
2011. december 25. 14:08
#11
|
|
Gummybear 5. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.14. Hozzászólás: 583 Csatolások: 0 Azonosító: 152952 offline
|
Teljességgel mindegy, hogy milyen testalkatú. Adele hangja számomra mindig favorit lesz
1 felhasználónak tetszik:
ophely88
2011. december 25. 14:10
#12
Idézet (prézli @ 2011.12.25. 14:00)
Remek, de egy év múlva már úgysem lesz sehol, pláne, ha vissza akar vonulni (az én legnagyobb örömömre). 
Az lehet, hogy nem fognak rá annyian figyelni, mint ebben az évben, de nekem ennyi is elég volt hogy megszeressem. Egyébként még így is többet ér sok mai pénzéhes sikerhajhász p*csánál, akik csak arra hajtanak, hogy többszázezer dollárt kaszálhassanak, egy olyan hányás albummal, ami a mai fiatalok korcs ízlése nélkül francnak sem kellene.
1 felhasználónak tetszik:
ophely88
2011. december 25. 14:10
#13
|
|
helgoca1994 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.26. Hozzászólás: 577 Csatolások: 0 Azonosító: 159420 offline
|
Remélem minél hamarabb rendbe jön:) és tud énekelni.
2011. december 25. 14:11
#14
|
|
Alice-CrispyJortegloria |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.12.06. Hozzászólás: 1394 Csatolások: 12 Azonosító: 114049 offline
|
Csak a hangjával ne történjen semmi!
2011. december 25. 14:23
#18
|
|
CariDeefan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.03.03. Hozzászólás: 820 Csatolások: 26 Azonosító: 89015 offline
|
nagyon szép volt és most így is z
2011. december 25. 14:39
#20
|
|
love_lovevisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.11.05. Hozzászólás: 244 Csatolások: 0 Azonosító: 163379 offline
|
ki vagyok ettől a prézli csajtól.....olyan lekezelő. hihetetlen....azt hiszi magáról, hogy ő itt a minden...nézd meg pár hozzászólását...bármihez hozzászól az csak sértő, bántő és lekezelő lehet. szerintem Adele nagyon tehetséges és ha vissza szeretne vonulni pár évre, akkor is vissza fog térni és ugyanolyan jó lesz mint most... sőt! lefogadom, hogy jobb.
) (és mellékesen, nem hiszem, hogy miattad vonulna vissza xD)
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!

offline



