Starity

Újabb szereplők távoznak a Misfitsből

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. december 30. 18:10 #1
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
A Misfits csillagai közül ketten bejelentették, hogy a negyedik évad forgatása nélkülük fog zajlani.
A teljes cikkhez kattints ide!
2011. december 30. 18:23 #2
- törölt felhasználó -    
Hát igen, nagy sajnálattal hallom, imádtam Simont és Alishát. Kíváncsi vagyok, hogy helyettesíteni-e fogják őket (mint Nathant Rudyval ugyebár). Már Nathan távozása is nagy sokk volt, de bírom Rudyt. De hogy 2 szereplő távozása milyen lesz, szerintem esni is fog a nézettség, meg egyszerűen most nem tudom elképzelni, mi lesz, hogy lesz. Egyébként azt hallottam, hogy Antonia az amerikai Misfits után érdeklődik. (tejóég, amerikai Misfits. mellow.gif nemár. a karaktereket egyszerűen nem lehet átvinni amcsiba.) Egyébként a Misfits a világ legjobb sorozata (szerintem).
2011. december 30. 18:29 #3
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Idézet (Ariana @ 2011.12.30. 18:23)
Egyébként azt hallottam, hogy Antonia az amerikai Misfits után érdeklődik. (tejóég, amerikai Misfits. mellow.gif nemár. a karaktereket egyszerűen nem lehet átvinni amcsiba.)


Nem értem, hogy az amerikaiak miért akarják ezt a sorozatot is megvenni... Szerintem a Skins-szel is hatalmasat buktak, olyan bűn rossz remake-et régen láttam! Ha a Misfits US is MTV produkció lesz, garantálható a bukás...
2011. december 30. 18:35 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gajcsi @ 2011.12.30. 18:29)
Nem értem, hogy az amerikaiak miért akarják ezt a sorozatot is megvenni... Szerintem a Skins-szel is hatalmasat buktak, olyan bűn rossz remake-et régen láttam! Ha a Misfits US is MTV produkció lesz, garantálható a bukás...

Én is gondoltam rá, hogy mi van, ha az a bizonyos csatorna az MTV... Már pedig benne van a pakliban, és hát hogy is fogalmazzak... Nem valami profik remake készítésben. Már ott elcseszték, hogy csak eszükbe ötlött, hogy a Skinst remakelhetni lehetne. Remélem, ha csinálnak Misfits US-t akkor nem az MTV csinálja, és valami tisztességes castot válogatnak össze.
2011. december 30. 18:43 #5
alcoholicillusion
alcoholicillusion
új tag
 
Státuszúj profil :) előző: yesmissblair volt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.22.
Hozzászólás: 95
Csatolások: 0
Azonosító: 156196
Offline offline
Sajnálom mindkettőjüket :/ De hogy már ebből is kell US változat... A Skins nem volt elég nekik? Kreativitás teljes hiánya.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. december 30. 18:52 #6
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Ariana @ 2011.12.30. 18:35)
Én is gondoltam rá, hogy mi van, ha az a bizonyos csatorna az MTV... Már pedig benne van a pakliban, és hát hogy is fogalmazzak... Nem valami profik remake készítésben. Már ott elcseszték, hogy csak eszükbe ötlött, hogy a Skinst remakelhetni lehetne. Remélem, ha csinálnak Misfits US-t akkor nem az MTV csinálja, és valami tisztességes castot válogatnak össze.


Tudtommal még nincs megnevezve hivatalosan a csatorna, csak egy brit és amerikai csóka összedugta a fejét és megírtak egy projektet, a hivatalos közleményre még várni kell. Nem feltétlenül MTV, sok csatorna van még, lehet akár az NBC is, ott is mindig minden remake totál fail (tisztelet a nagyon kevés remakenek) de lehet bármelyik másik csatorna, a remakelés náluk már szokássá válik, pénz van, kreativitás nincs, ezért készül a sok remake, bármely csatornán. A Skins bukás volt (joggal) és talán ez is az lesz (még nem tudhatjuk). Ne ássuk el már most a projektet, én remake ellenes vagyok, de itt legalább az eredeti show fejes embere együttműködik az amerikai fejessel, ez azért csak nem lehet olyan rossz, mintha csak amerikaiak csinálnák, mert az általában nem jól jön össze -az biztos-. Nem a castingon fog múlni a siker. Amerikában sok jó sorozatot kaszáltak el jó castinggal, minden a nézettségen múlik és azon, hogy mennyire változik meg a show sémája, ami alapból nagyon brit, de ha gagyin lemásolják, nekik bejöhet és nincs kasza, de ha visznek bele valami jót is és jó sorozat lesz a maga kategóriájában, akkor fogják törölni, hidd csak el. 110.gif
2011. december 30. 19:03 #7
- törölt felhasználó -    
Azért kíváncsi lennék, hogy miért kellett otthagyniuk a sorozatot. Ahogy olvastam a kommentjeiket, nekem úgy tűnt, hogy nem épp önszántukból távoztak. Valahogy az az érzésem, hogy az írók már nem igazán tudtak mit kezdeni a Simon-Alisha sztorival, és a tény, hogy a harmadik évadban nem sok "reflektorfény" jutott a két karakternek, ugyanezt sugallja.

Tényleg nagy kár, mert én is nagyon megszerettem őket, de valamilyen szinten mégiscsak megkapták a "méltó" befejezést. Mert hát mind tudtuk, hogy Simon és Alisha ebben az örök időutazós körforgásban maradnak, amin mondjuk ha elkezdek agyalni, még mindig túl könnyen megfájdul a fejem. rohog.gif

Köszönet a cikkért, jó volt itt is olvasni róluk! beer.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. december 30. 19:07 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2011.12.30. 18:52)
Tudtommal még nincs megnevezve hivatalosan a csatorna, csak egy brit és amerikai csóka összedugta a fejét és megírtak egy projektet, a hivatalos közleményre még várni kell. Nem feltétlenül MTV, sok csatorna van még, lehet akár az NBC is, ott is mindig minden remake totál fail (tisztelet a nagyon kevés remakenek) de lehet bármelyik másik csatorna, a remakelés náluk már szokássá válik, pénz van, kreativitás nincs, ezért készül a sok remake, bármely csatornán. A Skins bukás volt (joggal) és talán ez is az lesz (még nem tudhatjuk). Ne ássuk el már most a projektet, én remake ellenes vagyok, de itt legalább az eredeti show fejes embere együttműködik az amerikai fejessel, ez azért csak nem lehet olyan rossz, mintha csak amerikaiak csinálnák, mert az általában nem jól jön össze -az biztos-. Nem a castingon fog múlni a siker. Amerikában sok jó sorozatot kaszáltak el jó castinggal, minden a nézettségen múlik és azon, hogy mennyire változik meg a show sémája, ami alapból nagyon brit, de ha gagyin lemásolják, nekik bejöhet és nincs kasza, de ha visznek bele valami jót is és jó sorozat lesz a maga kategóriájában, akkor fogják törölni, hidd csak el.  110.gif

Szeretem az amerikai sorozatokat, a brit sorozatokat is, de viszont nem értem miért kell olyan sorozatot remakelni, ami még egy más országban mindig forog. Ha vége lenne már, megérteném, de hogy két azonos időben két ugyan olyan sorozat... Na mindegy. Ha ezzel a casttal (1-3 évadig) Amerikában forgatták volna ugyan így a Misfitset, akkor nyilván azzal lenne bajom, hogy ha a britek akarnák remakelni. Nem akarok előre ítélni, de szerintem a Misfits egyedi és utánozhatatlan.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. december 30. 20:03 #9
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Liza89 @ 2011.12.30. 19:03)
Azért kíváncsi lennék, hogy miért kellett otthagyniuk a sorozatot. Ahogy olvastam a kommentjeiket, nekem úgy tűnt, hogy nem épp önszántukból távoztak. Valahogy az az érzésem, hogy az írók már nem igazán tudtak mit kezdeni a Simon-Alisha sztorival, és a tény, hogy a harmadik évadban nem sok "reflektorfény" jutott a két karakternek, ugyanezt sugallja. 
Tényleg nagy kár, mert én is nagyon megszerettem őket, de valamilyen szinten mégiscsak megkapták a "méltó" befejezést. Mert hát mind tudtuk, hogy Simon és Alisha ebben az örök időutazós körforgásban maradnak, amin mondjuk ha elkezdek agyalni, még mindig túl könnyen megfájdul a fejem. rohog.gif 
Köszönet a cikkért, jó volt itt is olvasni róluk! beer.gif


Iwan magától döntött így. Legalábbis ez a hivatalos blah blah. Jól érezte magát, sokat fejlődött, de szeretne a zenei karrierjével foglalkozni és másféle filmekben is szerepelni, mert fél a skatulyától. Ezt nyilatkozta nemrégen valahol.

Idézet (Ariana @ 2011.12.30. 19:07)
Szeretem az amerikai sorozatokat, a brit sorozatokat is, de viszont nem értem miért kell olyan sorozatot remakelni, ami még egy más országban mindig forog. Ha vége lenne már, megérteném, de hogy két azonos időben két ugyan olyan sorozat... Na mindegy. Ha ezzel a casttal (1-3 évadig) Amerikában forgatták volna ugyan így a Misfitset, akkor nyilván azzal lenne bajom, hogy ha a britek akarnák remakelni. Nem akarok előre ítélni, de szerintem a Misfits egyedi és utánozhatatlan.


Én sorozatok terén válogatós vagyok, a briteket részesítem előnyben, de vannak amerikai sorozatok, amik jók és utánozhatatlanok, mintpéldául a Jóbarátok vagy a FlashForward. A Jóbarátok példájára készült (nem remake) a Coupling című brit sorozat is és hiába, nem ér fel a Jóbarátokkal. A Született Feleségeket sem lehetne újraalkotni, mert annyira egyedi. Szerintem arról van szó, hogy őket nem érdekli az eredeti sorozat sorsa, náluk pedig ugyebár vérre mennek a nézettségért, de mivel ötlet nincs, valami alapanyag kell ... Sok sorozatot remakelnek, olyat is, ami nem ért még véget és olyat is elővesznek, aminek már vagy 20 éve vége van. Véleményem szerint hidegen hagyja őket, hogy fut a sorozat, hiszen a célközönség Amerika, ahol nincs E4, a sorozat pedig annyira nem népszerű náluk, hogy sokan ismerjék. Gondolom nem számolnak az illegális letöltőkkel és azokkal, akik megveszik a DVD-t, mert az szerintem elhanyagolható adat, nézvén, hogy egy egyedi és brit sorozatról van szó, a brit sorozatok és filmek világa pedig nem mindenkinél nyerő. Ezért gondolom, hogy nem érdekli őket az eredeti show sorsa, nekik oly mindegy, ha maerikai vagy, azt nézd, amit ők adnak, ha nem vagy amerikai vedd meg a DVD-t, csak ne töltsd le illegálisan. pardon.gif Lehet, hogy tévedek, ez az én meglátásom.
2011. december 30. 20:47 #10
Ade.
Ade.
 
Státuszyou're tangled in the great escape-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.23.
Hozzászólás: 660
Csatolások: 1081
Azonosító: 159060
Offline offline
imádom a sorozatot kár,hogy nem térnek vissza,szerintem önszántukból hagyják ott!
jaj csak ne legyen remake tuti,hogy megint elbaltázzák úgy,mint a Skinsnél!
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. december 30. 20:57 #11
- törölt felhasználó -    
Kívánncsi vagyok,hogy miért hagyták ott.De szerintem aért mert unatkoztak.
2011. december 30. 22:14 #12
Sanoma
Sanoma
Oh, wow, lovely ▼
 
Státuszrock & roll heart#
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.03.
Hozzászólás: 997
Csatolások: 1
Azonosító: 137780
Offline offline
Nem értem miért hagyták ott sad.gif
2011. december 31. 10:16 #13
miss_areo
miss_areo
catnip™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.29.
Hozzászólás: 1351
Csatolások: 9795
Azonosító: 123720
Offline offline
már Robert távozása után sem volt ugyanolyan a sorozat! bár megkedveltem Josephet is, azért mégis csak Nathan karaktere volt az igazi! ha ráadásul a másik két nagy kedvencem is távozni fog, már csak Lauren marad akit szeretek,de szerintem még ő sem képes fenntartani a sorozat egykori nagyszerű szintjét :\
2011. december 31. 10:26 #14
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (miss_areo @ 2011.12.31. 10:16)
már Robert távozása után sem volt ugyanolyan a sorozat! bár megkedveltem Josephet is, azért mégis csak Nathan karaktere volt az igazi! ha ráadásul a másik két nagy kedvencem is távozni fog, már csak Lauren marad akit szeretek,de szerintem még ő sem képes fenntartani a sorozat egykori nagyszerű szintjét :


Igen? Én nem érzékelek semmi ilyet bár az epizódfinálét elég gyengének éreztem ahhoz képest, amit hoztak az egész 3-ik évadban. Nem tudom miért. 110.gif
2011. december 31. 12:21 #15
drizzle
drizzle
visszatérő vendég
 
StátuszHappy Hunger Games! And may the odds be ever in your favor.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.27.
Hozzászólás: 250
Csatolások: 1
Azonosító: 130103
Offline offline
szerintem azért Nathan-t Rudy nem helyettesítheti, bár én is megkedveltem a karakterét, azért Nathan hiányzik belőle. bár ez az évad is jó volt, azért szerintem gyengébb volt, mint az előzőek, és most hogy Simon meg Alisha se lesz :/ azért kíváncsi leszek, hogy most ezek után hogyan fog folytatódni a sorozat, biztos lesznek új szereplők aki megpróbálják helyettesíteni őket, majd meglátjuk hogyan sikerül. nekem nagyon hiányozni fognak belőle, főleg, hogy Simon volt a kedvencem sad.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. december 31. 17:58 #16
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2011.12.31. 10:26)
Igen? Én nem érzékelek semmi ilyet bár az epizódfinálét elég gyengének éreztem ahhoz képest, amit hoztak az egész 3-ik évadban. Nem tudom miért.  110.gif

Szerintem is gyenge volt a 3. évados finálé. Már nem értettem az egész időutazásos dolgot. blink.gif Simon hirtelen eltűnt, amikor visszament az időben, és már nem lesz a csapat tagja pedig mindennek ugyan úgy kellene lezajlania mert megváltoztathatja a jövőt blabla. Így most azt sugallja, hogy nem lesz abban az időben egy Simon se, viszont volt idő, amikor egyszerre kettő is volt belőle, a jövőbeli és a jelenben élő Simon. És akkor most mi van? crazy.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. január 01. 10:37 #17
- törölt felhasználó -    
Idézet (Ariana @ 2011.12.31. 17:58)
Szerintem is gyenge volt a 3. évados finálé. Már nem értettem az egész időutazásos dolgot. blink.gif Simon hirtelen eltűnt, amikor visszament az időben, és már nem lesz a csapat tagja pedig mindennek ugyan úgy kellene lezajlania mert megváltoztathatja a jövőt blabla. Így most azt sugallja, hogy nem lesz abban az időben egy Simon se, viszont volt idő, amikor egyszerre kettő is volt belőle, a jövőbeli és a jelenben élő Simon. És akkor most mi van? crazy.gif

Szerintem meg Simon pont, hogy ugyanúgy csinál mindent, ahogy azt "kell", hiszen jövőSimon példáját követve Alisha halálánál visszautazik az időben egészen az 1x06-ig (ahol először láthattuk a narancssárga pulcsiban, biciklin, amint megmenti Nathant), hogy meg tudja akadályozni a lány halálát.

Úgyhogy tényleg van olyan, hogy az egyik időben Simonból nincs egy sem, viszont egy másik idősíkon kettő is, hisz a jövőSimon (a harmadik évados) visszamegy, így lesz a második évadban egy jelen és egy jövőSimon is.

Nem tudom, jól magyaráztam-e, mert őszintén szólva ez az egész dolog sokszor még engem is összekavar. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. január 01. 18:00 #18
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Liza89 @ 2012.01.01. 10:37)
Szerintem meg Simon pont, hogy ugyanúgy csinál mindent, ahogy azt "kell", hiszen jövőSimon példáját követve Alisha halálánál visszautazik az időben egészen az 1x06-ig (ahol először láthattuk a narancssárga pulcsiban, biciklin, amint megmenti Nathant), hogy meg tudja akadályozni a lány halálát.
Úgyhogy tényleg van olyan, hogy az egyik időben Simonból nincs egy sem, viszont egy másik idősíkon kettő is, hisz a jövőSimon (a harmadik évados) visszamegy, így lesz a második évadban egy jelen és egy jövőSimon is.
Nem tudom, jól magyaráztam-e, mert őszintén szólva ez az egész dolog sokszor még engem is összekavar. rohog.gif



Magam is így értelmezem de biztos vagyok abban, hogy egy epizódfináléban még viszontlátjuk őket biggrin.gif
Az én kedvencem amúgy Simon és Kelly. Rudy is jó bár nem hiszem, hogy valaha ki tudná tölteni a Nathan utáni űrt. Új karakterekre számítok a következő évadban.
1 felhasználónak tetszik: Ariana
2012. január 02. 13:05 #19
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Nocsak, nem is láttam, hogy lett írva erről cikk. Igen, Iwan valóban azt mondta, hogy önszántából ment el, Antonia is pozitívan áll hozzá a jövőjéhez, egyébként is vonzza magát a dolog, ha az egyikőjüket kiírják, megy a másik is, én nem is látom másképp értelmét. Ahogy én láttam, az írók és rendezők idén szinte szándékosan hanyagolták a történetüket (egyébként rendező csere is volt), és maga az évad is gyengébb volt az előzőeknél, bár nekem még így is nagyon tetszett, még mindig a kedvenc sorozatom. blush.gif Simonék szála szerintem kifújt, jó, én ki tudok találni valami nyögvenyelős szálat nekik még egy évadra, de inkább most hagyják abba, mint később. Lesznek új karakterek, és bízzunk Overman kreativitásában. Rudy és Nathan is abból az agyból pattantak ki. wink.gif

Amcsi remake. Borzalmas ötlet. Az egyetlen apró vigasz, hogy maga Overman dolgozik a projekten. Amerikai oldalról pedig Josh Schwartz, aki a Narancsvidék, Gossip Girl, Chuck és jelenleg a Hart of Dixie sorozatok főkreátora. Szerettem/szeretem a sorozatait, de ezek közül esetleg egyedül a Chuck az, ami miatt azt mondhatom, hogy nincs bajom Josh közreműködésével. rolleyes.gif

Joseph egyébként remek volt ebben az évadban, már a This is Englandben is kedveltem, és szerintem ő meg Lauren voltak azok, akik tartották az évad szintjét. Számomra már a második részre megszűnt majdnem teljesen Robert hiánya, bár most visszanézem az első két évadot, így most kicsit jobban fáj. laugh.gif De örülök neki, hogy más dolgokkal foglalkozik, remélem sok jó szerepet kap, meg aztán ha sorozatot akarok nézni vele jelenidőben, ott a Love/Hate.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. január 02. 14:02 #20
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2012.01.02. 13:05)
és maga az évad is gyengébb volt az előzőeknél, bár nekem még így is nagyon tetszett, még mindig a kedvenc sorozatom. blush.gif


Viszont viccesebb, mint eddig bármikor. biggrin.gif Álmomból felkeltenek akkor is röhögök azon a jeleneten, amikor valahanyadik részben kipakolták a székeket körbe, egy teremben, és Rudy azt mondta, hogy 'Biztos székfoglalót játszunk'. _nevet.gif rofl.gif nevet2.gif

'Biztos székfoglalót játszunk' rofl.gif rofl.gif rofl.gif

(Muszáj volt mégegyszer leírnom). Nathan vicces ám sértegetős, Rudyban több az irónia és poén biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok