Young-G, azaz VV Béci újév alkalmából megajándékozta rajongóit egy vadonatúj dallal.
A teljes cikkhez kattints ide!
Debütált VV Béci új dala
2012. január 02. 20:26
#7
|
|
_ToTo_Cinikus kritikus |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 05.03.01. Hozzászólás: 12645 Csatolások: 11645 Azonosító: 4133 offline
|
Lájtos? Ez meg milyen szó? Lajtos kocsiról már hallottam, de lájtos?
Jan-csi meg vegye már észre, hogy csak majmolja ezt a stilust a béna szövegeivel. Önmaga parodiája ez a jan-csi.
Jan-csi meg vegye már észre, hogy csak majmolja ezt a stilust a béna szövegeivel. Önmaga parodiája ez a jan-csi.
2012. január 02. 20:26
#8
|
|
HoneyBunnyúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.01.01. Hozzászólás: 99 Csatolások: 0 Azonosító: 166369 offline
|
Háát nem nagy doloog..
2012. január 02. 20:31
#10
Csak álmodsz egy életről mely tiéd lehet, de te sajnos nem vagy celeb... Megint olyan értelmetlen, mint a legnagyobb.:SS És lehet, hogy igazuk van egyeseknek...VV Béci: "Azt mondják, én vagyok a cigány Fluor."
2012. január 02. 20:38
#12
|
gabriela_spanicúj tag |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 12.01.01. Hozzászólás: 17 Csatolások: 1 Azonosító: 166345 offline
|
Ha tényleg leírnám az őszinte véleményemet a dalról,akkor lehet,hogy letiltanának.Úgyhogy inkább csak annyit írok,hogy színvonalon alulni és nagyon gáz.És akkor tényleg nagyon finoman és nőiesen fogalmaztam
2012. január 02. 20:39
#13
|
|
vampiregirl144 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.01.01. Hozzászólás: 621 Csatolások: 64 Azonosító: 166354 offline
|
Nem valami nagy durranás.
2012. január 02. 20:46
#16
selll : tudod ízlések és pofonok;)) Ha neked nem tetszik egy szám, akkor azt te leírhatod, más meg nem?
hogy is van ez?... Attól, hogy te szereted Selena Gomez-t a többi közel 7 milliárd embernek nem kell... Ez kb. ugyan így van. Itt mindenki mondhat véleményt, és akkor is, ha valami nem tetszik neki.
2012. január 02. 20:58
#19
Micsoda nevek... Már megint a magyar zeneipar legaljáról beszélünk
Már bocsika, de miért is? Ez egy fórum, kulturált keretek között a nemtetszést is ki lehet nyilvánítani. Ha nem tetszik akkor nem nézed meg, egyszerű a dolog
Idézet (selll @ 2012.01.02. 20:37)
FruzShina. tartsd meg magadnak a véleményed 
Már bocsika, de miért is? Ez egy fórum, kulturált keretek között a nemtetszést is ki lehet nyilvánítani. Ha nem tetszik akkor nem nézed meg, egyszerű a dolog
1 felhasználónak tetszik:
Grace Benning
2012. január 02. 20:59
#20
Hát ez nem győzött meg. Hogy őszinte legyek, eddig a két megjelent száma tetszik, de ez... Ennek alapján jogosan gondolja az ember, hogy nem került sok időbe megírni a dalt.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.

offline



