Starity

Justin Bieber újabb tetoválást csináltatott

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. január 07. 16:20 #41
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3502
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Az a vádlija? ohmy.gif Azt hittem a keze. xD biggrin.gif
2012. január 07. 16:23 #42
ladygagafun
ladygagafun
 
Státuszwho cares?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 660
Csatolások: 0
Azonosító: 143079
Offline offline
Szerintem Jézus nem annak örül, ha azért, mert hiszünk benne, tetkót csináltatunk magunkra. Sőt, szerintem ő ennek épp az ellenkezőjét szeretné, hiszen: "Ne legyetek képmutatóak." Ez is benne van a Bibliában. Ez pedig semmi más, mint képmutatás. Külsőség. Nem ebből áll a hit. Az belső dolog, nem külső. Maximum a viselkedésén látszana, de amúgy teljesen lelki, bennsőséges dolog. Justin ezt nem fogja fel. Ha hívő lenne, nem tenné ki a szegény emberiséget olyan szenvedéseknek, mint például az ő hangját hallgatni.
2012. január 07. 16:38 #43
csbiuska
csbiuska
visszatérő vendég
 
StátuszI'm happy! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.20.
Hozzászólás: 278
Csatolások: 0
Azonosító: 165594
Offline offline
már nem azért Jenny Lawliet,de biztos nadrág van a fején!azért ennyire őt se nézzük hülyének!amugy egyetértek ladygagafan!
2012. január 07. 16:38 #44
karíí
karíí
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.15.
Hozzászólás: 82
Csatolások: 0
Azonosító: 165323
Offline offline
hát én a helyébe nem csináltam volna!:/
2012. január 07. 16:44 #45
- törölt felhasználó -    
Hát utálom Justin-t és az izlését,de ez a tetkó kivételesen eléggé jó.smileeee.gif
2012. január 07. 16:44 #46
leila1992
leila1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.01.
Hozzászólás: 1342
Csatolások: 1701
Azonosító: 139902
Offline offline
Hát ez valami borzalmas smileeee.gif
2012. január 07. 16:47 #47
- törölt felhasználó -    
te úr isten..... ez nagyon-nagyon pocsék...
2012. január 07. 16:52 #48
like me
like me
Emma Woodhouse
 
StátuszFallen love<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 1415
Csatolások: 15
Azonosító: 164042
Offline offline
ÖÖÖÖhm először is Oh my God, help me! másodszor is.....Az egy dolog hogy a drága Jusztin önjelölt vallásos (annak mondja magát) de ez akkor is gyalázás. Nem értem, minek a francnak tetoválta magára Jézus Krisztus mását, de az biztos hogy nem hitbéli buzgóságból. Elééggé le lehet maradva a drága kis nyavajgós hogy azt hiszi ettől majd a világ keresztény felét is a pártjára állíthatja.Sértés hogy azzal meri gyalázni Krisztus szent képét hogy magára tetováltassa. Ha nagy képmutatásával is a hívei tudtára szeretné adni reklámfogásból hogy vallásos, akkor legalább azt egy rózsafüzérrel a nyakában tegye. De ez...bocs én vallásos vagyok és ezt amit ő csinált, ezt nem lehet jó szóval kifejezni...Szerencséjére hogy a férfiakra nincsen annyi "szép" szó, mert ha lenne az egésszel lehordanám. Kis tökfej szerencsétlen nyavajgós tehetségtelen önjelölt Barbár Jusztin. HOgy utállak reklamalo.gif
UI:Jah és nme érdekel hogy a kommentemre egy két süket őrült Jusztin mániákus csajszika kiveri a díszhisztit ide hogy az ő szeretett Bíbiri bébije igenis is igazi papnövendék. És a drágalátos tetkója mégjobban kimutatja ezt, mert ő a hitére feláldozza képmutató testét.És satöbbi iránytvesztés nyavajgás ...
2 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, anna21
2012. január 07. 17:05 #49
Szoffiii
Szoffiii
új tag
 
Státuszi.love.Jesus =)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.13.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 150995
Offline offline
'like me'! Semmi kötekedés, vagy ilyesmi, de sztem, ha te télleg hinnél az Úrban, nem utálkoznál itt ilyen mély megvetéssel.. ráadásul egy olyan emberrel szemben, akit személyesen nem is ismersz.. nade mindegy. Mindenkinek van saját véleménye..
2012. január 07. 17:06 #50
luzuh
luzuh
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 158402
Offline offline
a galamb az előbb készült mint a felirat! csak mondom...de a 3,tényleg borzalmas..selena mit szólhatot?
2012. január 07. 17:10 #51
rekush98
rekush98
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.12.
Hozzászólás: 408
Csatolások: 7
Azonosító: 150983
Offline offline
luzuh: hogy jön ide selena? am meg tuti h lesz*rta,mivel szelcsit nem érdekli bibőr.xxd
2012. január 07. 17:10 #52
Az egyetlen
Az egyetlen
★Sentimentalist - The final eccentric™ ☺
 
StátuszEgy idézettel nem magyarázhatod meg a világ hibás működését.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.05.
Hozzászólás: 1323
Csatolások: 0
Azonosító: 152355
Offline offline
ÖÖÖ..O.o nem kicsit egoista a gyerek.Egyébként megértem,hogy hívő,de azért tetoválásnak borzalmas az a tetkó,végülis mind1,azt csinál amit akar.(ő Justin Bieber xD)
2012. január 07. 17:11 #53
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (nemááár @ 2012.01.07. 16:03)
Szerintem képmutatás. Nem vagyok ugyan hívő, de szerintem a hit nem ebből áll. Aki csak így tudja kinyilvánítani a hitét, de ezzel szemben a legtöbb cselekedete ellent mond ezzel, az csak képmutatás.
Ennyi a véleményem.


Ez így van. Amúgy sem túl illő pont Jézus arcát a lábára tetováltatni, még jó, hogy nem a valagára varratta ... 110.gif

Ha a szíve fölé vagy a mellkasára varratta volna, akkor azt mondom, hogy talán tényleg jelent neki valamit, de így csak álszenteskedésnek tűnik.
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. január 07. 17:12 #54
- törölt felhasználó -    
Szerintem tök ronda ez a tetoválás. Nekem undorító. Egyébként meg az van írva, hogy a "tini lányok kedvence" pfff.. nah ez meg a másik. Nem tudom mi van velem, de én tini lány vagyok és nekem nem hogy tetszik, de még undorító is számomra.
2012. január 07. 17:13 #55
- törölt felhasználó -    
SÍROK X"DDDDDDDD
2012. január 07. 17:14 #56
- törölt felhasználó -    
_ToTo_ egyet értek, amit írtál nemáárral együtt biggrin.gif
2012. január 07. 17:16 #57
zsoka30
zsoka30
visszatérő vendég
 
StátuszWill we ever say the words we feelin'?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 143
Csatolások: 0
Azonosító: 131507
Offline offline
én is vallásos vagyok de ez nagyon undorító!
2012. január 07. 17:17 #58
- törölt felhasználó -    
Én újra megvédem Justin-t. Én is keresztény vagyok, hiszek Istenben, olvasom a Bibliát és járok Istentiszteletre is. Szerintem ez nem képmuatatás, ugyanis ő (akármit is mondtok) a tetteivel is kimutatja a hitét. Sokat adakozik, és rengetegszer el is mondja hogy hisz Istenben, minden koncert előtt imádkoznak, és a filmjében is mutatja ahogy hálát adnak Istennek egy étteremben hogy együtt lehetnek (tudom, sokan azt gondoljátok hogy "biztosan megjátssza, de szerintem nem!) És itt is sokan elkezdtétek hogy milyen képmuatató, de közben utána írtátok mennyire gyűlölitek, és Isten szemében az is rossz dolog. És amúgy is, honnan tudjátok ti hogy mi van az ő szívében?? Vagy hogy mit gondol?? Szerintem egyikőtök sem gondolatolvasó...éa különben is, ha Justin képmutató, akkor Isten előbb-utóbb megbünteti, szóval ez sem a ti dolgotok...smileeee.gif És amúgy, légyszives, ne írjatok utálkozó leveleket a kommentem miatt...
2012. január 07. 17:24 #59
Fanciii
Fanciii
visszatérő vendég
 
StátuszCsillagainkban a hiba.<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.09.
Hozzászólás: 237
Csatolások: 0
Azonosító: 135825
Offline offline
hát, nos, mielőtt bármit is írtam volna elolvastam az előttem szólókat, és bár justin rajongó vagyok, töbekkel egyet kell értenem, azért a nem hívők kicsit túlzásokba is estek. Azt megértem hogy Justin hívő és ennek jelképéül, vagy hogy isten mindig vele legyen, hogy a kereszténységre buzdítsa a rajongóit vagy nem is tudom azért egy isteni rajzot, ebben az estben Jézus arcképét szerette volna magára tetovltatni. A másik amiért tehette hogy felhajtást keltsen, tehát csak a sajtó, címlaok kedvéért. De amondó vagyok ilyen dolgot azért nem teszünk csak azért hogy ezért többen szeressenek, vagy velünk foglalkozzanak pár hétig, mivel ez az emlék, egy tetoválás életünk végéig már rajtunk marad, megmarad. Szóval szerintem tényleg akarta ő ezt, inkább azért hogy éreztesse Istennek hogy hisz benne, na meg a népnek, de az is biztos hogy megggondolatlan volt, és szerintem nem volt tisztában azzal, hogy ez nem egy Henna ami majd pár hét múlva lekopik, és az szintén furcsa hogy ekkora nagy felületű tetoválás a választottja. És hogy a lábán van?! Én még arra gondolok hogy a tetkós elrontotta és túl nagy lett. Mert szerintem most Justin nagyon meggondolatlan volt, télleg nem gondolta át ezt az egészet, mert véleményem szerint bőven elég lett volna egy 1-2 centis kis arckép, vagy Isteni felirat is amivel érzékeltetheti hívőségét, kereszténységét. Minden esetre mindegy ezen már változtatni nem lehet. Ha így jól érzi magát, nekem oké.(:
2012. január 07. 17:26 #60
completely
completely
 
StátuszEz a szöveg a profilod fejlécében fog megjelenni, ill. a fórum hozzászólásaidnál
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.28.
Hozzászólás: 697
Csatolások: 10
Azonosító: 161317
Offline offline
X'D _nevet.gif
már amikor azt hiszem hogy buzibb nem lehet, bebizonyítja hogy mégis
még ha a karján lenne az OK ,de ?ez?
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok