Starity

Placebo

100 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 30. 00:02 #201
Alszi666
Alszi666
HIMster
 
Státusz"Every time I rise I see you falling. Can you find me..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.27.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 241
Azonosító: 170194
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2012.08.29. 23:55)
Haha, na igen. Mikor először olvastam a könyvet, először néztem, hogy mi a... aztán végül kiderült, hogy nem volt semmi. biggrin.gif 
"Ha ismertté akarod tenni magad, nagyon szívesen rúgok a seggedre egy új lyukat." Hogy Brian milyen kedves a rajongóihoz.  laugh.gif Bár én se reagálnék máshogy, ha hozzádobnának egy palackot, de na... biggrin.gif

biggrin.gif Hát akkor érthető a reagálása...
Mostani egyik kedvenc: Placebo - Where is my mind
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2012. augusztus 30. 00:07 #202
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Alszi666 @ 2012.08.30. 00:02)
biggrin.gif Hát akkor érthető a reagálása...
Mostani egyik kedvenc: Placebo - Where is my mind


Érthető, de basszus. Ilyeet. Én ezt letudnám, egy elmész a p*csába, b*szódj meggel. blush.gif Bocsánat, nem káromkodok, de ezt nem tudtam volna kifejezni. biggrin.gif
"Kívülről szemlélve Stefan egy vulkán, de belül ő a legpuhább, legaranyosabb játékmackó, akit csak el tudtok képzelni. heart.gif Ő is túl sokat gondolkodik. Olyan, mintha Mr. Spock és egy adag krémsajt kereszteződése lenne." Áh, ők olyan édesek. wub.gif
A Where is My Mind pedig. Áh, tökéletes cover. *-* Sokkal jobb, mint az eredeti szám, imádom! Főleg élőben. heart.gif

És ez a haj... Áh, a közel 20 év alatt ez a létező legjobb volt. heart.gif A mostani egészen hasonlít erre, csak rövidebb persze. Remélem, visszatért valami ilyesmihez. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2012. augusztus 30. 00:18 #203
Alszi666
Alszi666
HIMster
 
Státusz"Every time I rise I see you falling. Can you find me..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.27.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 241
Azonosító: 170194
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2012.08.30. 00:07)
Érthető, de basszus. Ilyeet. Én ezt letudnám, egy elmész a p*csába, b*szódj meggel. blush.gif Bocsánat, nem káromkodok, de ezt nem tudtam volna kifejezni. biggrin.gif 
"Kívülről szemlélve Stefan egy vulkán, de belül ő a legpuhább, legaranyosabb játékmackó, akit csak el tudtok képzelni. heart.gif Ő is túl sokat gondolkodik. Olyan, mintha Mr. Spock és egy adag krémsajt kereszteződése lenne." Áh, ők olyan édesek. wub.gif 
A Where is My Mind pedig. Áh, tökéletes cover. *-* Sokkal jobb, mint az eredeti szám, imádom! Főleg élőben. heart.gif

És ez a haj... Áh, a közel 20 év alatt ez a létező legjobb volt. heart.gif A mostani egészen hasonlít erre, csak rövidebb persze. Remélem, visszatért valami ilyesmihez. blush.gif

heart.gif Azok bizony...
meghajolo.gif Fantasztikus ez a felvétel w00t.gif Hát ezt még párszor elnézem laugh.gif És milliószor lekörözi, az eredeti a nyommába se ér wub3.gif Ez a haj tényleg nagyon jól állt neki blush.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2012. augusztus 30. 00:24 #204
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Alszi666 @ 2012.08.30. 00:18)
heart.gif Azok bizony...
meghajolo.gif Fantasztikus ez a felvétel w00t.gif Hát ezt még párszor elnézem laugh.gif  És milliószor lekörözi, az eredeti a nyommába se ér wub3.gif Ez a haj tényleg nagyon jól állt neki blush.gif


Itt a teljes koncert:


Egyszerűen imádom ezeket a felvételeket. heart.gif
És igen, ez a haj nagyon jó, sőt. *-* Itt olyan jól nézett ki, olyan kiegyensúlyozott volt, meg minden. Bár ez az év végülis neki nagyon jó volt, 2004, Helena ekkor volt terhes Codyval. smileeee.gif Vagy ekörül, szóval ha még nem is, párkapcsolatilag biztos stabil helyzetben volt.
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2012. augusztus 30. 00:34 #205
Alszi666
Alszi666
HIMster
 
Státusz"Every time I rise I see you falling. Can you find me..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.27.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 241
Azonosító: 170194
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2012.08.30. 00:24)
Itt a teljes koncert: 
 
Egyszerűen imádom ezeket a felvételeket. heart.gif 
És igen, ez a haj nagyon jó, sőt. *-* Itt olyan jól nézett ki, olyan kiegyensúlyozott volt, meg minden. Bár ez az év végülis neki nagyon jó volt, 2004, Helena ekkor volt terhes Codyval. smileeee.gif Vagy ekörül, szóval ha még nem is, párkapcsolatilag biztos stabil helyzetben volt.

Fúú nagyon köszi thumbsup.gif meghajolo.gif meghajolo.gif Állatiak ezek a felvételek wub.gif Tényleg sokkal kiegyensúlyozottabb itt, meg vidám, olyan szép a kisfia wub3.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2012. augusztus 30. 00:41 #206
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Alszi666 @ 2012.08.30. 00:34)
Fúú nagyon köszi thumbsup.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif Állatiak ezek a felvételek wub.gif Tényleg sokkal kiegyensúlyozottabb itt, meg vidám, olyan szép a kisfia wub3.gif


Igen, lehetne megint ilyen. Örüljön annak, hogy Cody már milyen szép, nagy kisfiúcska. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2012. augusztus 31. 13:55 #207
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Egy-két Brian idézet ismét:

"A világ sokkal tágasabb hely lenne, ha csak egyfajta nemi szerv létezne."

"Színjátszás közben büntetlenül megtehetsz egy sor olyan dolgot, amit az életben nem tehetsz meg."

"Ha nő lennék, nagy buli lenne valódi rockercsirkeként élni; felhasználnám a szexuális energiáimat, hogy elpusztítsam a férfiakat. Valószínűleg nagy férfizabáló volnék."

"Ha bemész egy szobába, és arra gondolsz, hogy mindenki meg akar dugni, akkor tényleg mindenki meg akar dugni. Minden az elmében dől el."

"Sokkal férfiasabb vagyok annál, amilyen te valaha leszel, és sokkal nőiesebb, mint a legjobb csaj, akit megkaphatsz."


Ah, hihetetlen ez az ember. heart.gif wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2012. szeptember 01. 00:35 #208
Alszi666
Alszi666
HIMster
 
Státusz"Every time I rise I see you falling. Can you find me..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.27.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 241
Azonosító: 170194
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2012.08.31. 13:55)
Egy-két Brian idézet ismét:

"Ha bemész egy szobába, és arra gondolsz, hogy mindenki meg akar dugni, akkor tényleg mindenki meg akar dugni. Minden az elmében dől el."

Ah, hihetetlen ez az ember. heart.gif wub.gif

Az bizony! biggrin.gif Jók ezek az idézetek és ez tökre igaz hogy minden az elmében dől el.
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2012. szeptember 01. 01:10 #209
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Alszi666 @ 2012.09.01. 00:35)
Az bizony! biggrin.gif Jók ezek az idézetek és ez tökre igaz hogy minden az elmében dől el.


Aaa, In a Funk? Megőrülök ettől a számtól! *-* Esküszöm ez az a tipikus teljesen felpörgetős szám. wub.gif
És igen, kifejezetten igaz idézet. wink.gif
Bár én a színjátszásossal értek egyet, én is emiatt színészkedek részben. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2012. szeptember 01. 01:25 #210
Alszi666
Alszi666
HIMster
 
Státusz"Every time I rise I see you falling. Can you find me..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.27.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 241
Azonosító: 170194
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2012.09.01. 01:10)
Aaa, In a Funk? Megőrülök ettől a számtól! *-* Esküszöm ez az a tipikus teljesen felpörgetős szám.  wub.gif 
És igen, kifejezetten igaz idézet. wink.gif
Bár én a színjátszásossal értek egyet, én is emiatt színészkedek részben. biggrin.gif

w00t.gif Az biztos tök jó, olyankor bárkinek a helyében lehetsz thumbsup.gif Igazából az összes idézet találó biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2012. szeptember 02. 15:33 #211
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Alszi666 @ 2012.09.01. 01:25)
w00t.gif Az biztos tök jó, olyankor bárkinek a helyében lehetsz thumbsup.gif Igazából az összes idézet találó biggrin.gif


Pontosan, csodálatos érzés. wink.gif

"Képzelhetitek! Magamban beszéltem sz*rás közben! Le merem fogadni, a szüleim azt hitték, megbolondultam."

"Mi vagyunk a Placebo. Nincsenek sztriptíztáncosaink, nincsenek altestben erős segítőink, és egyetlen öszvért sem hoztunk magunkkal. A mi bandánk csak pár p*csből áll, de megmutatjuk, mi is oda tudunk b*szni!"

"Azt mondják, valamennyien egyformának születtünk… Ez azt jelenti, hogy mindenkinek kicsi a farka?"

"Az embereken nevetnem kell. Magamtól meg sírnom."

"B*szd meg! A házasság a társadalmi kontroll egyik formája. A kormány ezzel a módszerrel közli az emberekkel azt, hogy kénytelenek egy bizonyos személlyel lenni. Sosem fogok megházasodni!"
- Hogy ez milyen igaaz.

"Akkor is érdekelne mindkét nem, ha történetesen lány lennék."



Ezt az interjút nem tudom, láttad-e már, őrületes! Itt egy gyors fordítás a szerintem érdekesebb részekről, mivel említetted, most kezded majd az angolt.

0:57-től:
Riporter: ...Hogy vagy?
Brian: Öööhm, irritált vagyok, kissé frusztrált, nagyon fáradt, kissé ideges... öhm, védtelen vagyok, napszemüveget kell viselnem az öltönyöd miatt... és úgy általánosságban teljesen össze vagyok zavarodva.


1:21:
Brian: Egy férfi zokniban...
Riporter: A csajok nagyon szeretik!
Brian: Igen? Szeretik?
Riporter: Imádják.
Brian: A fiúk is...
Riporter: A fiúkat vagy a lányokat szereted?
Brian: Nem tudom, te mit szeretsz?
Riporter: Én a lányokat.
Brian: Ezt nehéz eldönteni manapság, tudod, mert a lányok úgy néznek ki, mint a fiúk, a fiúk meg úgy, mint a lányok, a lányok mint egy kamionsofőr, akik meg úgy, mint a pudlik.. Tudod, ez elég zavaró.
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2012. szeptember 02. 15:50 #212
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Friss kép heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2012. szeptember 02. 22:08 #213
Alszi666
Alszi666
HIMster
 
Státusz"Every time I rise I see you falling. Can you find me..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.27.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 241
Azonosító: 170194
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2012.09.02. 15:33)
Pontosan, csodálatos érzés. wink.gif 
"Képzelhetitek! Magamban beszéltem sz*rás közben! Le merem fogadni, a szüleim azt hitték, megbolondultam."
"Mi vagyunk a Placebo. Nincsenek sztriptíztáncosaink, nincsenek altestben erős segítőink, és egyetlen öszvért sem hoztunk magunkkal. A mi bandánk csak pár p*csből áll, de megmutatjuk, mi is oda tudunk b*szni!"
"Azt mondják, valamennyien egyformának születtünk… Ez azt jelenti, hogy mindenkinek kicsi a farka?"
"Az embereken nevetnem kell. Magamtól meg sírnom."
"B*szd meg! A házasság a társadalmi kontroll egyik formája. A kormány ezzel a módszerrel közli az emberekkel azt, hogy kénytelenek egy bizonyos személlyel lenni. Sosem fogok megházasodni!"
- Hogy ez milyen igaaz.
"Akkor is érdekelne mindkét nem, ha történetesen lány lennék."

Ezt az interjút nem tudom, láttad-e már, őrületes! Itt egy gyors fordítás a szerintem érdekesebb részekről, mivel említetted, most kezded majd az angolt. 
0:57-től:
Riporter: ...Hogy vagy?
Brian: Öööhm, irritált vagyok, kissé frusztrált, nagyon fáradt, kissé ideges... öhm, védtelen vagyok, napszemüveget kell viselnem az öltönyöd miatt... és úgy általánosságban teljesen össze vagyok zavarodva.

1:21:
Brian: Egy férfi zokniban...
Riporter: A csajok nagyon szeretik!
Brian: Igen? Szeretik?
Riporter: Imádják.
Brian: A fiúk is...
Riporter: A fiúkat vagy a lányokat szereted?
Brian: Nem tudom, te mit szeretsz? 
Riporter: Én a lányokat.
Brian: Ezt nehéz eldönteni manapság, tudod, mert a lányok úgy néznek ki, mint a fiúk, a fiúk meg úgy, mint a lányok, a lányok mint egy kamionsofőr, akik meg úgy, mint a pudlik.. Tudod, ez elég zavaró.

meghajolo.gif meghajolo.gif thumbsup.gif Újabb napi Brian idézet, még mindig hatalmas!!! thumbsup.gif meghajolo.gif
"Az embereken nevetnem kell. Magamtól meg sírnom." - ezzel én is tökre így vagyok!
Még nem láttam eddig, mert ezt a fura öltönyös pink zoknis csókát tuti nem felejtettem volna el rohog.gif Nagyon köszi a fordítást, wink.gif tényleg fergeteges videó! w00t.gif Jót nevettem most... _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2012. szeptember 02. 22:09 #214
Alszi666
Alszi666
HIMster
 
Státusz"Every time I rise I see you falling. Can you find me..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.27.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 241
Azonosító: 170194
Offline offline
Placebo-Drag heart.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2012. szeptember 02. 22:45 #215
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Alszi666 @ 2012.09.02. 22:08)
meghajolo.gif  meghajolo.gif  thumbsup.gif Újabb napi Brian idézet, még mindig hatalmas!!! thumbsup.gif  meghajolo.gif 
"Az embereken nevetnem kell. Magamtól meg sírnom." - ezzel én is tökre így vagyok!
Még nem láttam eddig, mert ezt a fura öltönyös pink zoknis csókát tuti nem felejtettem volna el rohog.gif Nagyon köszi a fordítást, wink.gif tényleg fergeteges videó! w00t.gif Jót nevettem most... _nevet.gif


Ah igen, én is ugyanígy vagyok vele. heart.gif Brian legtöbb kiejelentését én is mondhatnám. biggrin.gif
Még egy pár:
"Egykor meglehetősen rendes ember voltam, de a rock and roll szétmarta ezt az énemet."

"Leginkább a reakciók szórakoztatnak, az, hogy mit váltok ki az emberekből. Például van egy fickó, aki egész életében gyűlölte a melegeket. Eljön a koncertünkre és a buli első felében nőnek néz, csinosnak talál, aztán hirtelen rádöbben, hogy f*szi vagyok. Na, akkor az illetőnek fel kell tennie néhány kérdést, és egyedül kénytelen megtalálni a válaszokat."

"Előző életemben párizsi prostituált voltam."

"Szerettem volna magasabb, szebb és kevésbé lökött lenni. A színpadon ilyen vagyok."
- Ő hogyan tudna még ennél is szebb lenni? wub.gif

A fordítás semmiség, szívesen máskor is. wink.gif)

Idézet (Alszi666 @ 2012.09.02. 22:09)
Placebo-Drag  heart.gif 


Íííí, Drag. heart.gif És ha már videó:


•Üzenet: A szöveg tiltott szavakat tartalmaz, így nem küldheted el! Felhívjuk figyelmedet, hogy sem a sztárokat, sem a felhasználókat nem sértheted meg az üzeneteddel! A rendbontókat figyelmeztetés nélkül kitiltjuk.

Pfff, egyszer felejtem el a csillagozást... dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2012. szeptember 02. 22:58 #216
Alszi666
Alszi666
HIMster
 
Státusz"Every time I rise I see you falling. Can you find me..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.27.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 241
Azonosító: 170194
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2012.09.02. 22:45)
Ah igen, én is ugyanígy vagyok vele. heart.gif Brian legtöbb kiejelentését én is mondhatnám. biggrin.gif
Még egy pár:
"Egykor meglehetősen rendes ember voltam, de a rock and roll szétmarta ezt az énemet."
"Leginkább a reakciók szórakoztatnak, az, hogy mit váltok ki az emberekből. Például van egy fickó, aki egész életében gyűlölte a melegeket. Eljön a koncertünkre és a buli első felében nőnek néz, csinosnak talál, aztán hirtelen rádöbben, hogy f*szi vagyok. Na, akkor az illetőnek fel kell tennie néhány kérdést, és egyedül kénytelen megtalálni a válaszokat."
"Előző életemben párizsi prostituált voltam."
"Szerettem volna magasabb, szebb és kevésbé lökött lenni. A színpadon ilyen vagyok."
- Ő hogyan tudna még ennél is szebb lenni? wub.gif 
A fordítás semmiség, szívesen máskor is. wink.gif
Íííí, Drag. heart.gif És ha már videó:
•Üzenet: A szöveg tiltott szavakat tartalmaz, így nem küldheted el! Felhívjuk figyelmedet, hogy sem a sztárokat, sem a felhasználókat nem sértheted meg az üzeneteddel! A rendbontókat figyelmeztetés nélkül kitiltjuk.
Pfff, egyszer felejtem el a csillagozást... dry.gif

"Egykor meglehetősen rendes ember voltam, de a rock and roll szétmarta ezt az énemet." - Ezt ismerem és nagyon imádom!!! wub.gif
Ezekért a szólásai miatt is írtóra bírom.
meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif Nagyon jó ez a szám!! thumbsup.gif Most hallottam először ezt akusztikusban wub.gif Jah és nagyon király az avatárod!!! thumbsup.gif beer.gif
2012. szeptember 02. 23:01 #217
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Alszi666 @ 2012.09.02. 22:58)
"Egykor meglehetősen rendes ember voltam, de a rock and roll szétmarta ezt az énemet." - Ezt ismerem és nagyon imádom!!! wub.gif 
Ezekért a szólásai miatt is írtóra bírom.
meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif Nagyon jó ez a szám!! thumbsup.gif Most hallottam először ezt akusztikusban wub.gif  Jah és nagyon király az avatárod!!! thumbsup.gif  beer.gif


Igen, már csak ezekért a megnyilvánulásokért is imádnivaló! wub.gif
Ezt a számot ismered? heart.gif

Hoppá, az avatarosra nem reagáltam, ez van, ha sietek. Szóval köszönöm szééépen. Imádom. heart.gif
Ajj, egyszer találkoznom kell Briannel. sad.gif(
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2012. szeptember 02. 23:09 #218
Alszi666
Alszi666
HIMster
 
Státusz"Every time I rise I see you falling. Can you find me..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.27.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 241
Azonosító: 170194
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2012.09.02. 23:01)
Igen, már csak ezekért a megnyilvánulásokért is imádnivaló!  wub.gif 
Ezt a számot ismered? heart.gif

Hoppá, az avatarosra nem reagáltam, ez van, ha sietek. Szóval köszönöm szééépen. Imádom. heart.gif 
Ajj, egyszer találkoznom kell Briannel. sad.gif(

Eddig még nem ohmy.gif Ezért is imádlak és szeretek itt vandálkodni laugh.gif Mindig valami újabbal leszek gazdagabb wink.gif Köszi!!! friends.gif
Elhiszem rolleyes.gif nekem az is elég volt hogy láthattam élőben játszani wub.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2012. szeptember 02. 23:15 #219
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Alszi666 @ 2012.09.02. 23:09)
Eddig még nem  ohmy.gif Ezért is imádlak és szeretek itt vandálkodni laugh.gif Mindig valami újabbal leszek gazdagabb wink.gif Köszi!!! friends.gif
Elhiszem rolleyes.gif nekem az is elég volt hogy láthattam élőben játszani wub.gif


Ah, fájdítsd a szívem. sad.gif Bárcsak én is láthattam volna. sad.gif


Ezeket ismered? smileeee.gif)
A Then The Clouds Will Open For Me-ben azok a magashangok, úristen. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2012. szeptember 02. 23:24 #220
Alszi666
Alszi666
HIMster
 
Státusz"Every time I rise I see you falling. Can you find me..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.27.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 241
Azonosító: 170194
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2012.09.02. 23:15)
Ah, fájdítsd a szívem. sad.gif Bárcsak én is láthattam volna. sad.gif 


Ezeket ismered? smileeee.gif
A Then The Clouds Will Open For Me-ben azok a magashangok, úristen. heart.gif

Bocsi igazán nem akartam...
Az elsőt igen thumbsup.gif a Slackerbitch nagy kedvenc, de melyik nem az ha jobban belegondolok laugh.gif Viszont a másodikat megint nem ohmy.gif most hallgatom nagyon bejön! Fúú nagyon jóóóóó!!! wub.gif
Az első videóban van egy kép amikor Stefan meg Brian csókot váltanak az volt Litvániában?
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
100 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok