Starity

Placebo

100 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 08. 09:00 #101
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2012.08.07. 22:36)
Ah, találtam setlistet... Augusztus 2-4-6, tehát várhatólag itt is ezek lesznek... 
1; Kitty Litter
2; Battle For The Sun (ahh, véééégre kimarad az Ashtray Heart... azt nem szeretem...) 
3; Every You, Every Me
4; Speak In Tongues
5; Black-eyed
6; Special Needs
7; For What It's Worth 
8; I Know (miééééért? basszus, egyik kedvenc számom... sad.gif)
9; Slave To The Wage 
10; Bright Lights
11; Meds
12; Teenage Angst (since i was born i started to decay. <3 megőrülök...)
13; Song To Say Goodbye
14; Bitter End
Ráadás
15; Running Up That Hill
16; Post Blue
17; B3 (ez valami új szám, amit hallottam belőle az nagyon jó. *-* wub.gif )
18; Infra-red
egyetlen pozitívum... legalább az In a Funk nem lesz, akkor kb. szétverném az egész szobám, megőrülök azért a számért. *-*

Drága, tegnap híradóba is bemondták, hogy a Sziget YouTube csatornáján élőben közvetítik majd a Nagyszínpados koncerteket délután háromtól késő estig. Placebo, Tankcsapda, Korn: ők a headlinerek, vagyis megnézhetjük a koncertet!! w00t.gif thumbsup.gif Bár nekem éppen most döglött be a gépem, de majd nézem a szüleiméről. biggrin.gif
Suerk.: a setlist nekem tetszik, de az én legnagyobb kedvencem kimaradt... sad.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2012. augusztus 08. 09:43 #102
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (bakocsenge @ 2012.08.08. 09:00)
Drága, tegnap híradóba is bemondták, hogy a Sziget YouTube csatornáján élőben közvetítik majd a Nagyszínpados koncerteket délután háromtól késő estig. Placebo, Tankcsapda, Korn: ők a headlinerek, vagyis megnézhetjük a koncertet!! w00t.gif  thumbsup.gif Bár nekem éppen most döglött be a gépem, de majd nézem a szüleiméről. biggrin.gif
Suerk.: a setlist nekem tetszik, de az én legnagyobb kedvencem kimaradt... sad.gif


ÖÖ... nem szokásom híradót nézni. biggrin.gifD
Melyik a kedvenc számod? biggrin.gif
Nekem a Nancy Boy, All Apologies és az English Summer Rain hiányzik innen nagyon. sad.gif(
2012. augusztus 08. 11:17 #103
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2012.08.08. 09:43)
ÖÖ... nem szokásom híradót nézni. biggrin.gif
Melyik a kedvenc számod? biggrin.gif 
Nekem a Nancy Boy, All Apologies és az English Summer Rain hiányzik innen nagyon. sad.gif(

Nekem se szokásom, de az Olimpia közben ez ment, és amikor megláttam, hogy szó lesz a Szigetes Metál napról maradtam és megnéztem. biggrin.gif Az én álom setlistemen rajta lenne a This Picture (ez a kedvenc), a Protége Moi és szintén az English Summer Rain. beer.gif De annyi jó számuk van, hogy bőven lehet válogatni!! thumbsup.gif Nekem egy háromórás show sem lenne elég tőlük!! biggrin.gif thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2012. augusztus 08. 11:52 #104
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (bakocsenge @ 2012.08.08. 11:17)
Nekem se szokásom, de az Olimpia közben ez ment, és amikor megláttam, hogy szó lesz a Szigetes Metál napról maradtam és megnéztem. biggrin.gif Az én álom setlistemen rajta lenne a This Picture (ez a kedvenc), a Protége Moi és szintén az English Summer Rain. beer.gif De annyi jó számuk van, hogy bőven lehet válogatni!! thumbsup.gif Nekem egy háromórás show sem lenne elég tőlük!! biggrin.gif  thumbsup.gif


Ah, This Picture. heart.gif Imádom azt a számot, még az írói nevem is onnan van. *-* A Protége Moi-val annyi bajom van, hogy nem tudok franciául, ezért azt nem tudom énekelni... blush.gif De most, hogy mondod, tényleg, az is hiányzik. Bár azt nem bánom, hogy nem játszák, kikészülnék, ha abba is belehegedülne Fiona... és tudom, ő is "Placebotag" blabla, de ajj...

Ez az új számuk. Áh, alig várom, hogy végre megjelenjen és ezt is rongyosra hallgathassam. *-*
2012. augusztus 08. 13:46 #105
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2012.08.08. 11:52)
Ah, This Picture. heart.gif Imádom azt a számot, még az írói nevem is onnan van. *-* A Protége Moi-val annyi bajom van, hogy nem tudok franciául, ezért azt nem tudom énekelni... blush.gif  De most, hogy mondod, tényleg, az is hiányzik. Bár azt nem bánom, hogy nem játszák, kikészülnék, ha abba is belehegedülne Fiona... és tudom, ő is "Placebotag" blabla, de ajj...
Ez az új számuk. Áh, alig várom, hogy végre megjelenjen és ezt is rongyosra hallgathassam. *-*

Hát te aztán tényleg nem szimpatizálsz az új "taggal"!! rohog.gif Élőben nézhetjük, már ez is valami, én ezzel vigasztalom magam. beer.gif Majd a dalt meghallgatom én is, ha lesz mivel... dry.gif smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2012. augusztus 08. 15:26 #106
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (bakocsenge @ 2012.08.08. 13:46)
Hát te aztán tényleg nem szimpatizálsz az új "taggal"!! rohog.gif Élőben nézhetjük, már ez is valami, én ezzel vigasztalom magam. beer.gif Majd a dalt meghallgatom én is, ha lesz mivel...  dry.gif  smileeee.gif


De még mennyire, hogy nem szimpatizálok vele... blush.gif
Végül is, igaz... De azért az más. Bááár... most már van élő közvetítés, és csak belenéztem, de nagyon jó a kép meg a hang is. *-* Mhm, látni fogok minden izzadságcseppet Brian arcááán. Nyááá. *-* Khm, mániákusságból visszaveszek...
Még mindig nem jó a hangfalad...? :/
Amúgy nézegettem képeket... Tényleg csináltatott tetkót, még mindig a karján van, pedig egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy mi van, ha nem is igazi, csak firka... De nem. És még mindig nem tudok semmit a jelentéséről, hiába keresgélek. ><

Szerencsére most olyan kipihentnek látszik, ahogy nézem a friss képeket, koncertfelvételeket. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2012. augusztus 09. 01:07 #107
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Nem tudom, nézted-e, de végül is feltöltöttem youtube-ra.

Brian egyszerűen... Csodálatos! w00t.gif Az elmúlt két hétben legalább 50 koncertet megnéztem, de eez... Áh, imádtam!
Hogy lehet valaki ilyen rohadt gyönyörű? blush.gif Ah... wub.gif

Ami viszont meglepett, hogy most semmi polgárpukkasztás, semmilyen beszólás... Hm, Brian öregszik... biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2012. augusztus 09. 08:41 #108
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2012.08.09. 01:07)
Nem tudom, nézted-e, de végül is feltöltöttem youtube-ra. 

Brian egyszerűen... Csodálatos! w00t.gif Az elmúlt két hétben legalább 50 koncertet megnéztem, de eez... Áh, imádtam! 
Hogy lehet valaki ilyen rohadt gyönyörű? blush.gif Ah... wub.gif 
Ami viszont meglepett, hogy most semmi polgárpukkasztás, semmilyen beszólás... Hm, Brian öregszik... biggrin.gif

Láttam élőben a Bright Lights-ig, a többit meg ma reggel pótoltam!!! beer.gif Nálam nem volt túl jó a stream, a hang okés volt, de a kép borzasztó... smileeee.gif
De az előadásról csak jót tudok mondani, rendesen odatették magukat!! meghajolo.gif thumbsup.gif wub.gif Negatívum csak a csaj billentyűs betétei: nekem nem tetszett, szerintem a hegedű alátámasztotta Molko hangját, de a billentyű borzalmasan széthúzta egynémely dalt. mad.gif sad.gif Nem kell mindig polgárpukkasztás, bár én is vártam valami ilyesmire!! biggrin.gif Ők akkor is zsenik!! beer.gif meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: itsjustme, Alszi666
2012. augusztus 09. 13:14 #109
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (bakocsenge @ 2012.08.09. 08:41)
Láttam élőben a Bright Lights-ig, a többit meg ma reggel pótoltam!!! beer.gif Nálam nem volt túl jó a stream, a hang okés volt, de a kép borzasztó... smileeee.gif 
De az előadásról csak jót tudok mondani, rendesen odatették magukat!! meghajolo.gif  thumbsup.gif  wub.gif Negatívum csak a csaj billentyűs betétei: nekem nem tetszett, szerintem a hegedű alátámasztotta Molko hangját, de a billentyű borzalmasan széthúzta egynémely dalt. mad.gif  sad.gif Nem kell mindig polgárpukkasztás, bár én is vártam valami ilyesmire!! biggrin.gif Ők akkor is zsenik!! beer.gif  meghajolo.gif


Először a hiszti; valami belgiumi lelopta a koncertemet (és tényleg az enyém, mert ott a ki**szott reklám az elején, amit elfelejtettem kivágni + ugyanúgy ott van a leírásban másodpercere pontosan, hogy melyik szám hol kezdődik. csak egy órát szenvedtem vele...) és azt tették ki az officialplacebóra. Felrobbanok...

Ah, nálam szerencsére úgyahogy jó volt, bár a felvétel nem az én gépemen lett csinálva szerencsére, mert nekem egyszer befagyott a For What it's Worthnél, aztán érthetetlen módon a Running Up That Hill felénél leállt és visszaugrott oda, ahol megállt a For What It's Worth. unsure.gif
Pedig nálam jó lett volna minden... De így a végét anyáméknál kellett végig néznem... biggrin.gif
A hegedűs véleményeddel teljesen egyetértek! Néhol a vokálai is.. Annyira nem illik a szinte már szoprános - amúgy szerintem nem is szép - hangja a Placebo világába...
És igen, zsenik. Ezt az új szám is bizonyítja. wink.gif wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2012. augusztus 09. 19:19 #110
Alszi666
Alszi666
HIMster
 
Státusz"Every time I rise I see you falling. Can you find me..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.27.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 241
Azonosító: 170194
Offline offline
Áh!! w00t.gif w00t.gif w00t.gif Még még még akarok még!! thumbsup.gif Fantasztikus volt!! meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif Brian-nek élőben még csodásabb a hangja meg olyan sexi volt,pont azt figyeltem most milyen jól nézett már ki ohmy.gif w00t.gif wub.gif wub.gif wub.gif , lenyűgöző koncert volt és Stefan amilyen showt lenyomott a színpadon meg így gitározni ahogyan mozgott egyszerűen fergeteges volt!!! Na meg Steve nagyon adott a doboknak király volt,ütött rendesen a szó szoros értelmében és milyen jó pasi azta blush.gif wub.gif !!! Nagyon ott volt az egész!! Hatalmas ÉLMÉNY!!! PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO PLACEBO!! heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif hullam.gif Skandáltam is rendesen!! Felejthetetlen váááh!!! biggrin.gif biggrin.gif Szépvolt fiúk köszönöm Placebo!! taps.gif taps.gif taps.gif taps.gif taps.gif taps.gif taps.gif taps.gif taps.gif taps.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif Még mindig zsongok pedig most keltem fel nem is olyan rég!!! Eszméletlen koncert volt mindent de mindent megért!!! yahoo.gif wub3.gif taps.gif Gratula Brian,fiúk! A setlistről nemis beszélve!! Álom számok voltak!!! Szinte pont ezeket is vártam nagyon boldog vagyok!!! hullam.gif hullam.gif Yeeaah PLACEBO Yeeahh! rock.gif rock.gif rock.gif (Elnézést a túlzott elragadtatásom miatt,de azt hiszem talán ez érthető is!! wub.gif ) rock.gif
2 felhasználónak tetszik: kis_zsú, itsjustme
2012. augusztus 21. 22:58 #111
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
MEGVAAN!
A tetoválás a józanságot szimbolizálja. Gondolom, ez arra akar utalni, hogy leállt a drogokkal...
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2012. augusztus 21. 23:43 #112
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
B*sszameg... Bocsánat...



Brian azt hiszem, kezd visszaesni... Nagyon kész van, te jó isten... Ezt rendesen fájdalmas végignézni... cray.gif
Ennyit az előző leállt a drogokkal tartalmú hozzászólásomról... Tudom, hogy nem könnyű abbahagyni, de... Ez most lesokkolt, pedig láttam már több olyan koncerteket, amit Brian kiütve csinált végig...

_

"It is with great regret that we had to pull out of last nights show at Frequency Festival after only 1 song due to illness. Brian has been suffering from a virus for a couple of days but we had hoped, with enough rest, he would be able to perform. Unfortunately this proved not to be the case. We want to apologise to everyone who attended last night's show and to the fans who we've let down. We'll make it up to you!

Love & Peace
Brian, Stefan , Steve"


Aha, persze... Utolsó dögnek érzem magam, de ezt ki hiszi el...? Egy betegség, de még az arra felírt gyógyszer sem teszi ezt senkivel...
2012. augusztus 22. 00:32 #113
Alszi666
Alszi666
HIMster
 
Státusz"Every time I rise I see you falling. Can you find me..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.27.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 241
Azonosító: 170194
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2012.08.21. 23:43)
B*sszameg... Bocsánat... 

Brian azt hiszem, kezd visszaesni... Nagyon kész van, te jó isten... Ezt rendesen fájdalmas végignézni... cray.gif
Ennyit az előző leállt a drogokkal tartalmú hozzászólásomról... Tudom, hogy nem könnyű abbahagyni, de... Ez most lesokkolt, pedig láttam már több olyan koncerteket, amit Brian kiütve csinált végig...
_
"It is with great regret that we had to pull out of last nights show at Frequency Festival after only 1 song due to illness. Brian has been suffering from a virus for a couple of days but we had hoped, with enough rest, he would be able to perform. Unfortunately this proved not to be the case. We want to apologise to everyone who attended last night's show and to the fans who we've let down. We'll make it up to you!
Love & Peace
Brian, Stefan , Steve"

Aha, persze... Utolsó dögnek érzem magam, de ezt ki hiszi el...? Egy betegség, de még az arra felírt gyógyszer sem teszi ezt senkivel...

ohmy.gif Ezt még nézni is szomorú... ohmy.gif Hát én se hinném hogy csak egy betegség és nem is néz ki úgy. Ez most engem is eléggé lesokkolt. sad.gif
2012. augusztus 22. 00:35 #114
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Alszi666 @ 2012.08.22. 00:32)
ohmy.gif Ezt még nézni is szomorú...  ohmy.gif Hát én se hinném hogy csak egy betegség és nem is néz ki úgy. Ez most engem is eléggé lesokkolt. sad.gif


Remélem, hamar talpra áll, és nem fog még mélyebbre esni. Csak basszus, ne hazudná azt, hogy elkapott egy influenzát... Megszámlálhatatlan gyógyszert szedek és beteges típus vagyok. Sosem vagyok ilyen. Viszont számtalan drogos ismerőssel rendelkezem, akiket én támogattam, mikor kiütötték magukat, éppen ezért túlságosan is ismerős a látvány... :/
Remélem, ha más nem, de Cody elég indok lesz neki arra, hogy erős maradjon és leküzdje ezt az új "fellángolást" a drogok irányába... sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2012. augusztus 22. 00:47 #115
Alszi666
Alszi666
HIMster
 
Státusz"Every time I rise I see you falling. Can you find me..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.27.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 241
Azonosító: 170194
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2012.08.22. 00:35)
Remélem, hamar talpra áll, és nem fog még mélyebbre esni. Csak basszus, ne hazudná azt, hogy elkapott egy influenzát... Megszámlálhatatlan gyógyszert szedek és beteges típus vagyok. Sosem vagyok ilyen. Viszont számtalan drogos ismerőssel rendelkezem, akiket én támogattam, mikor kiütötték magukat, éppen ezért túlságosan is ismerős a látvány... :/
Remélem, ha más nem, de Cody elég indok lesz neki arra, hogy erős maradjon és leküzdje ezt az új "fellángolást" a drogok irányába... sad.gif

Hát én is bízom benne hogy több ilyen kilengése nem lesz. Igazad van, legalább a családja miatt is, meg a banda és a rajongói vagyis miattunk szintúgy, mert ez így nagyon nem frankó. sad.gif Remélem sikerül neki leküzdenie.
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2012. augusztus 22. 00:52 #116
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Alszi666 @ 2012.08.22. 00:47)
Hát én is bízom benne hogy több ilyen kilengése nem lesz. Igazad van, legalább a családja miatt is, meg a banda és a rajongói vagyis miattunk szintúgy, mert ez így nagyon nem frankó. sad.gif  Remélem sikerül neki leküzdenie.


Nem is az, hogy miattunk, mert oké, mi támogatjuk, adjuk neki a szeretetünket, stb, és hiába szeret minket, nem várhatjuk el, hogy értünk feladja azt, ami "életeti".
De van egy hét éves gyönyörű kisfia, akinek pozitív példát kell mutatnia és normális körülmények között felnevelnie... És bármennyire is imádom Briant, de muszáj kimondanom; Codynak apára van szüksége, nem egy drogos roncsra, amivé válhat, ha nem változtat.
És elhiszem, hogy nehéz leállni, hiszen tudom, hogy még a cigiről is az, nem hogy a drogokról... Csak... na...
A cigit is abbahagyta több, mint 20 év után, ha ahhoz volt ereje, ennek is sikerülnie kellene...
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2012. augusztus 22. 01:03 #117
Alszi666
Alszi666
HIMster
 
Státusz"Every time I rise I see you falling. Can you find me..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.27.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 241
Azonosító: 170194
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2012.08.22. 00:52)
Nem is az, hogy miattunk, mert oké, mi támogatjuk, adjuk neki a szeretetünket, stb, és hiába szeret minket, nem várhatjuk el, hogy értünk feladja azt, ami "életeti". 
De van egy hét éves gyönyörű kisfia, akinek pozitív példát kell mutatnia és normális körülmények között felnevelnie... És bármennyire is imádom Briant, de muszáj kimondanom; Codynak apára van szüksége, nem egy drogos roncsra, amivé válhat, ha nem változtat. 
És elhiszem, hogy nehéz leállni, hiszen tudom, hogy még a cigiről is az, nem hogy a drogokról... Csak... na... 
A cigit is abbahagyta több, mint 20 év után, ha ahhoz volt ereje, ennek is sikerülnie kellene...

Persze tökéletesen egyetértek veled. Én is azt mondom elsősorban a családja, főként Cody miatt hagyjon fel ezzel, mert csúnyán is végződhet a végén.
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2012. augusztus 22. 01:05 #118
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Alszi666 @ 2012.08.22. 01:03)
Persze tökéletesen egyetértek veled. Én is azt mondom elsősorban a családja, főként Cody miatt hagyjon fel ezzel, mert csúnyán is végződhet a végén.


Igen... Gyűlölöm, hogy mindig a legrosszabbra gondolok, de legalább azt látná be, hogy milyen lenne Codynak nélküle felnőni... :/
2012. augusztus 22. 01:13 #119
Alszi666
Alszi666
HIMster
 
Státusz"Every time I rise I see you falling. Can you find me..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.27.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 241
Azonosító: 170194
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2012.08.22. 01:05)
Igen... Gyűlölöm, hogy mindig a legrosszabbra gondolok, de legalább azt látná be, hogy milyen lenne Codynak nélküle felnőni... :/

Ez az! Nincs is annál rosszabb, mikor valakire szükséged lenne de ő nincs már veled.
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2012. augusztus 22. 01:18 #120
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Alszi666 @ 2012.08.22. 01:13)
Ez az! Nincs is annál rosszabb, mikor valakire szükséged lenne de ő nincs már veled.


Hm, igen, ezt az érzést kifejezetten jól ismerem...

Bízom benne, hogy Brian tényleg erős lesz. Ha eszembe jut, az interjú, ahol Codyról beszélt, elsírom magam... "He is the love of my life". Egyszer olvastam valami blogon, hogy egy csaj moziban mellette és Cody mellett ült valami mesén... Brian igazi apuka, inkább nem is vészmadárkodok, úgysem hagyná magára Codyt.
100 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok