Starity

Placebo

100 oldal 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 21. 20:23 #1561
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.08.21. 20:15)
igyekszem, végigbőgtem a délutánt meg pánikrohamot kaptam, de benyugtatóztam magam, elszívtam egy pááár cigit, úgyhogy már jobban vagyok. smileeee.gif annyi, hogy egyelőre még úgy... összeszorul a szívem, ha meghallom Brian hangját. unsure.gif 
de nem adom fel, igyekszem is még keresgélni, meg majd élek ezzel a lehetőséggel is. ^^

Jajj, ne csináld ezt. sad.gif Mondtam, hogy nyugodj meg, nem lesz semmi baj. Elmegyünk a koncertre és kisminkeljük Briant.
De legalábbis elkapjuk a nyakát és nem engedjük míg meg nem ölelgettük. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. augusztus 21. 20:40 #1562
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.08.21. 20:23)
Jajj, ne csináld ezt. sad.gif Mondtam, hogy nyugodj meg, nem lesz semmi baj. Elmegyünk a koncertre és kisminkeljük Briant.
De legalábbis elkapjuk a nyakát és nem engedjük míg meg nem ölelgettük. smileeee.gif


nemcsinálom. sad.gif csak hirtelen nagyon letört, de mondom, már megnyugodtam. smileeee.gif
haha, úgy legyen. wink.gif hmm, de akkor valami This Picture-os sminket csináljunk, azt imádtam. wub.gif
2013. augusztus 21. 20:47 #1563
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.08.21. 20:40)
nemcsinálom. sad.gif csak hirtelen nagyon letört, de mondom, már megnyugodtam. smileeee.gif
haha, úgy legyen. wink.gif hmm, de akkor valami This Picture-os sminket csináljunk, azt imádtam. wub.gif

Jó rendben. biggrin.gif A haja viszont jobb lenne egyenesen. Tudod még mi hiányzik tőle nagyon? A festet körmei. wub.gif Imádtam blush.gif Meg valamilyen szinten a cigi is. Olyan vagesz volt, olyan hegyként cigizett és amikor olyan elegánsan dohányzott. wub.gif
Szóval ez a kettőssége a dohányzásnál. Na és tarts hülyének, de néha tetszene női ruhában is.
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. augusztus 21. 20:51 #1564
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.08.21. 20:47)
Jó rendben. biggrin.gif A haja viszont jobb lenne egyenesen. Tudod még mi hiányzik tőle nagyon? A festet körmei.  wub.gif  Imádtam  blush.gif  Meg valamilyen szinten a cigi is. Olyan vagesz volt, olyan hegyként cigizett és amikor olyan elegánsan dohányzott.  wub.gif


ah, ne is mondd. én a cigizésébe leginkább a 2010-es Area 4 fesztes Song To Say Goodbye-nál szerettem bele. wub.gif az annyira rohadt szexi volt. szóval hiányzik is, de örülök is, hogy nem roncsolja magát. a körömfestés viszont nekem is hiányzik. biggrin.gif múltkor barátnőmnél tumblröztem, és szerencsétlent odahívtam magamhoz, hogy nincs-e olyan vörös lakkja, ami Brianen volt. rohog.gif imádtam, hogy milyen bátran hasznátla a pirosat/bordót. meghajolo.gif nekem még a szoknyák hiányoznak nagyon. szóval imádom, amikor kigombolt ingben van, aminek felgyűri az ujját, mert őrülten vonzó. de a szoknya, a női ruhák is olyan jól álltak neki, bár azt sokan nem szerették. unsure.gif
a haja vagy a 2004-es lenne jó, vagy a hosszú egyenesen, leengedve, ahogy az Ashtray Heart klipben volt. vagy akár az avataromon. wub.gif
2013. augusztus 21. 21:07 #1565
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.08.21. 20:51)
ah, ne is mondd. én a cigizésébe leginkább a 2010-es Area 4 fesztes Song To Say Goodbye-nál szerettem bele. wub.gif az annyira rohadt szexi volt. szóval hiányzik is, de örülök is, hogy nem roncsolja magát. a körömfestés viszont nekem is hiányzik. biggrin.gif múltkor barátnőmnél tumblröztem, és szerencsétlent odahívtam magamhoz, hogy nincs-e olyan vörös lakkja, ami Brianen volt. rohog.gif imádtam, hogy milyen bátran hasznátla a pirosat/bordót. meghajolo.gif nekem még a szoknyák hiányoznak nagyon. szóval imádom, amikor kigombolt ingben van, aminek felgyűri az ujját, mert őrülten vonzó. de a szoknya, a női ruhák is olyan jól álltak neki, bár azt sokan nem szerették. unsure.gif
a haja vagy a 2004-es lenne jó, vagy a hosszú egyenesen, leengedve, ahogy az Ashtray Heart klipben volt. vagy akár az avataromon. wub.gif

Kiba..ott nagy egyéniség. wub.gif
Igen a skót szoknya is nagyon jó volt. tongue.gif
Igen ezzel a hajjal ami nálad is van olyan mint egy vámpír. Imádom. wub.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. augusztus 21. 21:20 #1566
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.08.21. 21:07)
Kiba..ott nagy egyéniség.  wub.gif 
Igen a skót szoknya is nagyon jó volt. tongue.gif
Igen ezzel a hajjal ami nálad is van olyan mint egy vámpír. Imádom.  wub.gif


a rövid egyberészes ruhácskáit semmi sem múlja felül, a skótszoknya már visszafogott volt, de nem volt az sem rossz. biggrin.gif
őrületes. wub.gif
2013. augusztus 21. 21:26 #1567
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.08.21. 21:20)
a rövid egyberészes ruhácskáit semmi sem múlja felül, a skótszoknya már visszafogott volt, de nem volt az sem rossz. biggrin.gif 
őrületes. wub.gif

cupp biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. augusztus 22. 16:46 #1568
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
2013. augusztus 22. 22:03 #1569
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.08.22. 16:46)

Hát köszönöm! smileeee.gif
Imádom! wub.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. augusztus 22. 23:04 #1570
- törölt felhasználó -    
Tényleg sulid mikor kezdődik? Gondolom már várod nagyon. biggrin.gif Ne tegyek fel hülye kérdést mi? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. augusztus 22. 23:07 #1571
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.08.22. 23:04)
Tényleg sulid mikor kezdődik? Gondolom már várod nagyon. biggrin.gif Ne tegyek fel hülye kérdést mi? biggrin.gif


másodikán, de holnap reggel már be kell mennem. lesz a gólyáknak valami szar, és mennem kell rá fotózni. unsure.gif
2013. augusztus 22. 23:22 #1572
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.08.22. 23:07)
másodikán, de holnap reggel már be kell mennem. lesz a gólyáknak valami szar, és mennem kell rá fotózni. unsure.gif

Fő a kötelesség. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. augusztus 23. 20:27 #1573
- törölt felhasználó -    
INTERVIEW WITH BRIAN, THE NATION, BANGKOK
WHAT ARE YOU UP TO NOW?

I'm in London watching YouTube, trying to find a support band I like. I don't listen to much rock music these days, so I'm out of touch - seriously out of touch, in fact. I don't own a TV. I don't listen to the radio and I don't read music magazines, so I have no idea what's hip!

It's an interesting place to create music from because I'm not influenced by much. I'm very happy in my media block-out. Tonight I plan to go see the Polyphonic Spree live. Last time I saw them, it was so perfect I cried.

HAVE YOU BEEN TOURING A LOT THIS YEAR?

We've done no touring this year, so Bangkok will be Gig No 3.

The first few months of 2013 were spent putting the finishing touches on our new album "Loud Like Love", which comes out on September 16. We're very proud of it and believe we've created our most honest, direct, eclectic and vulnerable album to date.

I suspect it will be available down Patpong on September 7, though I cannot guarantee the quality of the copy.

We also have collaborated with American novelist Brett Easton Ellis on our new video, for "Too Many Friends". I've been a fan of his since my teenage years, so it's thrilling to be in cahoots with him.

YOU'LL BE IN BANGKOK SOON FOR SONIC BANG FESTIVAL. HOW DOES THAT FEEL?

We have an office in Bangkok and our management lives there, so the city has become our second home in Asia over the years. I'm always happy to be in Thailand - I've travelled extensively in your country and enjoyed its many delights, from elephant riding in Chiang Mai to crabbing on Koh Lanta.

I'm not keen on the traffic or the pollution in Bangkok, but I do love the customised buses, themed and covered in bright, garish colours. I'm not a big fan of Songkran - it feels like you're walking around with a target on your head - but I do love wandering the markets, even if I don't buy anything. Some can be real feast for the eyes.

DO YOU PREFER PERFORMING AS PART OF A FESTIVAL OR ON YOUR OWN?

At our own shows we have more control and the whole audience is there to see us, so it can be more satisfying at times. However, every festival we play presents a challenge. Can we win the curious onlookers? Can we capture the imagination of those who don't know who we are or have dismissed us? Can we hold the attention of a visibly drunk crowd who have the option to walk away and watch someone else?

I believe it's important for a band to come face to face with such challenges, among others, because it forces us to exist outside our comfort zone and banish any road-weary complacency we may be feeling.

HOW DO YOU UNWIND DURING THE TOUR?

After a show I usually meditate. Then I put on some Mogwai or Miles Davis and have a long, hot bath. Camomile tea and incense are often involved.

My partying days are pretty much over. I pretty much squeezed a lifetime's worth into 10 years.

WHAT DO YOU PLAN TO DO WHILE IN BANGKOK THIS TIME, BESIDES THE SHOW?

I'm going to get a fish spa and, once again, try to pluck up the courage to eat some deep-fried insects!

AND ABOUT THE SHOW, WHAT DO YOU HAVE IN STORE FOR US THIS TIME?

Same same but different!
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. augusztus 23. 22:06 #1574
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.08.23. 20:27)
INTERVIEW WITH BRIAN, THE NATION, BANGKOK
WHAT ARE YOU UP TO NOW?
I'm in London watching YouTube, trying to find a support band I like. I don't listen to much rock music these days, so I'm out of touch - seriously out of touch, in fact. I don't own a TV. I don't listen to the radio and I don't read music magazines, so I have no idea what's hip!
It's an interesting place to create music from because I'm not influenced by much. I'm very happy in my media block-out. Tonight I plan to go see the Polyphonic Spree live. Last time I saw them, it was so perfect I cried.
HAVE YOU BEEN TOURING A LOT THIS YEAR?
We've done no touring this year, so Bangkok will be Gig No 3.
The first few months of 2013 were spent putting the finishing touches on our new album "Loud Like Love", which comes out on September 16. We're very proud of it and believe we've created our most honest, direct, eclectic and vulnerable album to date.
I suspect it will be available down Patpong on September 7, though I cannot guarantee the quality of the copy.
We also have collaborated with American novelist Brett Easton Ellis on our new video, for "Too Many Friends". I've been a fan of his since my teenage years, so it's thrilling to be in cahoots with him.
YOU'LL BE IN BANGKOK SOON FOR SONIC BANG FESTIVAL. HOW DOES THAT FEEL?
We have an office in Bangkok and our management lives there, so the city has become our second home in Asia over the years. I'm always happy to be in Thailand - I've travelled extensively in your country and enjoyed its many delights, from elephant riding in Chiang Mai to crabbing on Koh Lanta.
I'm not keen on the traffic or the pollution in Bangkok, but I do love the customised buses, themed and covered in bright, garish colours. I'm not a big fan of Songkran - it feels like you're walking around with a target on your head - but I do love wandering the markets, even if I don't buy anything. Some can be real feast for the eyes.
DO YOU PREFER PERFORMING AS PART OF A FESTIVAL OR ON YOUR OWN?
At our own shows we have more control and the whole audience is there to see us, so it can be more satisfying at times. However, every festival we play presents a challenge. Can we win the curious onlookers? Can we capture the imagination of those who don't know who we are or have dismissed us? Can we hold the attention of a visibly drunk crowd who have the option to walk away and watch someone else?
I believe it's important for a band to come face to face with such challenges, among others, because it forces us to exist outside our comfort zone and banish any road-weary complacency we may be feeling.
HOW DO YOU UNWIND DURING THE TOUR?
After a show I usually meditate. Then I put on some Mogwai or Miles Davis and have a long, hot bath. Camomile tea and incense are often involved.
My partying days are pretty much over. I pretty much squeezed a lifetime's worth into 10 years.
WHAT DO YOU PLAN TO DO WHILE IN BANGKOK THIS TIME, BESIDES THE SHOW?
I'm going to get a fish spa and, once again, try to pluck up the courage to eat some deep-fried insects!
AND ABOUT THE SHOW, WHAT DO YOU HAVE IN STORE FOR US THIS TIME?
Same same but different!


ah, ezt tegnap olvastam. még mindig napról napra egyre jobban imádom Briant. meghajolo.gif
2013. augusztus 23. 22:22 #1575
- törölt felhasználó -    
Ismerős. Egyébként örülök, hogy semmivel nem tudlak meglepni. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. augusztus 23. 22:25 #1576
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.08.23. 22:22)
Ismerős. Egyébként örülök, hogy semmivel nem tudlak meglepni. smileeee.gif


miért örülsz neki? ohmy.gif
2013. augusztus 23. 22:29 #1577
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.08.23. 22:25)
miért örülsz neki? ohmy.gif

Ez cinikus volt. smileeee.gif Úgy örülnék, ha végre mutathatnék neked valamit amit még nem láttál.
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. augusztus 23. 22:32 #1578
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.08.23. 22:29)
Ez cinikus volt. smileeee.gif Úgy örülnék, ha végre mutathatnék neked valamit amit még nem láttál.


ah. fáradt vagyok. rohog.gif hatkor keltem, hogy menjek fotózni... legalább kaptam volna érte pénzt. dry.gif
egyébként már sikerült! volt az a kép azzal a lánnyal. azt még sosem láttam azelőtt. az nagyon megmaradt, mert csodás volt. és már biztosan volt más is. és lesz még máskor is példa ilyenre. attól hogy beteges fanatikusként 0-24 Brianről olvasgatok, és próbálom beszerezni a legfrissebb infókat, sajnos nekem is vannak mindig új dolgok. biggrin.gif
amúgy édes az új képed. wub.gif
2013. augusztus 23. 22:37 #1579
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.08.23. 22:32)
ah. fáradt vagyok. rohog.gif hatkor keltem, hogy menjek fotózni... legalább kaptam volna érte pénzt. dry.gif 
egyébként már sikerült! volt az a kép azzal a lánnyal. azt még sosem láttam azelőtt. az nagyon megmaradt, mert csodás volt. és már biztosan volt más is. és lesz még máskor is példa ilyenre. attól hogy beteges fanatikusként 0-24 Brianről olvasgatok, és próbálom beszerezni a legfrissebb infókat, sajnos nekem is vannak mindig új dolgok. biggrin.gif
amúgy édes az új képed. wub.gif

Na azon leszek. smileeee.gif
Ilyen jól fotózol?
Köszönöm! Elvarázsolt, muszáj volt kiraknom. tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. augusztus 23. 22:43 #1580
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.08.23. 22:37)
Na azon leszek. smileeee.gif 
Ilyen jól fotózol?
Köszönöm! Elvarázsolt, muszáj volt kiraknom. tongue.gif


nem mondanám magam kiemelkedő tehetségnek. rohog.gif egyszerűen le van két évre szerződve az osztályunk, pontosabban hárman az osztályból. úgyhogy minden sulis szaron kötelező jelleggel fotóznom kell, tehát ha reggel 6-kor kezdődik valami, 5-re ott kell lennem, és ha éjfélig tart, nekem éjfélig bent kell poshadni a suliban és kattintgatni. cserébe igazoltan hiányozhatok, valamint remélhetőleg így nem rúgnak ki. unsure.gif de egyébként szeretek fényképezgetni, legalábbis inkább vagyok a kamerának azon az oldalán... biggrin.gif
ah, elhiszem, hogy elvarázsolt, engem is. wub.gif bár én a mostanimtól nem tudok megválni. heart.gif
100 oldal 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok