Starity

Placebo

100 oldal 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 23. 22:45 #1581
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.08.23. 22:43)
nem mondanám magam kiemelkedő tehetségnek. rohog.gif egyszerűen le van két évre szerződve az osztályunk, pontosabban hárman az osztályból. úgyhogy minden sulis szaron kötelező jelleggel fotóznom kell, tehát ha reggel 6-kor kezdődik valami, 5-re ott kell lennem, és ha éjfélig tart, nekem éjfélig bent kell poshadni a suliban és kattintgatni. cserébe igazoltan hiányozhatok, valamint remélhetőleg így nem rúgnak ki. unsure.gif de egyébként szeretek fényképezgetni, legalábbis inkább vagyok a kamerának azon az oldalán... biggrin.gif
ah, elhiszem, hogy elvarázsolt, engem is. wub.gif bár én a mostanimtól nem tudok megválni. heart.gif

Ne is válj meg, az vétek lenne. smileeee.gif
Kirúgás? Rossz a magatartásod? smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. augusztus 24. 11:56 #1582
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.08.23. 22:45)
Ne is válj meg, az vétek lenne. smileeee.gif
Kirúgás? Rossz a magatartásod? smileeee.gif


kissé. biggrin.gif eléggé sokat szoktam késni, most talán valami három igazolatlan órám gyűlt össze végül a késéseimből. unsure.gif és hát... amikor a 45 perces órára beesek 40 perc késéssel, az meglehetősen szúrja a tanárok szemét. akárcsak az, hogy kijárok az udvarra cigizni, amivel elméletben házirendet szegek naponta többször. unsure.gif na meg, ha unatkozok, alszok, és ezt sem igazán tolerálják, úgyhogy ha szavazni kellene, kb 5 tanár mondaná, hogy maradjak, nincs velem baj, és a tanárikar többi része azon lenne, hogy menjek. legalábbis páran már megmondták, hogy ha rajtuk múlna, kirúgnának. unsure.gif
2013. augusztus 24. 12:12 #1583
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.08.24. 11:56)
kissé. biggrin.gif eléggé sokat szoktam késni, most talán valami három igazolatlan órám gyűlt össze végül a késéseimből. unsure.gif és hát... amikor a 45 perces órára beesek 40 perc késéssel, az meglehetősen szúrja a tanárok szemét. akárcsak az, hogy kijárok az udvarra cigizni, amivel elméletben házirendet szegek naponta többször. unsure.gif na meg, ha unatkozok, alszok, és ezt sem igazán tolerálják, úgyhogy ha szavazni kellene, kb 5 tanár mondaná, hogy maradjak, nincs velem baj, és a tanárikar többi része azon lenne, hogy menjek. legalábbis páran már megmondták, hogy ha rajtuk múlna, kirúgnának. unsure.gif

A késéssel nekem is gond volt. Reggel volt mindig a matek, és onnan 15 percet késtem általában. Elég sok intőt kaptam én is érte. De a tanár szerencsére nem vette olyan komolyan. Amúgy is egy nagyon vicces fazon volt. Mielőtt megérkeztem és kopogtam a cipőmmel, hangosan mondott egy visszaszámlálást. Szóval jó fej volt. biggrin.gif
Cigizni csak 20 évesen kezdtem el szerencsére. smileeee.gif
De nyugi ennyiért nem vághatnak ki. Ahhoz mondjuk verekedned kell vagy ilyesmi, hogy egyáltalán fontolóra vegyék.
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. augusztus 24. 13:35 #1584
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.08.24. 12:12)
A késéssel nekem is gond volt. Reggel volt mindig a matek, és onnan 15 percet késtem általában. Elég sok intőt kaptam én is érte. De a tanár szerencsére nem vette olyan komolyan. Amúgy is egy nagyon vicces fazon volt. Mielőtt megérkeztem és kopogtam a cipőmmel, hangosan mondott egy visszaszámlálást. Szóval jó fej volt. biggrin.gif
Cigizni csak 20 évesen kezdtem el szerencsére. smileeee.gif
De nyugi ennyiért nem vághatnak ki. Ahhoz mondjuk verekedned kell vagy ilyesmi, hogy egyáltalán fontolóra vegyék.


18 elmúltam, nem vagyok tanköteles, úgyhogy a hiányzások miatt megtehetik. :/ főleg, mivel betegség miatt amúgy is sok a hiányzásom, meg elég sok konfliktusom van a tanárokkal, erről pedig úgyis ők döntenek. unsure.gif
ah, irigyellek érte, hogy csak 20 évesen. én 14 körül voltam. unsure.gif
2013. augusztus 24. 13:56 #1585
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.08.24. 13:35)
18 elmúltam, nem vagyok tanköteles, úgyhogy a hiányzások miatt megtehetik. :/ főleg, mivel betegség miatt amúgy is sok a hiányzásom, meg elég sok konfliktusom van a tanárokkal, erről pedig úgyis ők döntenek. unsure.gif 
ah, irigyellek érte, hogy csak 20 évesen. én 14 körül voltam. unsure.gif

oh mellow.gif
Középsuliban elég merev és zárkózott voltam. Vívódtam magammal, mert ugyanakkor szerettem volna olyan lenni, mint Brian valamilyen szinten. A drogokat azért nem próbáltam. Kétszer füveztem, de semmit nem ért. biggrin.gif Uh. gondoltam ez nekem nem jön be. biggrin.gif Meg akkoriban még a műkorcsolya fanatizmusom volt nagyobb. 10 éve szeretem. Voltam már világversenyeken és sok gálán is. Az meg ugye egy teljesen más világ.
Ez a kettősség ami miatt néha nem tudom eldönteni mi van velem. Mert vonz a kifinomult és törékeny lét, ugyanakkor a vadabb világ is. Vízöntő vagyok és nagyon kettős. Ezért nem tudok beolvadni igazán egy közösségbe sem, mert a két véglet vonz. Általában azt mondják, hogy zárkózott vagyok idegenekkel egy ideig, viszont kevés embert engedek magamhoz közel. Meg van akire ránézek elbeszélgetek vele és azonnal közel engedem, mert valamiért úgy érzem hasonlóak vagyunk.
De Brian személyisége ezért tetszik nagyon. Mert zárkózott, drogozott is, meg csinált őrültségeket, ugyanakkor szereti és érti is a divatot és borzasztóan elegáns. Na és a titokzatossága, na attól kész vagyok. wub.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. augusztus 24. 14:12 #1586
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.08.24. 13:56)
oh  mellow.gif 
Középsuliban elég merev és zárkózott voltam. Vívódtam magammal, mert ugyanakkor szerettem volna olyan lenni, mint Brian valamilyen szinten. A drogokat azért nem próbáltam. Kétszer füveztem, de semmit nem ért. biggrin.gif Uh. gondoltam ez nekem nem jön be. biggrin.gif Meg akkoriban még a műkorcsolya fanatizmusom volt nagyobb. 10 éve szeretem. Voltam már világversenyeken és sok gálán is. Az meg ugye egy teljesen más világ.
Ez a kettősség ami miatt néha nem tudom eldönteni mi van velem. Mert vonz a kifinomult és törékeny lét, ugyanakkor a vadabb világ is. Vízöntő vagyok és nagyon kettős. Ezért nem tudok beolvadni igazán egy közösségbe sem, mert a két véglet vonz. Általában azt mondják, hogy zárkózott vagyok idegenekkel egy ideig, viszont kevés embert engedek magamhoz közel. Meg van akire ránézek elbeszélgetek vele és azonnal közel engedem, mert valamiért úgy érzem hasonlóak vagyunk.
De Brian személyisége ezért tetszik nagyon. Mert zárkózott, drogozott is, meg csinált őrültségeket, ugyanakkor szereti és érti is a divatot és borzasztóan elegáns. Na és a titokzatossága, na attól kész vagyok.  wub.gif


én szerencsésnek mondhatom magam, én ezt a korszakom letudtam még általánosban, és most úgy leszarok mindent, Brian mutatja az utam. jó, én is zárkózott vagyok, szívesebben ücsörgök egy sarokban és hallgatok zenét, minthogy kivegyem a részt vegyek az ottani szociális életben, néha kiülök barátnőmmel az udvarra, de ennyi. rohog.gif
én egyszer próbáltam, majd meghaltam a rohadt hallucinálástól. pánikroham, stb. unsure.gif sajnos a gyógyszerekkel viszont a mai napig problémáim vannak. sad.gif ez gyerekkoromról megmaradt, már gyógyszerfüggőség miatt feküdtem kórházban, és milyen ironikus placebót kaptam, és úgy mutatták ki, mi is a bajom. biggrin.gif
tényleg más világ a kettő, de szerintem jó, valamint izgalmas ez a kettőség. engem sajnos inkább csak ez a vadabb világ vonz. színészkedek, de ez akkor sem jelent akkora különbséget.
viszont ez az idegenekkel való zárkózottság rám is nagyon igaz, és velem is ez van. van egy-két ember, akiken így elsőre érzem, hogy velük nem lesz baj, bennük bízhatok, stb. velük nagyon nyílt vagyok a kezdetektől, ők maguk is a mai napig egy kedves, nyitott személyként írnak le, közben általában egyáltalán nem ez igaz rám, bár ez nálam leginkább hangulat, illetve aktuális csalódás függő.
és igen, nekem is ezért tetszik az ő személyisége, ezért is igyekszem én is olyanná válni, mint ő. az elmúlt húsz évet figyelembe véve engem még a botrányaival is lenyűgöz ez az ember, egyszerűen hihetetlen. meghajolo.gif
2013. augusztus 24. 14:41 #1587
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.08.24. 14:12)
én szerencsésnek mondhatom magam, én ezt a korszakom letudtam még általánosban, és most úgy leszarok mindent, Brian mutatja az utam. jó, én is zárkózott vagyok, szívesebben ücsörgök egy sarokban és hallgatok zenét, minthogy kivegyem a részt vegyek az ottani szociális életben, néha kiülök barátnőmmel az udvarra, de ennyi. rohog.gif 
én egyszer próbáltam, majd meghaltam a rohadt hallucinálástól. pánikroham, stb. unsure.gif sajnos a gyógyszerekkel viszont a mai napig problémáim vannak. sad.gif ez gyerekkoromról megmaradt, már gyógyszerfüggőség miatt feküdtem kórházban, és milyen ironikus placebót kaptam, és úgy mutatták ki, mi is a bajom. biggrin.gif 
tényleg más világ a kettő, de szerintem jó, valamint izgalmas ez a kettőség. engem sajnos inkább csak ez a vadabb világ vonz. színészkedek, de ez akkor sem jelent akkora különbséget. 
viszont ez az idegenekkel való zárkózottság rám is nagyon igaz, és velem is ez van. van egy-két ember, akiken így elsőre érzem, hogy velük nem lesz baj, bennük bízhatok, stb. velük nagyon nyílt vagyok a kezdetektől, ők maguk is a mai napig egy kedves, nyitott személyként írnak le, közben általában egyáltalán nem ez igaz rám, bár ez nálam leginkább hangulat, illetve aktuális csalódás függő.
és igen, nekem is ezért tetszik az ő személyisége, ezért is igyekszem én is olyanná válni, mint ő. az elmúlt húsz évet figyelembe véve engem még a botrányaival is lenyűgöz ez az ember, egyszerűen hihetetlen. meghajolo.gif

A Placebo mentett meg. biggrin.gif
Nekem szerencsére nincs bajom a gyógyszerekkel. Nem is nagyon szedek.
Igen, de ha iszom akkor mindenkit szeretek. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. augusztus 24. 16:15 #1588
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.08.24. 14:41)
A Placebo mentett meg. biggrin.gif
Nekem szerencsére nincs bajom a gyógyszerekkel. Nem is nagyon szedek.
Igen, de ha iszom akkor mindenkit szeretek. biggrin.gif


igen, már akkoris. hmm, talán titkon ez az oka a mániámnak. wink.gif
ah, irigyellek érte. smileeee.gif ezzel viszont szerintem mindenki így van. :DDD Brian olyan kis édes részegen. mutattam már azt a videót? wub.gif
2013. augusztus 24. 16:42 #1589
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.08.24. 16:15)
igen, már akkoris. hmm, talán titkon ez az oka a mániámnak. wink.gif
ah, irigyellek érte. smileeee.gif ezzel viszont szerintem mindenki így van. :DDD Brian olyan kis édes részegen. mutattam már azt a videót? wub.gif

Neem. Látni akarom!! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. augusztus 24. 18:09 #1590
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.08.24. 16:42)
Neem. Látni akarom!! biggrin.gif



nagyon édes. wub.gif
2013. augusztus 24. 18:31 #1591
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.08.24. 18:09)

nagyon édes. wub.gif

Cuki, de úgy látom mindenki kész van. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. augusztus 24. 22:30 #1592
- törölt felhasználó -    
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. augusztus 25. 01:53 #1593
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.08.24. 22:30)


basszus, ezt részegen megérteni. honap megnézem, most csak úgyahogy érzem, egyelőre inkbáb csak megnyugtat a hangja. lementünk ünnepelni, ami abból állt, hogy magamhoz hűen én beültem egy üveg rummal a sarokba, és Placebót hallgattam. ma van az évfordulónk a drága kis párocskámmal, de közel két órája veszekszünk barátommal, mire úgy döntött, hagy inkább aludni... ez nem az én napom. legalábbis szar, amikor az utolsó emlékem az, hogy azt ecsetelem, Brian hogy megváltoztatott engem, illtve az életem, amivel egyet is értekenk, aztán a következő, hogy barátommal veszekedek, mitszerint mekkora szar is vagyok. azt hiszem, ma többet sírtam mint a kihagyott sziget miatt, illvetve, amikor kiderült, hogy nem lesz munkám. és én vagyok felnőtt, csodás. istenem, de gyerekes vagyok. unsure.gif de legalább a rohamaim csökkennek, Brian hangja még mindig megnyugtat, ha nem is beszélek még anyanyelvi szinten, és nem értek mindent. megmentettél. köszönöm. meghajolo.gif smileeee.gif
2013. augusztus 25. 09:39 #1594
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.08.25. 01:53)
basszus, ezt részegen megérteni. honap megnézem, most csak úgyahogy érzem, egyelőre inkbáb csak megnyugtat a hangja. lementünk ünnepelni, ami abból állt, hogy magamhoz hűen én beültem egy üveg rummal a sarokba, és Placebót hallgattam. ma van az évfordulónk a drága kis párocskámmal, de közel két órája veszekszünk barátommal, mire úgy döntött, hagy inkább aludni... ez nem az én napom. legalábbis szar, amikor az utolsó emlékem az, hogy azt ecsetelem, Brian hogy megváltoztatott engem, illtve az életem, amivel egyet is értekenk, aztán a következő, hogy barátommal veszekedek, mitszerint mekkora szar is vagyok. azt hiszem, ma többet sírtam mint a kihagyott sziget miatt, illvetve, amikor kiderült, hogy nem lesz munkám. és én vagyok felnőtt, csodás. istenem, de gyerekes vagyok. unsure.gif de legalább a rohamaim csökkennek, Brian hangja még mindig megnyugtat, ha nem is beszélek még anyanyelvi szinten, és nem értek mindent. megmentettél. köszönöm. meghajolo.gif smileeee.gif

A külső szemlélőket mindig bántja ha valakit nagy érdekel valami. Ez mindig is így volt. Sokat hallgattam én is ezért.
Annyit tudok mondani, ha kicsit idősebb leszel akkor is ugyanúgy szeretni fogod őket. Ez meg nem kor kérdése. Nekem erre mondták, hogy nagyon gyerekes. Szerintem ez nem ilyen dolgokon múlik.
Szerintem te nem vagy gyerekes, csak neked Brian nagyon fontos, mert megváltoztatott, amit le is írtál. Nem tudom alapjáraton barátod milyen, de mondjuk azért durva amit mondott.
De ne foglalkozz semmivel. A lényeg az, hogy tarts ki és a mi a legfontosabb tegyél azért amit akarsz. Londonban élni meg manapság nem olyan nehéz. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. augusztus 25. 11:48 #1595
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.08.25. 09:39)
A külső szemlélőket mindig bántja ha valakit nagy érdekel valami. Ez mindig is így volt. Sokat hallgattam én is ezért. 
Annyit tudok mondani, ha kicsit idősebb leszel akkor is ugyanúgy szeretni fogod őket. Ez meg nem kor kérdése. Nekem erre mondták, hogy nagyon gyerekes. Szerintem ez nem ilyen dolgokon múlik.
Szerintem te nem vagy gyerekes, csak neked Brian nagyon fontos, mert megváltoztatott, amit le is írtál. Nem tudom alapjáraton barátod milyen, de mondjuk azért durva amit mondott. 
De ne foglalkozz semmivel. A lényeg az, hogy tarts ki és a mi a legfontosabb tegyél azért amit akarsz. Londonban élni meg manapság nem olyan nehéz. smileeee.gif


igen, ez tényleg így van, de ettől még rohadt irritáló a tény, és nehéz, vagy épp lehetetlen elfogadni.
ez még semmi, végighallgattam azt is, hogy nekem csak Brian számít, és csak őt vagyok képes szeretni, és nekem senki más nem létezik... tény, hogy nagyon fontos nekem, egyszerűen imádom, mindent neki köszönhetek, de azért ez durva volt. unsure.gif
de igyekszem kizárni mindent, hiszen ahogy mondod, vár London és a Briannel való lehetséges találkozások. wink.gif
2013. augusztus 25. 17:26 #1596
- törölt felhasználó -    
“I think my 15 year old self would probably think that I’m a bit of a sellout, really. My 15 year old self was a terrible alterno-snob. I remember being 17, and that’s when ‘Smell like teen spirit’ by Nirvana came out, and I remember thinking to myself ‘oh, that’s way too commercial, that’s like pop music’. So I think my 15 year old self would probably look at the music that we were making today, and that we’ve maybe made over the past five or ten years, and think that I was a complete sellout. … But that’s okay. I’m glad I’m not that alterno-snob anymore.”
— Brian Molko
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. augusztus 26. 19:44 #1597
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
http://24.media.tumblr.com/0289eb2b10bb623b852e472bf254c501/tumblr_ms5dhfrNYl1r1jlfbo1_1280.jpg
2013. augusztus 26. 22:11 #1598
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.08.26. 19:44)
http://24.media.tumblr.com/0289eb2b10bb623b852e472bf254c501/tumblr_ms5dhfrNYl1r1jlfbo1_1280.jpg

Szerencsések. Na de majd mi! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. augusztus 26. 22:32 #1599
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.08.26. 22:11)
Szerencsések. Na de majd mi! smileeee.gif


de minket inkább öleljen meg Brian ahelyett, hogy az iphonejával fényképezgeti magát. biggrin.gif
2013. augusztus 26. 23:05 #1600
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.08.26. 22:32)
de minket inkább öleljen meg Brian ahelyett, hogy az iphonejával fényképezgeti magát. biggrin.gif

Hmm, most elképzeltem mit csinálnék vele. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
100 oldal 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok