Starity

Placebo

100 oldal 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2013. szeptember 08. 21:20 #1721
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.09.08. 21:17)
Buddhista, na ebben is hasonlítunk. biggrin.gif


ah, na mi ebben nem. nem baj, kellenek különbségek is. biggrin.gif
2013. szeptember 08. 23:04 #1722
- törölt felhasználó -    
Akkor holnapra jobban meghallgatom. Most amit tudok mondani, hogy: Hold On to Me, Begin the End, Exit Wounds nekem még nem nagyon tetszik. A többit imádom! tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. szeptember 09. 06:26 #1723
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.09.08. 23:04)
Akkor holnapra jobban meghallgatom. Most amit tudok mondani, hogy: Hold On to Me, Begin the End, Exit Wounds nekem még nem nagyon tetszik. A többit imádom! tongue.gif


nekem a Begin The End és az Exit Wounds van a legjobbak közt. imádom mindkettőnek a dalszövegét. meghajolo.gif legalábbis most valahogy így néz ki a sorrendben arról, mit hallgatok a legtöbbet:

Begin The End
Exit Wounds - want you so bad i can taste iiit. áááá a refrénjétől megőrülök. az Unisex-szel voltam utoljára így.
Bosco
A Million Little Pieces
Rob The Bank
Hold On To Me
Too Many Friends
Loud Like Love
Purify
Scene Of The Crime


melankolikusabb hangulatomba vagyok. rohog.gif
vicces hogy annak ellenére, hogy lepontoztam a Rob The Banket, mára már milyen előre került. blush.gif
2013. szeptember 09. 06:36 #1724
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
1 2 3 4 5 6 7 8 9

ennyi képet nem merek beilletszteni, viszont ha már a múltkor feljött a depressziója és hasonló témák... unsure.gif
2013. szeptember 09. 07:09 #1725
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.09.09. 06:26)
nekem a Begin The End és az Exit Wounds van a legjobbak közt. imádom mindkettőnek a dalszövegét. meghajolo.gif legalábbis most valahogy így néz ki a sorrendben arról, mit hallgatok a legtöbbet:
Begin The End
Exit Wounds - want you so bad i can taste iiit. áááá a refrénjétől megőrülök. az Unisex-szel voltam utoljára így.
Bosco
A Million Little Pieces
Rob The Bank
Hold On To Me
Too Many Friends
Loud Like Love
Purify
Scene Of The Crime

melankolikusabb hangulatomba vagyok. rohog.gif 
vicces hogy annak ellenére, hogy lepontoztam a Rob The Banket, mára már milyen előre került. blush.gif

Rob The Bank. Nekem a kezdése tetszik nagyon.
2013. szeptember 09. 07:11 #1726
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.09.09. 06:36)
1 2 3 4 5 6 7 8 9
ennyi képet nem merek beilletszteni, viszont ha már a múltkor feljött a depressziója és hasonló témák... unsure.gif

A múltkorin kicsit elgondolkoztam. Egy amúgy is depresszívebb alkatú embernek nehéz lehet úgy élni, ha nem tudják miért szeretik. Mert sokan veszik körül, de ebből vajon ki az aki igazán őszintén szereti. Ezt nem mindig lehet jól kiszűrni. sad.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. szeptember 09. 14:31 #1727
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.09.09. 07:09)
Rob The Bank. Nekem a kezdése tetszik nagyon.


az nekem is, de összességében annyira nem nyert meg elsőre. aztán mivel azóta csak ezt hallgatom oda-vissza, eléggé megszerettem az összes számot, és nincs olyan, amivel különösebb bajom lenne. viszont a Rob The Bank jó koncert szám lesz - az Exit Wounds-zal együtt. biggrin.gif
2013. szeptember 09. 14:32 #1728
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.09.09. 07:11)
A múltkorin kicsit elgondolkoztam. Egy amúgy is depresszívebb alkatú embernek nehéz lehet úgy élni, ha nem tudják miért szeretik. Mert sokan veszik körül, de ebből vajon ki az aki igazán őszintén szereti. Ezt nem mindig lehet jól kiszűrni.  sad.gif


ez így van. sad.gif Briannek pedig ilyen téren szörnyű a jelleme illetve természete, hiszen ő is egy meglehetősen szorongó, depresszív és kételyekkel teli ember. unsure.gif még ha mostanában látszatra erőlteti a pozitívságot, akkor is.
2013. szeptember 09. 14:52 #1729
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
ah, ezt a drágaságot lehet megnyerni, nem Bitch-et. most megnyugodtam. smileeee.gif
2013. szeptember 09. 17:21 #1730
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
http://img-fotki.yandex.ru/get/5507/curel.1fd/0_50105_96f1ed10_orig.jpg
ez Sunshine? blush.gif
2013. szeptember 09. 21:46 #1731
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.09.09. 17:21)
http://img-fotki.yandex.ru/get/5507/curel.1fd/0_50105_96f1ed10_orig.jpg
ez Sunshine? blush.gif

Ez a kép rendben van na. biggrin.gif ohmy.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. szeptember 09. 22:12 #1732
- törölt felhasználó -    
Teljesen más ez az album, mint az előző az biztos.
Némelyik dallal kapcsolatban teljesen megváltozott a véleményem.
Loud Like Love
Csodálatos, dinamikus, jó kezdés.
9 pontos
Scene of the Crime
Szenvedélyes, lendületes de a refrén nem tetszik. A végén tetszik ahogy kitartja a hangját, na az ad neki egy pluszt.
8 pontos
Too Many Friends
A zongora nagyon széppé teszi a dalt. Nekem ez jobban tetszik, mint a Loud Like Love. Na és a fuck biggrin.gif Viszont kicsit visszafogja magát, lehetne erőteljesebb.
9 pontos
Rob the Bank
Imádom a kezdést és a refrént. Na ezt az erőt hiányolom a Too Many Friends-ből.
10 pontos
Purify
Nagyon tetszik az erő és a gitárhangzás. Rendben van.
10 pontos
A Million Little Pieces.
A végzetem! Imádom. My heart. Wáááááá, és a zongora. blush.gif
11 pontos biggrin.gif szóval nagyon jóóó
Hold On to Me
Az eleje nekem annyira nem tetszik, de aztán oh, hát végem van. wub.gif A hegedű, és aztán ami után jön, imádom.
9 pontos
Begin the End
Hmm, nem tetszik.
7 pontos
Exit Wounds
Az eleje nem tetszik, de mikor elkezd énekelni, na onnantól jobb. biggrin.gif
8 pontos.
Bosco
A Without you I'm Nothing után...
10 pontos
Nem emeltem ki mindet, mert a gépem minden kiemelésnél úgy dönt, hogy lefagy pár pillanatra.
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. szeptember 09. 23:46 #1733
- törölt felhasználó -    
Kerestem egy jó képet, de nem tom iderakni. sad.gif
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1170788_4837896839848_74330101_n.jpg
Itt egy másik. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. szeptember 10. 06:56 #1734
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.09.09. 22:12)
Teljesen más ez az album, mint az előző az biztos. 
Némelyik dallal kapcsolatban teljesen megváltozott a véleményem.
Loud Like Love
Csodálatos, dinamikus, jó kezdés.
9 pontos
Scene of the Crime
Szenvedélyes, lendületes de a refrén nem tetszik. A végén tetszik ahogy kitartja a hangját, na az ad neki egy pluszt.
8 pontos
Too Many Friends
A zongora nagyon széppé teszi a dalt. Nekem ez jobban tetszik, mint a Loud Like Love. Na és a fuck biggrin.gif Viszont kicsit visszafogja magát, lehetne erőteljesebb.
9 pontos
Rob the Bank
Imádom a kezdést és a refrént. Na ezt az erőt hiányolom a Too Many Friends-ből.
10 pontos
Purify
Nagyon tetszik az erő és a gitárhangzás. Rendben van.
10 pontos
A Million Little Pieces. 
A végzetem! Imádom. My heart. Wáááááá, és a zongora.  blush.gif 
11 pontos biggrin.gif szóval nagyon jóóó
Hold On to Me
Az eleje nekem annyira nem tetszik, de aztán oh, hát végem van.  wub.gif A hegedű, és aztán ami után jön, imádom.
9 pontos
Begin the End
Hmm, nem tetszik.
7 pontos
Exit Wounds
Az eleje nem tetszik, de mikor elkezd énekelni, na onnantól jobb.  biggrin.gif 
8 pontos.
Bosco
A Without you I'm Nothing után...
10 pontos
Nem emeltem ki mindet, mert a gépem minden kiemelésnél úgy dönt, hogy lefagy pár pillanatra.


hűha, na úgy tűnik, új lemez terén különbözünk. biggrin.gif amiket inkáb dícsértél, nekem pont onnan hiányzik valami, főleg az energia - Purify -, ezzel szemben ami neked nem tetszik, szerintem tökéletes - Begin The End. a refrénje őrületes. meghajolo.gif szerintem legalábbis. smileeee.gif viszont az A Million Little Pieces-zel én is hasonlóan vagyok, gyönyörű lett az a dal. wub.gif

"A végén tetszik ahogy kitartja a hangját, na az ad neki egy pluszt." csak koncertnél is így legyen. wub.gif
2013. szeptember 10. 06:57 #1735
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.09.09. 23:46)
Kerestem egy jó képet, de nem tom iderakni. sad.gif
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1170788_4837896839848_74330101_n.jpg
Itt egy másik. smileeee.gif


ííí, szépség. wub.gif ez most úgy erőt adott ahhoz, hogy elinduljak suliba. meghajolo.gif
2013. szeptember 10. 07:02 #1736
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
amúgy tegnap néztem, letöröltek mindenhonnan mindent, úgyhogy valószínűleg Brianék értesültek a kiszivárgásról. kíváncsi vagyok, fognak-e reagálni bármit is. bár ezzel már úgysem tudnak mit csinálni. unsure.gif
2013. szeptember 10. 07:27 #1737
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.09.10. 07:02)
amúgy tegnap néztem, letöröltek mindenhonnan mindent, úgyhogy valószínűleg Brianék értesültek a kiszivárgásról. kíváncsi vagyok, fognak-e reagálni bármit is. bár ezzel már úgysem tudnak mit csinálni. unsure.gif

Hát a sajnos manapság nem lehet egyébre számítani. De szerintem aki szereti így is megveszi a CD-t, meg megy koncertre.
A koncertekre többen járnak, a lemezeladásuk csökkent.
Igen észrevettem, hogy te a lassabb dalokat szereted, én meg a pörgőseket inkább. De javíts ki ha tévedek. smileeee.gif
Megyek suliba én is. Egész nap. Első hét van, megtisztelem őket. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. szeptember 10. 07:32 #1738
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.09.10. 07:27)
Hát a sajnos manapság nem lehet egyébre számítani. De szerintem aki szereti így is megveszi a CD-t, meg megy koncertre.
A koncertekre többen járnak, a lemezeladásuk csökkent.
Igen észrevettem, hogy te a lassabb dalokat szereted, én meg a pörgőseket inkább. De javíts ki ha tévedek. smileeee.gif
Megyek suliba én is. Egész nap. Első hét van, megtisztelem őket. biggrin.gif


ááá, el fogok késni. basszus.
persze, meg én mondjuj elő is rendeltem, másik ezer ember megtette. kifizettem a lemezt, ráadásul nem is a legegyszerűbb változatot, én pénzt adtam nekik érte, úgy töltöttem le, az még mindig a jobbik eset. aztán ment - meg még megy is - a hiszti hogy jajj, aki meghallgatta ezt, az mennyire nem igazi rajongó. kaptam is pár üzenetet, hogy inkább öljem meg magam ahelyett, hogy a kiszivárgott verziót hallgatom... kösz. unsure.gif
és igen, én tényleg a lassabb dalokat szeretem, jobban passzol az elvont lelkivilágomhoz. meg nekem azok valahogy őszintébbek - persze vannak kivételek, pl a Trigger Happy Hands az egyik legnagyobb kedvencem. biggrin.gif de általában a lassú dalokon jobban átjönnek az érzelmek, és őszintébbnek hat. pl amíg nem hallottam a Breathe Underwater lassú, Reduxos verzióját, fel sem tűnt, hogy ennek ilyen mély szövege van. unsure.gif
de jó, hogy te csak első hét alkalmából tiszteled meg őket... biggrin.gif
na repülök, mielőtt még kirúgnak. 9 órám van, pff nem akarooom. sad.gif
2013. szeptember 10. 18:56 #1739
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.09.10. 07:32)
ááá, el fogok késni. basszus.
persze, meg én mondjuj elő is rendeltem, másik ezer ember megtette. kifizettem a lemezt, ráadásul nem is a legegyszerűbb változatot, én pénzt adtam nekik érte, úgy töltöttem le, az még mindig a jobbik eset. aztán ment - meg még megy is - a hiszti hogy jajj, aki meghallgatta ezt, az mennyire nem igazi rajongó. kaptam is pár üzenetet, hogy inkább öljem meg magam ahelyett, hogy a kiszivárgott verziót hallgatom... kösz. unsure.gif 
és igen, én tényleg a lassabb dalokat szeretem, jobban passzol az elvont lelkivilágomhoz. meg nekem azok valahogy őszintébbek - persze vannak kivételek, pl a Trigger Happy Hands az egyik legnagyobb kedvencem. biggrin.gif de általában a lassú dalokon jobban átjönnek az érzelmek, és őszintébbnek hat. pl amíg nem hallottam a Breathe Underwater lassú, Reduxos verzióját, fel sem tűnt, hogy ennek ilyen mély szövege van. unsure.gif 
de jó, hogy te csak első hét alkalmából tiszteled meg őket... biggrin.gif
na repülök, mielőtt még kirúgnak. 9 órám van, pff nem akarooom. sad.gif

Nee,ki írta ezeket? ohmy.gif
A lassabbak őszintébbek, de talán azért, mert jobban átjön a fájdalom.
Gyakszikra be kell járnom mindig. sad.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. szeptember 10. 19:09 #1740
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Molkette @ 2013.09.10. 18:56)
Nee,ki írta ezeket?  ohmy.gif 
A lassabbak őszintébbek, de talán azért, mert jobban átjön a fájdalom.
Gyakszikra be kell járnom mindig. sad.gif


volt tumblr-ön egy posztom, mivel mindenki hisztizett a kiszivárgás miatt. na, ennek a kiírása után nem sokkal jöttek az üzenetek, hogy mekkora egy szar vagyok, mert támogatom a kiszivárgott verzió letöltését, meg hogy egyáltalán azt hallgatom, hogy inkább ölném meg magam ahelyett, hogy ezt hangoztatom, satöbbi. biggrin.gif szívesen megkérdeztem volna, hogy szerintük Brian mit szólna ahhoz, hogy épp az egyik rajongóját fenyegetik és támadják ilyen módon, de sajnos mindenki élt az anonimitással, úgyhogy erre nem volt lehetőségem. unsure.gif
de gondolom, az azért nincs olyan sok. ah, ma kilenc órám volt. angol fakt. néha kezdem úgy érezni, hogy életem legrosszabb döntése volt, hogy az angol ilyen hatalmas és fontos része lett az életemnek... dry.gif remélem legalább ha egyszer találkozunk, Brian rendesen megfogja érteni, miről akarok beszélni - és én is azt, mit válaszol.
100 oldal 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok