Január 20-án, pénteken távozott az élők sorából a legendás énekesnő, több évnyi, a leukémia ellen folytatott harc után.
A teljes cikkhez kattints ide!
Elhunyt Etta James
2012. január 21. 17:16
#1
2012. január 21. 17:19
#3
Részvétem
Én ezt a hírt Lady Gagától tudom, kiírta Twitterre
2012. január 21. 17:32
#10
Hatalmas énekesnő volt elképesztő hanggal, ami miatt csodálom is! Az At Last című száma valóban remek, valamint számomra a Don't Start Me to Talking is.
The sky is crying, RIP Etta James!<3
The sky is crying, RIP Etta James!<3
2012. január 21. 17:53
#16
|
|
Ellie Andrews*homo sensorium* |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 6949 Csatolások: 3307 Azonosító: 133484 online
|
Nagyon szerettem őt. Nagy veszteségként élem meg a halálát, a zeneipar egy csodálatos, egyedi tehetsége távozott most közülünk. Nem bővelkedik a világ olyanokban, mint Etta. Ő fantasztikus volt, utánozhatatlan, beskatulyázhatatlan, erős és igazán egyedülálló. Hiányozni fog mindannyiunknak.
1 felhasználónak tetszik:
janet7
2012. január 21. 18:24
#19
|
janet7 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.11. Hozzászólás: 4230 Csatolások: 67 Azonosító: 133061 offline
|
Köszönöm a cikket.
Iszonyatosan sajnálom Ettát, el sem tudom mondani. Egy leírhatatlan tehetség volt, minden egyes zenéje tele volt érzelemmel és szenvedéllyel. A zene egyébként is haldoklik, és sorra mennek el tőlünk a legendák, ez borzasztó. Mikor egy ilyen hatalmas tehetség elmegy, mindig úgy érzem, hogy itt hagyott minket egyedül, pedig szükségünk lett volna rá, ami önző dolog, de akkor is ezt érzem. Egy hihetetlen erős nő volt és egy igazi díva, egy igazi legenda. Bizonyos értelemben még mindig él, és örökké élni fog. Ő még azok közé tartozik, akik mérföldkőnek számítanak a zene történetében és soha nem lesz elfelejtve, amit véghezvittek. Neki valóban meg kellett küzdenie a hírnévért, az elismerésért és minden másért. A tehetségével, a lelkével érte el azt, amit elért, nem volt internet és hasonló dolgok segítségképp, és saját erejéből mégis nagyobbá vált, mint az összes előadó, akiknek sokkal könnyebb dolguk volt már. A legnagyobb énekesnők között van és örökké ott is marad, ezt már nem lehet megváltoztatni. Énekelhetik a mostani népszerű énekesnők a dalait, mondhatják a tudatlanok, hogy a feldolgozások jobban, csinálhatnak bármit, de Etta csak egy volt és senki nem múlja felül őt, akármennyire is próbálkoznak, a közelébe sem érhetnek. Az I'd Rather Go Blind című dala azon kevés dalok közé tartozik, amiket meg tudok hallgatni egymás után rengetegszer anélkül, hogy egy kicsit is megunnám. És CSAK az ő verziójában, senki máséban. Egyedülálló volt. A szívem megszakad érte és nagyon hiányozni fog. Remélem mostmár egy jobb helyen van. Nyugodj békében, Etta!
Iszonyatosan sajnálom Ettát, el sem tudom mondani. Egy leírhatatlan tehetség volt, minden egyes zenéje tele volt érzelemmel és szenvedéllyel. A zene egyébként is haldoklik, és sorra mennek el tőlünk a legendák, ez borzasztó. Mikor egy ilyen hatalmas tehetség elmegy, mindig úgy érzem, hogy itt hagyott minket egyedül, pedig szükségünk lett volna rá, ami önző dolog, de akkor is ezt érzem. Egy hihetetlen erős nő volt és egy igazi díva, egy igazi legenda. Bizonyos értelemben még mindig él, és örökké élni fog. Ő még azok közé tartozik, akik mérföldkőnek számítanak a zene történetében és soha nem lesz elfelejtve, amit véghezvittek. Neki valóban meg kellett küzdenie a hírnévért, az elismerésért és minden másért. A tehetségével, a lelkével érte el azt, amit elért, nem volt internet és hasonló dolgok segítségképp, és saját erejéből mégis nagyobbá vált, mint az összes előadó, akiknek sokkal könnyebb dolguk volt már. A legnagyobb énekesnők között van és örökké ott is marad, ezt már nem lehet megváltoztatni. Énekelhetik a mostani népszerű énekesnők a dalait, mondhatják a tudatlanok, hogy a feldolgozások jobban, csinálhatnak bármit, de Etta csak egy volt és senki nem múlja felül őt, akármennyire is próbálkoznak, a közelébe sem érhetnek. Az I'd Rather Go Blind című dala azon kevés dalok közé tartozik, amiket meg tudok hallgatni egymás után rengetegszer anélkül, hogy egy kicsit is megunnám. És CSAK az ő verziójában, senki máséban. Egyedülálló volt. A szívem megszakad érte és nagyon hiányozni fog. Remélem mostmár egy jobb helyen van. Nyugodj békében, Etta!
1 felhasználónak tetszik:
Grace Benning
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


offline
online




