Starity

Daniel Radcliffe nem borotválhatja a fanszőrét

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. február 01. 17:15 #41
- törölt felhasználó -    
Nekem így is úgy is tetszik. heart.gif
De most ez egy kicsit túl sok infó volt. rohog.gif
2012. február 01. 17:25 #42
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Hát ezt muszáj volt tudnom...Nem azért,de hogy akar ez magának "magán-életet",ha állandóan betekintést enged abba? Sőt,túlságosan is...
2012. február 01. 17:50 #43
like me
like me
Emma Woodhouse
 
StátuszFallen love<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 1415
Csatolások: 15
Azonosító: 164042
Offline offline
Hát, még egy kép kellett volna róla ilyen intim jelenetben, és már is a legolvasottabb cikkek között lenne.
1 felhasználónak tetszik: Pandus
2012. február 01. 18:01 #44
GomesDorry2012
GomesDorry2012
visszatérő vendég
 
StátuszMagyar Selena Gomez rajongoi oldal a facebookon!!!:XX
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.22.
Hozzászólás: 164
Csatolások: 0
Azonosító: 165681
Offline offline
Xd Uristen!!! Imadtam de mikor hallatam mar me, rajongtam ennyire erte
2012. február 01. 18:32 #45
mcintia
mcintia
 
StátuszPandák, pandák, pandák imádom őket!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.06.
Hozzászólás: 856
Csatolások: 68
Azonosító: 160169
Offline offline
érdekes infók! biggrin.gif
2012. február 01. 18:34 #46
- törölt felhasználó -    
Hűha ooo.gif Kicsit sok számomra ez az infó a kelleténél. Valahogy nem izgat Daniel fanszőrzete.
1 felhasználónak tetszik: Pandus
2012. február 01. 18:57 #47
eva tarko
eva tarko
єxpєc†o pα†ronum™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 2150
Csatolások: 7196
Azonosító: 114770
Offline offline
En csak azon csodálkozom, hogy miről nem lehet cikket írni?!De nagyon jók a rendező válaszai :]
2012. február 01. 19:49 #48
Az egyetlen
Az egyetlen
★Sentimentalist - The final eccentric™ ☺
 
StátuszEgy idézettel nem magyarázhatod meg a világ hibás működését.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.05.
Hozzászólás: 1323
Csatolások: 0
Azonosító: 152355
Offline offline
Köszönjük az információkat! laugh.gif (ijesztő?xD)
2012. február 01. 20:04 #49
Ketherina
Ketherina
 
Státusz"Because the man wasn't good he was great..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.27.
Hozzászólás: 502
Csatolások: 13
Azonosító: 162756
Offline offline
Gratulálok omg.gif
Ha ezt nem osztja meg a világgal, aludni sem tudtam volna!
1 felhasználónak tetszik: Pandus
2012. február 01. 20:13 #50
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7764
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
Hát...legalább nem fogok hülyén meghalni XD
2012. február 01. 20:16 #51
AllieNessie
AllieNessie
 
Státuszhttp://www.onegirlonemonthonedream.blogspot.com/ Nézzetek be!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.09.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 32
Azonosító: 146918
Offline offline
itt mondjátok h nem vagytok rá kívácsiak, de a címbe benne van a lényeg mégis elolvassátok
2012. február 01. 20:45 #52
- törölt felhasználó -    
durva... nem tudom megnézem e majd ezt a filmet! biggrin.gif
2012. február 01. 20:46 #53
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (eva tarko @ 2012.02.01. 18:57)
De nagyon jók a rendező válaszai :]


Rendező válaszai? Hol? think.gif Daniel válaszolt a feltett a kérdésekre és mindenki tudta (aki benne van a filmes iparban), hogy ebben a filmben vetkőzni fog. Ezt a film producere nyilatkozta anno, sőt, azt is mondta, hogy 40-es évekbeli zsidó művészt fog alakítani a kinézett színész és csak akkor adja a szerepet oda valakinek, ha az beleegyezik abba, hogy a karaktere ilyen lesz és kérheti tőle, hogy adjon bele mindent, amit tud, adott esetben tanuljon akcentust, engedje az arcát átalakíttatni/haját festetni vagy szőrt növeszteni ott, ahol ő kéri. Igazából, a riporter kérdése volt hülyeség. Mikor kiderült, hogy Dan szerepelni fog a filmben, a netet elárasztotta a film rövid tartalma és visszakeresték a rendezői korábbi gondolatait,ezért kérdeztek rá, hogy tényleg így van-e. Az, hogy a cikkből úgy jött le, mintha magától mondta volna, nem Daniel hibája, tőle csak kérdeztek. Ő pedig válaszolt. Szerintem a médiát kell okolni, nem Danielt. Igen, kiállok mellette, mert szerintem ő csak illedelmesen válaszolt, nem Russel Brand féle módon vágott vissza, hogy 'semmi közöd hozzá kisk@cs@g hogy milyen csupasz a bőr a nagykígyómon' (Igen, Russel ezt mondta régebben).
A média amúgyis elég negatívan áll hozzá aq meztelenkedéshez, bele sem gondolnak, hogy milyen mély karakter lehet az, akit egy drámában ily módon, ilyen karakterként kell előadni, ők persze csak a 'Daniel pucér lesz' oldalát látják a dolognak. Kifejezetten a média hibájának tartom hogy felfújták az ügyet. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. február 01. 20:55 #54
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.02.01. 20:46)
ők persze csak a 'Daniel pucér lesz' oldalát látják a dolognak. Kifejezetten a média hibájának tartom hogy felfújták az ügyet. mellow.gif

Csodálkozol, hogy az emberek miért csak erre kíváncsiak? Hát mert nem izgatja őket! _nevet.gif _nevet.gif (Azért is írtak ennyien kommentet. rohog.gif )
Egyébként hatalmas merészség kell ehhez! Úgy színészkedni, miközben az ember tök pucér. Háááát, ez kevés embernek menne. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. február 01. 21:01 #55
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2012.02.01. 20:55)
Csodálkozol, hogy az emberek miért csak erre kíváncsiak? Hát mert nem izgatja őket! _nevet.gif  _nevet.gif (Azért is írtak ennyien kommentet. rohog.gif )
Egyébként hatalmas merészség kell ehhez! Úgy színészkedni, miközben az ember tök pucér. Háááát, ez kevés embernek menne. biggrin.gif


Elég nagy probléma, hogy csak ezzel a részével foglalkoznak mikor jelen pillanatban egy komoly dologról van szó. Nem meztelenül akar menni ebédelni vagy egy trash reality műsorba, hanem egy komoly szerepet vállalt el, ami erre is kiterjed. A meztelenkedés nem mindenkinek megy, például Rupert hanyatt homlok menekül, ha valaki ezt kéri tőle, mert ő ilyen. Dan elégedett a testével és komolyan veszi a munkáját, megtesz mindent, hogy az élethűbb legyen. Talán kérhetett volna statisztát maga helyett de bevállalta és itt ez a lényeg. Nem érdekel,
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. február 02. 06:00 #56
- törölt felhasználó -    
Legalább nem egy szőrszálhasogató típus _nevet.gif Félretéve a viccelődést, a média elmehet a sunyi büdösbe, már semmi sem szent nekik? omg.gif Miért olyan hú de nagy szenzáció, hogy ezt megteszi? (Evan Rachel Wood is megtette ugyanezt a Mildred Pierce-beli szerepe kedvéért, és mégse lett belőle hír...) Nem ő az első, és nem ő lesz az utolsó, aki ilyesmit elvállal. Ha ő ragaszkodik hozzá és kellőképpen merész, tegye meg.

Én azt se tartom kizártnak, hogy eme „bombahírnek” hála az emberek csak azért fognak tódulni a mozikba, hogy megtekintsék a filmet, mert "Daniel egy szál semmiben fog tingli-tanglizni az egyik jelenetben, jujj" dry.gif (A Black Swant is állítólag azért nézték meg annyian, amennyien, mert kíváncsiak voltak a Portman-Kunis páros közös „jelenetére”.)

Ui: remélem az érzékenyebb gyomrúak jobban lettek azóta wink.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. február 02. 09:30 #57
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Running Fool @ 2012.02.02. 06:00)
Legalább nem egy szőrszálhasogató típus  _nevet.gif


rofl.gif

Idézet (Running Fool @ 2012.02.02. 06:00)
Félretéve a viccelődést, a média elmehet a sunyi büdösbe, már semmi sem szent nekik? omg.gif Miért olyan hú de nagy szenzáció, hogy ezt megteszi? (Evan Rachel Wood is megtette ugyanezt a Mildred Pierce-beli szerepe kedvéért, és mégse lett belőle hír...) Nem ő az első, és nem ő lesz az utolsó, aki ilyesmit elvállal. Ha ő ragaszkodik hozzá és kellőképpen merész, tegye meg. 
Én azt se tartom kizártnak, hogy eme „bombahírnek” hála az emberek csak azért fognak tódulni a mozikba, hogy megtekintsék a filmet, mert "Daniel egy szál semmiben fog tingli-tanglizni az egyik jelenetben, jujj"  dry.gif  (A Black Swant is állítólag azért nézték meg annyian, amennyien, mert kíváncsiak voltak a Portman-Kunis páros közös „jelenetére”.) 


Ez a probléma manapság máshol is fennáll de szerintem ezzel a rendező és Dan is tisztában van, viszont amilyen világban élünk, a pénzre hajtanak, Dan neve elég és véleményem szerint oly mindegy, hogy meztelen vagy nem, a fanok, utálkozók és kriktikusok megnézik, Danielnek pedig oly mindegy, hogy mit alkot, megmondta, hogy a Harry Pottertől minnél távolabb eső karaktert is bevállalja, akár embereket is ölhet vagy cirkuszban oroszlán idomár lehet a karaktere, elvállalja a neki kevésbé tetsző projekteket is csak kerülje el a skatulyát. Ezért is szeretne Amerikában forgatni de hallogatom, hogy a Warner Bros levette róla a mancsát és sehová sem segít bepaszírozni a kisfiút. Véget ért a HP, mostmár nem kell semmire sem, mondvacsinált indokokkal, amikről szerintem te is tudod, hogy mik ... rolleyes.gif
2012. február 02. 12:12 #58
Jessica77
Jessica77
♥Peace♥™
 
Státusz♥ Harry Styles ♥ LA ♥ BTR ♥ summer ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.25.
Hozzászólás: 2633
Csatolások: 0
Azonosító: 131949
Offline offline
Nekem mindegy h hogy néz ki Dan smileeee.gif
Az ő élete, azt csinál amit akar!...
2012. február 02. 13:21 #59
Patyó12
Patyó12
Mrs. Lautner
 
StátuszA tündérmeséknek mindig okkal van vége...♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.26.
Hozzászólás: 1230
Csatolások: 10
Azonosító: 156581
Offline offline
<3 :$ de cukiii :-*különben nem olyan nagy szám smileeee.gif de nekem mind1, azt csinál amit akar (L) *imádomfej* <3 @}--
2012. február 02. 15:28 #60
- törölt felhasználó -    
hát ezt az infót azért sztem nem kellett volna elmondania, ez azért mégis a magánélete...mint ő is mondta: "Túl sok információ" .....
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok