Starity

Sokba kerülhet M.I.A. középső ujja

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. február 07. 21:50 #1
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8044
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Vasárnap Madonnával lépett fel M.I.A. a Super Bowl félidejében. Egy óvatlan mozdulattal bemutatott a kamerának, a büntetést pedig neki kell állnia.
A teljes cikkhez kattints ide!
2012. február 07. 21:56 #2
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3094
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Szerintem ez a 999. rapper csaj így akart kitűnni..már a rajta lévő gönc is ultra gáz. 110.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. február 07. 22:01 #3
- törölt felhasználó -    
Hát, ha már kapott egy ilyen lehetőséget, akkor gondolom kihasználta ha lúd akkor legyen kövér alapon.

Nem ítélem el, inkább Madonnát gy kicsit, amiért Minaj szintű hozzá képest senkikkel összeállt. MIA-val nincs bajom...
1 felhasználónak tetszik: janet7
2012. február 07. 22:06 #4
Jal
Jal
 
Státuszescape
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.12.13.
Hozzászólás: 669
Csatolások: 5
Azonosító: 79489
Offline offline
Én észre se vettem... biggrin.gif Cynthia egyetértek!
2012. február 07. 22:10 #5
- törölt felhasználó -    
nemhiszem hogy feltünési vágya volt, hisz egész népszerü Amerikában..sőőt én ebbe nem látok semmi botrányt, dilis a csaj 1 kicsit max..de nemizgat, a lényeg hogy az új száma és klippje rohadtjó lett és kitudja, lehet népszerübb lesz mint a Paper Planes
1 felhasználónak tetszik: janet7
2012. február 07. 22:16 #6
LeClerq
LeClerq
 
StátuszFlorence Welch <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.21.
Hozzászólás: 542
Csatolások: 0
Azonosító: 151479
Offline offline
mit kell ezt ennyire felfújni ?
2012. február 07. 22:27 #7
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Jajj ez annyira gáz. Néztem is, hogy egyesek miket írogatnak M.I.A.-nak Facebookon, szánalmas.
Most komoly, hogy Amerika ennyire álszent? Egy rohadt középső ujj miatt vannak kiakadva, míg a mai mainstream előadók 70%-a a klipjeiben, a dalszövegeiben és minden előadásukon milliószor durvább dolgokat művelnek? De azzal nem foglalkoznak, az oké.
Egyébként szerintem BULLSHIT, hogy Madonna kiakadt, mert ha megfigyelitek, a klipben is mutatja a középső ujját, nem hinném, hogy annyira megtervezetlen volt. dry.gif És a szövegrész az, hogy "I don't give a shit", szóval abszolút passzol hozzá ez. Bírom, hogy még azt is bemagyarázzák, hogy Amerikának mutatta, és takarodjon vissza a saját országába. Még egy ilyen álszent, undorító népséget...hihetetlen. A gyerekeiket féltik a középső ujjtól állítólagosan, megbotránkoznak, mert ez egy mindenki által nézett esemény volt. Arra nem gondolnak, hogy a gyerekeik mindennap ezt látják az iskolában? Vagy hogy ha bekapcsolják a tv-t vagy a számítógépet és 10 perc alatt tízszer ennyi káros dolog éri őket? Komolyan egy ujj miatt vannak kiakadva? Az a gyerek, akinek a lelki világa ettől kárt szenvedne, az nem is tudja, hogy mit jelent, aki meg tudja, az M.I.A. nélkül is tudja és nem árt vele semmit. De komolyan, mégha Japánban lenne ez az órási felháborodás, de nem, AMERIKÁBAN van. A legmocskosabb kontinensen, ami tele van minden sz.rral, ahonnan a gyermekekre ártalmas előadók, filmek, műsorok nagy százaléka származik. Hát miről beszélünk? Ez RÖHEJ. Arra sem gondolnak az említettek mellett, hogy az egész előadás koncepciója mennyire r.bancos volt? Arra, hogy Minajtól 2 mondat is károsabb hatással lehet rájuk, mint ötven középső ujj? Ha a gyerekeikkel Madonna előadást nézetnek, akkor ezekután nem tudom, hogy miért vannak felháborodva, de tényleg. Ha annyira óvnák őket, nem nézetnének vele a köztudottan nem a legvisszafogottabb előadásairól híres Madonnát. Nevetséges...Valaki állatokat eszik, vérrel keni be magát, sztriptíztáncosként viselkedik a koncerteken és senki nem szól egy rohadt szót sem. Ez az egész mai zenei világ milliószor rosszabb hatással van a gyerekekre, mint egy középső ujj, amit valószínűleg nem először láttak, vagy ha igen, akkor honnan tudnák mi az? Egyébként lefogadom, hogy az emberek 90%-a észre sem vette volna, ha a média nem fújja fel, mert nekem is másodjára kellett megnéznem tegnap, hogy lássam, pedig akkor már tudtam, hogy ez volt. Ennyit erről. Komolyan nem hiszem el, hogy egy középső ujj miatt vannak felháborodva. Nem szeretem, mikor divat már szidni Amerikát, most viszont én is gratuálok ennek az undorító, álszent népségnek, remélem ez lesz a legnagyobb bajuk a rohadt életükben, amég odakinnt tombol a kemény világ, ami a gyerekeik mindennap látnak. Csak úgy mondom. Egyébként valaki írta is, hogy ha egy fehér előadó, mint Pink mutat középső ujjat, az csak a vadságát és egyediségét sugallja, de ha egy fekete (kár, hogy nem az rohog.gif ), akkor már ő a 15 perc (8 év...) hírnevű gettólakó. Óriási 110.gif
Bírom azokat a kommenteket, akik fel vannak háborodva, mert gyerekek látták az előadást, ők maguk pedig olyan stílusban írtak M.I.A.-ról egy ujj miatt, hogy minősíthetetlen...

És minden álszent idiótának üzenném:
http://dl.dropbox.com/u/2177001/Ak-h7aDCMAAI6kz.png

Sem M.I.A. sem az NBC nem tartozik senkinek bocsánatkéréssel, mert akinek egy csöppnyi esze, logikája van, az rájön, hogy ez az utolsó dolog, amiért pattognia kéne. A Janetes esetet meg hogy múlta felül, az egy külön szám...Esküszöm nem értem a világot, de komolyan.
Azt meg kötve hiszem, hogy M.I.A. így akar kitűnni, mert ha ki akarna tűnni, akkor nem ilyen zenét csinálna, akkor átmenne totál mainstreambe, de ha meghallgatod egy-két zenéjét, hallhatod, hogy nem az a tipikus populáris előadó, hanem valaki, akinek a zenéjét kicsit nehezebb befogadni és az emberek jó nagy része valószínűleg nem is érti. Jóval több, mint egy "999. rappercsaj", nem egy Minaj, meg hasonlók. Még egy ennyire egyedi stílussal és zenével rendelkező embert a mai zenei világból, aki nem koppintásoktól egyedi és üzenete is van, nem tudnék mondani. Ismerni kéne a karrierjét, mielőtt ítélkezünk és hülyeségeket beszélünk, nem? 110.gif
4 felhasználónak tetszik: ophely88, raspberry, Pandus, Eszter655
2012. február 07. 22:49 #8
- törölt felhasználó -    
nagy cucc xd am janet7 egyetertek mar legalabbis az 1. par mondatban, a tobbit mar nem volt turelmem elolvasni biggrin.gif
2012. február 07. 22:53 #9
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2012.02.07. 22:27)
Jajj ez annyira gáz. Néztem is, hogy egyesek miket írogatnak M.I.A.-nak Facebookon, szánalmas.
Most komoly, hogy Amerika ennyire álszent? Egy rohadt középső ujj miatt vannak kiakadva, míg a mai mainstream előadók 70%-a a klipjeiben, a dalszövegeiben és minden előadásukon milliószor durvább dolgokat művelnek? De azzal nem foglalkoznak, az oké. 
Egyébként szerintem BULLSHIT, hogy Madonna kiakadt, mert ha megfigyelitek, a klipben is mutatja a középső ujját, nem hinném, hogy annyira megtervezetlen volt. dry.gif És a szövegrész az, hogy "I don't give a shit", szóval abszolút passzol hozzá ez. Bírom, hogy még azt is bemagyarázzák, hogy Amerikának mutatta, és takarodjon vissza a saját országába. Még egy ilyen álszent, undorító népséget...hihetetlen. A gyerekeiket féltik a középső ujjtól állítólagosan, megbotránkoznak, mert ez egy mindenki által nézett esemény volt. Arra nem gondolnak, hogy a gyerekeik mindennap ezt látják az iskolában? Vagy hogy ha bekapcsolják a tv-t vagy a számítógépet és 10 perc alatt tízszer ennyi káros dolog éri őket? Komolyan egy ujj miatt vannak kiakadva? Az a gyerek, akinek a lelki világa ettől kárt szenvedne, az nem is tudja, hogy mit jelent, aki meg tudja, az M.I.A. nélkül is tudja és nem árt vele semmit. De komolyan, mégha Japánban lenne ez az órási felháborodás, de nem, AMERIKÁBAN van. A legmocskosabb kontinensen, ami tele van minden sz.rral, ahonnan a gyermekekre ártalmas előadók, filmek, műsorok nagy százaléka származik. Hát miről beszélünk? Ez RÖHEJ. Arra sem gondolnak az említettek mellett, hogy az egész előadás koncepciója mennyire r.bancos volt? Arra, hogy Minajtól 2 mondat is károsabb hatással lehet rájuk, mint ötven középső ujj? Ha a gyerekeikkel Madonna előadást nézetnek, akkor ezekután nem tudom, hogy miért vannak felháborodva, de tényleg. Ha annyira óvnák őket, nem nézetnének vele a köztudottan nem a legvisszafogottabb előadásairól híres Madonnát. Nevetséges...Valaki állatokat eszik, vérrel keni be magát, sztriptíztáncosként viselkedik a koncerteken és senki nem szól egy rohadt szót sem. Ez az egész mai zenei világ milliószor rosszabb hatással van a gyerekekre, mint egy középső ujj, amit valószínűleg nem először láttak, vagy ha igen, akkor honnan tudnák mi az? Egyébként lefogadom, hogy az emberek 90%-a észre sem vette volna, ha a média nem fújja fel, mert nekem is másodjára kellett megnéznem tegnap, hogy lássam, pedig akkor már tudtam, hogy ez volt. Ennyit erről. Komolyan nem hiszem el, hogy egy középső ujj miatt vannak felháborodva. Nem szeretem, mikor divat már szidni Amerikát, most viszont én is gratuálok ennek az undorító, álszent népségnek, remélem ez lesz a legnagyobb bajuk a rohadt életükben, amég odakinnt tombol a kemény világ, ami a gyerekeik mindennap látnak. Csak úgy mondom. Egyébként valaki írta is, hogy ha egy fehér előadó, mint Pink mutat középső ujjat, az csak a vadságát és egyediségét sugallja, de ha egy fekete (kár, hogy nem az rohog.gif ), akkor már ő a 15 perc (8 év...) hírnevű gettólakó. Óriási 110.gif 
Bírom azokat a kommenteket, akik fel vannak háborodva, mert gyerekek látták az előadást, ők maguk pedig olyan stílusban írtak M.I.A.-ról egy ujj miatt, hogy minősíthetetlen...
És minden álszent idiótának üzenném:
http://dl.dropbox.com/u/2177001/Ak-h7aDCMAAI6kz.png
Sem M.I.A. sem az NBC nem tartozik senkinek bocsánatkéréssel, mert akinek egy csöppnyi esze, logikája van, az rájön, hogy ez az utolsó dolog, amiért pattognia kéne. A Janetes esetet meg hogy múlta felül, az egy külön szám...Esküszöm nem értem a világot, de komolyan.
Azt meg kötve hiszem, hogy M.I.A. így akar kitűnni, mert ha ki akarna tűnni, akkor nem ilyen zenét csinálna, akkor átmenne totál mainstreambe, de ha meghallgatod egy-két zenéjét, hallhatod, hogy nem az a tipikus populáris előadó, hanem valaki, akinek a zenéjét kicsit nehezebb befogadni és az emberek jó nagy része valószínűleg nem is érti. Jóval több, mint egy "999. rappercsaj", nem egy Minaj, meg hasonlók. Még egy ennyire egyedi stílussal és zenével rendelkező embert a mai zenei világból, aki nem koppintásoktól egyedi és üzenete is van, nem tudnék mondani. Ismerni kéne a karrierjét, mielőtt ítélkezünk és hülyeségeket beszélünk, nem? 110.gif

Most nem értek veled egyet.
Nem hiszem el, hogy nem tudta volna a középső ujját a markában tartani, hiszen PONTOSAN tudta, hogy ezzel mit tesz, ahogyan azt is, hogy milyen országban él, milyen mentalitás mellett. Tudta, hogy ebből botrány lesz és azt is, hogy ezzel a tettével az egész produkciót magára fogja vonni.
Nem maga a bemutatás nagy dolog, hanem vannak határok. Ha aláírod a papírt, hogy egy korhatár nélküli műsorban fellépsz, akkor ne szegd meg csak azért, hogy 15 percre híres legyél.
Meg nem azért, Madonna élete legnagyobb showját dobta össze, 53 évesen hatalmas respect előtte, hogy így végigcsinálta, ennyire összeszedett és vérprofi volt. Látszott rajta, hogy FONTOS számára ez a fellépés, és az is, hogy rengeteg munka van benne. unsure.gif
Szerintem gáz volt, hogy ezzel hívta fel magára a figyelmet, már ne haragudj smileeee.gif És itt most nem az amerikai mentalitással van a baj, hanem azzal, hogy tisztában volt a tettével és magának akarta a műsort...
Sikerült is neki. Ha gugliba beírod a nevét, akkor úgy hozza elő, hogy MIA finger.. Ez a hírnév, tényleg beer.gif
És két okból sem lehetett megtervezett:
1) a csatornának ez g.ci sok pénzébe kerül, Madonna maga meg így is hozta a csúcsnézettséget -> nem kellett balhé hozzá
2) Madonna SOHA nem hagyná, hogy más ellopja a showját, márpedig ezt MIA most erőteljesen megpróbálta.
Ez szerintem szánalmas és nem becsülendő.
Ok, nem egy nagy dolog, igen, illik a szövegbe, de tisztázták az elején a játékszabályokat. De ő nem tartotta be. Ennyit erről.
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, AMaya
2012. február 07. 22:59 #10
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Glamster @ 2012.02.07. 22:53)
Most nem értek veled egyet.
Nem hiszem el, hogy nem tudta volna a középső ujját a markában tartani, hiszen PONTOSAN tudta, hogy ezzel mit tesz, ahogyan azt is, hogy milyen országban él, milyen mentalitás mellett. Tudta, hogy ebből botrány lesz és azt is, hogy ezzel a tettével az egész produkciót magára fogja vonni
Nem maga a bemutatás nagy dolog, hanem vannak határok. Ha aláírod a papírt, hogy egy korhatár nélküli műsorban fellépsz, akkor ne szegd meg csak azért, hogy 15 percre híres legyél.

Meg nem azért, Madonna élete legnagyobb showját dobta össze, 53 évesen hatalmas respect előtte, hogy így végigcsinálta, ennyire összeszedett és vérprofi volt. Látszott rajta, hogy FONTOS számára ez a fellépés, és az is, hogy rengeteg munka van benne.  unsure.gif 
Szerintem gáz volt, hogy ezzel hívta fel magára a figyelmet, már ne haragudj smileeee.gif És itt most nem az amerikai mentalitással van a baj, hanem azzal, hogy tisztában volt a tettével és magának akarta a műsort...
Sikerült is neki. Ha gugliba beírod a nevét, akkor úgy hozza elő, hogy MIA finger.. Ez a hírnév, tényleg  beer.gif


Szerintem meg pont nem érdekli, amint a szövegben is bennevan. laugh.gif
Ha meg lett volna beszélve, hogy nem lehet ilyet csinálni, akkor nyilván nem csinálta volna.
Kötve hiszem, hogy Madonna műsorát egy ujj rontotta volna el, nem láttad az előadást? Televan szexuális elemekkel az egész, láttad a képet amit beraktam?
Ha korhatáros a műsor, akkor azok miért vannak engedve? Ugyanmár...
Azt meg, hogy így akarta felhívni magára a figyelmet (ha 15 perc hírnév 8 éves karriert jelent akkor oké), nem tudhatod. Én sem tudhatom, de én nem olyannak "ismerem" őt, mert mint mondtam, ha annyira figyelemre vágyna, akkor rendszeresen sokkal durvább dolgokat művelne, és a zenéje is milliószor kommerszebb lenne, és valószínűleg nem írnának olyanokat az emberek, hogy még sosem hallottak róla. Ha mindenki által ismert sztár akarna lenni, akkor az lenne, mert a mai világban ez mint tudjuk nem túl nehéz.
Szerinted nincs baj azzal a mentalitással, ami egy középső ujj miatt le rohadt n.gger, gettólakó, emberi szemetezik valakit, mikor észre sem vette volna a média nélkül és az embert (a gyerekeket is) nap mint nap sokkal durvább dolgok érik mind az iskolában, munkahelyen, utcán, mind a tvben, interneten? Szerintem van.
A világ TELE van sokkal, de sokkal durvább dolgokkal. Ki tudjuk védeni? Nem. Meg tudjuk akadályozni, hogy a gyerekek szembesüljenek vele? Ha nem tartjuk mindentől elzárva egy sötét pincében, akkor nem. Amerika szeret utálkozni mindig egy bizonyos emberen, semmiségek miatt.
Egyébként nem mondtam, hogy nem tudta mit tesz. Persze, hogy tudta, nem hülye smileeee.gif A dal koncepciójához tartozott és a klipben is bennevolt. De szerinted az rendben van, amiket emiatt kap? Egy rohadt ujj miatt, amég leírtam már, hogy milyen dolgokra ügyet sem vetnek? Mert szerintem nagyon nincs. Meg lehet nézni, hogy a mai legnépszerűbb sztárok miket csinálnak. Nem épp egy középső ujj mutatásról van szó. Mégis népszerűek. Sőt, népszerűbbek, mint anélkül lennének. Érdekes.

Arról meg, hogy az jön ki, hogy M.I.A. finger (én nem látom) nem ő tehet, elég sok előadót tudnék mondani, akit nem amiatt ismernek, ami miatt kéne és szerintem ezzel te is tisztában vagy...
1 felhasználónak tetszik: Pandus
2012. február 07. 23:02 #11
LadyAlba88
LadyAlba88
 
Státusz"A man who dares to waste one hour of time has not discovered the value of life"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.04.
Hozzászólás: 1140
Csatolások: 200
Azonosító: 142600
Offline offline
Nem ezzel kellene feltűnést keltenie, hanem a dalaival! Így járt!
2012. február 07. 23:09 #12
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2012.02.07. 22:27)
Jajj ez annyira gáz. Néztem is, hogy egyesek miket írogatnak M.I.A.-nak Facebookon, szánalmas.
Most komoly, hogy Amerika ennyire álszent? Egy rohadt középső ujj miatt vannak kiakadva, míg a mai mainstream előadók 70%-a a klipjeiben, a dalszövegeiben és minden előadásukon milliószor durvább dolgokat művelnek? De azzal nem foglalkoznak, az oké. 
Egyébként szerintem BULLSHIT, hogy Madonna kiakadt, mert ha megfigyelitek, a klipben is mutatja a középső ujját, nem hinném, hogy annyira megtervezetlen volt. dry.gif És a szövegrész az, hogy "I don't give a shit", szóval abszolút passzol hozzá ez. Bírom, hogy még azt is bemagyarázzák, hogy Amerikának mutatta, és takarodjon vissza a saját országába. Még egy ilyen álszent, undorító népséget...hihetetlen. A gyerekeiket féltik a középső ujjtól állítólagosan, megbotránkoznak, mert ez egy mindenki által nézett esemény volt. Arra nem gondolnak, hogy a gyerekeik mindennap ezt látják az iskolában? Vagy hogy ha bekapcsolják a tv-t vagy a számítógépet és 10 perc alatt tízszer ennyi káros dolog éri őket? Komolyan egy ujj miatt vannak kiakadva? Az a gyerek, akinek a lelki világa ettől kárt szenvedne, az nem is tudja, hogy mit jelent, aki meg tudja, az M.I.A. nélkül is tudja és nem árt vele semmit. De komolyan, mégha Japánban lenne ez az órási felháborodás, de nem, AMERIKÁBAN van. A legmocskosabb kontinensen, ami tele van minden sz.rral, ahonnan a gyermekekre ártalmas előadók, filmek, műsorok nagy százaléka származik. Hát miről beszélünk? Ez RÖHEJ. Arra sem gondolnak az említettek mellett, hogy az egész előadás koncepciója mennyire r.bancos volt? Arra, hogy Minajtól 2 mondat is károsabb hatással lehet rájuk, mint ötven középső ujj? Ha a gyerekeikkel Madonna előadást nézetnek, akkor ezekután nem tudom, hogy miért vannak felháborodva, de tényleg. Ha annyira óvnák őket, nem nézetnének vele a köztudottan nem a legvisszafogottabb előadásairól híres Madonnát. Nevetséges...Valaki állatokat eszik, vérrel keni be magát, sztriptíztáncosként viselkedik a koncerteken és senki nem szól egy rohadt szót sem. Ez az egész mai zenei világ milliószor rosszabb hatással van a gyerekekre, mint egy középső ujj, amit valószínűleg nem először láttak, vagy ha igen, akkor honnan tudnák mi az? Egyébként lefogadom, hogy az emberek 90%-a észre sem vette volna, ha a média nem fújja fel, mert nekem is másodjára kellett megnéznem tegnap, hogy lássam, pedig akkor már tudtam, hogy ez volt. Ennyit erről. Komolyan nem hiszem el, hogy egy középső ujj miatt vannak felháborodva. Nem szeretem, mikor divat már szidni Amerikát, most viszont én is gratuálok ennek az undorító, álszent népségnek, remélem ez lesz a legnagyobb bajuk a rohadt életükben, amég odakinnt tombol a kemény világ, ami a gyerekeik mindennap látnak. Csak úgy mondom. Egyébként valaki írta is, hogy ha egy fehér előadó, mint Pink mutat középső ujjat, az csak a vadságát és egyediségét sugallja, de ha egy fekete (kár, hogy nem az rohog.gif ), akkor már ő a 15 perc (8 év...) hírnevű gettólakó. Óriási 110.gif 
Bírom azokat a kommenteket, akik fel vannak háborodva, mert gyerekek látták az előadást, ők maguk pedig olyan stílusban írtak M.I.A.-ról egy ujj miatt, hogy minősíthetetlen...
És minden álszent idiótának üzenném:
http://dl.dropbox.com/u/2177001/Ak-h7aDCMAAI6kz.png
Sem M.I.A. sem az NBC nem tartozik senkinek bocsánatkéréssel, mert akinek egy csöppnyi esze, logikája van, az rájön, hogy ez az utolsó dolog, amiért pattognia kéne. A Janetes esetet meg hogy múlta felül, az egy külön szám...Esküszöm nem értem a világot, de komolyan.
Azt meg kötve hiszem, hogy M.I.A. így akar kitűnni, mert ha ki akarna tűnni, akkor nem ilyen zenét csinálna, akkor átmenne totál mainstreambe, de ha meghallgatod egy-két zenéjét, hallhatod, hogy nem az a tipikus populáris előadó, hanem valaki, akinek a zenéjét kicsit nehezebb befogadni és az emberek jó nagy része valószínűleg nem is érti. Jóval több, mint egy "999. rappercsaj". Még egy ennyire egyedi stílussal és zenével rendelkező embert a mai zenei világból, aki nem koppintásoktól egyedi és üzenete is van, nem tudnék mondani. Ismerni kéne a karrierjét, mielőtt ítélkezünk és hülyeségeket beszélünk, nem? 110.gif


Ezt is a médiának köszönhetjük. Amúgy alig tűnt volna fel pár embernek de nekik muszáj volt ez felhozni 110.gif És ne felejtsük ki az Aggódó Szülők Tanácsát (én hívom így) sem, a The Parents Television Councilt. Ők rinyáltak. Miattuk van általában minden. Nem tudom hogy hány begyepesedett gondolkodású szülő alkotja a szervezetet, de ők tesznek keresztbe sok embernek és produkciónak. Nézők milliói kapcsolják be a tévét, hogy a Gleet nézhessék, a Szülők pedig egyből rinyálnak, hogy így meg úgy, pasi flörtöl pasival, melegek vannak a műsorban, alulöltözve pózolnak egy újság címlapján, valaki bemutatott egy középső ujjat jaj mi lesz most. Valóban nem helyes amit tettek de talán már nem a középkorban élünk, a gyerek sokkal rosszabbat is lát MEG CSINÁL mint középső ujjat mutasson be vagy smároljon egy azonos neművel. Nem értem miért olyan nehéz ésszerűen átlátni a dolgokat. Egy gyerek nem azért fog középső ujjat mutogatni, mert M.I.A. megtette. A szomszéd gyerek is képes erre a mutatványra és garantálom, hogy a nő nevét sem hallotta még. Bele kellene törődni, hogy a világ ilyen, itt tartunk. Szánalmas, amikor valaki azért viselkedik így, hogy több figyelmet szerezzen de ez a média, ha valaki másképpen nem tudja eladni azt, amivel foglalkozik (pl album) akkor ezt teszi. Vannak akik M.I.A.-hoz hasonlóan csak magukat akarnák kifejezni (vagy akármiért is csinálta) és erre Amerika a lehető legjobb hely számára, arra is mérgesek. Jómagam sem tartom helyén valónak de ez van és kész, ezt kell elfogadni és jogtalan háborogni, mert ez felesleges rinya.
Az NBC-nek pedig MUSZÁJ bocsánatot kérnie, mert állítólag megígérte a nézőknek, hogy a műsor nem sért meg senkit illetve az eredeti felvételt ismétlik Amerikában többször, vágatlanul, vagyis a középső ujjat mindenki láthatta/láthatja most is, aki ismétlést néz. Azt is olvastam még, hogy twitteren is inkább azokra az emberekre haragszanak, akik ügyet csinálnak ebből, akikre te is én énis mérges vagyok. Furcsa, hogy egy ilyen nagy rendezvényen ez a nézők legnagyobb problémája. Az pedig ugye a begyepesedett népnek méginkább az orra alá töri a borsot, hogy nem is amerikai a csaj. A Szülők 'rinya szövege' szerint, egy, a magára figyelmet terelő 'artist' ne mutogasson ilyen offenzív jeleket azon családok millióira, akik ott dolgoznak, tanulnak és megküszködnek a pénzért, megelhetésért, mikor ő nem is 'odavalósi'. Ez amúgyis hülyeség, mert a Glee is amerikai és abba is belekötnek tehát szerintem a makacsság és álszentség beszél a Szülőkből. Én nem a jónépet hanem a Szülők Tancsát okolom, bár én csak 'Root' Society néven emlegetem őket rofl.gif
2 felhasználónak tetszik: janet7, Pandus
2012. február 07. 23:11 #13
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2012.02.07. 22:59)
Szerintem meg pont nem érdekli, amint a szövegben is bennevan. laugh.gif 
Ha meg lett volna beszélve, hogy nem lehet ilyet csinálni, akkor nyilván nem csinálta volna.
Kötve hiszem, hogy Madonna műsorát egy ujj rontotta volna el, nem láttad az előadást? Televan szexuális elemekkel az egész, láttad a képet amit beraktam?
Ha korhatáros a műsor, akkor azok miért vannak engedve? Ugyanmár...
Azt meg, hogy így akarta felhívni magára a figyelmet (ha 15 perc hírnév 8 éves karriert jelent akkor oké), nem tudhatod. Én sem tudhatom, de én nem olyannak "ismerem" őt, mert mint mondtam, ha annyira figyelemre vágyna, akkor rendszeresen sokkal durvább dolgokat művelne, és a zenéje is milliószor kommerszebb lenne, és valószínűleg nem írnának olyanokat az emberek, hogy még sosem hallottak róla. Ha mindenki által ismert sztár akarna lenni, akkor az lenne, mert a mai világban ez mint tudjuk nem túl nehéz.
Szerinted nincs baj azzal a mentalitással, ami egy középső ujj miatt le rohadt n.gger, gettólakó, emberi szemetezik valakit, mikor észre sem vette volna a média nélkül és az embert (a gyerekeket is) nap mint nap sokkal durvább dolgok érik mind az iskolában, munkahelyen, utcán, mind a tvben, interneten? Szerintem van.
Egyébként nem mondtam, hogy nem tudta mit tesz. Persze, hogy tudta, nem hülye smileeee.gif A dal koncepciójához tartozott és a klipben is bennevolt. De szerinted az rendben van, amiket emiatt kap? Egy rohadt ujj miatt, amég leírtam már, hogy milyen dolgokra ügyet sem vetnek? Mert szerintem nagyon nincs. Meg lehet nézni, hogy a mai legnépszerűbb sztárok miket csinálnak. Nem épp egy középső ujj mutatásról van szó. Mégis népszerűek. Sőt, népszerűbbek, mint anélkül lennének. Érdekes.
Arról meg, hogy az jön ki, hogy M.I.A. finger (én nem látom) nem ő tehet, elég sok előadót tudnék mondani, akit nem amiatt ismernek, ami miatt kéne és szerintem ezzel te is tisztában vagy...

Az, hogy szét teszi a lábát, nem vészes, minden táncos ezt csinálja már... De az, hogy bemutat több mint 100 millió embernek: az.
Ha a próbában nem volt benne, ha az ütemtervben nem volt benne, ha senki nem tudott róla: nincs miről beszélni, nyilván nem véletlenül akarták kihagyni.
És igen, ellopta Madonna showját. Nézd, hogy a legtöbb újság hogy hozza le. És M.i.a pontosan ezt akarta, és pont ettől lesz a szememben nagyon ellenszenves és hírnév éhes.
Felesleges ezt túlmagyarázni, mert nem azért mutatott be, mert annyira leszarja. unsure.gif
2012. február 07. 23:14 #14
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Glamster @ 2012.02.07. 23:11)
Az, hogy szét teszi a lábát, nem vészes, minden táncos ezt csinálja már... De az, hogy bemutat több mint 100 millió embernek: az.
Ha a próbában nem volt benne, ha az ütemtervben nem volt benne, ha senki nem tudott róla: nincs miről beszélni, nyilván nem véletlenül akarták kihagyni.
És igen, ellopta Madonna showját. Nézd, hogy a legtöbb újság hogy hozza le. És M.i.a pontosan ezt akarta, és pont ettől lesz a szememben nagyon ellenszenves és hírnév éhes.
Felesleges ezt túlmagyarázni, mert nem azért mutatott be, mert annyira leszarja.  unsure.gif


Na látod, EZ a gáz. A lábát szétteni, "b.ssz meg" pózban táncolni gyerekek előtt, az nem vészes, kit érdekel. De egy "I don't give a shit" szövegrésznél körülbelül fél másodpercig bemutatni egy középső ujjat úgy, hogy az ember alig venné észre, az botrányos.
Felesleges túlmagyarázni? Szerintem meg felesleges ismeretlenként megmondani, hogy miért is csinálta, mert mégis honnan tudod, hogy mi járt a fejében? Rá lehet fogni, de tényként kijelenteni szerintem nem jogos. Pont nem azok közé az előadók közé tartozik, akiknél nyilvánvaló lenne, hogy a hírnévért csinálják és nem a "nem érdekel" miatt. Ő tipikusan a "nem érdekel" típus.
Azt meg nem tudom hogy hányszor kéne még leírnom, hogy ha hírnév éhes lenne, akkor nem így építené a karrierjét, mint ahogy csinálja. És ismét mondom: az újságok hozzák le a cikket, vagy M.I.A.? Az újságok...talán...szóval aligha ő tehet róla, hogy az embereknek ez maradt meg.

De most úgy vitatkozunk, hogy körbe forog a beszélgetés. Egyébként.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. február 07. 23:17 #15
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2012.02.07. 22:59)
laugh.gif 
Ha meg lett volna beszélve, hogy nem lehet ilyet csinálni, akkor nyilván nem csinálta volna.

Amit leírtál korábban, abban tökéletesen igazad van. Ez a mozdulat nem egy durva megmozdulás máshoz viszonyítva. Ellenben én sem tudom megérteni miért kellett ez? A show előtt napokig mást sem lehetett olvasni, minthogy nyomatékosan megkérték Madonnát, ne villantson, ne nyúljon magához, felejtsen el minden kínos megmozdulást, mert botrány lesz belőle. Janet óta tudjuk ez mit is jelent, erre M.I.A. bevállalta. Nekem sem tűnt fel elsőre, de nem gondolhatta, hogy nem kerül napvilágra. (Egyébként valahol olvastam, hogy a mozdulat után 2 millió amerikai tekerte vissza, hogy jól látja-e, amit lát.) És ez bizony mindenkinek kínos. Rá nézve is, Madonnára is, a Super Bowl-t közvetítő TV társaságra, stb. Gyakorlatilag már mindenkinek bocsánatot kellett kérnie mindenkitől. Arról a szakkemberről nem is beszélve, akit jól lecsesztek, amiért nem volt képes észlelni és "megvágni" az adást, hogy mi ne lássuk. Ez a prűdség álszent, ahogy te is írod, de lehetett volna több esze az előzmények ismeretében és akkor megkíméli önmagát + száz embert a magyarázkodástól, hogy miért nem bírták megakadályozni a megakadályozhatatlant.
4 felhasználónak tetszik: janet7, ophely88, Glamster, Pandus
2012. február 07. 23:22 #16
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Josh_ @ 2012.02.07. 23:17)
Amit leírtál korábban, abban tökéletesen igazad van. Ez a mozdulat nem egy durva megmozdulás máshoz viszonyítva. Ellenben én sem  tudom megérteni miért kellett ez? A show előtt napokig mást sem lehetett olvasni, minthogy nyomatékosan megkérték Madonnát, ne villantson, ne nyúljon magához, felejtsen el minden kínos megmozdulást, mert botrány lesz belőle. Janet óta tudjuk ez mit is jelent, erre M.I.A. bevállalta. Nekem sem tűnt fel elsőre, de nem gondolhatta, hogy nem kerül napvilágra. (Egyébként valahol olvastam, hogy a mozdulat után 2 millió amerikai tekerte vissza, hogy jól látja-e, amit lát.) És ez bizony mindenkinek kínos. Rá nézve is, Madonnára is, a Super Bowl-t közvetítő TV társaságra, stb. Gyakorlatilag már mindenkinek bocsánatot kellett kérnie mindenkitől. Arról a szakkemberről nem is beszélve, akit jól lecsesztek, amiért nem volt képes észlelni és "megvágni" az adást, hogy mi ne lássuk. Ez a prűdség álszent, ahogy te is írod, de lehetett volna több esze az előzmények ismeretében és akkor megkíméli önmagát + száz embert a magyarázkodástól, hogy miért nem bírták megakadályozni a megakadályozhatatlant.


Jó, persze, én nem mondom, hogy feltétlen meg kellett tennie, de csak lesek itt az emberek reakcióin egy középső ujj miatt. Ahogy olvastam pár kommentet, elég sokan voltak úgy, hogy: ez??? A reakciókból minimum azt hitte, hogy embert ölt a színpadon, nem pedig ezt.
Nekem az egész előadásnak a kivitelezése nem volt épp messze a "ne villantson, ne nyúljon magához"-tól egyébként, én előbb óvnám a saját gyerekem azoktól a mozdulatoktól, amiket a táncosok csináltak, mintsem hogy egy olyan gesztustól, amit körülbelül mindenki ismer, aki meg nem, az vagy észre sem vette, vagy nem tudja mi az.
Lehetett volna körültekintőbb, nem volt szükséges az a mozdulat, ebben igazad van. De én speciel a reakciókon jobban megütközöm, pláne a mai világban.


Szerk.:
Idézet
football consists of grown men engaging in homo erotic and aggressive behavior for an hour but oohh nooo cover little timmy's eyes because someone put up their middle finger. jesus christ people are retarded.

_nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
2012. február 07. 23:34 #17
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (Josh_ @ 2012.02.07. 23:17)
Amit leírtál korábban, abban tökéletesen igazad van. Ez a mozdulat nem egy durva megmozdulás máshoz viszonyítva. Ellenben én sem  tudom megérteni miért kellett ez? A show előtt napokig mást sem lehetett olvasni, minthogy nyomatékosan megkérték Madonnát, ne villantson, ne nyúljon magához, felejtsen el minden kínos megmozdulást, mert botrány lesz belőle. Janet óta tudjuk ez mit is jelent, erre M.I.A. bevállalta. Nekem sem tűnt fel elsőre, de nem gondolhatta, hogy nem kerül napvilágra. (Egyébként valahol olvastam, hogy a mozdulat után 2 millió amerikai tekerte vissza, hogy jól látja-e, amit lát.) És ez bizony mindenkinek kínos. Rá nézve is, Madonnára is, a Super Bowl-t közvetítő TV társaságra, stb. Gyakorlatilag már mindenkinek bocsánatot kellett kérnie mindenkitől. Arról a szakkemberről nem is beszélve, akit jól lecsesztek, amiért nem volt képes észlelni és "megvágni" az adást, hogy mi ne lássuk. Ez a prűdség álszent, ahogy te is írod, de lehetett volna több esze az előzmények ismeretében és akkor megkíméli önmagát + száz embert a magyarázkodástól, hogy miért nem bírták megakadályozni a megakadályozhatatlant.

Erről van szó rolleyes.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
Amúgy nekem Madonnnáról most nem a magához nyúlás volt a gondolatom, hanem a tökéletesség és energia.
2012. február 08. 07:09 #18
- törölt felhasználó -    
Szegény Madonna sad.gif sad.gif sad.gif
2012. február 08. 07:58 #19
eszterke126
eszterke126
visszatérő vendég
 
StátuszA jóság fontosabb a bölcsességnél, s ennek felismerése már maga is bölcsesség.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 455
Csatolások: 0
Azonosító: 168140
Offline offline
ez a nő se normális
2012. február 08. 10:06 #20
- törölt felhasználó -    
megmondom én mi a szánalmas az a szánalmas hogy már megint egy ilyen elba*zott dolog a téma a világsajtóban és hogy mindenki ezzel foglalkozik.
ha nem lett volna tudatos és előre eltervezett a mozdulat akkor most nem lenne miről beszélni!
ébredjetek már fel!

jaahh még annyit ha ezek a tesztoszteron izom emberek hétről hétre egymásnak feszülnek ha ők meg tudják állni amikor az adrenalin ezerrel pumpál az agyukban hétről hétre hogy inzultálják a másikat vagy obszcén dolgokat mutogassanak akkor egy ilyen Mia nevű akárkicsoda igenis vegyen vissza az arcából.

ezért gondolom azt hogy tudatos mozdulat volt ez!
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Madonna Madonna 207.
M.I.A. M.I.A. 3342.