Nekem epp tarkopasz a fejem, imadom ahogy tepi a szel a furtoket
Milyen a hajviseleted?
2006. december 30. 18:47
#2
Idézet(Gereb @ 2006. December 30. - 20:45)
Nekem epp tarkopasz a fejem, imadom ahogy tepi a szel a furtoket 
Félhosszú és párnafútta.
2006. december 30. 18:49
#4
nekem meg még hajam sincs, akkó most mit szavaljak ... ill. savazzak
, rendben akkor Béla !
2006. december 30. 23:03
#8
|
|
szavy |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 05.05.09. Hozzászólás: 36075 Csatolások: 1849422 Azonosító: 6038 offline
|
barna vállig érõ és egyenes(nek kéne lennie, de reggelre öö...izé délbe mindig össze-vissza van)
'Sapkat hordok, carok ra!' lehetõségrõl jutott eszembe, hogy nekem egyszer mondta valaki hogy sapkába alszik nehogy elfeküdje a haját, érdekes megoldás, nyáron biztos jó lehet
'Sapkat hordok, carok ra!' lehetõségrõl jutott eszembe, hogy nekem egyszer mondta valaki hogy sapkába alszik nehogy elfeküdje a haját, érdekes megoldás, nyáron biztos jó lehet
2006. december 31. 09:40
#11
|
|
joe_rTündérke™ Addict |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.09. Hozzászólás: 15114 Csatolások: 6612 Azonosító: 44 offline
|
Az enyém most a szokásosnál hosszabb, és össze-vissza áll...
... és mivel lusta dög vagyok nem mostam ki belõle a zselét, így még jobban össze-vissza áll...
... lehet, hogy keresnem kellene egy fûnyírót, és aláfeküdni?
... és mivel lusta dög vagyok nem mostam ki belõle a zselét, így még jobban össze-vissza áll...
... lehet, hogy keresnem kellene egy fûnyírót, és aláfeküdni?
2006. december 31. 10:57
#13
|
Steve-O- |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 04.10.10. Hozzászólás: 4841 Csatolások: 1052 Azonosító: 70 offline
|
2-esre nyírt "tüsi"....alapban barna lenne a szine...
/korábban olyan 5-6 évig válig érõ haj volt, de olyan rohadtul nagyon göndörödött,
hogy kénytelen voltam egy kis zselét igénybe venni, tehát olyan digós séróm volt...
aztán egyik reggel az egészet legyalultam....
/
/korábban olyan 5-6 évig válig érõ haj volt, de olyan rohadtul nagyon göndörödött,
hogy kénytelen voltam egy kis zselét igénybe venni, tehát olyan digós séróm volt...
aztán egyik reggel az egészet legyalultam....
2006. december 31. 21:55
#14
|
|
Enchanted Huntercomfortably numb |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.12. Hozzászólás: 1348 Csatolások: 1245 Azonosító: 221 offline
|
Sötétbarna, egyenesszálú
Hosszú volt, de most átlagos
Hosszú volt, de most átlagos
2007. január 01. 23:56
#16
|
|
NecrosCara is my Mistress |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.01.16. Hozzászólás: 8558 Csatolások: 17675 Azonosító: 12106 offline
|
Én kb 1-2 centi hosszan szeretem hordani, akkor nem kell vele szenvedni, értsd fésülni.
Meg amúgyis még néhány év és nem kell már ezzel a dologgal törõdni.
Családi hagyaték a kopaszodás.
Még nem vészes, de érzem a vég közeledtét.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:



